Norsk Orientering

Startliste for 2. Juledagsløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: 2. Juledagsløpet
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: onsdag 26 desember 2018

D AL-4,5 km

4 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.00

D AK-3,5 km

3 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Siri BjorvandBirkenes IL12.00
Julie ChristiansenKristiansand OK12.00
Linn Carina DalandKristiansand OK12.00
Sigrid EkelandOddersjaa SSK12.00
Mari Reiersen JensenKristiansand OK12.00
Silje KregnesKristiansand OK12.00
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.00

D C-2,7 km

2 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Inger Johanne ChristiansenNOTEAM12.00
Brit DanielsenOddersjaa SSK12.00
Anne Marie EkelandOddersjaa SSK12.00
Inger SvalandOL Vallset/Stange12.00
Line Børte TherjesenNOTEAM12.00

H AL-4,5 km

4 500 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Henrik Svaland AasKristiansand OK12.00
Sigurd Svaland AasBirkenes IL12.00
Ørjan Svaland AasKristiansand OK12.00
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering12.00
Marius AurebekkKristiansand OK12.00
Anders BankOK Pan Århus12.00
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK12.00
Erlend Odd BergeKristiansand OK12.00
Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK12.00
Jack BjørnsenKristiansand OK12.00
Sebastian DalandKristiansand OK12.00
Jostein Svaland DaleVang OL12.00
Vegard DanielsenKristiansand OK12.00
Einar EkelandOddersjaa SSK12.00
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK12.00
Petter Marki ErichsenKristiansand OK12.00
Ståle GjelstenKristiansand OK12.00
Matias Hodne HanischKristiansand OK12.00
Holger HottKristiansand OK12.00
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL12.00
Kristian Reiersen JensenBirkenes IL12.00
Paul Christian JensenBirkenes IL12.00
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK12.00
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK12.00
Jostein MoeIL Vindbjart12.00
Trygve Børte NomelandKristiansand OK12.00
Ernst PyttenKristiansand OK12.00
Kristian PyttenKristiansand OK12.00
Marius PyttenNTNUI12.00
David RundeKristiansand OK12.00
Stein-Erik ScheieOK Sør12.00
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK12.00
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK12.00
Tor ÅmdalKristiansand OK12.00

H AK-3,5 km

3 000 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Arnstein DaleOL Vallset/Stange12.00
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb12.00
Harald EikKristiansand OK12.00
John HansenKristiansand OK12.00
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK12.00
Erik HodneOddersjaa SSK12.00
Martin Reiersen JensenBirkenes IL12.00
Espen JohannessenIL Høvdingen12.00
Nils Egil JohannessenHøvdingen12.00
Helge KristensenOK Sør12.00
Geir KristiansenKristiansand OK12.00
Tor LohneSøgne og Songdalen OK12.00
Widar Taxth LølandHisøy OK12.00
Dag MoeKristiansand OK12.00
Øyvin SimonsenIL Imås12.00
Reidar SæstadKristiansand OK12.00
Jan VærpSøgne og Songdalen OK12.00
Thorbjørn VærpKristiansand OK12.00
Vidar Georg YdseOK Sør12.00

H C-2,7 km

2 700 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange12.00
Kåre DanielsenOddersjaa SSK12.00
Fabian JohannessenKristiansand OK12.00
Nils Arne JohannessenKristiansand OK12.00
Emil NygårdBirkenes IL12.00
Kjell ReiersenBirkenes IL12.00

N - 2,2 km

2 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Sigurd AarbakkeOs Orienteringsklubb12.00
Sverre AarbakkeOs Orienteringsklubb12.00
Eivind Irgens KuhnleKristiansand OK12.00
Adeline SlettebøeKristiansand OK12.00

Annonser

IOF Eventor