Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019 - søndag 30 juni 2019

MellomLang

D21-E

4 180 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
72449Helene OmdalNTNUI00.00
1104Prøveløper L304 (4)NOTEAM10.00
107243490Henriette Nygaard SkjørbækOK Pan Århus11.28
108167389Idunn HaavengenNTNUI11.30
109208461Camilla ÖhmanNTNUI11.32
110201520Gunvor Hov HøydalFossum IF11.34
111502953Line SølbergIL Leik11.36
112211600Camilla HengebølFrol IL11.38
113229691Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.40
114201417Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK11.42
115209814Anne EikenNTNUI11.44
116203655Maiken Økern HågårdKonnerud IL11.46
117230324Sophie HarrisonPeninsula and Plains Orienteer11.48
118199437Beatrice LawBOK11.50
119504481Marie Hammer IversenØstmarka OK11.52
120222695Marte Hoff HagenNTNUI11.54
121509266Malin SandstadNTNUI11.56
122507610Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11.58
123223868Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett12.00
12480034Therese HaareKonnerud IL12.02
125196743Sunniva OmdalNTNUI12.04
126230092Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL12.06
127507713Vigdis HobølOppsal Orientering12.08
128500002Tilla Farnes HennumNTNUI12.10
129500914Tonje Aasheim NymarkNTNUI12.12
130195919Emma ArnesenByåsen IL12.14
131506937Kine GulliksenBækkelagets SK12.16
132238119Mariann UlvestadBækkelagets SK12.18
133501111Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK12.20
134192575Tone Bergerud LyeNydalens SK12.22
135207788Nina Asheim BirkelandNTNUI12.24
136506920Marion AebiTyrving IL12.26
137191267Tonje VassendNTNUI12.28
138216870Runa FremstadLarvik OK12.30
139193027Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.32
140501130Evine Westli AndersenLøten o-lag12.34
141206562Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.36
142501217Marthe GløersenBækkelagets SK12.38
143236005Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.40
144505183Bodil HelgerudHalden SK12.42
145199559Cecilie AndersenBOK12.44
146180127Åsne Skram TrømborgNTNUI12.46
147193890Ingrid GulbrandsenNTNUI12.48
148502915Ragnhild HjermstadFossum IF12.50
149179370Synnøve BråtenVegårshei IL12.52
150212749Karen Oline KolstadNTNUI12.54
151208706Lone BrochmannBækkelagets SK12.56
152504622Siri UlvestadNydalens SK12.58
153509366Ingrid LundanesNTNUI13.00
154506399Charlotte WatsonLillomarka OL13.02
155508630Irina NybergAlfta-Ösa OK13.04
156509233Silje Ekroll JahrenNydalens SK13.06
157181217Elena RoosHalden SK13.08
158500091Marika TeiniHalden SK13.10

Annonser

IOF Eventor