Norsk Orientering

Startliste for Østfoldsprinten finale

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten finale
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: onsdag 5 juni 2019

N-åpen

1 500 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Lucas Kaugerud ThorbjørnsenTrøsken IL18.30
192Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL18.30
111Betina ArnesenFredrikstad SK18.31
115Live Ek HedlundTrøsken IL18.32
120Håkon BryggenHalden SK18.33
124Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL18.34
127Elise Holm NedrebøOK Moss18.35
135Viktor Johannessen NilsenTrøsken IL18.36
137Enya Marie LarsenVarteig OL18.37
139Hanna Leonora L.WilhelmsenSarpsborg OL18.38
141Marcus Kaugerud ThorbjørnsenTrøsken IL18.39

D 11-12

1 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
149Jenny DanevadFredrikstad SK18.45.00
152Ingrid SteinslandFredrikstad SK18.52.05
153Emma Aune JakobsenOK Moss18.55.50
156Eline Noelia LarsenVarteig OL19.00.00
157Sofie Holm NedrebøOK Moss19.00.30

D 13-16C

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
187Hermine AndersenSarpsborg OL19.04.30

D 17-

2 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Anja WingstedtHalden SK18.34.36
134Runa Lien BackstrømHalden SK18.35.59
165Guro BryggenHalden SK19.02.30
168Aurora GjølsjøOK Moss19.03.00
170Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK19.03.30
171Cathrine LillestrandTrøsken IL19.04.00
173Tonje HolmOK Moss19.04.30
174Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK19.05.00
175Marie Lindløv JensenOK Moss19.05.30
176Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL19.06.00
184Hanne WoldOK Moss19.10.00

D 50-

2 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Wenche LindløvSarpsborg OL18.45.00
150Tone Karina IngesenSarpsborg OL18.45.05
154Heidi BørstadSarpsborg OL18.56.56

H 11-12

1 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL18.30.00
129Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL18.35.27
160Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL19.01.00
162Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL19.01.30
189Aksel Johan SandvikHalden SK19.05.00

H 13-16C

1 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109Sivert FinstadFredrikstad SK18.31.00
169Balder Hasvik LarsenHalden SK19.03.30

H 17-

2 600 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Christopher LadimOK Moss18.30.00
106Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL18.30.38
108Alf Kristian HelleHalden SK18.30.54
112Tore SandvikHalden SK18.31.04
117Anders LundeVarteig OL18.32.15
133Jakob TorgersenHalden SK18.35.54
144Martin BrækkeHalden SK18.40.42
146Runar Saur ModahlFredrikstad SK18.41.37
147Pål AngvollFredrikstad SK18.43.33
155Erik Rytter JakobsenOK Moss19.00.00
158Vegar ArnesenFredrikstad SK19.00.30
159Sindre ValsgårdIndre Østfold OK19.01.00
164Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL19.02.00
185Göran WinbladFredrikstad SK19.10.30
191Linus BjørkeHalden SK19.11.00

H 50-

2 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188Tore BjørnerødOK Moss18.31.00
123Øystein JensenSarpsborg OL18.34.47
126Ole IngesenSarpsborg OL18.35.43
130Tor Ragnar AndersenHalden SK18.36.44
131Jens Erik MjølnerødHalden SK18.36.46
177Kjell Einar AndersenVarteig OL19.06.30
178Per Olaf KlemsdalVarteig OL19.07.00
179Espen SvaeSarpsborg OL19.07.30
180Terje LarsenHalden SK19.08.00

D 15-16

2 600 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK18.32.00
132Amalie LøkkebergFredrikstad SK18.35.53
136Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL18.36.08
186Emma Helene OlsenHalden SK18.38.07
142Julie Sophie WoldOK Moss18.39.45
145Marie Lien BackstrømHalden SK18.41.19
183Frida Hovgaard EisvangOK Moss19.09.30

H 15-16

2 600 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Alfred BjørnerødOK Moss18.30.33
107Sigurd Saxe SandvikHalden SK18.30.42
114Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.31.48
128Herman Lien BackstrømHalden SK18.35.10
161Sondre LadimOK Moss19.01.30
181Peder BryggenHalden SK19.08.30
182Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL19.09.00

D 13-14

2 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK18.31.00
118Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL18.32.35
122Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL18.33.34
138Sigrid HaugeSarpsborg OL18.37.10
140Elma Sagli GudimIndre Østfold OK18.38.51

H 13-14

2 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Emil Husebye AamodtFredrikstad SK18.30.00
113Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL18.31.48
119Elias MosebekkHalden SK18.32.48
121Martin BryggenHalden SK18.33.22
143Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK18.40.33
151Elias ThoresenHalden SK18.50.00
190Sverre SandvikHalden SK18.50.30

D -10

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
172Vilma DanevadFredrikstad SK19.04

H -10

1 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
163Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL19.02.00
166Ville Emil WingstedtHalden SK19.02.30
167Halvor Ek HedlundTrøsken IL19.03.00

Annonser

IOF Eventor