Norsk Orientering

Startliste for Eikernatta

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Eikernatta
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: fredag 11 oktober 2019

D 17-20

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192291Christine HoenEiker OL20.00.04
217355Kristin Melby JacobsenLardal OL20.02.04
508250Jenny BaklidKonnerud IL20.04.04
510900Åsne HaavengenKongsberg OL20.06.04

D 21-A

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94140Anita HillerenEiker OL20.00.05
211458Anne Marthe PeveriEiker OL20.02.04

D 40

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504457Ingrid KvistadKongsberg OL20.18.04

D 60

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208633Eli Tufte HanssenEiker OL20.06.05
508150Aud KjemperudEiker OL20.08.05

H 15-16

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502890Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb20.08.04
225016Vilmer NybergAsker Skiklubb20.10.04
507449Mikael BirkelundAsker Skiklubb20.13.04
502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb20.14.05
505200Mathias NyhaugAsker Skiklubb20.16.05

H 21

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
244001Kenneth SandvoldEiker OL20.00.04
181953Pål SkogedalAsker Skiklubb20.04.04
500591Eirik BrynildsenEiker OL20.06.05
188468Bjørn HaavengenKongsberg OL20.17.09

H 40

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222693Arnt-Idar JørstadKongsberg OL20.04.04
220872Lars BaklidKonnerud IL20.07.05
501473Odd StrandKongsberg OL20.08.04
180836Bjørn Victor LarsenKongsberg OL20.12.10
235207Leif Kåre BessebergEiker OL20.14.04
221340David LøverModum OL20.18.04
187048Håvard HågårdKonnerud IL20.20.04
196869Per Øivind EgerKongsberg OL20.22.04

H 60

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209778Hans Roar BakkenEiker OL20.00.04
221187Geir Holm GundersenKonnerud IL20.02.05
500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF20.04.05

D 11-14 Par

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212264Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb20.00.04
207603Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb20.00.07

H 11-14 Par

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
228468Fredrik Fet AndersenKonnerud IL20.06.04
213583Sebastian RøkebergEiker OL20.08.04
211989Mina HobbelstadEiker OL20.08.05
219185Nils Zahl ErikssonKongsberg OL20.10.05
239184Jon StrandKongsberg OL20.10.05

Direkte AK

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217780Ingrid MobråthenBotne SK19.59.05
500011Isa HeggedalKonnerud IL20.01.04
94372Glenn Ekholdt HillerenEiker OL20.03.05
181855Tove HeimdalKonnerud IL20.05.05
184066Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn20.07.05
224571Frida Kärner GrossAllerød OK20.09.05
78733Kersti KärnerAllerød OK20.09.05
510324Veslemøy SolbergKonnerud IL20.11.04
204534Arild NyhaugAsker Skiklubb20.15.05
215453Sven OhrvikKonnerud IL20.19.07
504115Arne FossheimAsker Skiklubb20.21.04
192953Torgeir BrandalKongsberg OL20.24.04
500561Helge StubberudNydalens SK20.26.04

Direkte AL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
219123Lars HjermstadFossum IF19.55.04
502915Ragnhild HjermstadFossum IF19.58.05
502583Morten Taraldsten BrunesModum OL20.01.04
209842Tibor VariSturla, IF20.03.06
96293Jesper GroossAllerød OK20.07.05
220835Hedda Kärner GroossAllerød OK20.09.05
187097Erik SaugerudKonnerud IL20.19.05

Annonser

IOF Eventor