Norsk Orientering

Startliste for Klubbmesterskap natt-o Fossum IF

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap natt-o Fossum IF
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: onsdag 24 oktober 2018

N-løype

1 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198793Stian LillegårdLillomarka OL

D 10-12

2 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234578Kristine WoldeneFossum IF

H 10-12

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213257Henrik Elias SebjørnsenFossum IF
211804Ask Felland SætnanFossum IF

D 13-14

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504706Kathinka Zahl HagenFossum IF
193896Signe HoloFossum IF
503394Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF

H 13-14

3 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211812Philip Lehmann RomørenFossum IF

B Åpen

3 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193878Eldri HoloFossum IF
221116Selma Tørudbakken JendalFossum IF
411520Henrik WoldeneFossum IF

Damer D15+

4 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225242Britta FismenFossum IF
179910Helene Bjørkvold JendalFossum IF
214328Rachele RighiniOslostudentenes IK
195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK

Herrer H15+

4 000 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186911Marius BakkeFossum IF
505677Raphael Guedes Barreiros Neto
225174Torbjørn Blom-hagenFossum IF
210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK
195715Are EriksenOslostudentenes IK
198904Peter GisholtFossum IF
504809Sondre Zahl HagenFossum IF
504815Stein H. HagenFossum IF
178354Morten HeirFossum IF
184297Jan Tore HenriksenNydalens SK
219123Lars HjermstadFossum IF
502112Øystein HoloFossum IF
191375Nils HæstadFossum IF
214746Håkon JendalFossum IF
187104Erling KatlaFossum IF
203103Mikkel KatlaFossum IF
215003Sigbjørn ModalsliFossum IF
213433Birk Felland SætnanFossum IF
193630Knut Jostein SætnanFossum IF
507044Richard Zeiner-GundersenFossum IF

A Åpen

4 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186910Julie BakkeFossum IF
206291Helge BakkehøiØstmarka OK
192554Olav HasaasFossum IF
231406Audun JørgensenØstmarka OK
190637Terje Wiig MathisenNydalens SK

Annonser

IOF Eventor