Norsk Orientering

Startliste for KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: lørdag 24 august 2019

N-åpen

1 910 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Stian LillegårdLillomarka OL10.00
25Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL10.00
30Elias MolundTyrving IL10.00
121Alf Hattestad KristensenHeming Orientering10.00
131Amalie BirkelundAsker Skiklubb10.00
149Tuva HaugeTyrving IL10.00
152Jonas HirschBækkelagets SK10.00
160Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10.00
176Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.00
193Ola MyklatunTyrving IL10.00
277Ildrid MestadRøyken OL10.00
295Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb10.00
304Julia Meland-TangenBækkelagets SK10.00
305Henni Meland-TangenBækkelagets SK10.00
328Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orientering10.00
331Andreas TeigenTyrving IL10.00
378Eivind KjernsmoAsker Skiklubb10.00
379Synne KjernsmoAsker Skiklubb10.00
384Jørgen ReuschHeming Orientering10.00
449Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK10.00
458Marina SandvoldEiker OL10.00
468Eirik NastadAsker Skiklubb10.00
489Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10.00
512Idun Dahlskås UrnesNOTEAM10.00
532Tilde Gustavsen KallåkTyrving IL10.00
540Annika Næss-UlsethHeming Orientering10.00
565Maren Sofie SandNOTEAM10.00
566Ellinor HvidebergOK Skeidi10.00
567Aylin ArvesenRøyken OL10.00
568Mina KeilholzRøyken OL10.00
569Filip SolbergNOTEAM10.00
570Vilde Gotaas HavikAsker Skiklubb10.00
571Syver RustadNOTEAM10.00
572Ola UrdalAsker Skiklubb10.00
573Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK10.00
574Sondre BruvikMåren OK10.00
575Endre GjerdalenAsker Skiklubb10.00
576Isak AndersenNydalens SK10.00
577Lea TakleNOTEAM10.00
748Henny Holtan SanderudLillomarka OL10.00

D 9-10

2 760 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
127Silje Nilsen BergFossum IF10.00
175Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.00
185Helene HarstadKolbotn og Skimt OL10.00
192Tiril MyklatunTyrving IL10.00
203Eline KravdalGjø-Vard OL10.00
333Andrea Haugmoen MoHeming Orientering10.00
387Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb10.00
394Julie Økern HågårdKonnerud IL10.00
426Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering10.00
514Marlene KeilholzRøyken OL10.00
549Celine Amlie BrennaHeming Orientering10.00

D 11-12

2 850 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
382Astrid ReuschHeming Orientering12.00
360Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering12.01
354Ingrid Merete JebsenHeming Orientering12.02
515Mareike KeilholzRøyken OL12.03
481Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK12.04
96Henrikke BertnesTyrving IL12.05
498Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering12.06
179Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb12.07
97Ingrid Himle-HoplandTyrving IL12.08
249Silja BerstadHeming Orientering12.09
172Silje Andresen SkotteFossum IF12.10
173Guro BrændenLillomarka OL12.11
427Iben Johansen-BarliOppsal Orientering12.12
482Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK12.13
315Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL12.14
122Henni Hattestad KristensenHeming Orientering12.15
516Josefine Beata Piepiorka-SvenssonRøyken OL12.16
307Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering12.17

D 13-14

3 770 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
52Eira Skaarer WiklundNydalens SK12.22
218Signe HoloFossum IF12.24
198Anne ØstvoldHeming Orientering12.26
201Marie KravdalGjø-Vard OL12.28
189Ane HustvedtOppsal Orientering12.30
134Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK12.32
398Emilie RehnKolbotn og Skimt OL12.34
147Mari KallesonOppsal Orientering12.36
8Sara MartiniAsker Skiklubb12.38
290Gunde TumelionisFossum IF12.40
91Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb12.42
380Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering12.44
348Hanne Wærp HaugeNydalens SK12.46
351Pernille Nor-WollØstmarka OK12.48
206Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering12.50
237Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12.52
272Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering12.54
46Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.56
211Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering12.58
68Nora Christine HansenAsker Skiklubb13.00
155Marie ScheeleNydalens SK13.02
82Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering13.04
355Karoline JebsenHeming Orientering13.06
118Astrid YtterbøAsker Skiklubb13.08
326Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering13.10
3Maja Mo HjelsethNydalens SK13.12
24Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb13.14

D 15-16

4 340 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Kajsa Meyer LarssonTyrving IL11.07
429Selma Tørudbakken JendalFossum IF11.09
300Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.11
22Linnea HolstTyrving IL11.13
288Julie BerntzenFet OL11.15
40Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb11.17
54Hanna RehnKolbotn og Skimt OL11.19
335Mina Akiko JohnsenSturla, IF11.21
323Janna Sofie TellesbøØstmarka OK11.23
60Helene Bjørkvold JendalFossum IF11.25
347Elise Wærp HaugeNydalens SK11.27
321Eileen BjanesTyrving IL11.29
114Pia Young VikNydalens SK11.31
112Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF11.33
51Inga Skaarer WiklundNydalens SK11.35
409Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering11.37
161Ragnhild Blom-HagenFossum IF11.39
483Marie KvarmeSturla, IF11.41
264Mille Baastad BergTyrving IL11.43
39Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.45
89Kristine SolbakkenTyrving IL11.47
541Johanne Rognerud BøeFossum IF11.49
220Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL11.51
254Marie SaugestadNydalens SK11.53
368Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11.55
11Kathinka Zahl HagenFossum IF11.57
67Vida Helland-HansenTyrving IL11.59
141Ida Marie FlågenHeming Orientering12.01
26Netta Bar-NathanLillomarka OL12.03

D 17-18

5 590 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404Jenny BaklidKonnerud IL12.37
263Stella HolmboeTyrving IL12.39
310Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12.39
146Tina KallesonOppsal Orientering12.40
86Malene Teresia JebsenHeming Orientering12.41
215Ea LunøeNydalens SK12.42
374Alexandra LinløkkenØstmarka OK12.43
519Andrea RanvikKonnerud IL12.44
132Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12.45
510Karen Hoel JomaasFossum IF12.46
154Oda ScheeleNydalens SK12.47
443Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL12.48
202Kristine KravdalGjø-Vard OL12.49
261Ingrid BlindheimLillomarka OL12.50
27Marie LilandNydalens SK12.51
520Anniken RanvikKonnerud IL12.52
518Marte Madslien BakkenNydalens SK12.53

D 19-20

7 170 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
547Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering12.27
302Solveig Eline BergTyrving IL12.28
419Vera MelkildFreidig12.29
239Synne StrandAsker Skiklubb12.30

D 21-

8 140 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
163Anna UlvensøenNydalens SK11.32
425Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering11.34
296Gunhild Rogne HallandNydalens SK11.36
325Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering11.38
317Anine LomeHamar OK11.40
389Marta UlvensøenNTNUI11.42
137Ragnhild Helene LøvliÅs-NMBU Orientering11.44
168Sigrid AlexandersenNTNUI11.46
93Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering11.48
205Mariann UlvestadBækkelagets SK11.50
255Malin SandstadNTNUI11.52
454Maria BrodinFossum IF11.54

D 35-

7 170 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
424Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK11.23
439Hege Holth RekaaRøyken OL11.24

D 40-

5 590 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
316Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL11.01
87Anne RusteLillomarka OL11.02

D 45-

5 590 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
353Elisabeth IngvaldsenNydalens SK11.06
358Anne Guro NøklebyRingerike OL11.07
418Ann Elin FlågenHeming Orientering11.08
4Maiken Skirstad MoNydalens SK11.09
392Birgit Økern JensenKonnerud IL11.10
259Katrine BakkeFossum IF11.11
539Marit InngjerdingenHeming Orientering11.12
153Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK11.13
364Anne Berit RørlienFossum IF11.14
248Paula BerstadHeming Orientering11.15
322Britta FismenFossum IF11.16
166Maria JonssonNydalens SK11.17
372Line Skjevik ArnevikRingerike OL11.18
181Bodil NordenströmFossum IF11.19
143Audrun UtskarpenIL GeoForm11.20

D 50-

4 490 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
219Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL11.13
195Kari MadslienNydalens SK11.14
297Hege FeiringTyrving IL11.15
214Kathrine LunøeNydalens SK11.16
281Ingrid Eide RappRaumar Orientering11.17
436Anne Marit BjergaardNydalens SK11.18
292Kirsti KringhaugRingerike OL11.19
484Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11.20
383Marianne ReuschHeming Orientering11.21
19Nora SkauenTyrving IL11.22

D 55-

4 490 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
538Veslemøy SolbergKonnerud IL11.38
148Gro Hege LudvigsenMåren OK11.39
271Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering11.40
507Tove StrandMåren OK11.41
250Anne DahlNydalens SK11.42
229Magnhild T. MølnvikFossum IF11.43
366Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering11.44
411Anne Grethe RustadRaumar Orientering11.45
438Linda HanssenØstmarka OK11.46
72Trude FixdalIL Koll11.47
504May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11.48
410Dagrun MelkildHeming Orientering11.49
183Sharon BroadwellIL GeoForm11.50
301Kirsti Grundnes BergTyrving IL11.51
169Kjersti HovFossum IF11.52

D 60-

3 530 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
667Bjørg SvanbergRøyken OL11.38
533Helga HaverstadLierbygda OL11.39
63Berit BergeTyrving IL11.40
522Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering11.41
110Wenche HultgreenTyrving IL11.42
228Siri Scherdin SætraRøyken OL11.43
402Lena GottfridssonNittedal OL11.44
105Berit DanielsenTyrving IL11.45
269Lisa AnnersandOK Tyr11.46
431Randi NilstadTyrving IL11.47

D 65-

3 530 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Elle M. MelbyeHeming Orientering11.50

D 70-

3 030 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
167Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11.02
298Toril RiddervoldHeming Orientering11.04
227Kjersti ThoStabæk IF11.06
225Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL11.08

D 75-

3 030 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
416Aud Margret KirkhornMåren OK11.26
390Birgitte BekkelundRøyken OL11.28
224Aase Tove GoldenMåren OK11.30
499Inger SkaugOppsal Orientering11.32

D 80-

3 030 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
284Unni DrageHaugerud IF11.56
422Unni Dirro BøhlerengenMåren OK11.58

H 9-10

2 760 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Herman Finstad LandTyrving IL10.00
159Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10.00
478Odin Vie StrislandFossum IF10.00
493Håkon Juell LarsenTyrving IL10.00
548Martin Amlie BrennaHeming Orientering10.00

H 11-12

2 850 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
393Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL11.34
103Jacob Finstad LandTyrving IL11.35
496Alfred Holtan SanderudLillomarka OL11.36
327Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering11.37
29Magnus MolundTyrving IL11.38
158Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.39
523Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering11.40
266Sebastian WettergreenFossum IF11.41
350Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL11.42
461Boye WangensteenLillomarka OL11.43
174Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11.44
363Magnus Rørlien JevanordFossum IF11.45
65Åsmund Larsen HirschTyrving IL11.46
113Henrik Elias SebjørnsenFossum IF11.47
55Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11.48
70Erlend MyhreTyrving IL11.49
186Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL11.50
312Ask Felland SætnanFossum IF11.51
238Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL11.52
391Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb11.53
78Iver StavlandTyrving IL11.54
287Viktor Meland-TangenBækkelagets SK11.55

H 13-14

3 770 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
459Kevin RommetvedtRaumar Orientering11.06
7Nov Bar-NathanLillomarka OL11.08
531Anders Næss-UlsethHeming Orientering11.10
247Per Noah SommerheinNydalens SK11.12
226Jonathan WoodhouseLillomarka OL11.14
451Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK11.16
314Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.18
221Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL11.20
16Jakob A. GjedeboOppsal Orientering11.22
73Max Skjerpen HusebyNydalens SK11.24
535Torbjørn LundebyLillomarka OL11.26
257Erlend BakkeFossum IF11.28
135Sondre OlaussenOppsal Orientering11.30
109Eskil BrændenLillomarka OL11.32
339Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK11.34
35Mikkel RastadAsker Skiklubb11.36
318Håkon BogasonLillomarka OL11.38
338Elias AndenæsAsker Skiklubb11.40
241Martin Christoffer BorgIL Koll11.42
50Håvard EikRaumar Orientering11.44
260Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL11.46
33Christoffer ÅnensenOppsal Orientering11.48
495Marius Juell LarsenTyrving IL11.50
125Henrik NybergAsker Skiklubb11.52
180Erlend OtterleiØstmarka OK11.54
524Alvin Andersen MariboRaumar Orientering11.56
433Håvard RønningenØstmarka OK11.58
130Mathias BirkelundAsker Skiklubb12.00
412Gabriel SolemOppsal Orientering12.02
373Mathias LinløkkenØstmarka OK12.04
43Simen Gløgård StensrudNittedal OL12.06
58Rasmus D. EastwoodLillomarka OL12.08
324Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering12.10

H 15-16

5 810 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
235Mikkel BerglundRingerike OL12.13
242Christian Fredrik BorgIL Koll12.15
165Mathias NyhaugAsker Skiklubb12.17
162Elias StubberudNydalens SK12.19
128Mikael BirkelundAsker Skiklubb12.21
417Harald MansaasFet OL12.23
177Kasper Bakken UlsethNydalens SK12.25
196Sigurd RødnesOppsal Orientering12.27
501Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb12.29
18Eirik Vie StrislandFossum IF12.31
494Kristian Juell LarsenTyrving IL12.33
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK12.35
5Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.37
251Rolf Andreas BergNydalens SK12.39
34Jakob RastadAsker Skiklubb12.41
210Axel AaldeNydalens SK12.43
357Martin Nøkleby MellingRingerike OL12.47
12Anselm ReichenbachOppsal Orientering12.51
75Gaute BerganNydalens SK12.53
136Sindre Vie StrislandFossum IF12.55
124Vilmer NybergAsker Skiklubb12.57
171Gustav Andresen SkotteFossum IF12.59
77Ask OlaussenOppsal Orientering13.01
126Børge Nilsen BergFossum IF13.03
330Marius E. AamodtOppsal Orientering13.05
200Martin Størmer-AntonsenNydalens SK13.07
17Philip Lehmann RomørenFossum IF13.09
31Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb13.11

H 17-18

8 140 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
336Vebjørn Blom-HagenFossum IF12.00
293Ådne SkjærsteinTyrving IL12.01
117Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.02
139Lars Young VikNydalens SK12.03
471Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering12.04
107Felix FinsrudAsker Skiklubb12.05
258Marius BakkeFossum IF12.06
230Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.07
38August Syrdal ØenHeming Orientering12.08
188Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb12.09
283Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.10
142Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12.11
334Ferdinand FremmingHeming Orientering12.12
453Johan Kristian UndelandSturla, IF12.13
252Kristian ØstermannHeming Orientering12.14

H 19-20

8 140 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Didrik BredesenLillomarka OL11.24
428Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF11.26

H 21-

9 910 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47Halvor SaunesNydalens SK11.16
511Eirik AsdølAsker Skiklubb11.18
94Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11.20
282Vetle ChristiansenBækkelagets SK11.22
440Martin JohanssonTyrving IL11.24
190Per Melander OftenNydalens SK11.28
48Audun WeltzienHeming Orientering11.30
280Magnus SvingheimRaumar Orientering11.32
76Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK11.34
435Torgeir NørbechTyrving IL11.36
320Øystein SørensenEiker OL11.38
99Gaute FriestadNTNUI11.42
278Magne JutulstadBækkelagets SK11.44
395Bjørn EkebergTyrving IL11.46
406Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK11.48
370John Kasper SvergjaKvikne IL11.50
421Sondre Sande GullordNydalens SK11.55

H 35-

8 140 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
349Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL12.18
475Stefan RingOK Löftan12.19
270Einar TommelstadNydalens SK12.20
245Anders B. ØksenholtNydalens SK12.21

H 40-

7 170 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
448Pål Christian IngierdBækkelagets SK11.02
455Erik RåbergFossum IF11.03
191Kristoffer JacobsenTyrving IL11.04
184Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL11.05
413Tommy SkårbøRaumar Orientering11.06
306Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11.07
204Torbjørn KravdalGjø-Vard OL11.08
90Håkon Meland-TangenBækkelagets SK11.09
265Morten WettergreenFossum IF11.10
209Inge LindsethNydalens SK11.11

H 45-

7 170 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL11.56
381Christian ReuschHeming Orientering11.57
442Dag StrislandKolbotn og Skimt OL11.58
212Knut AaldeNydalens SK11.59
45Anders StorbratenBækkelagets SK12.00
28Kjetil MolundTyrving IL12.01
208Audun HvenekildeOppsal Orientering12.02
49Steinar EastwoodLillomarka OL12.03
352Johan JebsenHeming Orientering12.04
356Stig MellingRingerike OL12.05
273Helge Grenager SolheimOppsal Orientering12.06
513Holger KeilholzRøyken OL12.07
256Harald BakkeFossum IF12.08
487Jan Tore LudvigsenIL Koll12.09
64Nils-Erik HirschTyrving IL12.10
341Ulf BrennaHeming Orientering12.11
460Bjørn WangensteenLillomarka OL12.12
83Morten MoslandOppsal Orientering12.13
234Lars BerglundRingerike OL12.14
133Hans Olav HygenØstmarka OK12.15
345Bjørn HaugeNydalens SK12.16
311Knut Jostein SætnanFossum IF12.17
14Christian HolmboeTyrving IL12.18

H 50-

5 590 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157Rune ScheeleNydalens SK11.32
116Christian GrotnesTyrving IL11.33
100Svein NygårdLillomarka OL11.34
488Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.35
313Espen WigaardOppsal Orientering11.36
10Stein H. HagenFossum IF11.37
6Guttorm EggeIL GeoForm11.38
140Anders FlågenHeming Orientering11.39
253Rolv Anders SystadLyn Ski11.40
497Bent Erik SkaugOppsal Orientering11.41
509Christian JomaasFossum IF11.42
123Dagfinn AasFet OL11.43
477Frode StrislandFossum IF11.44
74Nils BerganNydalens SK11.45
474Fredrik HøyerFossum IF11.46
37Knut Erling ØenHeming Orientering11.47
243Henning RøbergNittedal OL11.48
465Ketil RisvollTyrving IL11.49
194Jon Iver BakkenNydalens SK11.50
108Magne BrændenLillomarka OL11.51
452Karl Anton UndelandSturla, IF11.52
144Bjørn HallanFossum IF11.53
187Trond LundTyrving IL11.54
240Erik BorgIL Koll11.55
44Christian GløgårdNittedal OL11.56
170Arild AndresenFossum IF11.57
20Jens Christian HolstTyrving IL11.58
362Hans JevanordFossum IF11.59
213Einar LunøeNydalens SK12.00
445Rolf HustvedtOppsal Orientering12.01
397Erlend RehnKolbotn og Skimt OL12.02

H 55-

5 590 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Håkon JendalFossum IF12.08
432Jan Sverre EdstrømBækkelagets SK12.09
400Tore KjølsethNydalens SK12.10
542Tormod BøeFossum IF12.11
61Per SlungaardTyrving IL12.12
441Yngvar ChristiansenBækkelagets SK12.13
463John YtternesKolbotn og Skimt OL12.14
388Tore Voss FagervoldBærums Skiklub12.15
36Bjørn Henning GrandalTyrving IL12.16
367Øyvind HelmersenFet OL12.17
262Frode KamsvågTyrving IL12.18
9Jan-Ove BråthenOK Øst12.19
299Hallvard BergTyrving IL12.20
231Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering12.21
222Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL12.22
332Tom RådahlTyrving IL12.23
217Øystein HoloFossum IF12.24
289Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering12.25
537Sven OhrvikKonnerud IL12.26
371Peer StiansenNydalens SK12.27
444Roar ByeModum OL12.28
216Per Ole DahlsrudNydalens SK12.29
285Nils Petter FremmingHeming Orientering12.30
342Per SandbergNydalens SK12.31

H 60-

4 490 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
294Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL12.04
106Per Kristian EkebergTyrving IL12.05
385Øyvind Roger HansenRøyken OL12.06
456Egil RundbergetNydalens SK12.07
530Eirik Næss-UlsethHeming Orientering12.08
386Sigbjørn ModalsliFossum IF12.09
319Morten DueMåren OK12.10
197Einar JensenNydalens SK12.11
365Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering12.12
164Martin GranlyLillomarka OL12.13
337Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm12.14
223Bjørn WilladssenHeming Orientering12.15
423Alf PettersenTyrving IL12.16
401Yngve GottfridssonNittedal OL12.17
23Morten KarlsenMåren OK12.18
178Kjell MarksetIL Koll12.19
446Sören JonssonNydalens SK12.20
291Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.21
145Hallvard FjærLillomarka OL12.22
502Tormod ØvergaardVestre Akers SK12.23

H 65-

4 490 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
279Lars KlyveOppsal Orientering12.28
309Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL12.29
62Are EriksenOslostudentenes IK12.30
182Vidar BerteigIL GeoForm12.31
150Magne VollenOslostudentenes IK12.32
59Stein TurtumøygardMåren OK12.33
415Bjørn GrindeIL GeoForm12.34
361Sveinung RekaaNotodden OL12.35

H 70-

3 530 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
434John Thomas PetersenNittedal OL11.54
115Jon FærdenKolbotn og Skimt OL11.56
246Steinar SkoglundFossum IF11.58
98Knut G KarlsenHeming Orientering12.00
447Helge LyeTyrving IL12.02
405Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12.04
119Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb12.06

H 75-

3 530 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
286Øystein MadsenHaugerud IF12.12
95Ingar HåkonsenKongsberg OL12.14
399Bjørn W. LudvigsenSturla, IF12.16
420Roar BjordalOppsal Orientering12.18
80Helge BjaalandHeming Orientering12.20
267Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL12.22
92Jon C. FougnerHeming Orientering12.24

H 80-

3 530 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
437Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11.24
268Bjørn EgnerHeming Orientering11.26

H 85-

3 530 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408Hans LarsenRaumar Orientering11.32
396Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11.34

Utvikling N

2 760 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
276Eirill MestadRøyken OL10.00
467Mari Sannes RisvollTyrving IL10.00
544Liv Alice Kvam HaugomRøyken OL10.00
595Adrian sTUVØYÅs-NMBU Orientering10.00
596Sofus Mestad HansenLillomarka OL10.00
597Alma ValstadIL Koll10.00
598Berglind NordstrandNOTEAM10.00

Utvikling C

2 850 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
758Kristian EkrheimSBIL08.00
41Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb10.00
56Una NastadAsker Skiklubb10.00
66Lavrans HirschTyrving IL10.00
199Einar ØstvoldHeming Orientering10.00
275Askil MestadRøyken OL10.00
414Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering10.00
462Birk Falch MildeNydalens SK10.00
466Amund Sannes RisvollTyrving IL10.00
469Theo Winsents SæterNydalens SK10.00
486Bastian EkrheimAsker Skiklubb10.00
490Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10.00
517Åsve Dahlskås UrnesNOTEAM10.00
608Felix ByeNydalens SK10.00
609Morten MildeNOTEAM10.00
610Silas Mestad HansenLillomarka OL10.00
611Trym BruvikMåren OK10.00

Utvikling B

4 120 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151Markus HirschBækkelagets SK10.00

Direkte C

3 530 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett10.00
88Katrine SolbakkenTyrving IL10.00
344Casper Eckmann AronsenNittedal OL10.00
476Nora SørbergRaumar Orientering10.00
485Per SørbergRaumar Orientering10.00
529Hanne MongNOTEAM10.00
543Geir HaugomRøyken OL10.00
546Svein HoplandNOTEAM10.00
618Morten FjellSturla, IF10.00
619Inger FinstadRaumar Orientering10.00
620Therese SvarteNOTEAM10.00
621Beate EdstrømNOTEAM10.00
623Monica SyrdalHeming Orientering10.00

Direkte B

4 120 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Sverre SoløyVaregg Fleridrett10.00
233Kirsten GjermstadKonnerud IL10.00
303Lindis Meland-TangenBækkelagets SK10.00
329Erlend SommerheinFossum IF10.00
343Alfred Eckmann AronsenNittedal OL10.00
346Cecilie Wærp HaugeNydalens SK10.00
369Jane Karine HelmersenFet OL10.00
403Harald AulieIL Koll10.00
430Eva SyversenRøyken OL10.00
480Hilde JarstadmarkenØstmarka OK10.00
506Alexander RødstenHeming Orientering10.00
527Line BjørnåsKonnerud IL10.00
528Kristine RomørenFossum IF10.00
534Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL10.00
536Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL10.00
550Jonas AasFet OL10.00
648Elisabeth MeyerTyrving IL10.00
649Anders JohnsenSturla, IF10.00
650Ellen Horni-JohnsenSturla, IF10.00
651Judit BanfiÅs-NMBU Orientering10.00
652Kenneth EikRaumar Orientering10.00
653Eldrid Oppen OtterleiØstmarka OK10.00
654Egil HusethIF Kamp/vestheim10.00
655Hildegunn GrønsethFossum IF10.00
656Ketil SolbakkenTyrving IL10.00
657Eli GrindflekÅs-NMBU Orientering10.00
658Tora VollsetHeming Orientering10.00
659Anne Margit BrattenMåren OK10.00
660Gisle N. DueMåren OK10.00
661Anders BruvikMåren OK10.00
662Asse MestadLillomarka OL10.00
753Anette MoslandOppsal Orientering10.00
759Hans Ingar SætraAsker Skiklubb10.00
766Ane  Næsset RamtvedtTyrving IL10.00
42Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb12.49

Direkte A

7 170 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
308Martin ReichenbachOppsal Orientering10.00
340Michael Eckmann JensenNittedal OL10.00
407Georg A. BuggeNOTEAM10.00
457Kenneth SandvoldEiker OL10.00
711Odd Arve LienFossum IF10.00
712Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL10.00
713Geir NilsenViul OK10.00
714Lars-Inge ArnevikRingerike OL10.00
715Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering10.00
716Erik PaulsrudIL Koll10.00
718Christian R. KahrsFredrikstad SK10.00
747Ottar WiklundNydalens SK10.00

Direkte AK

4 790 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Arild AndersenOppsal Orientering10.00
32Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering10.00
53Ingrid SkaarerNydalens SK10.00
69Elisabeth MyhreTyrving IL10.00
85Marit IsachsenAsker Skiklubb10.00
102Katrine Finstad LandTyrving IL10.00
120Jøran KristensenHeming Orientering10.00
129Martin BirkelundAsker Skiklubb10.00
138Eilev KvaaleAsker Skiklubb10.00
232Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb10.00
244Kristian RuudBækkelagets SK10.00
274Ivar MestadRøyken OL10.00
359Vidar GjelstadOppsal Orientering10.00
375Assaf Bar-NathanLillomarka OL10.00
450Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK10.00
464Celine YtternesKolbotn og Skimt OL10.00
470Pål WinsentsNydalens SK10.00
472Ola NilsenOppsal Orientering10.00
473Elin KallesonOppsal Orientering10.00
479Sigrid Melander VieFossum IF10.00
491Tellef Juell LarsenTyrving IL10.00
492Andreas Juell LarsenTyrving IL10.00
500Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering10.00
503Audun SanderudLillomarka OL10.00
505Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering10.00
508Pål SommerheinFossum IF10.00
521Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering10.00
525Fredrik SaugestadNydalens SK10.00
526Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL10.00
545Tore H. HvidebergOK Skeidi10.00
679Jørgen HolmboeTyrving IL10.00
681Lars BaklidKonnerud IL10.00
682Guro IsaksenNOTEAM10.00
683Karen  Pedersen-BjergaardNydalens SK10.00
684Tor Christian TallaksenNOTEAM10.00
685Morten FismenFossum IF10.00
686Morten Nilstad PettersenTyrving IL10.00
687Brede HauglandAsker Skiklubb10.00
688Malin WästlundNotodden OL10.00
689Ole Chr. JohnsenNotodden OL10.00
690Kristin FalkFossum IF10.00
691Johanna SolbergBækkelagets SK10.00
692Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering10.00
693Thomas bergTyrving IL10.00
739Kjetil SvanbergRøyken OL10.00
740Odd Arne LianIL Koll10.00
741Marianne  Mellby LarsenAsker Skiklubb10.00
742Rannveig WinsnesÅs-NMBU Orientering10.00
743Heidi FalckTyrving IL10.00
745Thomas MoenÅs-NMBU Orientering10.00
746Solveig BerganNydalens SK10.00
750Kristin BergFossum IF10.00
751Else GrandalTyrving IL10.00
752Anne NilsenÅs-NMBU Orientering10.00
755Per FosserHeming Orientering10.00
763Atger TakleNOTEAM10.00
764Stian BergersenTyrving IL10.00
377Ludvig RødnesOppsal Orientering11.26

Annonser

IOF Eventor