Norsk Orientering

Startliste for KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: lørdag 1 juni 2019

N-åpen

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1248517Sigve Lie BolstadOK Skøynar11.25.35

H 9-10

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10224950Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.59.54
11248516Eirik Lie BolstadOK Skøynar12.01.53
12212292Ovid Baglo BjørkengVerdal OK12.03.58

D 11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22212244Karita MøllerSteinkjer OK12.04.54

H 11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
20206018Jonas AlstadFrol IL12.00.54

Utvikling C 10-20

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21223869William Mitchell IversenVerdal OK

Direkte C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7233823Heidi StendahlFrol IL12.08.15

H 13-14

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40223886Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK12.00.53
41505595Aleksander Tanem IversenVerdal OK12.02.54
45204342Ole Andreas VeskeOK Skøynar12.10.52
46204402Håkon HallanOK Skøynar12.12.53
47208684Magnus AlstadFrol IL12.14.52
48213017Filip Mitchell IversenVerdal OK12.16.55

D 13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42187186Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.04.54
43212613Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK12.06.54
44212955Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK12.08.53

Utvikling B 12-20

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50187016Torstein Gjedrem LundVerdal OK

Direkte B

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4224322Trond TaraldsenMalvik IL11.52.53
49165295Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering12.18.54

D 75

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11183055Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag

H 75

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110231881Ole Jørgen MjøsundSpillum IL12.00.54
11271619Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag

D 55

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9980373Marit Hæreid SandstadFrol IL12.17.53

D 15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91507753Trude MarkhusVerdal OK12.01.54

H 55

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9880399Fritjof SandstadFrol IL12.15.54

H 65

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90203506Rolf KarsetSteinkjer OK12.05.29
94217039Karl Arne MelbyeVerdal OK12.07.53
100241882Egil EriksenGrong IL12.19.54

D 45

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92173366Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering12.03.55
93204585Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK12.05.53
95187148Randi JensenFrol IL12.09.53
96502552Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering12.11.54
97506781Hilde ForbordMalvik IL12.13.54

Direkte A

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3213722Rolf AlstadFrol IL11.44.56
2204511Samuel HedlundLånghundra11.50.22
6186921Mari GrevskottFrol IL12.20.46
5216867Arne GrevskottFrol IL12.23.07

H 15-16

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73207673Ådne Krogstad StendahlFrol IL12.06.52
74212273Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK12.08.53
79248518Aksel Lie BolstadOK Skøynar12.18.54
81508241Vetle Grønvik EkraFreidig12.22.54
83500634Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.27.00
86227791Iver Gjedrem LundVerdal OK12.32.53

D 17-18

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75206280Hege HallanOK Skøynar12.10.53

H 45

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7080808Einar LundVerdal OK12.00.54
71501009Rune StræteWing OK12.02.54
72165329Svein Anders MelhusSteinkjer OK12.04.54
76165294Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering12.12.53
80502655Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12.20.53
8280117Arne OkkenhaugVerdal OK12.24.52
84207753Tor Ove HallemVerdal OK12.28.51
85210013Øyvind SchjelderupWing OK12.30.53
77234911Jo Severin MatbergFrol IL
78209777Inge HafstadVerdal OK

D 21

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63234811Line SundsvikFrol IL12.05.53

H 17-18

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61195832Marius MøllerSteinkjer OK12.01.53
62186846Hallvar HallanOK Skøynar12.03.53
64227490Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering12.07.53

H 35

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60187051Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering11.59.53
65206019Hermann LeitheFrol IL12.09.53

H 21

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30508131Carl Petter LyngenFrol IL11.59.53
31508152Ulf Forseth IndgaardFrol IL12.01.53
32507844Simon JakobssonFrol IL12.03.53
33502895Yngve SkogstadFrol IL12.05.53
34500292Martin VisterFrol IL12.07.53
3592344Gisle HolbergOK Skøynar12.09.52
36234909Stian SundsvikFrol IL12.11.54

Annonser

IOF Eventor