Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

MellomLang

D21-E

8 760 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
509366Ingrid LundanesNTNUI00.00.00
1104Prøveløper L304 (4)NOTEAM10.00.00
507610Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11.00.00
167389Idunn HaavengenNTNUI11.00.00
211600Camilla HengebølFrol IL11.00.00
507713Vigdis HobølOppsal Orientering11.00.00
504481Marie Hammer IversenØstmarka OK11.00.00
509233Silje Ekroll JahrenNydalens SK11.00.00
201417Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK11.00.00
236005Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.00.00
501130Evine Westli AndersenLøten o-lag11.00.00
208461Camilla ÖhmanNTNUI11.00.00
101504622Siri UlvestadNydalens SK12.30.00
102181217Elena RoosHalden SK12.31.04
103208706Lone BrochmannBækkelagets SK12.31.19
104505183Bodil HelgerudHalden SK12.32.19
105506399Charlotte WatsonLillomarka OL12.32.52
106206562Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.33.09
107179370Synnøve BråtenVegårshei IL12.33.12
108500002Tilla Farnes HennumNTNUI12.33.27
109201520Gunvor Hov HøydalFossum IF12.33.53
110506937Kine GulliksenBækkelagets SK12.33.54
111216870Runa FremstadLarvik OK12.33.56
112506920Marion AebiTyrving IL12.34.09
113180127Åsne Skram TrømborgNTNUI12.35.05
114508630Irina NybergAlfta-Ösa OK12.35.06
115502915Ragnhild HjermstadFossum IF12.35.34
116212749Karen Oline KolstadNTNUI12.35.57
117191267Tonje VassendNTNUI12.35.59
118192575Tone Bergerud LyeNydalens SK12.36.52
119199559Cecilie AndersenBOK12.37.05
120509266Malin SandstadNTNUI12.37.34
121195919Emma ArnesenByåsen IL12.38.20
122203655Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.39.16
123502953Line SølbergIL Leik12.39.20
124501217Marthe GløersenBækkelagets SK12.39.37
125193027Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.39.50
126209814Anne EikenNTNUI12.41.20
127508666Nina Asheim BirkelandNTNUI12.43.57
12880034Therese HaareKonnerud IL12.44.05
129230092Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL12.55.00
130500914Tonje Aasheim NymarkNTNUI12.55.00
131222695Marte Hoff HagenNTNUI12.55.00
132229691Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.55.00
133196743Sunniva OmdalNTNUI12.55.00
134243490Henriette Nygaard SkjørbækOK Pan Århus12.55.00
135199437Beatrice LawBOK12.55.00
136501111Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK12.55.00
137500091Marika TeiniHalden SK12.55.00
138238119Mariann UlvestadBækkelagets SK12.55.00
13972449Helene OmdalNTNUI12.55.00
140230324Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteer12.55.00
141193890Ingrid GulbrandsenNTNUI12.55.00
142223868Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett12.55.00

Annonser

IOF Eventor