Norsk Orientering

Startliste for Norgescup senior - Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup senior - Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: søndag 22 september 2019

D 21-E

6 060 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Ingeborg EideByåsen IL09.30
202Ingrid LundanesNTNUI09.30
203Silje Ekroll JahrenNydalens SK09.30
204Lone BrochmannBækkelagets SK09.30
205Anne M Hausken NordbergNydalens SK09.30
206Eirin Svanøe-HafstadFrol IL09.30
207Karen Oline KolstadNTNUI09.30
208Malin SandstadNTNUI09.30
209Ragnhild HjermstadFossum IF09.30
210Kristine FjellangerVaregg Fleridrett09.30
211Marthe GløersenBækkelagets SK09.30
212Hanne SandstadFreidig09.30
213Oda J SikkelandTyrving IL09.30
214Arntraut GötschIL BUL-Tromsø09.30
215Maiken Økern HågårdKonnerud IL09.30
216Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK09.30
217Ingrid OkkenhaugNTNUI09.30
218Idunn HaavengenNTNUI09.30
219Maren GrandeFrol IL09.30
220Emma ArnesenByåsen IL09.30

H 21-E

7 400 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Audun HeimdalNTNUI10.00
302Dag BlandkjennKristiansand OK10.00
303Hans Petter MathisenFredrikstad SK10.00
304Yngve SkogstadFrol IL10.00
305Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK10.00
306Håvard Sandstad EidsmoFreidig10.00
307Eirik Langedal BreivikNTNUI10.00
308Vegard Jarvis WestergårdNTNUI10.00
309Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL10.00
310Rasmus Rørholt TheisenNTNUI10.00
311Håvard WedegeFredrikstad SK10.00
312Ulrik Astrup ArnesenNTNUI10.00
313Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb10.00
314Stian SundsvikFrol IL10.00
315Oskar RøenVaregg Fleridrett10.00
316Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett10.00
317Bojan BlumensteinNydalens SK10.00
318Mattis HoltFreidig10.00
319Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett10.00
320Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI10.00
321Karl FremstadTyrving IL10.00
322Øyvind WiggenByåsen IL10.00
323Ola KeiseråsIL Leik10.00
324Mathias GløersenBækkelagets SK10.00
325Sindre JohannessenFreidig10.00
326Sander H. RogndokkenNydalens SK10.00
327Olav Milian Schmitt GranNTNUI10.00
328Espen Samuelsen SkiriNTNUI10.00
329Jakob Kalvig SkoganNTNUI10.00
330Olav Andreas RemmenOL Trollelg10.00
331Andreas SølbergIL Leik10.00
332Carl Petter LyngenFrol IL10.00
333Ulf Forseth IndgaardFrol IL10.00
334Martin Borge HeirNTNUI10.00

Annonser

IOF Eventor