Norsk Orientering

Startliste for Kompisstafetten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Kompisstafetten
Arrangørorganisasjon: Samnanger IL
Dato: søndag 2 juni 2019

Kompisstafetten

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Samnanger IL 112.00.30
11. Martin Holdhus
12. Asbjørn Fossmark
13. Magnus Erdal
14. Dag Terje Røen
15. Per Arne Aadland
2IL Gular 112.01.00
21. Andreas Kragseth
22. Scott Juvik
23. Espen Lærk
24. Tore Juvik
25. Rune Nygaard
3Gneist, IL 112.01.30
31. Kirill Eikanger
32. Magne Knudsen
33. Hedda Erica Eikanger
34. Marit Nipen
35. Bjarte Eikanger
4Os Orienteringsklubb 112.02.00
41. Ingrid Rognsvåg
42. Andreas Berge
43. Marie Pontoppidan
44. Turid Rognsvåg
45. Espen Rognsvåg
5TIF Viking 112.02.30
51. Iris Popsueva Buanes
52. Lise Christensen
53. Victoria Popsueva
54. Gunnar Knudsen
55. Trygve Buanes
6Varegg Fleridrett 112.03.00
61. Bendik Madslien Steinhaug
62. Oskar Madslien Steinhaug
63. Tonje Rykkje
64. Jørgen Rokne Dahle
65. Oskar Røen
7Bergens TF 112.03.30
71. Helene Nysæter
72. Andreas Nysæter
73. Vegard Velle Sivertsen
74. Ingeborg Rygg Eikeland
75. Helge Nysæter
8Fana IL 112.04.00
81. Kristoffer Heldal Hersvik
82. Kristine Bog Vikane
83. Oskar Heksem
84. Marie Roll Tørnquist
85. Geir Heksem
9Os Orienteringsklubb 212.04.30
91. Mari Haga
92. Steinar Danielsen
93. Venla Arponen Snilstveit
94. Tommy Sævareid
95. Anders Tønnessen Rød
10Gneist, IL 212.05.00
101. Frida Ingeborg Eikanger
102. Liv Ormberg
103. Erle Schjølberg Evensen
104. Liv Sylvi Meyer
105. Sturle Nordeide
11Samnanger IL 212.05.30
111. Andreas Langeland
112. Arne Erdal
113. Peter Stoykov
114. Erik Høysæter
115. Ida Johanne Aadland
12TIF Viking 212.06.00
121. Sigve Popsuev Buanes
122. Kjetil Damm
123. May-lill Damm
124. Camilla Vikingsen
125. Martin Damm
13Varegg Fleridrett 212.06.30
131. Olve Berge Aarsand
132. Christiane Trösse
133. Olena Strugalova
134. Helge Tiger Haugland
135. Vyacheslav Mukhidinov
14Bergens TF 212.07.00
141. Synne Marie Sandviknes
142. Brage Iversen
143. Dagfinn Hole
144. Hans Rogstadkjernet
145. Sigve Rygg Eikeland
15Fana IL 212.07.30
151. Sofia Daltveit Slettebø
152. Dagrun Daltveit Slettebø
153. Karoline Strandenes
154. Bjørn Batalden
155. Knut Utne
16Gneist, IL 312.08.00
161. Maria Ormberg Ellingsen
162. Bjørn-Inge Skage
163. Lars Olav Tolo
164. Jens Kristian Ellingsen
165. Mads Jørgen Skage
17Varegg Fleridrett 312.08.30
171. Marie Thomassen
172. Kristoffer Kjenes Haugland
173. Dagfinn Gjerstad
174. Owen Jarvis Westergård
175. Pål Thomasen
18Bergens TF 312.09.00
181. Øysten Gjestemoen
182. Stine Bjørkevoll
183. Anne Gjestemoen
184. Knut Gjestemoen
185. Erlend Gjestemoen
19Fana IL 312.09.30
191. Emil Heksem
192. Rannveig Nordhagen
193. Eivind Strandenes
194. Atle Alvheim
195. Torgeir Strand
21Varegg Fleridrett 512.10.00
211. Gitle Femsteinevik
212. Otto Femsteinevik
213. Guro Femsteinevik
214. Arnt Ove Femsteinevik
215. Martin Femsteinevik
20Varegg Fleridrett 412.10.30
201. Andreas Strømme Lid
202. Magnus Strømme Lid
203. Tore Lid
204. Mari Strømme Lid
205. Karianne Strømme
22Varegg Fleridrett 612.11.00
221. Isak August Holmefjord Amundsen
222. Atle Bergseth
223. Terje Amundsen
224. Jon Erik Doppelhofer Ervik
225. Lars Smedsrud
23Varegg Fleridrett 712.11.30
231. Mira Mukhidinova
232. Tove Aasheim
233. Marius Guibert
234. Anne Westergård
235. Gernot Doppelhofer
24Varegg/osterøy 812.12.00
241. Sofiya Mukhidinova
242. Ragnild Balsvik
243. Ragna Oline Doppelhofer Ervik
244. Astrid Oline Ervik
245. Jan Haugland
25Varegg Fleridrett 912.12.30
251. Axel Tveit
252. Vidar Hardeland
253. Cedric Guibert
254. Roar Berge
255. Bjørn Steinhaug
26Slava Fan Club 112.13.00
261. Serhii Ignatiev
262. Tatiana Priadkina
263. Inna Ignatieva
264. Maksym Ignatiev
265. Oleksii Ignatiev

Annonser

IOF Eventor