Norsk Orientering

Startliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse Os

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse Os
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: lørdag 6 juli 2019

N-åpen

2 980 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
580Amun E. RyenOs IL11.30
989Guro LangøigjeltenHamar OK11.30
993Astrid Svenne TorbjørnsenEiker OL11.30
994Stine Lærum HagenTynset IF11.30
581Svanhild E. RyenOs IL11.31
582Anna Østgårdtrøen RyenIL Nansen11.32
583Anny Østgårdtrøen RyenIL Nansen11.33
584Tamit -Os IL11.34
585Kokob -Os IL11.35
586Saymon -Os IL11.36
587Matiwos -Os IL11.37
588Arzema -Os IL11.38
589Elis Johannesson KaislaniemiAlfta-Ösa OK11.39
590Salihoum -Os IL11.40
591Maja DavidssonAlfta-Ösa OK11.41
592Edith Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK11.42
593Selma TrondslienVingelen IL11.43
597Bente LangøigjeltenHamar OK11.47
598Randi LangøigjeltenHamar OK11.48
600Henrik Svalund OlsenKonnerud IL11.50
601Lidya Tekie DangewOs IL11.51
602Aksel Sandstad SkjesetFrol IL11.52
603Sigve FuglemEmblem IL11.53
604Torvin Bergh-HansenByåsen IL11.54
605Sivert DåsnesVang OL11.55
606Siri Mette LieOK Skøynar11.56
607Amalie TonjerNydalens SK11.57
608Markus Mydland HellandEgersund OK11.58
609Maren Julie FinstadRaumar Orientering11.59
610Fredrik BueOL Tønsberg og omegn12.00
611Signe Drange RuudRøyken OL12.01
612Marina HusseiniOs IL12.02
613Erik BerganKongsberg OL12.03
614Oskar Elias HeggesetFreidig12.04
615Ville Sandstad SkjesetFrol IL12.05
616Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering12.06
617Sunniva Drange RuudRøyken OL12.07
618Arne Gunnar BarfloLøten o-lag12.08
619Sverre August HeggesetFreidig12.09
620Axel DavidssonAlfta-Ösa OK12.10
621Linde TonjerNydalens SK12.11
622Ruben Mydland HellandEgersund OK12.12
429Oskar ÅkermanHiidenkiertäjät12.24

D -10

1 660 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
417Eline KravdalGjø-Vard OL12.00
418Nora AldinStora Tuna OK12.02
419Maria sæther VerdeniusVingelen IL12.04
420Annika Næss-UlsethHeming Orientering12.06
421Vanessa LindAlfta-Ösa OK12.08
422Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.10
423Vilja FuglemEmblem IL12.12

D 11-12

2 110 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
375Anna F. HøysæterWing OK12.01
376Erika A. GjedeboOppsal Orientering12.03
377Ane BeitdokkenLillehammer OK12.05
378Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn12.07
379Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL12.09
380Maja Sæterhaug KnudsenFreidig12.11
381Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb12.13
382Maren BrynhildsvollOs IL12.15
383Frida HopeModum OL12.17
384Jenny DanevadFredrikstad SK12.19
385Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12.21
386Julie Mydland HellandEgersund OK12.23
387Guro BrændenLillomarka OL12.25
388Eline Rød FeragenTynset IF12.27
389Daniella GjoneSandefjord OK12.29

D 11-12N

1 660 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
431Furtuna Tekie DangewOs IL12.28
432Hermela GoitomOs IL12.30

D 13-14

3 030 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
332Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL12.00
333Elida FuglemEmblem IL12.02
334Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK12.04
335Synne SandvenNotodden OL12.06
336Pauline MyklebustIL Koll12.08
337Guro SchjølbergTynset IF12.10
338Mari AarsethNydalens SK12.12
339Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb12.14
340Marie KravdalGjø-Vard OL12.16
341Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12.18
342Anne ØstvoldHeming Orientering12.20
343Oline HanssonAlfta-Ösa OK12.22
344Ida HøsøienTynset IF12.24
345Mia UrsetIL BUL-Tromsø12.26

D 13-16C

2 110 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
406Hedda Kind KjellevoldModum OL13.03

D 15-16

4 970 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
135Ragnhild Mathea HelmersenFet OL12.01
136Elin LadängesAlfta-Ösa OK12.03
137Ingrid MobråthenBotne SK12.05
138Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL12.07
139Kseniya MironavaModum OL12.09
140Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK12.11
141Irma ÖstbergAlfta-Ösa OK12.13
142Emma EngehultNotodden OL12.15
143Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK12.17
144Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK12.19
145Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12.21
146Ida Marie FlågenHeming Orientering12.23
147Lise StrømSandefjord OK12.25
148Ane Malene KolstadFreidig12.27
149Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL12.29
150Emma DåsnesVang OL12.31
151Maria GrovanOL Tønsberg og omegn12.33
152Kristin Melby JacobsenLardal OL12.35
153Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK12.37
154Ella SandbergAlfta-Ösa OK12.39
155Une HoltermannPorsgrunn OL12.41
156Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn12.43
157Eline Horten JordetVingelen IL12.45
158Amalie LøkkebergFredrikstad SK12.47
159Emma Bangstad BergersenHamar OK12.49

D 17-C

2 110 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
407Heidi SvalundKonnerud IL13.05
408Marit FollstadVang OL13.07
409Amalie BartnesOL Vallset/Stange13.09

D 17-18

5 220 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83Kristine KravdalGjø-Vard OL12.30
84Berthe TesloHadeland OL12.32

D 19-20

5 220 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
85Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12.34
86Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø12.36

D 21-

6 030 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9Ellen DavidssonAlfta-Ösa OK12.16
10Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12.18
11Helen PalmerByåsen IL12.20
12Eva TesarovaWing OK12.22
13Malin EijsinkNydalens SK12.24
14Marte Hoff HagenNTNUI12.26
15Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK12.28
16Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering12.30
17Ida Solberg SvenneEiker OL12.32

D 35-

4 970 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
160Anu ÅkermanHiidenkiertäjät12.51
161Vibeke Falck HolteFreidig12.53
162Astrid RiisHolbæk OK12.55
163Jane Mydland HellandEgersund OK12.57
164Astrid RiisHolbæk OK12.59
165Anna-Thekla TonjerElverum OK13.01

D 40-

4 970 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166Heidi TronbølFet OL13.03
167Helena AxelssonNydalens SK13.05
168Stine Olsen KirkevikHamar OK13.07
169Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK13.09
170Astrid KravdalGjø-Vard OL13.11
171Mari TaraldrudRaumar Orientering13.13

D 45-

4 590 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
172Ann Elin FlågenHeming Orientering11.31
173Anne UrsetIL BUL-Tromsø11.32
174Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF11.33
175Målfrid KonstKristiansand OK11.34
176Marit InngjerdingenHeming Orientering11.35
177Line SletnerLillomarka OL11.36
178Kari Tønset GuttvikWing OK11.37
179Larysa MironavaModum OL11.38
180Sara MathisenPorsgrunn OL11.39
182Anne Guro NøklebyRingerike OL11.41
184Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.43
185Gunn Elin RudiHadeland OL11.44
186Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF11.45
187May Ingela HopeModum OL11.46
188Ingjerd SommerstadKongsberg OL11.47
183Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn12.09

D 50-

4 590 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
189Hanne Løver ThonModum OL11.48
190Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL11.49
191Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL11.50
192Helena BångaAlfta-Ösa OK11.51
193Kristin SandvenNotodden OL11.52
194Hilde ForbordMalvik IL11.53
195Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK11.54
196Sigrun NygårdAsker Skiklubb11.55
197Torunn Økern JensenRingerike OL11.56
198Marit Follestad TandbergModum OL11.57
199Britt Vangen SandvoldTynset IF11.58
200Mai Iren AlmåsIL Leik11.59
201Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK12.00
202Ingrid RavnanOL Toten-Troll12.01
203Lotta MyhreIL Koll12.02
204Tone AlmåsIL Leik12.03
205Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK12.04
206Astrid BrevikStokke IL12.05
207Anne Marit BjergaardNydalens SK12.06
208Hege SolerødGjø-Vard OL12.07

D 55-

3 940 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
255Anne LofthusLillehammer OK12.00
256May Jorunn RognlienModum OL12.02
257Vanja StaffOL Toten-Troll12.04
258Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering12.06
259Tiri RebårdSandefjord OK12.08
260Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK12.10
261Anne Margit BrattenMåren OK12.12
262Anne DahlNydalens SK12.14
263Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF12.16
264Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.18
265Nina-Beate LiabakkByåsen IL12.20
266Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF12.22
267Liv MeliIL Nansen12.24
268Kjersti NarumOL Vallset/Stange12.26
269May Toril MoenOL Trollelg12.28
270Kjersti SkantzeTyrving IL12.30
271Britt Laila NilsgårdRøros IL12.32
272May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering12.34

D 60-

3 940 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
273Eli RingdalenMo OK12.36
274Kjellrun SporildMalvik IL12.38
275Grete Berge OwrenFreidig12.40
276Elisabet ÖströmOK Tyr12.42
277Vigdis HeimlyByåsen IL12.44
278Anne Mette NormannTynset IF12.46

D 65-

3 940 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
279Kari UndrumElverum OK12.48
280Berit GrandeFreidig12.50
281Inger TiltnesTyrving IL12.52

D 70-

2 980 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309Hilary PalmerNotts OC12.01
310Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange12.03
311Randi Aas FjæstadHamar OK12.05
312Ingrid CarlstedtSävedalens AIK12.07
313Inger Johanne SimensenOs IL12.09
314Anne-Lise BrenneOL Trollelg12.11
315Anne-Lise SletnerTormod Skilag12.13

D 75-

2 980 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
316Anne-Mari HaagensenOs IL12.15
317Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag12.17
318Odbjørg NordengRudsbygd IL12.19
319Grete UrsetVingelen IL12.21
320Sigrid MeliOs IL12.23
321Solveig VingelenVingelen IL12.25
322Birgitte BekkelundRøyken OL12.27

H -10

1 660 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
424Silas August ThomsenHolbæk OK12.14
425Eirik Lie BolstadOK Skøynar12.16
426Ole Jacob MyklebustIL Koll12.18
427Jørgen RønningenIL Nansen12.20
428Erik BeitdokkenLillehammer OK12.22
430Aksel Tonjer FingarsenElverum OK12.26

H 11-12

2 110 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
390Sigve Lie BolstadOK Skøynar12.31
391Heine FuglemEmblem IL12.33
392Jan Olav BerganKongsberg OL12.35
393Linus HanssonAlfta-Ösa OK12.37
394Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL12.39
395Marius Lærum HagenTynset IF12.41
396Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb12.43
397Rasmus EngehultNotodden OL12.45
398Benjamin BuhlerMåren OK12.47
399Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK12.49
400Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12.51
401Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK12.53
402Emil Tonjer FingarsenElverum OK12.55
403Nikolai TesloHadeland OL12.57
404Hallvard Solli OsOs IL12.59
405Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK13.01
434Sigmund Gustav ØlstadFet OL13.03

H 11-12N

1 660 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
433Emil ÅkermanHiidenkiertäjät12.32

H 13-14

3 030 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
346Emil Husebye AamodtFredrikstad SK12.28
347Johannes Salvesen-LundeIL Koll12.30
348Gabriel GjoneSandefjord OK12.32
349Herman Bruchmüller SundtByåsen IL12.34
350Oskar HopeModum OL12.36
351Simen Gløgård StensrudNittedal OL12.38
352Jakob A. GjedeboOppsal Orientering12.40
353Martin Christoffer BorgIL Koll12.42
354Jørund Solli OsOs IL12.44
355Tobias Tronbøl LiumIL Koll12.46
356Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.48
357Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL12.50
358Anders Næss-UlsethHeming Orientering12.52
359Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL12.54
360Eskil BrændenLillomarka OL12.56
361Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn12.58
362Håkon HallanOK Skøynar13.00
363Imre Overgård FremstadByåsen IL13.02
364Eivind NæveIL Leik13.04
365Ola DåsnesVang OL13.06
366Jonas HickenIL Koll13.08
367Eirik Olsen KirkevikHamar OK13.10
368Alfred F. HøysæterWing OK13.12

H 15-16

5 220 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Magne GuttvikWing OK11.30
54Aksel Lie BolstadOK Skøynar11.32
55Gaute LindaasElverum OK11.34
56Arne BerganKongsberg OL11.36
57Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.38
58Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11.40
59Axel AaldeNydalens SK11.42
60Benjamin GjoneSandefjord OK11.44
61Sivert PoppeFredrikstad SK11.46
62Teodor Mo HjelsethNydalens SK11.48
63Sigurd Saxe SandvikHalden SK11.50
64Hallgeir BrevikStokke IL11.52
65Tobias MathisenPorsgrunn OL11.54
66Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig11.56
67Sebastian Rød FeragenTynset IF11.58
68Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12.00
69Christian Fredrik BorgIL Koll12.02
70Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK12.04
71Rolf Andreas BergNydalens SK12.06
72Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.08
73Peder HaugaardHalden SK12.10
74Mats LindaasElverum OK12.12
75Martin Nøkleby MellingRingerike OL12.14
76Henrik Kaupang LyeLarvik OK12.16
77Brage TakleKristiansand OK12.18
78Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL12.20
79Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK12.22
80Sander Tonjer FingarsenElverum OK12.24
81Hans UrsetIL BUL-Tromsø12.26
82Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering12.28

H 17-C

2 110 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
412Ivar OlsenKonnerud IL13.15
414Christian JohnsenLillehammer OK13.19
415Martin Aasen WrightOppsal Orientering13.21
416Kristian NarumOL Vallset/Stange13.23
413Tor Idar LillekrokenFolldal IF13.35

H 17-18

6 030 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Hallvar HallanOK Skøynar12.00
2Jørgen SchjølbergTynset IF12.02
3Håvard VeieOK Skøynar12.04
4Henrik R HoltHedrum OL12.06
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.08

H 19-20

6 030 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12.10
7Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.12
8Oscar LyngenFreidig12.14

H 21-

6 030 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18Vegard LineNydalens SK12.34
19Marius StaffOL Toten-Troll12.36
20Halvor LundFreidig12.38
21Frode KonstTyrving IL12.40
22Linus BohmanMalungs OK12.42
23Stein Vidar ThunKlæbu IL12.44
24Jonas UnsgårdIL Leik12.46
25Linus OlhansÅs-NMBU Orientering12.48
26Sindre JohannessenFreidig12.50
27Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering12.52
28Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL12.54
29Kenneth MydlandEgersund OK12.56
30Johannes NarumOL Vallset/Stange12.58
31Beat RothNydalens SK13.00
32Olav Andreas RemmenOL Trollelg13.02
33Pål SkogedalAsker Skiklubb13.04
34Bjørn Riset SundbergRøros IL13.06
35Ola KeiseråsIL Leik13.08
36Steinar FrøytlogEgersund OK13.10
37Carl Petter LyngenFrol IL13.12
38Jan SchmidOL Trollelg13.14
39Lars Sandstad SkjesetFrol IL13.16
40Sindre R HoltHedrum OL13.18
41Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL13.20
42Øyvind WiggenByåsen IL13.22
43Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering13.24

H 35-

6 030 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Audun FingarsenElverum OK13.26
45Henrik Drange RuudRøyken OL13.28
46Alex PedersenOL Trollelg13.30
47Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK13.32
48Håvard SundbergStor-Elvdal SK13.34
49Andreas DavidssonAlfta-Ösa OK13.36

H 40-

6 030 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Torbjørn KravdalGjø-Vard OL11.30
50Christer JohanssonAlfta-Ösa OK13.38
52Jonas NyholmAlfta-Ösa OK13.42

H 45-

5 220 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL12.37
88Ola BeitdokkenLillehammer OK12.38
89Robert LadängesAlfta-Ösa OK12.39
90Svein Anders MelhusSteinkjer OK12.40
91Even ErlienGjø-Vard OL12.41
92Niklas AldinStora Tuna OK12.42
93Stig MellingRingerike OL12.43
94Kenneth WesterheimStord Orientering12.44
95Dag Arne LierIndre Østfold OK12.45
96Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK12.46
97Tormod KleppaLillehammer OK12.47
98Vegard HansenByåsen IL12.48
99David LøverModum OL12.49
100Ståle RuudIndre Østfold OK12.50
101Espen DanevadFredrikstad SK12.51
102Geir SchjølbergTynset IF12.52
103Anders ÅkermanHiidenkiertäjät12.53
104Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL12.54
105Morten LøbergOK Fjell12.55
106Espen RøsteKongsberg OL12.56
107Bent Olav AamodtFredrikstad SK12.57
108Håkon DåsnesVang OL12.58

H 50-

5 220 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121Erik BorgIL Koll11.30
109Atle PedersenMelhus IL12.59
110Øystein WiggenByåsen IL13.00
111Trond GjelstadSandefjord OK13.01
112Per Ole DahlsrudNydalens SK13.02
113Anders FlågenHeming Orientering13.03
114Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø13.04
115Svein ThorsbergGrue IL13.05
116Arild H ClausenFreidig13.06
117Jan HageIL Leik13.07
118Andreas BolstadOK Skøynar13.08
119Stein Ivar FossMelhus IL13.09
120Tommy OlsenHamar OK13.10
122Lars EnerhaugenModum OL13.12
123Terje LarsenHalden SK13.13
124Christian GløgårdNittedal OL13.14
125Per Olav GulbrandsenLarvik OK13.15
126Pål-Erik LangøigjeltenHamar OK13.16
128Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering13.18
129Pål MyklebustIL Koll13.19
130Rune EngehultNotodden OL13.20
131Torger HøsøienTynset IF13.21
132Hans Arild SkjevdalRøros IL13.22
133Magne BrændenLillomarka OL13.23
134Jon Inge BreenÅlen IL13.24

H 55-

4 590 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209Per EngebakkenNord-Østerdal OK12.08
210Per Jacob ØlstadFet OL12.09
211Gunnar HopeModum OL12.10
212Øistein BøeFana IL12.12
213Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering12.12
214Sigbjørn ModalsliFossum IF12.13
215Arve LægranSteinkjer OK12.14
216Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering12.15
217Erik SlettumGjø-Vard OL12.16
218Johan LundeIL Koll12.17
219Leif Kåre BessebergEiker OL12.18
220Øystein NytrøByåsen IL12.19
221Olav BakkenØstmarka OK12.20
222Onno VerberneOL Toten-Troll12.21
223Svein UnsgårdIL Leik12.22
224Knut HagenByåsen IL12.23
225Harald OmlandSkien OK12.24
226Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.25
227Frode RobertsenStokke IL12.26
228Tore Voss FagervoldBærums Skiklub12.27
229Jon KvisliBø OL12.28
230Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering12.29
231Øyvind HelmersenFet OL12.30
232Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL12.31

H 60-

4 590 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
233Øyvind GylverAsker Skiklubb12.32
234Eirik Næss-UlsethHeming Orientering12.33
235Kai MidtskogenBotne SK12.34
236Frode HjorthHamar OK12.35
237Geir OwrenFreidig12.36
238Arvid MydlandEgersund OK12.37
239Karl-Erik LindAlfta-Ösa OK12.38
240Rolf Helge RøsandNidarøst OK12.39
241Jan Kåre VatneMo OK12.40
242Olav KvittemFreidig12.41
243Petter GullikstadRøros IL12.42
244Frode BergersenHamar OK12.43
245Harald ØstbyeElverum OK12.44
246Helge EriksenByåsen IL12.45
247Edvard DahlOL Vallset/Stange12.46
248Magnar OftenTynset IF12.47
249Per Einar PedersliOL Trollelg12.48
250Morten DueMåren OK12.49
251Don SkantzeTyrving IL12.50
252Kjell MaroniByåsen IL12.51
253Leif S. ThingsrudØstmarka OK12.52
254Ørjan Eirik ValestrandFana IL12.53

H 65-

3 940 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
282Avle Christen BjørnHamar OK12.54
283Asbjørn SchjerveLøten o-lag12.56
284Olov ÖströmOK Tyr12.58
285Steinar MariussenElverum OK13.00
286Svein GrønhovdModum OL13.02
287Helge SundbergRøros IL13.04
288Piotr MironauEridan13.06
289Gisle Nordahl DueMåren OK13.08
290Arne TiltnesTyrving IL13.10
291Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb13.12
292Eivind HøysæterSamnanger IL13.14
293Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss13.16
294Rolf WærnesOrkanger IF13.18

H 70-

3 940 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305Georg KapperudOppsal Orientering13.00
295Erik HaagensenOs IL13.20
296John Birger SkansenRudsbygd IL13.22
297Hans CarlstedtSävedalens AIK13.24
298Kjell GrønhovdModum OL13.26
299Stein Erik EdvardsenElverum OK13.28
300Tor TrøanHadeland OL13.30
301Peter KlavenessMåren OK13.32
302Steinar SimensenOs IL13.34
303Tormod PrestrudRudsbygd IL13.36
304Terje MalmHamar OK13.38
306Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg13.42
307Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering13.44
308John Ivar KjellevoldModum OL13.46

H 75-

2 980 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
323Bjørn Ivar RyenVingelen IL12.29
324Egil SletnerTormod Skilag12.31
325Lars ButtingsrudVingelen IL12.33
326Einar StensbyLøten o-lag12.35
327Sigvald RobberstadStord Orientering12.37

H 80-

2 980 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
328Mads BergNord-Østerdal OK12.39
329Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag12.41
330Arne SvalundØyer-Tretten IF12.43
331Anders LaugloOL Trollelg12.45

Direkte A

2 980 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
990Glenn MüllerØstmarka OK11.30
991Gunnar VeastadLillehammer OK11.30
997Hanne StaffNittedal OL11.30
999Henning WernøeHamar OK11.30
502Jan Ole FuglemEmblem IL11.31
504Helge Grenager SolheimOppsal Orientering11.33
505Geir JacobsenLardal OL11.34
506Øyvind BakkenLillehammer OK11.35
507Tore SandvikHalden SK11.36
508Kristian StensrudOL Trollelg11.37
509Einar LofthusNydalens SK11.38
511Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL11.40
512Arild HeggesetFreidig11.41
513Line Drange RuudRøyken OL11.42
514Fredrik PerssonWing OK11.43
515Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange11.44
516Lea-Rebekka TonjerNydalens SK11.45
517Yngve MobråthenBotne SK11.46
555Jørgen ElisenbergHamar OK12.05
410Anna MårsellStora Tuna OK13.11
127Roger ØstvoldHeming Orientering13.17

Direkte B

2 980 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
520Kidus AbiyKOLL11.30
523Sofie UndebergetOppsal Orientering11.30
529Even Falck HolteFreidig11.30
992Kaja GjedeboOppsal Orientering11.30
995Johannes HøysæterWing OK11.30
996Klara StorlerMelhus IL11.30
998Jan Christian BjørnHamar OK11.30
521Tina FuglemEmblem IL11.31
522Randi BudahlFet OL11.32
524Tore LindaasElverum OK11.34
525Kirsten Marie LynumOK Skøynar11.35
526Kirsti Næss OlsenOL Trollelg11.36
527Kendra LollarOK Skøynar11.37
528Trond TaraldsenMalvik IL11.38
181Tone FlægstadOK Skøynar11.40
530Maj-Lisbet RønningFreidig11.40
531Ingrid Lundin BerganKongsberg OL11.41
532Lill Ramberg SkappelLillehammer OK11.42
533Olav HellandEgersund OK11.43
534Svein Olav ÅmotIL Leik11.44
594Frank Sandbergnasjonalrådet11.44
535Leif JordetVingelen IL11.45
595Merete OlsenFlyfemkamp11.45
536Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange11.46
596Bjørg PrestrudRudsbygd IL11.46
537Arne GuttvikWing OK11.47
538Christina ErikssonAlfta-Ösa OK11.48
539Karin BredalslienIL Nansen11.49
599Eivind LangøigjeltenHamar OK11.49
540John Olav NæveIL Leik11.50
541Jane Karine HelmersenFet OL11.51
542Olaug F MydlandEgersund OK11.52
543Solveig KongsrudModum OL11.53
544Kari Reppesgård HoltHedrum OL11.54
545Marit Eggen NyaasTynset IF11.55
546Kirsten GjermstadKonnerud IL11.56
547Gunnar SmistadOL Trollelg11.57
548Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK11.58
549Lina Undrum MariussenOppsal Orientering11.59
550Dagfinn StenvikByåsen IL12.00
551Heidi Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK12.01
552Mona Lund VeieOK Skøynar12.02
553Vidar AmundalNOTEAM12.03
554Knut GjoneSandefjord OK12.04
556Øystein SkappelLillehammer OK12.06
557Mia EngehultNotodden OL12.07
558Bente HortenVingelen IL12.08
559Knut FjæstadHamar OK12.09
560Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering12.10
561Viktor LadängesAlfta-Ösa OK12.11
562Matthew NgOslostudentenes IK12.12
563Sandra B. RobertsenStokke IL12.13
564Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL12.14
565Eivind HaslestadRingsaker OK12.15
566Mona Høysæter FenstadWing OK12.16
567John PalmerNotts OC12.17
568Jørgen StenvikByåsen IL12.18
569Sigrun GjoneSandefjord OK12.19
570Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering12.20
571Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn12.21

D 15-20B

3 030 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
369Marion Halvorsen NustadLillehammer OK13.14
370Hege HallanOK Skøynar13.16

H 15-20B

3 030 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
371Anders TørumSelbu OK13.18
372Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL13.20
373Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK13.22
374Balder Hasvik LarsenHalden SK13.24

Annonser

IOF Eventor