Norsk Orientering

Startliste for Nydalten med Trimtex cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Nydalten med Trimtex cup
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 31 august 2019

Asker Skiklubb

47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ingvild HoftunDirekte C (12)1 920 m09.00
0Anne NydalDirekte B (13)2 540 m09.00
0Sigrun YtterbøDirekte AK (21)3 010 m09.00
0Roar NydalDirekte AL (52)4 240 m09.00
455Nina BirkelundDirekte AL (52)4 240 m10.00
457Bjørn MartiniDirekte AL (52)4 240 m10.00
462Anders ØpstadDirekte AL (52)4 240 m10.00
464Sverre WisløffDirekte AL (52)4 240 m10.00
466Torleif GaltelandDirekte AL (52)4 240 m10.00
505Arild NyhaugDirekte AK (21)3 010 m10.00
659Una NastadUtv C 13-17 (8)1 920 m10.00
664Silje Ruud FossheimUtv C 13-17 (8)1 920 m10.00
677Julie Hellerud ØpstadN-åpen (66)1 390 m10.00
679Eirik NastadN-åpen (66)1 390 m10.00
683Magnus Dalen EriksenN-åpen (66)1 390 m10.00
688Amalie BirkelundN-åpen (66)1 390 m10.00
108Henrik NybergH 13-14 (33)2 520 m11.05
698Toril Fougner WisløffD 40- (13)3 380 m11.06
701Ellen Aure SkogedalD 40- (13)3 380 m11.09
512Øyvind SteneH 70- (9)2 950 m11.10
568Selma Aure SkogedalD 11-12 (22)1 980 m11.11
112Mathias BirkelundH 13-14 (33)2 520 m11.13
711Jan Richard EriksenH 55- (15)3 380 m11.19
522Jon Arvid FossumH 65- (7)2 950 m11.20
399Synne StrandD 17- (20)4 190 m11.26
533Per SchancheH 60- (11)2 950 m11.31
723Arne FossheimH 55- (15)3 380 m11.31
206Mathias NyhaugH 15-16 (26)3 490 m11.36
593Erlend Hellerud ØpstadH 11-12 (21)1 980 m11.36
541Unni RyeD 55- (11)2 950 m11.39
600Simen Dalen EriksenH 11-12 (21)1 980 m11.43
211Vilmer NybergH 15-16 (26)3 490 m11.46
605Helene Hellerud ØpstadD 9-10 (4)1 980 m11.48
551Hilda ØfsthusD 50- (8)2 950 m11.49
215Mikael BirkelundH 15-16 (26)3 490 m11.54
556Jorun RuudD 50- (8)2 950 m11.54
218Emil Ruud FossheimH 15-16 (26)3 490 m12.00
428Jan Anders IstadH 45- (22)4 190 m12.15
226Jonas MyhrH 15-16 (26)3 490 m12.16
310Karin Halsaa DolvenD 13-14 (29)2 520 m12.17
230Simen Aure SkogedalH 15-16 (26)3 490 m12.24
319Astrid YtterbøD 13-14 (29)2 520 m12.35
321Maren Aure SkogedalD 13-14 (29)2 520 m12.39
323Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (29)2 520 m12.43
329Nora Christine HansenD 13-14 (29)2 520 m12.55
332Sara MartiniD 13-14 (29)2 520 m13.01
334Martha WisløffD 13-14 (29)2 520 m13.05

Berger og Svelvik OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
739Egil FuruaH 50- (18)3 380 m11.47

Bodø og Omegn IF Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
732Ole Kristian KristensenH 50- (18)3 380 m11.40

Bækkelagets SK

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Sigrid Fenne IngjerdN-åpen (66)1 390 m09.00
0Louise OpamDirekte AL (52)4 240 m09.00
856Håkon Fenne IngierdN-åpen (66)1 390 m10.00
880Markus HirschUtv B 15-20 (4)2 540 m10.00
101Jonas Fenne IngierdH 13-14 (33)2 520 m10.51
105Aksel EideH 13-14 (33)2 520 m10.59
0Berit HerstadD 40- (13)3 380 m11.02
510Eldar BørsumH 70- (9)2 950 m11.08
391Mariann UlvestadD 17- (20)4 190 m11.10
729Jan Erik AalbergH 50- (18)3 380 m11.37
360Martin SchälliH 17- (25)4 850 m11.58
0Johs HjelmstadH 45- (22)4 190 m12.07
366Magne JutulstadH 17- (25)4 850 m12.10
424Pål Christian IngierdH 45- (22)4 190 m12.11
374Wolfgang KampelH 17- (25)4 850 m12.26
378Lars Harald AasheimH 17- (25)4 850 m12.34

Driv IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
508Per-Erik ØstlieH 70- (9)2 950 m11.06

Fet OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Elmer BlomN-åpen (66)1 390 m09.00
0Lai la BlomDirekte B (13)2 540 m09.00
7Ragnhild Mathea HelmersenD 15-16 (17)2 970 m11.05
11Julie BerntzenD 15-16 (17)2 970 m11.13
712Øyvind HelmersenH 55- (15)3 380 m11.20
550Jane Karine HelmersenD 50- (8)2 950 m11.48
429Raymond BerntzenH 45- (22)4 190 m12.16

Fossum IF

33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Håvard LianDirekte C (12)1 920 m09.00
0Olav HasaasDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Øystein HoloDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Knut Anders LøkenDirekte AL (52)4 240 m09.00
460Jan Fredrik HelgakerDirekte AL (52)4 240 m10.00
463Arild AndresenDirekte AL (52)4 240 m10.00
623Erlend SommerheinUtv B 15-20 (4)2 540 m10.00
672Henrik DuvaasN-åpen (66)1 390 m10.00
864Hanne BrendeDirekte B (13)2 540 m10.00
884Ingrid BrendeDirekte B (13)2 540 m10.00
301Signe HoloD 13-14 (29)2 520 m10.49
3Ragnhild Blom-HagenD 15-16 (17)2 970 m10.57
6Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (17)2 970 m11.03
10Johanne Rognerud BøeD 15-16 (17)2 970 m11.11
16Mari BrendeD 15-16 (17)2 970 m11.23
715Håkon JendalH 55- (15)3 380 m11.23
18Kathinka Zahl HagenD 15-16 (17)2 970 m11.27
532Richard Zeiner-GundersenH 60- (11)2 950 m11.30
726Morten HeirH 50- (18)3 380 m11.34
730Stein H. HagenH 50- (18)3 380 m11.38
733Fredrik HøyerH 50- (18)3 380 m11.41
210Philip Lehmann RomørenH 15-16 (26)3 490 m11.44
408Gunvor Hov HøydalD 17- (20)4 190 m11.44
213Gustav Andresen SkotteH 15-16 (26)3 490 m11.50
220Eirik Vie StrislandH 15-16 (26)3 490 m12.04
222Birk Felland SætnanH 15-16 (26)3 490 m12.08
306Tuva HøyerD 13-14 (29)2 520 m12.09
422Atle PedersenH 45- (22)4 190 m12.09
308Gunde TumelionisD 13-14 (29)2 520 m12.13
430Pål SommerheinH 45- (22)4 190 m12.17
228Sindre Vie StrislandH 15-16 (26)3 490 m12.20
438Knut Jostein SætnanH 45- (22)4 190 m12.25
380Sondre Zahl HagenH 17- (25)4 850 m12.38

Fredrikstad SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Kristian DalbyDirekte AL (52)4 240 m09.00

Freidig

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
848Halvor LundDirekte AL (52)4 240 m10.00

Frol IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
367Jo Forseth IndgaardH 17- (25)4 850 m12.12

Førde IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jostein FredlyH 70- (9)2 950 m11.46

Geoform

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ivar SeierstadDirekte AL (52)4 240 m09.00

Gjø-Vard OL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
387Torbjørn KravdalH 40- (6)4 190 m11.05
705Astrid KravdalD 40- (13)3 380 m11.13
404Kristine KravdalD 17- (20)4 190 m11.36
607Eline KravdalD 9-10 (4)1 980 m11.50
333Marie KravdalD 13-14 (29)2 520 m13.03

Hadeland OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
9Astrid RognstadD 15-16 (17)2 970 m11.09
511Tor TrøanH 70- (9)2 950 m11.09
710Trygve RognstadH 55- (15)3 380 m11.18
419Ingeborg RognstadD 17- (20)4 190 m12.06

Hamar OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
840Kjetil JacobsenDirekte B (13)2 540 m10.00

Haugerud IF

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
746Unni DrageD 80- (3)2 320 m11.05
767Øystein MadsenH 75- (7)2 320 m11.26

Hedrum OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
421Tor RingstadH 45- (22)4 190 m12.08
434Atle StrømH 45- (22)4 190 m12.21

Heming Orientering

52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Tuva  Aas-JackobsenD 11-12 (22)1 980 m09.00
0Audun WeltzienH 17- (25)4 850 m09.00
0Lars Christian BråtenDirekte AL (52)4 240 m09.00
454Roger ØstvoldDirekte AL (52)4 240 m10.00
458Jøran KristensenDirekte AK (21)3 010 m10.00
465Thomas JohanssonDirekte AL (52)4 240 m10.00
680Jørgen ReuschN-åpen (66)1 390 m10.00
836Ida Øvrebø MyrvoldN-åpen (66)1 390 m10.00
857Espen Beer PrydzDirekte AL (52)4 240 m10.00
859Annika Næss-UlsethN-åpen (66)1 390 m10.00
882Eira Heesch HolmenN-åpen (66)1 390 m10.00
102Anders Næss-UlsethH 13-14 (33)2 520 m10.53
695Marit InngjerdingenD 40- (13)3 380 m11.03
744Eva FixdalD 80- (3)2 320 m11.03
696Paula BerstadD 40- (13)3 380 m11.04
565Henni Hattestad KristensenD 11-12 (22)1 980 m11.08
567Solveig Lillerud SlagsvoldD 11-12 (22)1 980 m11.10
702Ann Elin FlågenD 40- (13)3 380 m11.10
751Bjørn EgnerH 80- (4)2 320 m11.10
569Sarah AndreassenD 11-12 (22)1 980 m11.12
575Kajsa Harstad ArntsenD 11-12 (22)1 980 m11.12
704Guro HarstadD 40- (13)3 380 m11.12
571Silja BerstadD 11-12 (22)1 980 m11.14
756Sidsel SandelienD 70- (7)2 320 m11.15
578Caroline SlungaardD 11-12 (22)1 980 m11.21
581Astrid ReuschD 11-12 (22)1 980 m11.24
17Ida Marie FlågenD 15-16 (17)2 970 m11.25
527Eirik Næss-UlsethH 60- (11)2 950 m11.25
582Emrik Heesch HolmenH 11-12 (21)1 980 m11.25
766Bjørn SandelienH 75- (7)2 320 m11.25
768Helge BjaalandH 75- (7)2 320 m11.27
770Jon C. FougnerH 75- (7)2 320 m11.29
588Frode WallbergH 11-12 (21)1 980 m11.31
773Elle M. MelbyeD 60- (1)2 320 m11.32
590Theo HodneH 11-12 (21)1 980 m11.33
731Lasse ArnesenH 50- (18)3 380 m11.39
543Dagrun MelkildD 55- (11)2 950 m11.41
604Hermine Haugmoen MoN-åpen (66)1 390 m11.47
741Anders FlågenH 50- (18)3 380 m11.49
553Marianne ReuschD 50- (8)2 950 m11.51
608Andrea Haugmoen MoN-åpen (66)1 390 m11.51
612Alf Hattestad KristensenH 9-10 (7)1 980 m11.55
614Hans Wilhelm ThommessenH 11-12 (21)1 980 m11.59
616Martin Amlie BrennaH 9-10 (7)1 980 m11.59
416Malene Teresia JebsenD 17- (20)4 190 m12.00
223Paul Johan SlungaardH 15-16 (26)3 490 m12.10
431Øystein MyrvoldH 45- (22)4 190 m12.18
435Johan JebsenH 45- (22)4 190 m12.22
313Anne ØstvoldD 13-14 (29)2 520 m12.23
439Christian ReuschH 45- (22)4 190 m12.26
317Anna Øvrebø MyrvoldD 13-14 (29)2 520 m12.31
322Karoline JebsenD 13-14 (29)2 520 m12.41

IFK Bombarda

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
406Martina PalumboD 17- (20)4 190 m11.40

IL GeoForm

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
747Sturle HånesH 80- (4)2 320 m11.06
521Vidar BerteigH 65- (7)2 950 m11.19
528Stig Hultgreen KarlsenH 60- (11)2 950 m11.26
547Sharon BroadwellD 55- (11)2 950 m11.45
740Guttorm EggeH 50- (18)3 380 m11.48

IL Koll

52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Erlend Bråten BergeN-åpen (66)1 390 m09.00
0Olai Funderud DahleN-åpen (66)1 390 m09.00
0Tord Funderud DahleN-åpen (66)1 390 m09.00
0Gustav Refvem KolderupN-åpen (66)1 390 m09.00
0Herman Refvem KolderupN-åpen (66)1 390 m09.00
0Maia Balchen LudvigsenN-åpen (66)1 390 m09.00
0Minna Balchen LudvigsenN-åpen (66)1 390 m09.00
0Simen MortensenN-åpen (66)1 390 m09.00
0Atle NæsholmN-åpen (66)1 390 m09.00
0Eirik ReigstadN-åpen (66)1 390 m09.00
0Nora SørebøN-åpen (66)1 390 m09.00
0Sondre SørebøN-åpen (66)1 390 m09.00
0Iben ValstadN-åpen (66)1 390 m09.00
0Kristen MartinsenDirekte C (12)1 920 m09.00
0Hilde SalvesenDirekte C (12)1 920 m09.00
0Jarl Magnus BergeDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Gitte BromanderDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Ragnhild H BråtenDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Bo EngdalDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Lisa NæsholmDirekte AL (52)4 240 m09.00
629Harald AulieDirekte B (13)2 540 m10.00
668Lea Marie Hagen-BoldinghN-åpen (66)1 390 m10.00
671Astrid NäsholmN-åpen (66)1 390 m10.00
674Bastian Hagen-BoldinghN-åpen (66)1 390 m10.00
676Olaus Kolbenstvedt ElvestuenN-åpen (66)1 390 m10.00
678Thomas Nissen HellerudN-åpen (66)1 390 m10.00
682Alma Anjadatter ValstadN-åpen (66)1 390 m10.00
689Lauritz Nissen HellerudN-åpen (66)1 390 m10.00
691Ludvig Balchen LudvigsenN-åpen (66)1 390 m10.00
830Solveig Klokk HveemN-åpen (66)1 390 m10.00
831Mari Oraug RyghN-åpen (66)1 390 m10.00
841Adriana Alcubilla-HansenN-åpen (66)1 390 m10.00
842Isabel Alcubilla-HansenN-åpen (66)1 390 m10.00
874Liv Bryhni OpsethN-åpen (66)1 390 m10.00
109Martin Christoffer BorgH 13-14 (33)2 520 m11.07
114Tobias Tronbøl LiumH 13-14 (33)2 520 m11.17
118Johannes Salvesen-LundeH 13-14 (33)2 520 m11.25
587Oscar Birk Andenæs RiiseH 11-12 (21)1 980 m11.30
722Johan LundeH 55- (15)3 380 m11.30
534Kjell MarksetH 60- (11)2 950 m11.32
591Jakob Refvem KolderupH 11-12 (21)1 980 m11.34
126Jonas HickenH 13-14 (33)2 520 m11.41
598Aksel Nissen HellerudH 11-12 (21)1 980 m11.41
546Trude FixdalD 55- (11)2 950 m11.44
601Teodor Nysæther MikkelsenH 11-12 (21)1 980 m11.44
736Erik BorgH 50- (18)3 380 m11.44
410Anja Sidseldatter HusebyeD 17- (20)4 190 m11.48
217Christian Fredrik BorgH 15-16 (26)3 490 m11.58
368Audun Bjerkreim NilsenH 17- (25)4 850 m12.14
427Jan Tore LudvigsenH 45- (22)4 190 m12.14
325Pauline MyklebustD 13-14 (29)2 520 m12.47
122Kidus Abiy GirmaH 13-14 (33)2 520 m13.07

Indre Østfold

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Fredrik LarsenDirekte AL (52)4 240 m09.00

Kamp/Vestheim IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
524Egil HusethH 65- (7)2 950 m11.22

Kjelsås IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Erling SkaugN-åpen (66)1 390 m10.00

Kolbotn og Skimt OL

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
459Erlend RehnDirekte AL (52)4 240 m10.00
515Geir TrøanH 70- (9)2 950 m11.13
12Alva Marika NiklassonD 15-16 (17)2 970 m11.15
759Sissel OlaisenD 70- (7)2 320 m11.18
761Marit VågsnesD 70- (7)2 320 m11.20
15Hanna RehnD 15-16 (17)2 970 m11.21
714Bengt NiklassonH 55- (15)3 380 m11.22
400Veronica Elena SvindsethD 17- (20)4 190 m11.28
720John YtternesH 55- (15)3 380 m11.28
555Pamela ÅstenD 50- (8)2 950 m11.53
413Celine YtternesD 17- (20)4 190 m11.54
133Nils Anders NiklassonH 13-14 (33)2 520 m11.55
303Emilie RehnD 13-14 (29)2 520 m12.03

Kristiansand OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
376Petter Marki ErichsenH 17- (25)4 850 m12.30

Larvik OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Lovise FremstadDirekte AK (21)3 010 m09.00
0Erik HolterDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Lise HorntvedtDirekte AL (52)4 240 m09.00
388Jørn SundbyH 40- (6)4 190 m11.06

Lierbygda OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
538Trine Marit Justad RaaenD 55- (11)2 950 m11.36

Lillomarka OL

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ida MoldestadN-åpen (66)1 390 m09.00
0Elena GrandDirekte AK (21)3 010 m09.00
0Terje BlindheimDirekte AL (52)4 240 m09.00
657Stian LillegårdDirekte C (12)1 920 m10.00
663Beate MoldestadDirekte C (12)1 920 m10.00
838Assaf Bar-NathanDirekte AL (52)4 240 m10.00
839Line Bar-NathanDirekte AL (52)4 240 m10.00
877Jakob MoldestadN-åpen (66)1 390 m10.00
103Torbjørn LundebyH 13-14 (33)2 520 m10.55
386Steinar EastwoodH 45- (22)4 190 m11.04
110Jonathan WoodhouseH 13-14 (33)2 520 m11.09
113Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (33)2 520 m11.15
529Martin GranlyH 60- (11)2 950 m11.27
121Eskil BrændenH 13-14 (33)2 520 m11.31
123Nov Bar-NathanH 13-14 (33)2 520 m11.35
728Magne BrændenH 50- (18)3 380 m11.36
738Stig SønsterudbråtenH 50- (18)3 380 m11.46
131Håkon BogasonH 13-14 (33)2 520 m11.51
134Rasmus D. EastwoodH 13-14 (33)2 520 m11.57
362Didrik BredesenH 17- (25)4 850 m12.02
382Kristian Markhus BrekkeH 17- (25)4 850 m12.42

Måren OK

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
745Unni Dirro BøhlerengenD 80- (3)2 320 m11.04
390Anders BruvikH 40- (6)4 190 m11.08
514Peter KlavenessH 70- (9)2 950 m11.12
755Aud Margret KirkhornD 70- (7)2 320 m11.14
520Per Hermann KrøgerH 65- (7)2 950 m11.18
760Aase Tove GoldenD 70- (7)2 320 m11.19
577Malin GjetangerD 11-12 (22)1 980 m11.20
530Morten KarlsenH 60- (11)2 950 m11.28
535Morten DueH 60- (11)2 950 m11.33
592Magnus Friedhelm KlavenessH 11-12 (21)1 980 m11.35
539Tove StrandD 55- (11)2 950 m11.37
594Benjamin BuhlerH 11-12 (21)1 980 m11.37
411Beate StrandD 17- (20)4 190 m11.50
221Andreas GjetangerH 15-16 (26)3 490 m12.06

Nittedal OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
509John Thomas PetersenH 70- (9)2 950 m11.07
764Terje ThrondsenH 75- (7)2 320 m11.23

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Martin AndersenN-åpen (66)1 390 m09.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ola Bråten BergeN-åpen (66)1 390 m09.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Frida Skar HegnaN-åpen (66)1 390 m09.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
670Signy HellerudN-åpen (66)1 390 m10.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
624Jon BerglandUtv B 15-20 (4)2 540 m10.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Lars MoenDirekte C (12)1 920 m09.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Per Terje NorheimDirekte C (12)1 920 m09.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jens Boldingh DebernardDirekte B (13)2 540 m09.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jan GothDirekte B (13)2 540 m10.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jan SævigDirekte AK (21)3 010 m09.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Per KaarbyDirekte AK (21)3 010 m09.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ragnhild SævigDirekte AK (21)3 010 m09.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
829Anders Welde VikanDirekte AK (21)3 010 m10.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
828Tiffany OtisDirekte AK (21)3 010 m10.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Alexander Rygh HyghDirekte AL (52)4 240 m09.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
849Jostein Bø FløystadDirekte AL (52)4 240 m10.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
461Håvard ChristiansenDirekte AL (52)4 240 m10.00

NTNUI

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
369Jonas Madslien BakkenH 17- (25)4 850 m12.16

Nydalens SK

74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Isak AndersenN-åpen (66)1 390 m09.00
0Vera ElfvingN-åpen (66)1 390 m09.00
0Gustav Hauge HaavengenN-åpen (66)1 390 m09.00
0Lavrans KirkhusN-åpen (66)1 390 m09.00
0Solvor KirkhusN-åpen (66)1 390 m09.00
0Johanne Ragvin RystadN-åpen (66)1 390 m09.00
0Simon Ragvin RystadN-åpen (66)1 390 m09.00
0Selma SteneN-åpen (66)1 390 m09.00
0Tora StoksethN-åpen (66)1 390 m09.00
0Lazar TordanovN-åpen (66)1 390 m09.00
0Bertram SkovH 11-12 (21)1 980 m09.00
0Jon SolsrudH 50- (18)3 380 m09.00
0Nahla RønningUtv N 10-16 (7)1 970 m09.00
0Tind Kirvil Haaland TjoreUtv N 10-16 (7)1 970 m09.00
0Felix ByeDirekte C (12)1 920 m09.00
0Narthea TjoreDirekte C (12)1 920 m09.00
0Trine KirkhusDirekte B (13)2 540 m09.00
0Kari Schjølberg-HenriksenDirekte B (13)2 540 m09.00
0Kristina LærfarsDirekte AK (21)3 010 m09.00
0Gard LindsethDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Endre StocksethDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Selma Størmer AntonsenDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Emil SkaugH 11-12 (21)1 980 m10.00
660August Lea KabbeUtv C 13-17 (8)1 920 m10.00
669Boiana IordanovaUtv N 10-16 (7)1 970 m10.00
673Tina BakkehøiN-åpen (66)1 390 m10.00
675Tarjei Hausken NordbergN-åpen (66)1 390 m10.00
681Ida Berge GjellestadN-åpen (66)1 390 m10.00
685Mio Haugen JohnsenN-åpen (66)1 390 m10.00
687Selja Marie Boldingh DebernardN-åpen (66)1 390 m10.00
690Otto Rygh HoltenN-åpen (66)1 390 m10.00
692Oskar SteneN-åpen (66)1 390 m10.00
0Ida NatåsD 40- (13)3 380 m11.01
5Frida SolsrudD 15-16 (17)2 970 m11.01
558Siri Guttormsen FoshaugD 11-12 (22)1 980 m11.01
561Josefine Oraug RyghD 11-12 (22)1 980 m11.04
563Alma Rygh HoltenD 11-12 (22)1 980 m11.06
8Marie SaugestadD 15-16 (17)2 970 m11.07
566Helene ScheeleD 11-12 (22)1 980 m11.09
570Tuva Wilkens JernbergD 11-12 (22)1 980 m11.13
14Pia Young VikD 15-16 (17)2 970 m11.19
576Inka M. Boldingh DebernardD 11-12 (22)1 980 m11.19
579Clara WeiszD 11-12 (22)1 980 m11.22
117Sigurd Størmer-AntonsenH 13-14 (33)2 520 m11.23
201Elias StubberudH 15-16 (26)3 490 m11.26
19Elise Wærp HaugeD 15-16 (17)2 970 m11.29
120Max Skjerpen HusebyH 13-14 (33)2 520 m11.29
586Marius Haugen JohnsenH 11-12 (21)1 980 m11.29
207Gaute BerganH 15-16 (26)3 490 m11.38
597Otto Schjølberg-HenriksenH 11-12 (21)1 980 m11.40
209Jonas AarsethH 15-16 (26)3 490 m11.42
599Sondre MoenUtv N 10-16 (7)1 970 m11.42
127Vetle Frydenlund NorlingH 13-14 (33)2 520 m11.43
212Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (26)3 490 m11.48
130Per Noah SommerheinH 13-14 (33)2 520 m11.49
606Ingrid BakkehøiD 9-10 (4)1 980 m11.49
214Axel AaldeH 15-16 (26)3 490 m11.52
609Helle S. Boldingh DebernardD 9-10 (4)1 980 m11.52
613Iver AarsethH 9-10 (7)1 980 m11.56
415Mariell ArntzenD 17- (20)4 190 m11.58
615Jone Rygh HoltenH 9-10 (7)1 980 m11.58
617Alfred TeigH 9-10 (7)1 980 m12.00
302Hanne Wærp HaugeD 13-14 (29)2 520 m12.01
219Kasper Bakken UlsethH 15-16 (26)3 490 m12.02
619Christian Berge GjellestadH 9-10 (7)1 980 m12.02
225Rolf Andreas BergH 15-16 (26)3 490 m12.14
309Mari AarsethD 13-14 (29)2 520 m12.15
227Teodor Mo HjelsethH 15-16 (26)3 490 m12.18
370Halvor Tørnqvist HaldenH 17- (25)4 850 m12.18
433Even Angell-PetersenH 45- (22)4 190 m12.20
436Bjørn HaugeH 45- (22)4 190 m12.23
316Marie ScheeleD 13-14 (29)2 520 m12.29
377Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17- (25)4 850 m12.32
330Eira Skaarer WiklundD 13-14 (29)2 520 m12.57

OK Moss

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Hennis CarlsenDirekte AL (52)4 240 m09.00
769Harald LundhaugH 75- (7)2 320 m11.28
531Roy GjerdingH 60- (11)2 950 m11.29
734Torgeir SnilsbergH 50- (18)3 380 m11.42

OL Toten-Troll

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
518Ola BroxH 65- (7)2 950 m11.16

Oppsal Orientering

53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Frøydis OlaussenDirekte B (13)2 540 m09.00
0Vigdis HobølDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Olav NedrelidDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Ola NilsenDirekte AL (52)4 240 m09.00
658Anne Karin ThorstensenDirekte C (12)1 920 m10.00
666Birk ThorstensenUtv C 13-17 (8)1 920 m10.00
835Amélie AamodtDirekte AL (52)4 240 m10.00
868Jan-Henrik NilsenDirekte AL (52)4 240 m10.00
440Audun HvenekildeH 45- (22)4 190 m10.59
106Gabriel SolemH 13-14 (33)2 520 m11.01
383Ingrid Bjørshol HolmDirekte AK (21)3 010 m11.01
384Per-Ivar NikolaisenH 40- (6)4 190 m11.02
562Iben Johansen-BarliD 11-12 (22)1 980 m11.05
564Wiona Resvoll SkaugD 11-12 (22)1 980 m11.07
700Elin KallesonD 40- (13)3 380 m11.08
111Jakob A. GjedeboH 13-14 (33)2 520 m11.11
703Arnhild KroghD 40- (13)3 380 m11.11
572Synne Syversen GihleD 11-12 (22)1 980 m11.15
574Synne Nordby HvenekildeD 11-12 (22)1 980 m11.17
115Sigurd HobølH 13-14 (33)2 520 m11.19
765Roar BjordalH 75- (7)2 320 m11.24
585Alfred NikolaisenH 11-12 (21)1 980 m11.28
401Kari-Ann ÅnensenD 17- (20)4 190 m11.30
204Marius E. AamodtH 15-16 (26)3 490 m11.32
589Eskil OlaussenH 11-12 (21)1 980 m11.32
725Arne OlaussenH 50- (18)3 380 m11.33
595Eskil HobølH 11-12 (21)1 980 m11.38
208Sigurd RødnesH 15-16 (26)3 490 m11.40
407Jenny Andreassen MoeD 17- (20)4 190 m11.42
735Rolf HustvedtH 50- (18)3 380 m11.43
737Bent Erik SkaugH 50- (18)3 380 m11.45
409Ane Sofie KroghD 17- (20)4 190 m11.46
129Sondre OlaussenH 13-14 (33)2 520 m11.47
132Christoffer ÅnensenH 13-14 (33)2 520 m11.53
414Ingvild Maalen-JohansenD 17- (20)4 190 m11.56
618Simen ÅnensenH 9-10 (7)1 980 m12.01
417Tina KallesonD 17- (20)4 190 m12.02
364William Resvoll SkaugH 17- (25)4 850 m12.06
423Eilert AamodtH 45- (22)4 190 m12.10
307Synne Utseth BøhlerengenD 13-14 (29)2 520 m12.11
224Ask OlaussenH 15-16 (26)3 490 m12.12
426Martin ReichenbachH 45- (22)4 190 m12.13
432Morten MoslandH 45- (22)4 190 m12.19
371Kristoffer Fiane PedersenH 17- (25)4 850 m12.20
312Tale Nordby HvenekildeD 13-14 (29)2 520 m12.21
229Anselm ReichenbachH 15-16 (26)3 490 m12.22
437Arild AndersenH 45- (22)4 190 m12.24
314Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (29)2 520 m12.25
379Erik PerssonH 17- (25)4 850 m12.36
324Ingrid Johansen-BarliD 13-14 (29)2 520 m12.45
326Mari KallesonD 13-14 (29)2 520 m12.49
328Ane HustvedtD 13-14 (29)2 520 m12.53
331Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (29)2 520 m12.59

Oslostudentenes IK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
519Are EriksenH 65- (7)2 950 m11.17
425Magne VollenH 45- (22)4 190 m12.12

Raumar Orientering

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Geir AndersenDirekte AK (21)3 010 m09.00
504Camilla FosstveitDirekte AK (21)3 010 m10.00
662Brage FosstveitDirekte C (12)1 920 m10.00
866Nora SørbergUtv C 13-17 (8)1 920 m10.00
867Per SørbergDirekte B (13)2 540 m10.00
107Gjermund Taje SkeieH 13-14 (33)2 520 m11.03
385Øystein Bieltvedt SkeieH 40- (6)4 190 m11.03
749Hans LarsenH 80- (4)2 320 m11.08
125Kevin RommetvedtH 13-14 (33)2 520 m11.39
128Alvin Andersen MariboH 13-14 (33)2 520 m11.45
381Gaute FosstveitH 17- (25)4 850 m12.40

Ringerike OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
827Trine D. KihleDirekte AL (52)4 240 m10.00

Røyken OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
507Ivar MestadDirekte AK (21)3 010 m10.00
661Askil MestadUtv C 13-17 (8)1 920 m10.00
667Eirill MestadUtv N 10-16 (7)1 970 m10.00
686Ildrid MestadN-åpen (66)1 390 m10.00

Stabæk IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
757Kjersti ThoD 70- (7)2 320 m11.16

Tyrving IL

42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Wenche HuldtgrenDirekte AK (21)3 010 m09.00
0Thor NorderudDirekte AK (21)3 010 m09.00
0Eirik JørgensenDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Mina JørgensenDirekte AL (52)4 240 m09.00
0Ingunn WeltzienDirekte AL (52)4 240 m09.00
467Morten Nilstad PettersenDirekte AL (52)4 240 m10.00
628Kristoffer ØhlckersUtv B 15-20 (4)2 540 m10.00
869Maria KongsbergUtv N 10-16 (7)1 970 m10.00
870Andrea KongsbergUtv N 10-16 (7)1 970 m10.00
871Markus Knapp KongsbergDirekte AK (21)3 010 m10.00
872Morten KongsbergDirekte AK (21)3 010 m10.00
885Lukas PetersonDirekte AL (52)4 240 m10.00
886Nils-Erik HirschDirekte AL (52)4 240 m10.00
887Lavrans HirschUtv C 13-17 (8)1 920 m10.00
2Vida Helland-HansenD 15-16 (17)2 970 m10.55
697Milda ØhlckersD 40- (13)3 380 m11.05
699Elisabeth MyhreD 40- (13)3 380 m11.07
513Bjørn SpjelkavikH 70- (9)2 950 m11.11
709Are NjåsteinH 55- (15)3 380 m11.17
758Aud I SpjelkavikD 70- (7)2 320 m11.17
523Per ØhlckersH 65- (7)2 950 m11.21
713Bjørn Henning GrandalH 55- (15)3 380 m11.21
525Don SkantzeH 60- (11)2 950 m11.23
717Hallvard BergH 55- (15)3 380 m11.25
584Åsmund Larsen HirschH 11-12 (21)1 980 m11.27
721Torkjel NesheimH 55- (15)3 380 m11.29
402Marion AebiD 17- (20)4 190 m11.32
537Kjersti SkantzeD 55- (11)2 950 m11.35
405Stella HolmboeD 17- (20)4 190 m11.38
596Erlend MyhreH 11-12 (21)1 980 m11.39
542Kirsti Grundnes BergD 55- (11)2 950 m11.40
352Martin JohanssonH 17- (25)4 850 m11.42
544Solveig SikkelandD 55- (11)2 950 m11.42
552Anne Kristine NorderudD 50- (8)2 950 m11.50
554Marianne NjåsteinD 50- (8)2 950 m11.52
557Åshild FlatebakkenD 50- (8)2 950 m11.55
361Torkil Eide SolstadH 17- (25)4 850 m12.00
363Ivar LundanesH 17- (25)4 850 m12.04
418Solveig Eline BergD 17- (20)4 190 m12.04
365Olle BoströmH 17- (25)4 850 m12.08
311Sofia ØhlckersD 13-14 (29)2 520 m12.19
372Ådne SkjærsteinH 17- (25)4 850 m12.22

Vestre Akers SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
526Per OsenH 60- (11)2 950 m11.24

Østmarka OK

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Svein OtterleiDirekte AK (21)3 010 m09.00
0Bjørn ChristensenDirekte AL (52)4 240 m09.00
625Hilde JarstadmarkenDirekte B (13)2 540 m10.00
861Hans Olav HygenDirekte AL (52)4 240 m10.00
389Frode BakkehøiH 40- (6)4 190 m11.07
13Sigrid NermoenD 15-16 (17)2 970 m11.17
116Mathias LinløkkenH 13-14 (33)2 520 m11.21
580Ingrid Jarstadmarken PriceD 11-12 (22)1 980 m11.23
716Olav BakkenH 55- (15)3 380 m11.24
718Per StedjeH 55- (15)3 380 m11.26
119Håvard RønningenH 13-14 (33)2 520 m11.27
124Erlend OtterleiH 13-14 (33)2 520 m11.37
540Ingrid NermoenD 55- (11)2 950 m11.38
545Tone Elisabeth BakkenD 55- (11)2 950 m11.43
315Ellen Margrete Stubban HygenD 13-14 (29)2 520 m12.27

Årstad IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
750Svein Frimann KvalheimH 80- (4)2 320 m11.09

Ås-NMBU Orientering

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
506Ingunn ScheiDirekte AK (21)3 010 m10.00
665Synne Schei DanevadUtv C 13-17 (8)1 920 m10.00
684Odin Schei DanevadN-åpen (66)1 390 m10.00
719Gunnar TengeH 55- (15)3 380 m11.27
727Håkon DanevadH 50- (18)3 380 m11.35
373Linus OlhansH 17- (25)4 850 m12.24
375Nils TveiteH 17- (25)4 850 m12.28

Annonser

IOF Eventor