Norsk Orientering

Startliste for Nydalten med Trimtex cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten med Trimtex cup
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 31 august 2019

IL Koll

52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Erlend Bråten BergeN-åpen1 390 m09.00
0Olai Funderud DahleN-åpen1 390 m09.00
0Tord Funderud DahleN-åpen1 390 m09.00
0Gustav Refvem KolderupN-åpen1 390 m09.00
0Herman Refvem KolderupN-åpen1 390 m09.00
0Maia Balchen LudvigsenN-åpen1 390 m09.00
0Minna Balchen LudvigsenN-åpen1 390 m09.00
0Simen MortensenN-åpen1 390 m09.00
0Atle NæsholmN-åpen1 390 m09.00
0Eirik ReigstadN-åpen1 390 m09.00
0Nora SørebøN-åpen1 390 m09.00
0Sondre SørebøN-åpen1 390 m09.00
0Iben ValstadN-åpen1 390 m09.00
0Kristen MartinsenDirekte C1 920 m09.00
0Hilde SalvesenDirekte C1 920 m09.00
0Jarl Magnus BergeDirekte AL4 240 m09.00
0Gitte BromanderDirekte AL4 240 m09.00
0Ragnhild H BråtenDirekte AL4 240 m09.00
0Bo EngdalDirekte AL4 240 m09.00
0Lisa NæsholmDirekte AL4 240 m09.00
629Harald AulieDirekte B2 540 m10.00
668Lea Marie Hagen-BoldinghN-åpen1 390 m10.00
671Astrid NäsholmN-åpen1 390 m10.00
674Bastian Hagen-BoldinghN-åpen1 390 m10.00
676Olaus Kolbenstvedt ElvestuenN-åpen1 390 m10.00
678Thomas Nissen HellerudN-åpen1 390 m10.00
682Alma Anjadatter ValstadN-åpen1 390 m10.00
689Lauritz Nissen HellerudN-åpen1 390 m10.00
691Ludvig Balchen LudvigsenN-åpen1 390 m10.00
830Solveig Klokk HveemN-åpen1 390 m10.00
831Mari Oraug RyghN-åpen1 390 m10.00
841Adriana Alcubilla-HansenN-åpen1 390 m10.00
842Isabel Alcubilla-HansenN-åpen1 390 m10.00
874Liv Bryhni OpsethN-åpen1 390 m10.00
109Martin Christoffer BorgH 13-142 520 m11.07
114Tobias Tronbøl LiumH 13-142 520 m11.17
118Johannes Salvesen-LundeH 13-142 520 m11.25
587Oscar Birk Andenæs RiiseH 11-121 980 m11.30
722Johan LundeH 55-3 380 m11.30
534Kjell MarksetH 60-2 950 m11.32
591Jakob Refvem KolderupH 11-121 980 m11.34
126Jonas HickenH 13-142 520 m11.41
598Aksel Nissen HellerudH 11-121 980 m11.41
546Trude FixdalD 55-2 950 m11.44
601Teodor Nysæther MikkelsenH 11-121 980 m11.44
736Erik BorgH 50-3 380 m11.44
410Anja Sidseldatter HusebyeD 17-4 190 m11.48
217Christian Fredrik BorgH 15-163 490 m11.58
368Audun Bjerkreim NilsenH 17-4 850 m12.14
427Jan Tore LudvigsenH 45-4 190 m12.14
325Pauline MyklebustD 13-142 520 m12.47
122Kidus Abiy GirmaH 13-142 520 m13.07

Annonser

IOF Eventor