Norsk Orientering

Startliste for HOK-rankingløp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: HOK-rankingløp
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: søndag 10 juni 2012

D -10

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
133810Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.15.52
412503Marie AadlandSamnanger IL12.17.52
145256Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett

D 11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140271Tora Aasheim NymarkAskøy OL12.09.52
133809Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.11.52

D 13-14

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Constance StorvestreVaregg Fleridrett11.57.52
120864Marte Mjeldheim SandvollIL Gneist12.11.51
92691Julie Roll TørnqvistFana IL12.13.52
78715Hedvig Kjellevold MaldeIL Gular12.15.52
412504Ida Johanne AadlandSamnanger IL12.17.52
136923Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett12.19.50
170756Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett12.21.52
140270Tonje Aasheim NymarkAskøy OL12.23.52

D 13-16C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
413286Runa AlmelandFana IL12.13.51

D 15-16

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96384Ingunn RognsvågFana IL12.30.51
146595Line LaurantsenIL Gneist12.32.51
412505Ingeborg AadlandSamnanger IL12.34.52
140291Lise Lotte FleslandIL Gneist12.36.52
140269Toril Aasheim NymarkAskøy OL12.38.51
154308Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrett12.40.50
140290Sigrid SøvikIL Gneist12.42.52
92693Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett12.44.51
92125Vilde SkageIL Gneist12.46.50

D 17-AK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kristin GenbergNoTeam12.48.52

D 17-C

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
172017Synne OpheimIL Gneist12.03.52
168405Marie DymbeIL Gneist12.05.53
168512Stina HansonIL Gneist12.07.52
Ingrid RollFana IL12.10.52

D 17-N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Siv Margarita NyhammerBergens TF12.12.16

D 17-18

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62391Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrett12.13.52
82333Synnøve HatlandVoss IL12.15.51
82335Hildegunn HeggøyVoss IL12.17.53

D 19-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71775Gunhild Rogne HallandNTNUI12.37.51
62539Anne Katrine AubertVaregg Fleridrett12.39.52
112292Ann-Elin BendiksenFana IL12.43.52
100200Linda RykkjeStord Orientering12.45.52
175979Kristin JægerBSI - Orientering12.47.51
86521Tone Aamli SundtjønnVaregg Fleridrett12.49.51
82145Helen MartinsenIL Gular12.51.50
168656Mariell ArntzenIL Gneist12.56.06
133028Elise RognsvågFana IL

D 35-K

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Mette StorvestreVaregg Fleridrett12.14.53
124850Jannike Bremar JohannessenIL Gneist12.41.52
141362Nina GogaBergens TF12.43.52
135650Marika KujalaVaasan Suunnistajat12.45.51
149229Benedicte Monstad FleslandIL Gneist12.47.52
92136Siren HoplandIL Gneist12.49.52
84215Anita Lindvik-SævareidFana IL12.50.54
158099May-lill DammTIF Viking12.53.51
124752Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL12.55.52
168626Marianne DymbeIL Gneist12.57.52
Randi HoleBergens TF12.59.51
137009Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett

D 40-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151315Lise ChristensenTIF Viking12.19.51
151058Marian Kjellevold MaldeIL Gular12.21.53
487964Mai Helen LingaIL Gular12.23.52
79898Marianne NummedalFana IL12.25.53
270670Kirsti LysakerFana IL12.27.52
140268Tove AasheimAskøy OL12.29.51
144657Vibeke ØyeIL Gular12.31.52
92476Lisbeth AadlandSamnanger IL12.33.52
112691Ragnhild BalsvikOsterøy IL12.37.52
168625Ingrid SandvollIL Gneist12.39.52

D 50-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
159340Nina SoligardBergens TF12.00.52
401017Hege FjellbirkelandIL Gular12.02.53
114868Anne LøverStord Orientering12.04.52
158529Marit NipenIL Gneist12.06.52
140015Gro Birkeland SøvikIL Gneist12.08.52
144671Siren GreveBergens TF12.10.51

D 60-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82322Turid TangenFana IL11.59.53
146232Ingvill VoldFana IL12.01.53
180128Bjørg KocbachBergens TF12.05.51
159341Berit HegdalBergens TF12.07.52
112224Else Lerche RaadalFana IL

H 11-12

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173240Olav Hammersland GarnesIL Gneist12.27.51
412976Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular12.29.52
165764Mads Jørgen SkageIL Gneist12.31.52
154304Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett12.36.51
118039Stian RykkjeStord Orientering12.37.53
165504Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.39.51
127049Heine LingaIL Gular

H 11-12N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94094Johan EikangerIL Gular11.53.34
171917Magnus GjerstadOsterøy IL12.35.52

H 13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett12.04.51
125271Erling Bell LysakerFana IL12.25.52
145385Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.27.52

H 13-16C

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
413203Bjørnar AlmelandFana IL11.59.53
173242Simen DymbeIL Gneist12.01.52

H 15-16

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142831Brage Løver HovdenStord Orientering11.59.51
165476Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12.01.50
96331Ingvar RafdalStord Orientering12.03.51
124849Øyvind JohannessenIL Gneist12.05.51
116430Brage HellenTIF Viking12.07.51
Olav EkrheimFana IL12.09.51
127197Sondre DammTIF Viking12.11.51

H 17-C

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
165469Sindre EkrheimBergens TF12.23.53
401028Odin LingaIL Gular12.25.51
Morten BratsethStord Orientering12.28.53
Øistein PaulsenBergens TF12.30.51

H 17-18

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158063Mads Bratland ClaussenFana IL12.57.52
78355Per Ola OttesenVaregg Fleridrett12.59.51
146594André DyrstadIL Gneist13.01.51
165766Snorre LundeIL Gneist13.03.52
118403Anders BøVoss IL13.05.52
62390Martin FemsteinevikVaregg Fleridrett13.07.51

H 19-20

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151405Sturle NordeideIL Gneist12.02.52
158530Sondre KongsgårdIL Gneist12.06.51
Magnus KyrkjebøTIF Viking12.22.52

H 21-

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett12.00.51
62085Morten Andreas NomeBSI - Orientering12.04.52
409273Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett12.08.51
71774Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett12.12.51
411052Andreas G. PoldenStord Orientering12.16.51
91151Bjørn Johannessen FieldNTNUI12.20.53
151140Rune NygaardIL Gular12.24.51
153695Magne KnudsenIL Gneist12.28.52
139460Trygve BuanesTIF Viking12.32.51
124808Espen RognsvågFana IL12.36.50
97870Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL12.40.52
402908Sveinung RykkjeStord Orientering12.44.51
165475Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett12.48.52
152003Kenneth WesterheimStord Orientering12.52.51
170441Sverre OttesenVaregg Fleridrett12.56.50

H 35-K

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154303Pål ThomassenVaregg Fleridrett13.13.52

H 40-

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Yngve NymarkAskøy OL11.57.52
158531Ove DyrstadIL Gneist11.59.51
118044Sigurd EiknerFana IL12.01.52
130291Bjart Are HellenTIF Viking12.03.51
129467Per Arne AadlandSamnanger IL12.05.51
159698Tom Eirik EikangerIL Gular12.07.51
64073Jan Petter HansenIL Gular12.09.52
140267Tore NymarkAskøy OL12.11.50
78716Ketil MaldeIL Gular12.13.52
483556Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett12.17.51
138463Roald LaurantsenIL Gneist12.19.51
132694Ketil DøskelandFana IL12.21.51
132085Harald HatlandVoss IL12.23.51
96397Ole TørnqvistFana IL12.25.59
132451Jon-Kåre HansenTIF Viking12.27.52
145386Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.29.51
76216Kjetil DammTIF Viking12.31.51
124852Tom JohannessenIL Gneist12.33.51
Tore JuvikIL Gular13.09.51

H 50-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ole-Håkon SælenSamnanger IL11.57.51
91026Jon Magne BratsethStord Orientering12.43.52
89092Jan Frode SeimVoss IL12.45.51
403010Torgeir StrandFana IL12.47.52
61154Arne JohannesenIL Gular12.49.52
400941Arne Johan SælenFana IL12.51.53
124751Ørjan Eirik ValestrandFana IL12.55.51
142800Jan HauglandÅrstad IL12.57.51
167045Tommy SævareidFana IL12.59.51
71530Bjørn-Inge SkageIL Gneist13.01.51
114871Jarle HallandStord Orientering13.03.53
83177Erling StrandBergens TF13.05.59
167067Svein LingaIL Gular13.07.54

H 60-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146441Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL12.14.53
170836Magnus NatåsBergens TF12.16.52
79131Harald WesterheimFitjar IL12.18.52
91048Olav Ingvar ThornesÅrstad IL12.20.52
139644Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking12.22.52
Arild Frank OlsenBergens TF12.24.52
125122Magne RaadalFana IL12.26.52
176050Per VoldFana IL12.28.52

H 70-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146538Per Olaf TangenFana IL12.29.52
125284Per VikaneFana IL12.31.52
142842Gunnar J. AlsakerÅrstad IL12.33.51
91676Axel IngvaldsenTIF Viking12.35.51
142804Svein HaukaasÅrstad IL12.37.52

D/H-10N

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Linus BlomquistBergens TF11.33.52
145361Oda Kjellevold MaldeIL Gular11.41.12
Andreas KragsethIL Gular11.48.58
160434Anniken Losnedal TonningIL Gular11.51.55
Sverre TysbergVaregg Fleridrett12.03.31
125655Otto FemsteinevikVaregg Fleridrett12.07.04
94932Brage Bell LysakerFana IL12.09.04
133182Birk Bell LysakerFana IL12.09.12
484329Marie Roll-TørnqvistFana IL12.15.51
154302Martin ThomassenVaregg Fleridrett12.42.38

H21-AK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
176162Ole André WesterheimFitjar IL12.10.52
Ivar Magnus NatåsBergens TF12.18.52
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12.26.51
151135Kasper ValestrandVaregg Fleridrett

Annonser

IOF Eventor