Norsk Orientering

Startliste for Ungdomsserien løp 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsserien løp 3
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: tirsdag 28 mai 2019

N-åpen

1 800 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Elida EspenesVarteig OL00.00
0Milli EspenesVarteig OL00.00
0Håkon BryggenHalden SK18.30
0Amalie Ek-JacobsenFredrikstad SK18.30
0Aisha Rostveit ElmiOK Moss18.30
0Aron Rostveit ElmiOK Moss18.30
0Trym Eng UnderdalOK Moss18.30
0Elise HaugeSarpsborg OL18.30
0Live Ek HedlundTrøsken IL18.30
0Elise Holm NedrebøOK Moss18.30
0Julian InderdalOK Moss18.30
0Signe KjerkreitTrøsken IL18.30
0Tora Marie KjerkreitTrøsken IL18.30
0Mira LundsrudOK Moss18.30
0Solan LøkenOK Moss18.30
0Viktor Johannessen NilsenTrøsken IL18.30
0Ahmed OmerTrøsken IL18.30
0Shirin OmerTrøsken IL18.30
0Ludvig SpydevoldVarteig OL18.30
0Trym StrømbergFredrikstad SK18.30
0Hanna WilhelmsenSarpsborg OL18.30
0Anna Elizabeth ÅrbuVarteig OL18.30

D9-10

2 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK18.30
0Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK18.30
0Tuva LundsrudOK Moss18.30

H9-10

2 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Trym BreimoOK Moss18.30
0Anders Rostveit ElmiOK Moss18.30
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL18.30
0Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL18.30
0Isak SolbergFredrikstad SK18.30
0Sondre StrømbergFredrikstad SK18.30
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK18.30
0Ville Emil WingstedtHalden SK18.30

D11-12

2 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Betina ArnesenFredrikstad SK18.30
0Jenny DanevadFredrikstad SK18.30
0Sofie Holm NedrebøOK Moss18.30
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK18.30
0Emma Aune JakobsenOK Moss18.30
0Una RetteraasenIndre Østfold OK18.30
0Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK18.30
0Erle P. WetterhusOK Moss18.30
0Erle Elise WoldOK Moss18.30

H11-12

2 300 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Brage KristiansenOK Moss00.00
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL00.00
0Anders Hovgaard EisvangOK Moss18.30
0Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL18.30
0Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK18.30
0Peder KjerkreitTrøsken IL18.30
0Selmer LøkenOK Moss18.30
0Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL18.30
0Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL18.30
0Aksel RekkedalIndre Østfold OK18.30
0Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL18.30
0Alvar VedvikOK Moss18.30

D13-14

2 400 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL00.00
0Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK18.30
0Sigrid Schmitt GranHalden SK18.30
0Elma Sagli GudimIndre Østfold OK18.30
0Sigrid HaugeSarpsborg OL18.30
0Åse Valero KjerkreitHalden SK18.30
0Erika Lind-LarsenOK Moss18.30
0Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK18.30
0Viola VedvikOK Moss18.30

H13-14

2 400 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL18.30
0Birk BreimoOK Moss18.30
0Martin BryggenHalden SK18.30
0Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK18.30
0Sivert FinstadFredrikstad SK18.30
0Emil Husebye AamodtFredrikstad SK18.30
0Eivind ImrikFredrikstad SK18.30
0Elias MosebekkHalden SK18.30
0Audun NordbyFredrikstad SK18.30
0Elias ThoresenHalden SK18.30

D15-16

3 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Frida Hovgaard EisvangOK Moss18.30
0Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK18.30
0Amalie LøkkebergFredrikstad SK18.30
0Emma Helene OlsenHalden SK18.30
0Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL18.30
0Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK18.30
0Julie Sophie WoldOK Moss18.30
0Embla ØvretveitFredrikstad SK18.30

H15-16

3 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK00.00
0Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.30
0Herman Lien BackstrømHalden SK18.30
0Alfred BjørnerødOK Moss18.30
0Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss18.30
0William FosserIndre Østfold OK18.30
0Sondre LadimOK Moss18.30
0Sivert PoppeFredrikstad SK18.30
0Sigurd Saxe SandvikHalden SK18.30

D10-20 Utvikling

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hermine AndersenSarpsborg OL00.00
0Julie SåheimFredrikstad SK18.30

H10-20 Utvikling

2 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Balder Hasvik LarsenHalden SK18.30
0Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss18.30

D17-20

3 600 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK18.30
0Marte Sletten BergslandTrøsken IL18.30
0Rikke Blakkestad IngesenNOTEAM18.30
0Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK18.30
0Marie Lindløv JensenOK Moss18.30

H17-20

3 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jakob TorgersenHalden SK00.00
0Linus BjørkeHalden SK18.30
0Martin BrækkeHalden SK18.30
0Alf Kristian HelleHalden SK18.30
0Adam KristiansenOK Moss18.30
0Christopher LadimOK Moss18.30

Annonser

IOF Eventor