Norsk Orientering

Startliste for Oslo City Cup finale

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

D 11-12

2 080 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1132Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.46.15
1208Iben Johansen-BarliOppsal Orientering18.46.45
1223Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering18.47.00
1228Åse LuråsOppsal Orientering18.47.15
1369Helene ScheeleNydalens SK18.47.30
1373Silje Andresen SkotteFossum IF18.47.45
1393Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering18.48.00
1404Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK18.48.15
1418Tuva Wilkens JernbergNydalens SK18.48.30
1467Caroline SlungaardHeming Orientering18.49.00
1477Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb18.49.15

H 11-12

2 300 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1382Boye WangensteenLillomarka OL18.47.15
1324Mikkel MichelsenFossum IF18.47.30
1199Jørgen LerFet OL18.47.45
1330Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb18.48.30
1279Nikolai TesloHadeland OL18.48.45
1338Gaute SkjønhaugFet OL18.49.00
1483Alfred NikolaisenOppsal Orientering18.49.15
1402Alfred Holtan SanderudLillomarka OL18.49.30
1580Eskil OlaussenOppsal Orientering19.00.15
1609Olav GrevstadFossum IF19.00.30
1645Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll19.01.30
1650Even Nygård ThorsengFossum IF19.01.45
1652Magnus Flydal JenstadFossum IF19.02.15
1658Erlend SommerheinFossum IF19.03.00
1660Sebastian WettergreenFossum IF19.03.15

D 13-16

2 450 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1189Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering18.02.00
1196Martine SkjelsvikLillehammer OK18.04.06
1166Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL18.05.05
1275Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK18.05.27
1250Linnea HolstTyrving IL18.05.49
1333Ragnhild Mathea HelmersenFet OL18.08.11
1309Marie SaugestadNydalens SK18.08.29
1413Inga Skaarer WiklundNydalens SK18.09.43
1270Hanna RehnKolbotn og Skimt OL18.09.44
1164Netta Bar-NathanLillomarka OL18.10.10
1438Selma Størmer-AntonsenNydalens SK18.11.29
1370Marie ScheeleNydalens SK18.12.02
1456Ida Marie FlågenHeming Orientering18.12.15
1156Mari BrendeFossum IF18.12.17
1628Ane HustvedtOppsal Orientering18.12.20
1134Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF18.12.33
1458Marie KravdalGjø-Vard OL18.13.00
1261Nora Christine HansenAsker Skiklubb18.15.45
1238Gunde TumelionisFossum IF18.16.08
1179Kajsa Meyer LarssonTyrving IL18.17.42
1173Kathinka Zahl HagenFossum IF18.18.14
1165Helene Bjørkvold JendalFossum IF18.18.40
1218Anne ØstvoldHeming Orientering18.19.00
1363Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering18.19.28
1273Hannah Syrdal ØenHeming Orientering18.19.33
1207Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering18.19.52
1388Astrid RognstadHadeland OL18.20.44
1401Pauline MyklebustIL Koll18.21.04
1386Elise Wærp HaugeNydalens SK18.21.43
1520Frida SolsrudNydalens SK18.21.43
1131Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.21.59
1352Martha WisløffAsker Skiklubb18.22.44
1144Mari AarsethNydalens SK18.23.02
1398Selma Tørudbakken JendalFossum IF18.25.29
1340Sara MartiniAsker Skiklubb18.29.27
1462Mari KallesonOppsal Orientering18.30.33
1442Noor Dirro-HeluMåren OK18.30.50
1346Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering18.33.02
1325Marielle MichelsenFossum IF18.43.30
1267Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering18.47.45
1387Hanne Wærp HaugeNydalens SK18.48.45
1392Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering18.49.00
1380Tiril Ebon EspedalNydalens SK18.49.15
1138Maja Mo HjelsethNydalens SK18.49.30
1414Eira Skaarer WiklundNydalens SK18.49.45
1184Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL18.50.00
1469Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb18.50.15
1133Janna Sofie TellesbøØstmarka OK18.50.30
1441Luciana Maria SvadsMåren OK18.50.45
1417Aurora Wilkens JernbergNydalens SK18.51.00
1466Emilie Pedersen VoldLillomarka OL18.51.15
1455Kristine SolbakkenTyrving IL18.51.30
1431Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK18.52.00
1567Emilie RehnKolbotn og Skimt OL18.56.00
1568Astrid YtterbøAsker Skiklubb18.56.15
1591Johanne Rognerud BøeFossum IF18.56.30
1594Sigrid NermoenØstmarka OK18.56.45
1595Tuva HøyerFossum IF18.57.00
1617Pernille Nor-WollØstmarka OK18.57.15
1624Anna Mæhre TorjussenFossum IF18.57.30
1638Helene Margarethe KristensenHeming Orientering18.58.45
1649Elise ThorsengFossum IF18.59.15

H 13-16

2 080 m, 63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1505Sigurd HobølOppsal Orientering17.30.00
1447Kasper Bakken UlsethNydalens SK18.00.00
1246Sigurd RødnesOppsal Orientering18.02.21
1437Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18.03.12
1421Anders Håvard LarsenNydalens SK18.04.37
1206Christian Fredrik BorgIL Koll18.05.08
1177Philip Lehmann RomørenFossum IF18.05.15
1169Ask OlaussenOppsal Orientering18.05.43
1375Mikael BirkelundAsker Skiklubb18.05.50
1216Axel AaldeNydalens SK18.06.21
1372Gustav Andresen SkotteFossum IF18.06.35
1148Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb18.06.38
1481Eirik Vie StrislandFossum IF18.06.57
1236Gaute BerganNydalens SK18.07.34
1317Simen Gløgård StensrudNittedal OL18.07.49
1137Teodor Mo HjelsethNydalens SK18.08.08
1581Sondre OlaussenOppsal Orientering18.08.33
1480Sindre Vie StrislandFossum IF18.08.59
1361Jakob RastadAsker Skiklubb18.10.01
1286Rolf Andreas BergNydalens SK18.10.04
1311Christoffer ÅnensenOppsal Orientering18.13.07
1439Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK18.13.16
1316Eskil BrændenLillomarka OL18.15.05
1202Stian Måseide SørlieRaumar Orientering18.15.26
1205Jonas HickenIL Koll18.15.41
1412Erlend OtterleiØstmarka OK18.17.03
1445Elias StubberudNydalens SK18.17.11
1378Vilmer NybergAsker Skiklubb18.17.54
1231Jonathan WoodhouseLillomarka OL18.19.22
1452Håvard EikRaumar Orientering18.19.35
1136Mathias LinløkkenØstmarka OK18.21.40
1353Håkon BogasonLillomarka OL18.22.28
1163Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18.22.48
1299Tobias Tronbøl LiumIL Koll18.27.27
1158Elias AndenæsAsker Skiklubb18.44.00
1209Andreas SandernesØstmarka OK18.46.00
1408Jo Randar HolmøyHadeland OL18.49.30
1282Anselm ReichenbachOppsal Orientering18.49.45
1185Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL18.50.00
1357Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL18.50.15
1203Eskil KolshusOppsal Orientering18.50.30
1313Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering18.50.45
1168Marius E. AamodtOppsal Orientering18.51.00
1356Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb18.51.15
1468Paul Johan SlungaardHeming Orientering18.51.30
1204Max Skjerpen HusebyNydalens SK18.51.45
1143Jonas AarsethNydalens SK18.52.00
1284Henning ReichenbachOppsal Orientering18.52.15
1224Nov Bar-NathanLillomarka OL18.52.30
1288Alexander Melin Ganc-PetersenFossum IF18.52.45
1219Einar ØstvoldHeming Orientering18.53.00
1360Mikkel RastadAsker Skiklubb18.54.00
1423Oliver Aarum-UlvåsNydalens SK18.54.15
1450Mathias BirkelundAsker Skiklubb18.54.45
1572Erlend BakkeFossum IF18.55.30
1577Lukas Jones ArnesenHeming Orientering18.55.45
1584Gabriel SolemOppsal Orientering18.56.00
1587Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK18.56.15
1605Martin Christoffer BorgIL Koll18.56.30
1613Håvard RønningenØstmarka OK18.56.45
1614Børge Nilsen BergFossum IF18.57.00
1647Torbjørn LundebyLillomarka OL18.59.45
1664Rasmus EastwoodLillomarka OL19.01.15

D 17-

2 300 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1492Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK18.00.00
1397Maren Jansson HaverstadTyrving IL18.04.56
1239Marion HuberNydalens SK18.05.20
1419Marie LilandNydalens SK18.07.38
1343Lisbeth VollHaugesund IL Orientering18.08.39
1304Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK18.09.21
1368Oda ScheeleNydalens SK18.09.49
1507Andrea RanvikKonnerud IL18.09.59
1366Margrethe WisløffNTNUI18.11.50
1245Malene Teresia JebsenHeming Orientering18.12.11
1253Julie MeinickeTyrving IL18.12.50
1484Maren NorderudTyrving IL18.13.09
1478Marte Madslien BakkenNydalens SK18.13.41
1306Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering18.13.42
1461Tina KallesonOppsal Orientering18.14.07
1259Yngvild Langedal BreivikNydalens SK18.15.22
1488Maria BrodinFossum IF18.16.06
1220Live ØstvoldHeming Orientering18.16.28
1296Ada WulfsbergNydalens SK18.16.45
1194Marie Hammer IversenØstmarka OK18.16.47
1150Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18.16.52
1453Stella HolmboeTyrving IL18.17.02
1358Ingrid BlindheimLillomarka OL18.19.57
1193Iris HolstTyrving IL18.21.45
1473Ingrid Lund HovdenTyrving IL18.27.47
1161Frida van MegenOppsal Orientering18.40.00
1383Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.40.45
1470Ida TiltnesTyrving IL18.41.15
1263Karen Hoel JomaasFossum IF18.41.30
1428Ea LunøeNydalens SK18.42.45
1464Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18.43.30
1364Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering18.44.15
1424Berthe TesloHadeland OL18.45.15
1347Ingrid UrsethVingelen IL18.46.30
1349Synne StrandAsker Skiklubb18.48.00
1509Anniken RanvikKonnerud IL18.50.00
1504Vigdis HobølOppsal Orientering18.50.30
1389Ingeborg RognstadHadeland OL18.50.45
1181Anne Marthe PeveriEiker OL18.51.15
1329Charlotte AgerNOTEAM18.51.45
1135Alexandra LinløkkenØstmarka OK18.52.00
1195Oda Isnes TyseEiker OL18.52.15
1432Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.54.15
1460Marion AebiTyrving IL18.54.30
1571Julie BakkeFossum IF18.55.15
1576Maya Jones ArnesenHeming Orientering18.55.30
1578Anna BrodinSävedalens AIK18.55.45
1588Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK18.56.00
1590Kristine Eide RappRaumar Orientering18.56.15
1611Lise Østlid BagstevoldTyrving IL18.56.30
1620Karen BjergaardNydalens SK18.56.45
1636Elise EgsethNydalens SK18.57.00
1637Ida TangenNydalens SK18.57.15
1640Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL19.00.45
1641Silje SlungaardTyrving IL19.01.00

H 17-

2 450 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1147Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL18.00.00
1278Sindre RønningNydalens SK18.02.36
1396Erling HjermstadFossum IF18.02.49
1248Karl FremstadTyrving IL18.03.55
1244Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18.06.01
1376Sander ArntzenAsker Skiklubb18.07.07
1142Ove SætraHadeland OL18.07.52
1319Erik Hæstad BjørnstadFossum IF18.08.25
1471Emil StørmerFossum IF18.08.51
1350Trygve MyhrAsker Skiklubb18.08.52
1298Marius BakkeFossum IF18.09.12
1510Kristian ØstermannHeming Orientering18.10.14
1415Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18.10.34
1178Vebjørn Blom-HagenFossum IF18.11.43
1160Sveinung SyversenOppsal Orientering18.11.54
1191Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL18.13.01
1272August Syrdal ØenHeming Orientering18.13.14
1151Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18.13.21
1434Eivind Berner MyhreFossum IF18.13.57
1391William Resvoll SkaugOppsal Orientering18.19.17
1190Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL18.19.30
1328Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK18.21.56
1210Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering18.28.48
1174Sondre Zahl HagenFossum IF18.30.00
1508Thomas JakobsenNydalens SK18.41.00
1491Mathias Pedersen VoldLillomarka OL18.41.15
1501Sander H. RogndokkenNydalens SK18.41.30
1302Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering18.42.00
1334Ludvig RødnesOppsal Orientering18.43.00
1381Tobias EspedalNydalens SK18.43.45
1145Øyvind EngerNydalens SK18.44.15
1126Morten FredhOK Moss18.44.45
1410Ådne SkjærsteinTyrving IL18.45.30
1489Erik RåbergFossum IF18.45.45
1475Håkon NjåsteinTyrving IL18.46.30
1294Vemund RønnebergRøyken OL18.51.45
1451Martin BirkelundAsker Skiklubb18.52.15
1487Henry McNultyBækkelagets SK18.52.30
1518Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK18.52.45
1566Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb18.53.00
1569Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.53.15
1574Sondre Sande GullordNydalens SK18.53.30
1589Audun JørgensenØstmarka OK18.53.45
1601Øyvind GlendrangeNittedal OL18.54.00
1604Olav EkrheimBækkelagets SK18.54.15
1612Espen Ingvald BengtsonTyrving IL18.54.30
1616Peter GisholtFossum IF18.54.45
1618Eskil Sande GullordBækkelagets SK18.55.00
1627Elias Skjolden SørensenLillomarka OL18.55.30
1630Andreas G. PoldenNydalens SK18.55.45
1639Henrik ReuschHeming Orientering18.59.00
1655Anders BjergaardNydalens SK18.59.30
1656Sindre FriestadNOTEAM18.59.45
1669Magnus ZachariasenOppsal Orientering19.00.15
1665Wolfgang  KampelBækkelagets SK19.00.30

D 40-

2 080 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1301Britta FismenFossum IF18.02.00
1443Kine DirroMåren OK18.03.09
1351Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb18.08.32
1498Audrun UtskarpenIL GeoForm18.10.20
1385Cecilie Wærp HaugeNydalens SK18.11.08
1247Beate UndebergetOppsal Orientering18.21.51
1127Rikke Kristin GåsholtHedrum OL18.28.54
1514Aase MestadLillomarka OL18.32.00
1256June HerredsvelaØstmarka OK18.33.00
1130Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.40.00
1198Ruth-Marie Høilund LerFet OL18.40.30
1323Marianne MichelsenFossum IF18.41.15
1221Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering18.41.45
1139Maiken Skirstad MoNydalens SK18.42.30
1290Joanna Ganc-PetersenFossum IF18.43.30
1229Gunnhild LuråsOppsal Orientering18.44.45
1454Katrine SolbakkenTyrving IL18.55.00
1631Kristine KolshusOppsal Orientering18.57.15
1633Christine TeigNydalens SK18.57.30
1648Kristine ThorsengFossum IF19.00.00
1674Kristin BergFossum IF19.01.45

H 40-

2 080 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1232Kristoffer JacobsenTyrving IL18.04.00
1303Erling SommerfeldtAsker Skiklubb18.06.21
1146Vegard BroxTyrving IL18.07.06
1140Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.09.10
1297Harald BakkeFossum IF18.09.53
1266Tommy SkårbøRaumar Orientering18.11.45
1300Asgeir LiumFet OL18.13.49
1141Atle PedersenFossum IF18.15.05
1497Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL18.16.32
1384Bjørn HaugeNydalens SK18.17.07
1265Kyrre GranFet OL18.18.45
1426Eirik JørgensenTyrving IL18.19.49
1170Christian ReuschHeming Orientering18.19.51
1362Helge Grenager SolheimOppsal Orientering18.20.01
1233Fredrik LarsenIndre Østfold OK18.20.21
1182Tor RingstadHedrum OL18.20.28
1435Trond MyhreFossum IF18.21.07
1167Eilert AamodtOppsal Orientering18.21.14
1175Karl Arne Lein KjølbergOppsal Orientering18.23.07
1157Aksel OlsenAsker Skiklubb18.24.04
1214Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK18.25.23
1344Sverre WisløffAsker Skiklubb18.26.06
1308Fredrik SaugestadNydalens SK18.27.59
1499Atle StrømHedrum OL18.28.00
1416Espen JernbergNydalens SK18.40.15
1345Alexander RødstenHeming Orientering18.40.45
1322Geir HoffTyrving IL18.41.00
1482Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering18.42.15
1188Morten MoslandOppsal Orientering18.42.45
1359Øystein RastadAsker Skiklubb18.43.45
1162Torstein HoleTelenor BIL18.44.15
1222Vidar GjelstadOppsal Orientering18.44.30
1230Erling HobølOppsal Orientering18.45.00
1337Torgeir SkjønhaugFet OL18.45.15
1326Johan MichelsenFossum IF18.45.30
1449Audun HvenekildeOppsal Orientering18.45.45
1283Martin ReichenbachOppsal Orientering18.53.30
1430Hans Olav HygenØstmarka OK18.54.30
1586Anders NorlingNydalens SK18.57.45
1608Anders GrevstadFossum IF18.58.00
1643Karl Even RyghHeming Orientering18.59.30
1644Morten HelminsenFredrikstad SK19.00.15

D 50-

2 450 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1479Kari MadslienNydalens SK18.04.00
1336Maria JonssonNydalens SK18.05.04
1129Signe Astrup ArnesenHeming Orientering18.08.41
1254Anne DanielsenNydalens SK18.11.34
1474Marianne NjåsteinTyrving IL18.11.43
1291Kjersti SkantzeTyrving IL18.12.05
1225Kjersti HovFossum IF18.13.30
1619Ingeborg ØderudBækkelagets SK18.13.30
1227Linda HanssenØstmarka OK18.13.39
1285Anne DahlNydalens SK18.14.53
1494Marianne HjermstadFossum IF18.15.17
1500Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18.17.43
1251Nora SkauenTyrving IL18.17.54
1197Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL18.20.46
1276Randi NicolaisenAsker Skiklubb18.21.41
1377Magnhild T. MølnvikFossum IF18.24.08
1429Kathrine LunøeNydalens SK18.24.24
1513Anne Marit BjergaardNydalens SK18.29.57
1502Anna GöhlmanTyrving IL18.32.17
1257Anne MadslienNydalens SK18.39.45
1149Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK18.41.45
1180Unni RyeAsker Skiklubb18.42.15
1485Margrete EngzeliusAsker Skiklubb18.42.45
1399Lotta MyhreIL Koll18.43.15
1444Helena StubberudNydalens SK18.44.00
1292Katrine HolenØstmarka OK18.44.30
1332Jane Karine HelmersenFet OL18.45.00
1407Hege HeibergHadeland OL18.45.15
1519Siv Susanne JystadØstmarka OK18.46.00
1341Dagrun MelkildHeming Orientering18.46.15
1395Marianne ArnesenAsker Skiklubb18.46.45
1171Marianne ReuschHeming Orientering18.47.00
1496Helle HundseidTyrving IL18.47.15
1446Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK18.47.30
1355Jorun RuudAsker Skiklubb18.48.00
1260Ida SyversenRøyken OL18.48.15
1183Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL18.48.30
1579Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL18.57.45
1593Ingrid NermoenØstmarka OK18.58.00
1625Tale Mæhre TorjussenFossum IF18.58.15
1629Åshild FlatebakkenTyrving IL18.58.30

H 50-

2 300 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1327Are KristiansenTyrving IL18.02.00
1390Bent Erik SkaugOppsal Orientering18.03.38
1427Einar LunøeNydalens SK18.05.50
1371Arild AndresenFossum IF18.06.50
1339Bjørn MartiniAsker Skiklubb18.08.54
1186Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL18.11.34
1235Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL18.12.18
1262Christian JomaasFossum IF18.12.38
1172Stein H. HagenFossum IF18.12.49
1271Knut Erling ØenHeming Orientering18.12.53
1155Anders KronbergRaumar Orientering18.13.28
1258Ole Petter HaugenNydalens SK18.15.37
1217Roger ØstvoldHeming Orientering18.17.41
1213Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb18.19.56
1215Håkon JendalFossum IF18.22.51
1448Stein MellaOppsal Orientering18.23.35
1331Øyvind HelmersenFet OL18.40.30
1310Erik BorgIL Koll18.41.00
1476Are NjåsteinTyrving IL18.42.00
1379Kjetil EspedalNydalens SK18.42.30
1472Trond LundTyrving IL18.43.45
1521Jon SolsrudNydalens SK18.44.45
1495Frode KamsvågTyrving IL18.45.45
1242Hallvard KorenOK Moss18.46.00
1465John YtternesKolbotn og Skimt OL18.48.15
1342Thor VollsetHeming Orientering18.49.45
1374Steinar LågAsker Skiklubb18.50.15
1506Thor MellaOppsal Orientering18.51.00
1420Børge PedersenNydalens SK18.53.45
1422Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering18.54.00
1516Steinar HansenLillomarka OL18.55.00
1570Per Anders YtterbøAsker Skiklubb18.57.30
1573Helge StenerudOL Tønsberg og omegn18.57.45
1575Kimme ArnesenHeming Orientering18.58.00
1582Tormod BøeVBIL18.58.15
1592Kristian BjørgulHalden SK18.58.30
1623Jan Tore HenriksenNydalens SK18.58.45
1642Bjørn Erik ReinsethNydalens SK19.01.15
1646Tore MyhrvoldFossum IF19.02.00
1192Jan Erik AalbergBækkelagets SK19.02.19
1654Øyvind GrandumIL GeoForm19.02.45
1671Terje MelsomFossum IF19.04.00

D 60-

2 080 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1606Kari Elisabeth NatvigNittedal OL18.06.00
1226Ellen Marie TurterNydalens SK18.08.20
1280Grete S B HoviSkien OK18.09.36
1367Inger TiltnesTyrving IL18.20.07
1406Randi NilstadTyrving IL18.20.54
1269Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb18.28.54
1295Margaret RoseveareOppsal Orientering18.33.41
1354Grete BerntsenMåren OK18.41.30
1281Nina KolbergTyrving IL18.42.00
1211Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering18.43.00
1212Heidi FalckTyrving IL18.53.15
1320Live Joronn YtrehusRingerike OL18.53.45
1635Lena HammerVestre Akers SK18.58.30

H 60-

2 300 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1176Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.04.00
1318Nils HæstadFossum IF18.04.54
1128Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.10.31
1315Are EriksenOslostudentenes IK18.14.24
1459Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm18.17.12
1348Vidar ElvekrokEiker OL18.22.25
1159Morten KarlsenMåren OK18.23.53
1425Don SkantzeTyrving IL18.41.45
1249Sigbjørn ModalsliFossum IF18.42.15
1274Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF18.43.00
1314Bo EmilssonOppsal Orientering18.44.00
1457Stein KlyveOK Moss18.45.30
1268Reidar FossumAsker Skiklubb18.46.15
1234Peter PrydzNeverfjord IL18.52.30
1293Kjell RønnebergRøyken OL18.53.15
1321Torbjørn NørbechRingerike OL18.53.30
1486Øyvind GylverAsker Skiklubb18.54.45
1607Bård NatvigNittedal OL18.59.00
1634Ketil BergeVestre Akers SK18.59.15
1653Terje Wiig MathisenNydalens SK19.02.30
1667Terje GudbrandsenHamar OK19.03.30

D 70-

2 080 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1365Unni DrageHaugerud IF18.08.00
1440Unni Dirro BøhlerengenMåren OK18.13.31
1394Inger SkaugOppsal Orientering18.43.15

H 70-

2 300 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1187Nils-Petter WiikDriv IL18.06.00
1277Helge RevhaugRingerike OL18.08.51
1305John Thomas PetersenNittedal OL18.15.52
1264Jon FærdenKolbotn og Skimt OL18.16.20
1490Hasse BergstrømTyrving IL18.20.49
1403Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK18.43.15
1503Kjell Gorm RøkkeTyrving IL18.44.30
1409Eldar BørsumBækkelagets SK18.45.00
1433Øystein MadsenHaugerud IF18.46.45
1583Bjørn EgnerHeming Orientering18.59.30
1585Roar BjordalOppsal Orientering18.59.45
1626Jon C. FougnerHeming Orientering19.00.00
1670Bjørn SandelienHeming Orientering19.03.45

Åpen lang

2 080 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1154Christina Krohn SkjævelandOppsal Orientering18.46.30
1463Jon BerglandNOTEAM18.48.45
1599Heidi ØstliRaumar Orientering18.58.45
1600Morten EngebretsenRaumar Orientering18.59.00
1615Ingar WollØstmarka OK18.59.15
1651Thomas Nissen HellerudIL Koll19.00.30
1657Guro AlmåsOppsal Orientering19.00.45
1668Fredrik Wisløff-MadslienNydalens SK19.01.30
1675Uno HanslienBIL Post19.02.00

Åpen kort

1 330 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1524Per OngstadNOTEAM18.00
1517Linus Mestad HansenLillomarka OL18.37
1515Silas Mestad HansenLillomarka OL18.38
1493John Harald JohansenOppsal Orientering18.39

D Rekrutt

1 330 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1546Marie KildalHeming Orientering18.00
1550Adele FolkvardHeming Orientering18.00
1241Siri Boye-AlsosBækkelagets SK18.19
1152Marte Krohn MørlandOppsal Orientering18.20
1512Jenny Sofie HaslundOppsal Orientering18.21
1405Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK18.22
1200Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering18.23
1307Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering18.24
1622Mari Våland AlmåsOppsal Orientering18.27
1596Ingrid KjerkreitHeming Orientering18.31

H Rekrutt

1 330 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1125Stian LillegårdLillomarka OL18.00
1563Thomas Nissen HellerudIL Koll18.00
1511Øyvind Andreas HaslundOppsal Orientering18.01
1400Ole Jacob MyklebustIL Koll18.02
1153Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering18.03
1312Simen ÅnensenOppsal Orientering18.04
1335Magnus Syversen GihleOppsal Orientering18.05
1289Emil Ganc-PetersenFossum IF18.06
1610Rasmus MjøsundNydalens SK18.07
1632Alfred TeigNydalens SK18.09
1597Oscar K. EnggravOppsal Orientering18.10
1602Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL18.11
1603Sverre Kjenseth GlendrangeNittedal OL18.12
1598Oskar ArnesenOppsal Orientering18.17

Annonser

IOF Eventor