Norsk Orientering

Startliste for Pinseløpet, dag 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet, dag 1
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 8 juni 2019

N-åpen

1 840 m, 63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
839Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK13.00
840Selja M. Boldingh DebernardNydalens SK13.01
841Sturla SigurdssonStokke IL13.02
857Ellinor HvidebergOK Skeidi13.18
858Maren Sofie SandNOTEAM13.19
859Nora HeggeKongsberg OL13.20
860Zelia HeggeKongsberg OL13.21
861Halvor GjestrudNotodden OL13.22
862Josefine TrollerudNOTEAM13.23
863Malena Grov OttesenNOTEAM13.24
864Nils Zahl EriksonKongsberg OL13.25
865Johanne Ragvin RystadNydalens SK13.26
866Magnhild M-K TveitenKongsberg OL13.27
867Mathis BurckhardtEiker OL13.28
868Rikke KihleKonnerud IL13.29
869Eivind BredholtKongsberg OL13.30
870Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK13.31
871Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IF13.32
872Ofelia Leonora AxelsonEiker OL13.33
873Olai BisethKongsberg OL13.34
874Marina SandvoldEiker OL13.35
875Christopher David EriksenLarvik OK13.36
876Anneli Heien SælebakkeEiker OL13.37
877Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL13.38
878Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb13.39
879Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK13.40
880Erik BerganKongsberg OL13.41
881Tony N HansenOdda OL13.42
882Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb13.43
883Elida EspenesVarteig OL13.44
884Maja Randa GjerdenEiker OL13.45
885Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL13.46
886Andrea Hårvik SolumEiker OL13.47
887Tobias DanielsenKongsberg OL13.48
888Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb13.49
889Ronia Robin MarstonHemsedal IL13.50
890Vilje HillerenEiker OL13.51
891Mathias SundbyLarvik OK13.52
892Hedda SalomonsenEiker OL13.53
893Magnus LestebergKongsberg OL13.54
894Milli EspenesVarteig OL13.55
895Syver Hagen UrdalenNotodden OL13.56
896Håvard Ryen BerthelsenOdda OL13.57
897Tuva AronsenEiker OL13.58
898Marie Watterdal SyrstadKongsberg OL13.59
899Line Zürcher-GretteEiker OL14.00
900Valdemar Hellerud SireKonnerud IL14.01
901Karen KlavenesSandefjord OK14.02
902Ana Zagar NesLarvik OK14.03
903Vegard Solheim EideOdda OL14.04
904Halvard Sommerstad-EidAndebu IL14.05
905Dag Jørgen MoeTorridal IL14.06
906Kamille DanielsenKongsberg OL14.07
907Elise Nauf BorgersenHedrum OL14.08
908Alva Zahl ErikssonKongsberg OL14.09
909Johan Sommerstad-EidAndebu IL14.10
910Martine RøkebergEiker OL14.11
911Tuva Dahl BorkamoNotodden OL14.12
912Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL14.13
913Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL14.14
914Nora Ryen BertelsenOdda OL14.15
915Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OL14.16
916Eira Zürcher-GretteEiker OL14.17

D 9-10

1 630 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
802Nila HillerenEiker OL13.02
803Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF13.03
804Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK13.04
805Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13.05
806Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb13.06

D 11-12

2 280 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
726Linnea DanielsenKongsberg OL13.42
727Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL13.43
728Helene ScheeleNydalens SK13.44
729Marte EgerKongsberg OL13.45
730Frida HopeModum OL13.46
731Silje Andresen SkotteFossum IF13.47
732Elise RenardKongsberg OL13.48
733Henni Hattestad KristensenHeming Orientering13.49
734Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb13.50
735Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL13.51
736Ingvild RingheimLarvik OK13.52
737Tuva BredholtKongsberg OL13.53
738Rannveig Oma LøyningOdda OL13.54
739Guro BrændenLillomarka OL13.55
740Mone Småge-HilsenKonnerud IL13.56
741Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK13.57
742Daniella GjoneSandefjord OK13.58
743Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn13.59
744Cathrine SognNotodden OL14.00
745Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn14.01
746Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK14.02
747Triana K NerhusIL Strand-Ulv14.03
748Abelone Josefine AxelsonEiker OL14.04
749Mari RichterSandnes IL (Rogaland)14.05

UN 10-16

1 630 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
824Yasmin IsmailNOTEAM13.24
834Marie HoltermannPorsgrunn OL13.34
835Fredrik GrønsethFossum IF13.35
836Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering13.36
837Lars WikstrømHaugesund IL Orientering13.37
838Karl Rein RådahlTyrving IL13.38

D 13-14

2 920 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
623Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL14.02
624Nora Christine HansenAsker Skiklubb14.03
625Marie ScheeleNydalens SK14.04
626Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering14.05
627Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL14.06
628Iselin HøivoldKongsberg OL14.07
629Pernille ZagarLarvik OK14.08
630Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb14.09
631Julie BrenåsVarteig OL14.10
632Synne SandvenNotodden OL14.11
633Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering14.12
634Hanna SpangbergKonnerud IL14.13
635Sofia ØhlckersTyrving IL14.14
636Iril RingheimLarvik OK14.15
637Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb14.16
638Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL14.17
639Martha WisløffAsker Skiklubb14.18
640Marthe Graff-WiikSturla, IF14.19
641Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL14.20
642Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)14.21
643Johanne StorhaugKonnerud IL14.22
644Ragne KlavenesSandefjord OK14.23
645Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)14.24
646Maren Sofie FremstadLarvik OK14.25
647Ane MathisenOL Tønsberg og omegn14.26
648Annika van RaaijHedrum OL14.27
649Ingeborg EikåsSandefjord OK14.28

UC 12-16

2 280 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
773Felix Fabrisius ByeNydalens SK14.29
783Karoline FjæreHedrum OL14.39
784Stella S. DahleFana IL14.40
785Ane Kristine EidKongsberg OL14.41
786Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.42
787Judit M. MøllerFana IL14.43
788Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb14.44
789Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering14.45
790Mina HobbelstadEiker OL14.46
791Vilde Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering14.47
792Håkon ØverbyKongsberg OL14.48
793Sebastian RøkebergEiker OL14.49
794Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)14.50

D 15-16

3 440 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
353Ingvild GustafssonKongsberg OL13.23
354Maria GrovanOL Tønsberg og omegn13.24
355Helene Brandal SøftingKongsberg OL13.25
356Ingeborg HovdejordNotodden OL13.26
357Kajsa Meyer LarssonTyrving IL13.27
358Amanda AxelsonEiker OL13.28
359Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.29
360Marie KvarmeSturla, IF13.30
361Kristin Melby JacobsenLardal OL13.31
362Une HoltermannPorsgrunn OL13.32
363Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn13.33
364Konstanse MoholthKongsberg OL13.34
365Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn13.35
366Sara HetlandHaugesund IL Orientering13.36
367Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL13.37
368Emma EngehultNotodden OL13.38
369Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering13.39
370Eileen BjanesTyrving IL13.40
371Mina Akiko JohnsenSturla, IF13.41
372Marie Roll-TørnqvistFana IL13.42
373Vida Helland-HansenTyrving IL13.43
374Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering13.44
375Selma HøivoldKongsberg OL13.45
376Tiril KihleKonnerud IL13.46
377Emilie JohansenSandefjord OK13.47
378Mari ØverbyKongsberg OL13.48
379Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)13.49
380Helene Bjørkvold JendalFossum IF13.50
381Kristine Bog VikaneFana IL13.51
382Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13.52
383Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL13.53
384Ingeborg Rygg EikelandBergens TF13.54
385Ingvild JohnsenHedrum OL13.55
386Ingrid MobråthenBotne SK13.56
387Hedda SpangbergKonnerud IL13.57
388Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK13.58
389Netta Bar-NathanLillomarka OL13.59

UB 12-16

2 920 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
691Max Skjerpen HusebyNydalens SK15.10
696Mathias NyhaugAsker Skiklubb15.15
697Hedda Kind KjellevoldModum OL15.16
698Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering15.17
699Jørgen WesterheimStord Orientering15.18
700Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering15.19
701Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)15.20
702Kristoffer ØhlckersTyrving IL15.21
703Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)15.22
704Annabell Aunmo KjellevoldModum OL15.23

D 17-A kort

3 280 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
488Maren NorderudTyrving IL14.28
490Åshild OmaOdda OL14.30
491Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.31
492Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL14.32
493Tanja InstanesSturla, IF14.33
494Pernille Nauf BorgersenHedrum OL14.34
495Lenka WestinPorsgrunn OL14.35
496Torill Hynne FjæreHedrum OL14.36
497Anne Berg GjølbergLarvik OK14.37
498Ida Solheim EideOdda OL14.38
499Randi MorkNotodden OL14.39
500Solveig SletnerRøyken OL14.40

D 17-B

3 240 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
592Elin SlokvikNotodden OL13.00
594Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL13.02
595Hilde Gunn HellenesOK Skeidi13.03
596Susanne StrømHedrum OL13.04
597Kirsten GjermstadKonnerud IL13.05
598Rita RaastadSkien OK13.06
599Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL13.07
600Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering13.08
601Julie EikelandOL Tønsberg og omegn13.09
602Mia EngehultNotodden OL13.10
603Mie ZagarLarvik OK13.11
604Gunhild MyhrAsker Skiklubb13.12
605Katinka GrønliTyrving IL13.13

D 17-C

2 550 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
705Veslemøy VærvågenNotodden OL13.00
707Anne Berit UlsakerHemsedal IL13.02
708Eli Tufte HanssenEiker OL13.03
709Lena HenrikssonTyrving IL13.04
710Liv Solberg AndersenBø OL13.05
711Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)13.06
713Randi MobråthenBotne SK13.08
714Heidi EriksenLarvik OK13.09
715June Helen MyklebustHedrum OL13.10
1075Ingvill HoftunAsker Skiklubb13.22

D 17-N

2 250 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
797Veronica EspenesVarteig OL13.02

D 17-18

3 750 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
266Iselin SørensenSturla, IF14.30
267Silje MorlandstøEiker OL14.31
268Marie Lindløv JensenOK Moss14.32
269Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb14.33
270Ingrid BlindheimLillomarka OL14.34
271Jenny BaklidKonnerud IL14.35
272Iris HolstTyrving IL14.36
273Ingeborg KvarmeSturla, IF14.37
274Elise StørenBø OL14.38
275Silje SlungaardTyrving IL14.39
276Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK14.40
277Malene InstanesSturla, IF14.41
278Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering14.42
279Stella HolmboeTyrving IL14.43
280Nora Småge HilsenKonnerud IL14.44
281Oda ScheeleNydalens SK14.45
282Andrea RanvikKonnerud IL14.46
283Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL14.47
284Oda Isnes TyseEiker OL14.48
285Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL14.49
286Christine HoenEiker OL14.50
287Ingrid Lund HovdenTyrving IL14.51
288Maya Jones ArnesenHeming Orientering14.52
289Thea LandKonnerud IL14.53
290Ingrid LamarkGanddal IL14.54
291Solveig Moen LetmolieEiker OL14.55
292Ine InstanesSturla, IF14.56
293Mina JørgensenTyrving IL14.57
294Anniken RanvikKonnerud IL14.58

D 19-20

3 750 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
297Thea Sildnes BaklidKonnerud IL15.01
298Anne Omholt BerrefjordLardal OL15.02
299Anine LomeHamar OK15.03
300Thea DyrkornNTNUI15.04
302Victoria Myklebust StrømHedrum OL15.06
303Hedda Raadal BjørloHalden SK15.07
304Ane DyrkornNTNUI15.08
305Anna Isnes TyseEiker OL15.09

D 21-

4 380 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)13.38
101Sunniva OmdalNTNUI13.39
102Anita HillerenEiker OL13.40
103Katharina RogstadEmblem IL13.41
104Silje ArntzenNTNUI13.42
105Vendula SramkovaHemsedal IL13.43
106Ingrid GulbrandsenNTNUI13.44
107Delphine PoirotLillomarka OL13.45
108Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.46
109Sofie AarnesNydalens SK13.47
110Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL13.48
111Emilie WestinNydalens SK13.49
112Helen MartinsenIL Gular13.50
113Marie Hammer IversenØstmarka OK13.51
114Mariell ArntzenNydalens SK13.52
115Britt Kari LegårdOdda OL13.53
116Margrethe WisløffNTNUI13.54
117Gunhild Rogne HallandNydalens SK13.55
118Eline DrageTyrving IL13.56
119Therese HaareKonnerud IL13.57

D 35-

3 610 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
308Petra WernerssonGöteborg Majorna OK13.02
309Anne Marthe PeveriEiker OL13.03
310Marion RyenOdda OL13.04
311Kristin SletnerIL GeoForm13.05

D 40-

3 610 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
314Turid Zagar NesLarvik OK13.08
315Trude HansenBerger og Svelvik OL13.09
316Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering13.10
317Monica BerglundRingerike OL13.11
318Heidi StoksethHalden SK13.12
319Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb13.13
320Elin BjervaLarvik OK13.14
321Line Bar-NathanLillomarka OL13.15

D 45-

3 440 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
332Anita MathisenOL Tønsberg og omegn13.02
333Kari Reppesgård HoltHedrum OL13.03
334Mariann Øren ArvesenSandefjord OK13.04
335Larysa MironavaModum OL13.05
336Vibeke LamarkGanddal IL13.06
337Anny ØenNydalens SK13.07
338Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb13.08
339Sara MathisenPorsgrunn OL13.09
340Wenche EikåsSandefjord OK13.10
341May Ingela HopeModum OL13.11
342Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn13.12
343Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb13.13
344Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK13.14
345Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen13.15
346Milda ØhlckersTyrving IL13.16
347Audrun UtskarpenIL GeoForm13.17
348Ingrid UndstadLarvik OK13.18
349Kristin BruserudOL Trollo13.19
350Elin BordøyHedrum OL13.20

D 50-

3 280 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
427Sissel SkovlyRingerike OL13.27
428Anne Kristine NorderudTyrving IL13.28
429Lill-Ann TorpSandefjord OK13.29
430Wenche LindløvSarpsborg OL13.30
431Mette SpangbergKonnerud IL13.31
432Hege FeiringTyrving IL13.32
433Jorunn BlindheimLillomarka OL13.33
434Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL13.34
435Merete UndelandSturla, IF13.35
436Kjersti StræteRingerike OL13.36
437Toini SkyttersæterKonnerud IL13.37
438Ida SyversenRøyken OL13.38
439Anne Marit BjergaardNydalens SK13.39
440Charlotte SkourupSturla, IF13.40
441Åshild FlatebakkenTyrving IL13.41
442Kristin SandvenNotodden OL13.42
443Jorun RuudAsker Skiklubb13.43
444Ingeborg ØderudBækkelagets SK13.44
445Solveig KongsrudModum OL13.45
446Tone Sølie LysnesHedrum OL13.46
447Hilda ØfsthusAsker Skiklubb13.47
448Tove HeimdalKonnerud IL13.48

D 55-

3 280 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
451Margrete EngzeliusAsker Skiklubb13.51
452Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL13.52
453Kristin D SelvigNydalens SK13.53
454Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL13.54
455Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL13.55
456Magnhild T. MølnvikFossum IF13.56
457Tiri RebårdSandefjord OK13.57
458Kristin FleisjeNittedal OL13.58
459Kjersti SkantzeTyrving IL13.59
460Anne DahlNydalens SK14.00
461Inger Tone NygårdEgersund OK14.01
462Veslemøy SolbergKonnerud IL14.02
463Heidi SchatvetNotodden OL14.03
464Else GrandalTyrving IL14.04
465Marianne ArnesenAsker Skiklubb14.05

D 60-

3 050 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Lena GottfridssonNittedal OL14.20
504Bodil HulløenKristiansand OK14.21
505Helga HaverstadLierbygda OL14.22
506Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb14.23
507Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL14.24
508Kari LyngbakkenKonnerud IL14.25
509Astrid WatterdalTistedalen FL14.26
510Randi NilstadTyrving IL14.27
511Ellen Marie TurterNydalens SK14.28
512Gunhild HennumLierbygda OL14.29
513Brit HougePorsgrunn OL14.30
514Siren GreveBergens TF14.31
515Mette HallénNydalens SK14.32

D 65-

3 050 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
518Ingrid StrandeSkien OK14.35
519Inger NergaardStokke IL14.36
520Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL14.37
521May ChristoffersenAsker Skiklubb14.38
522Kari BergLarvik OK14.39
523Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL14.40
524Grethe Lill RyengSturla, IF14.41
525Berit HegdalBergens TF14.42
526Aud KjemperudEiker OL14.43

D 70-

2 740 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
555Kari StrandeRingerike OL13.02
556Elisabeth UndstadLarvik OK13.03
557Bjørg MostaulBø OL13.04
558Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL13.05
559Inger LindløvOK Moss13.06
560Margaret Arentz GjertsenAsker Skiklubb13.07
561Bjørg KocbachBergens TF13.08
562Gry Bruland VråleSturla, IF13.09
563Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL13.10
564Edel SlettemarkStord Orientering13.11
565Ingjerd SognnæsBergens TF13.12
566Gerd LangsethLarvik OK13.13

D 75-

2 740 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
569Inger Lise BjordalOppsal Orientering13.16
570Inger Lise SolbergBø OL13.17
571Astrid Reppesgård LieHedrum OL13.18
572Birgitte BekkelundRøyken OL13.19
573Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb13.20
574Synnøve DalvaBø OL13.21

D 80-

2 740 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
577Unni DrageHaugerud IF13.24
578Tirill Liby SeipOK Skeidi13.25

H 9-10

1 630 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
809Alf Hattestad KristensenHeming Orientering13.09
810Rasmus MjøsundNydalens SK13.10
811Aksel KlausenSturla, IF13.11
812Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL13.12
813Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb13.13
814Eirik LestebergKongsberg OL13.14
815Fredrik BueOL Tønsberg og omegn13.15
816Mathis RenardKongsberg OL13.16
817Alfred TeigNydalens SK13.17
818Mathias Bredland EidKongsberg OL13.18
819Kristian KaiserSturla, IF13.19
820Jakob Bredland EidKongsberg OL13.20
821Sigurd Oma LøyningOdda OL13.21
822Alexander DybvikStokke IL13.22
823Sverre Øen LandstadNydalens SK13.23

H 11-12

2 280 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
750Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL14.06
752Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK14.08
753Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)14.09
754Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL14.10
755Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL14.11
756Alfred Hagen UrdalenNotodden OL14.12
757Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb14.13
758Sondre Dahl BorkamoNotodden OL14.14
759Sindre FurlandSandefjord OK14.15
760Jon StrandKongsberg OL14.16
761Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb14.17
762Erlend SommerheinFossum IF14.18
763Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb14.19
764Jan Olav BerganKongsberg OL14.20
765Sondre HafskjoldNydalens SK14.21
766Magnus SigurdssonStokke IL14.22
767Erlend MyhreTyrving IL14.23
768Jens G. DybvikStokke IL14.24
769Iver StavlandTyrving IL14.25
770Marcus WindvikSandefjord OK14.26
771Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL14.27
772Rasmus EngehultNotodden OL14.28

H 13-14

2 920 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
652Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn14.31
653August Hellerud SireKonnerud IL14.32
654Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK14.33
655Håkon BogasonLillomarka OL14.34
656Henrik NybergAsker Skiklubb14.35
657Nov Bar-NathanLillomarka OL14.36
658Andreas Daniel HolmboeTyrving IL14.37
659Oskar HopeModum OL14.38
660Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering14.39
661Jens WoldSturla, IF14.40
662Rasmus BerglundRingerike OL14.41
663Per Noah SommerheinNydalens SK14.42
664Borgar SkjelbredKongsberg OL14.43
665Henrik Repstad StoremyrIL Hauken14.44
666Linus MjøsundNydalens SK14.45
667Mathias AxelsonEiker OL14.46
668Martin DybvikStokke IL14.47
669Henrik KaiserSturla, IF14.48
670Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.49
671Erik ZagarLarvik OK14.50
672Sindre Solheim EideOdda OL14.51
673Mikkel RastadAsker Skiklubb14.52
674Sondre OlaussenOppsal Orientering14.53
675Mathias BirkelundAsker Skiklubb14.54
676Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF14.55
677Jonathan WoodhouseLillomarka OL14.56
678Lukas Jones ArnesenHeming Orientering14.57
679Herman Øen PaulsrudNydalens SK14.58
680Gabriel GjoneSandefjord OK14.59
681Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL15.00
682Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL15.01
683Eskil BrændenLillomarka OL15.02
684Fredrik Fet AndersenKonnerud IL15.03
685Erlend UlsakerHemsedal IL15.04
686Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL15.05
687Brage EikåsSandefjord OK15.06
688Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)15.07
689Rasmus D. EastwoodLillomarka OL15.08
690Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)15.09

H 15-16

3 750 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224Vilmer NybergAsker Skiklubb13.48
225Rolf Andreas BergNydalens SK13.49
226Jakob RastadAsker Skiklubb13.50
227Sondre BataldenFana IL13.51
228Anders KlavenesSandefjord OK13.52
229Jonas MyhrAsker Skiklubb13.53
230Martin KaiserSturla, IF13.54
231Benjamin GjoneSandefjord OK13.55
232Stein Aas StræteRingerike OL13.56
233Mikael BirkelundAsker Skiklubb13.57
234Markus RichterSandnes IL (Rogaland)13.58
235Atle Nikolai WølloKongsberg OL13.59
236Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)14.00
237Øyvind LamarkGanddal IL14.01
238Gustav Andresen SkotteFossum IF14.02
239Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)14.03
240Hallvard TjentlandLardal OL14.04
241Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb14.05
242Halvor LøkenKongsberg OL14.06
243Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb14.07
244Johan EgerKongsberg OL14.08
245Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)14.09
246Kasper Bakken UlsethNydalens SK14.10
247Ask OlaussenOppsal Orientering14.11
248 UlsakerHemsedal IL14.12
249Tobias MathisenPorsgrunn OL14.13
250Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.14
251Lukas KlausenSturla, IF14.15
252Henrik Andreas TømtIL Imås14.16
253Edvin AakreEgersund OK14.17
254Erlend LangeggenKongsberg OL14.18
255Theodor BjørkSandefjord OK14.19
256Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering14.20
257Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering14.21
258Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn14.22
259Arne BerganKongsberg OL14.23
260Brage Bell LysakerFana IL14.24
261Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)14.25
262Martin Nøkleby MellingRingerike OL14.26
263Olav MelheimSturla, IF14.27

H 17-A kort

3 610 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
322Torgrim GjestrudNotodden OL13.16
324Erling Dahl BorkamoNotodden OL13.18
325Arve LøyningOdda OL13.19
326Kristoffer FjæreHedrum OL13.20
327Rune Kristian MorkNotodden OL13.21
328Thomas OlsenAsker Skiklubb13.22
329Siggen YtrehusBø OL13.23

H 17-B

3 240 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
606Axel EiknerFana IL13.14
608Max KrammerTyrving IL13.16
609Kenneth DybvikStokke IL13.17
610Håvard Sandvoll AskLierbygda OL13.18
611Nils Jarle LindtnerHaugesund IL Orientering13.19
613David SolliSkien OK13.21
614Ulrik Andre StrømHedrum OL13.22
615John Lars HovdejordNotodden OL13.23
616Markus EikåsSandefjord OK13.24
617Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn13.25
618Sten Øivind BjerkeHedrum OL13.26
619Glenn Ekholdt HillerenEiker OL13.27
620Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL13.28

H 17-C

2 550 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
718Roy Roger EspenesVarteig OL13.13
719Sigurd Paulsen AskLierbygda OL13.14
720Stian LillegårdLillomarka OL13.15
721Einar HansenOdda OL13.16
722Sindre EspenesVarteig OL13.17
723Torbjørn Nguyen HansenOdda OL13.18

H 17-18

4 380 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
122Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn14.00
123Johan Kristian UndelandSturla, IF14.01
124Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb14.02
125Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn14.03
126Eetu KorhonenSK Vuoksi14.04
127Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF14.05
128Håkon Omholt BerrefjordLardal OL14.06
129Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.07
130Henrik R HoltHedrum OL14.08
131Iver RingheimLarvik OK14.09
132Halvard KornmoPorsgrunn OL14.10
133Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn14.11
134Joachim Sandor KnudsenSturla, IF14.12
135Viljan van RaaijHedrum OL14.13
136Cornelius BjørkSandefjord OK14.14
137Martin BirkelundAsker Skiklubb14.15
138Lars Øderud VatneBækkelagets SK14.16
139Jonas EikåsSandefjord OK14.17
140Eeka HusuSK Vuoksi14.18
141Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL14.19
142August Syrdal ØenHeming Orientering14.20
143Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn14.21
144Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering14.22
145Anders VestølVegårshei IL14.23

H 19-20

4 680 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Ludvig JohnsenHedrum OL14.00
61Rasmus MathisenPorsgrunn OL14.01

H 21-

4 850 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Magnus SandvenSogndal IL13.01
3Einar Marius Hjellestad MartinsenVindafjord Orienteringslag13.02
4Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK13.03
5Hans Petter MathisenFredrikstad SK13.04
6Håvard MyhreBækkelagets SK13.05
7Emil JönssonTyrving IL13.06
8Erik Feyling HaareKonnerud IL13.07
9Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL13.08
10Trygve HeggedalNydalens SK13.09
11Vegard Jarvis WestergårdNTNUI13.10
12Per Melander OftenNydalens SK13.11
13Sander ArntzenAsker Skiklubb13.12
14Jørgen BaklidKonnerud IL13.13
15John RundeKristiansand OK13.14
16Sindre R HoltHedrum OL13.15
17Daniel WernerssonGöteborg Majorna OK13.16
18Kenneth SandvoldEiker OL13.17
19Sigurd Myhre AndreassenHalden SK13.18
20Vetle ChristiansenBækkelagets SK13.19
21Marius AurebekkKristiansand OK13.20
22Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK13.21
23Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.22
24Eirik Kamstrup HovindNydalens SK13.23
25Jo Forseth IndgaardFrol IL13.24
26Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI13.25
27Halvor SaunesNydalens SK13.26
28Kjetil OkkenhaugEmblem IL13.27
29Alan CherryNydalens SK13.28
30Jarle LysnesHedrum OL13.29
31Rune NygaardIL Gular13.30
32Elias T. MølnvikNTNUI13.31
33Asgeir MjøsundNydalens SK13.32
34Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK13.33
35Inge LindsethNydalens SK13.34
36David GottfridssonLillomarka OL13.35
37Are WigaardNTNUI13.36
38Aslak HeimdalKonnerud IL13.37
39Andreas G. PoldenNydalens SK13.38

H 35-

4 680 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)13.42

H 40-

4 680 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Tor RingstadHedrum OL13.34
45Rune ScheeleNydalens SK13.45
46Ottar EideOdda OL13.46
47Per Henrik ZagarLarvik OK13.47
48Jørgen FjæreHedrum OL13.48
49Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL13.49
50Kim RichterSandnes IL (Rogaland)13.50
51Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering13.51
52Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb13.52
53Assaf Bar-NathanLillomarka OL13.53
54Jørn SundbyLarvik OK13.54
55Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering13.55
56Jostein MoeTorridal IL13.56
57Helge Grenager SolheimOppsal Orientering13.57

H 45-

4 380 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Anders Kristian HoltHedrum OL13.02
65Øyvind StoksethHalden SK13.03
66Eelco van RaaijHedrum OL13.04
67Knut Ivar JohansenSandefjord OK13.05
68Even Angell-PetersenNydalens SK13.06
69Pål SommerheinFossum IF13.07
70Øystein MyrvoldHeming Orientering13.08
71André JægtvikKonnerud IL13.09
72Jo Børre EikåsSandefjord OK13.10
73Trond EvensenOL Tønsberg og omegn13.11
75Endre UlsakerHemsedal IL13.13
76Knut LandstadNydalens SK13.14
77Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL13.15
78Mika KorhonenSK Vuoksi13.16
79Jan Anders IstadAsker Skiklubb13.17
80Kenneth WesterheimStord Orientering13.18
81Atle StrømHedrum OL13.19
82Runar HafskjoldNydalens SK13.20
83Tore H. HvidebergOK Skeidi13.21
84Truls FjeldstadPorsgrunn OL13.22
85Anders GustafssonSturla, IF13.23
86Sturle FurlandSandefjord OK13.24
87Christian HolmboeTyrving IL13.25
88Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)13.26
89Esten KorenNydalens SK13.27
90Øyvind StørenBø OL13.28
91Stig InstanesSturla, IF13.29
92Stig MellingRingerike OL13.30
93Jens TjentlandLardal OL13.31
94Atle BorgersenHedrum OL13.32
95Asgeir FremstadLarvik OK13.33
97Neil MarstonHemsedal IL13.35

H 50-

3 970 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13.02
149Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL13.03
150Bjørn HallanFossum IF13.04
151Lars EnerhaugenModum OL13.05
152Trond LamarkGanddal IL13.06
153Kimme ArnesenHeming Orientering13.07
154Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.08
155Guttorm EggeIL GeoForm13.09
156Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13.10
157Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL13.11
158Henning RøbergNittedal OL13.12
159Per Olav GulbrandsenLarvik OK13.13
160Bjørn Idar SætranIF Trauma13.14
161Karl Anton UndelandSturla, IF13.15
162Kent KopperudIndre Østfold OK13.16
163Bjørnar OlsrødStokke IL13.17
164Tord Bell MykingFana IL13.18
165Torgeir SnilsbergOK Moss13.19
166Tore HoffTyrving IL13.20
167Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb13.21
168Helge GisholtOK Skeidi13.22
169Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.23
170Terje BlindheimLillomarka OL13.24
171Rune EngehultNotodden OL13.25
172Espen JohnsenHedrum OL13.26
173Jan Tore HenriksenNydalens SK13.27
174Trond GjelstadSandefjord OK13.28
175Kjell Petter SmågeKonnerud IL13.29
176Knut Erling ØenHeming Orientering13.30
177Svein NygårdLillomarka OL13.31
178Jostein MehammerPorsgrunn OL13.32
179Magne BrændenLillomarka OL13.33
180Christian GrotnesTyrving IL13.34
181Roger LysnesHedrum OL13.35
182Geir SommerheinOK Horten13.36
183Teemu KorhonenSK Vuoksi13.37
184Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)13.38
185Jan Erik AalbergBækkelagets SK13.39

H 55-

3 970 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188Yngvar ChristiansenBækkelagets SK13.42
189Tom RådahlTyrving IL13.43
190Kim Farnes HansenLierbygda OL13.44
191Halvor JutulstadBækkelagets SK13.45
192Håkon JendalFossum IF13.46
193Håkon MogstadFana IL13.47
194Morten AndresenOK Skeidi13.48
195Harald KvisliNotodden OL13.49
196Leif Kåre BessebergEiker OL13.50
197Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.51
198Gunnar HopeModum OL13.52
199Frode RobertsenStokke IL13.53
200Torkjel NesheimTyrving IL13.54
201Sigurd EiknerFana IL13.55
202Bjørn Henning GrandalTyrving IL13.56
203Terje HenriksenAsker Skiklubb13.57
204Gjermund RørenEiker OL13.58
205Kjell WestinPorsgrunn OL13.59
206Øystein JensenSarpsborg OL14.00
207Bjørn BendiktsenKonnerud IL14.01
208Arne FossheimAsker Skiklubb14.02
209Per SlungaardTyrving IL14.03
210Rune SolliSkien OK14.04
211Roar ByeModum OL14.05
212Jan Richard EriksenAsker Skiklubb14.06
213Thor NorderudTyrving IL14.07
214Knut AasRingerike OL14.08
215Eivind SelvigNydalens SK14.09
216Per Einar StrømHedrum OL14.10
217Sven OhrvikKonnerud IL14.11
218Espen RaastadSkien OK14.12
219Ole TørnqvistFana IL14.13
220Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)14.14
221Hallvard BergTyrving IL14.15

H 60-

3 290 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
392Øyvind Roger HansenRøyken OL14.37
393Øyvind GylverAsker Skiklubb14.38
394Roy GjerdingOK Moss14.39
395Kjell MarksetIL Koll14.40
396Leif BergersenAsker Skiklubb14.41
397Richard Zeiner-GundersenFossum IF14.42
398Karl Aasmund ErøyOK Moss14.43
399Eivind TokheimOdda OL14.44
400Trond HegnaAsker Skiklubb14.45
401Geir Holm GundersenKonnerud IL14.46
402Reidar FossumAsker Skiklubb14.47
403Alf PettersenTyrving IL14.48
404Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)14.49
405Morten HulløenKristiansand OK14.50
406Per SchancheAsker Skiklubb14.51
407Morten DåsnesRingerike OL14.52

H 65-

3 290 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
410Svein AckenhausenKonnerud IL14.55
411Dag MoeKristiansand OK14.56
412Rolf LundeEiker OL14.57
413Ole JohanssonPorsgrunn OL14.58
414Per Chr. HagenBø OL14.59
415Øystein AndersenEiker OL15.00
416Hans Lyder HaareKonnerud IL15.01
417Bjørn GrindeIL GeoForm15.02
418Are EriksenOslostudentenes IK15.03
419Leif Roger HultgreenRingerike OL15.04
420Per ØhlckersTyrving IL15.05
421Martin NaufHedrum OL15.06
422Ragnar Niemi BergStokke IL15.07
423Hugo A. ChristensenNotodden OL15.08
424Øivind FadumSande Sportsklubb15.09

H 70-

3 280 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
468Hallvard MyrvollBø OL14.08.29
469Hogne KjæråsAndebu IL14.09.00
470Kåre ThorbjørnsenLarvik OK14.10.00
471Brede Høibak GundersenRingerike OL14.11.00
472Dag Rønning JensenOL Trollo14.12.00
473Rolf GjølbergLarvik OK14.13.00
474Knut G KarlsenHeming Orientering14.14.00
475Ragnar HillestadLardal OL14.15.00
476Kjell DolvaSkien OK14.16.00
477Roar LøkenSandefjord OK14.17.00
478John Ivar KjellevoldModum OL14.18.00
479Knut Erik GulbrandsenFana IL14.19.00
480Hans Roar BakkenEiker OL14.20.00
481Atle AlvheimFana IL14.21.00
482Tor TrøanHadeland OL14.22.00
483Per DalheimKonnerud IL14.23.00
484Atle RemmePorsgrunn OL14.24.00
485Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb14.25.00
486Geir TrøanKolbotn og Skimt OL14.26.00
487Jørn TorgersenTIF Viking14.27.00

H 75-

3 050 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
529Tormod FjæreHedrum OL14.46
530Steinar SlettemarkStord Orientering14.47
531Harald LundhaugOK Moss14.48
532Lasse VråleSturla, IF14.49
533Ivar HelgesenSørreisa OL14.50
534Bjørn W. LudvigsenSturla, IF14.51
535Per VoldFana IL14.52
536Roar BjordalOppsal Orientering14.53
537Kjell StenstadvoldTyrving IL14.54
538Olav SolbergBø OL14.55
539Arne ØfsthusAsker Skiklubb14.56
540Thor PalmgrenHalden SK14.57
541Tor Eivind EdvardsenLarvik OK14.58
542Tore VaajeAsker Skiklubb14.59
543Thorolf TrolsrudBotne SK15.00
544Knut LindløvOK Moss15.01
545Arne KristensenStokke IL15.02
546Ingolf DybvikStord Orientering15.03
547Per Øystein AndersenLarvik OK15.04
548Øystein MadsenHaugerud IF15.05
549Frank EliassenSandefjord OK15.06
550Jan VærpSøgne og Songdalen OK15.07
551Lars Martin GjeinStokke IL15.08
552Sigvald RobberstadStord Orientering15.09

H 80-

2 740 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
581Steinar RuudKonnerud IL13.28
582Ivar Louis BergSturla, IF13.29
583Egil RyghOL Tønsberg og omegn13.30
584Knut Kristen HangeraasIL GeoForm13.31
585Tor DrageHaugerud IF13.32
586Johan JanssonVäxjö OK13.33
587Odd KletteliBækkelagets SK13.34
588Oddvar GjelstadSandefjord OK13.35
589Magnar ReppesgårdHedrum OL13.36
590Bjørn GunnerødAsker Skiklubb13.37
591Eivind HagenHadeland OL13.38

Direkte A-Kort

3 310 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
951Siri SelvigNOTEAM13.00
952Sindre TengesdalNOTEAM13.01
953Espen SvaeSarpsborg OL13.02
954Turid VongravenSkien OK13.03
955Eilef LandsverkSkien OK13.04
956Håkon HeggedalNydalens SK13.05
957Rune RøedStokke IL13.06
958Hans Jørgen KrokstieKonnerud IL13.07
959Karin EriksenOL Tønsberg og omegn13.08
960Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering13.09
961Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn13.10
962Toril WiigTyrving IL13.11
963Isa HeggedalKonnerud IL13.12
964Stine KaisenSturla, IF13.13
965Thomas KaisenSturla, IF13.14
966Malm WästlundNotodden OL13.15
967Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL13.16
968Solveig Eline BergTyrving IL13.17
969Sunniva BergStokke IL13.18
970Håkon BergStokke IL13.19
971Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL13.20
972Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK13.21
974Astrid Waaler KaasHeming Orientering13.23
981Inge RingheimLarvik OK13.30
982Børre GrovanOL Tønsberg og omegn13.31
983Mona HoltePorsgrunn OL13.32
984Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn13.33
985Anders Martin JørstadKongsberg OL13.34
986Elisabeth MyhreBærums Verk Hauger idrettsfore13.35
987Jon Erik KvarmeSturla, IF13.36
988Anders ØpstadAsker Skiklubb13.37
989Anne Marie TimenesHadeland OL13.38
990Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn13.39
991Per Kristian TømtIL Imås13.40
992Mai Britt BjørkSandefjord OK13.41
993Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL13.42
995Jiri UrvalekPorsgrunn OL13.44
996Pål PedersenKonnerud IL13.45
997Håkon WoldSturla, IF13.46
998Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK13.47
999Yngve MobråthenBotne SK13.48
1000Asbjørn RoeHedrum OL13.49
1001Torun DyrkornEiker OL13.50
1002Øyvind WatterdalHadeland OL13.51

Direkte A-Lang

4 770 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
917Vidar BenjamsenLillomarka OL13.00
918Tibor VariSturla, IF13.01
919Frode KamsvågTyrving IL13.02
920Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn13.03
921Jøran KristensenHeming Orientering13.04
923Erik HøivoldKongsberg OL13.06
924Nina BirkelundAsker Skiklubb13.07
925Anton PlaianAsker Skiklubb13.08
926Ingun Jahren HorvliKonnerud IL13.09
927Dag Steinar RagvinBø OL13.10
937Morten Herman VogtKonnerud IL13.20
938Øystein RastadAsker Skiklubb13.21
939Charles HalaasFossum IF13.22
973Bertil HorvliKonnerud IL13.22
940Dag BrenåsVarteig OL13.23
941Einar KlavenesSandefjord OK13.24
942Arild AndresenFossum IF13.25
943Steinar EastwoodLillomarka OL13.26
944Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen13.27
945Hallvard KorenOK Moss13.28
946Eirik JørgensenTyrving IL13.29
947Stefani PopovaHadeland OL13.30
948Aase MestadLillomarka OL13.31
949Børge BrenåsVarteig OL13.32
950Per Ole DahlsrudNydalens SK13.33

Direkte B

3 210 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1014Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.11
1015Turid  ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.12
1016Line BjønåsKonnerud IL13.13
1017Ellen Horni-JohnsenSturla, IF13.14
1018Anders JohnsenSturla, IF13.15
1019anett wallinTyrving IL13.16
1033Don SkantzeTyrving IL13.30
1034Sigrun GjoneSandefjord OK13.31
1035Hildegunn GrønsethFossum IF13.32
1036Laila ThomassenModum OL13.33
1037Knut GjoneSandefjord OK13.34
1038Christine TeigNydalens SK13.35
1039Oddbjørg MoeKristiansand OK13.36
1040Anne WestergårdVaregg Fleridrett13.37
1041Katrine van RaaijHedrum OL13.38
1042Rolf BergNydalens SK13.39
1043Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn13.40
1044Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL13.41
1045Anne Gro ReppesgårdHedrum OL13.42
1046Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK13.43
1047Kristin JohanssonLarvik OK13.44
1048Beate UndebergetOppsal Orientering13.45
1049Arild NyhaugAsker Skiklubb13.46
1050Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL13.47
1051Tanja AppenzellerFossum IF13.48
1052Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL13.49

Direkte C

2 620 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1053Anna GjestrudNotodden OL13.00
1054Ellen Sofie RuudEiker OL13.01
1055Lise MeldgaardKonnerud IL13.02
1056Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn13.03
1073Kristin GottfridssonRøyken OL13.20
1074Kjetil SpangbergKonnerud IL13.21
1076Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL13.23
1077Eirik MelandNydalens SK13.24

Annonser

IOF Eventor