Norsk Orientering

Startliste for Ski-o-treff Nattsprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff Nattsprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 5 januar 2019

D 17-20

3 040 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3067Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK17.00.30
3068Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK17.01.30
3069Hedda SpangbergKonnerud IL17.02.30
3070Alina NiggliO'Jura17.03.30
3071Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK17.04.30
3072Tiril KihleKonnerud IL17.05.30
3073Synne StrandLierbygda OL17.06.30
3074Åsne Naadland HoloFossum IF17.07.30
3075Jenny BaklidKonnerud IL17.08.30
3076Åsne HaavengenKongsberg OL17.09.30
3077Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL17.10.30
3078Martine SkjelsvikLillehammer OK17.11.30
3079Ane Malene KolstadFreidig17.12.30
3080Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL17.13.30
3081Maria Rørvik HaverLillomarka OL17.14.30
3083Natalja NiggliO'Jura17.16.30
3085Ane Sofie KroghOppsal Orientering17.18.30
3086Marlin HaavengenKongsberg OL17.19.30
3087Tiril HolenKonnerud IL17.20.30
3088Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb17.21.30
3089Oda Marie ColquhounLillomarka OL17.22.30
3090Thea Sildnes BaklidKonnerud IL17.23.30
3091Ingvild LangeggenKongsberg OL17.24.30
3092Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering17.25.30
3093Kristin Melby JacobsenLardal OL17.26.30
3094Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL17.27.30
3095Ida Sofie HjortlandLarvik OK17.28.30
3096Lea HnilicaIFK Mora OK17.29.30
3097Live ØstvoldHeming Orientering17.30.30
3098Helene EgerKongsberg OL17.31.30
3099Oda ScheeleNydalens SK17.32.30
3100Andrea VanneboKongsberg OL17.33.30
3082Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb17.34.30

D 21-

3 040 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3102Tonje VassendNTNUI17.35.30
3103Fanni Jauhojärvi MarkussenNTNUI17.36.30
3104Solveig BlindheimNTNUI17.37.30
3105Doris KudreVärska OK Peko17.38.30
3106Idunn HaavengenNTNUI17.39.30
3107Daisy KudreVärska OK Peko17.40.30
3108Margrethe WisløffNTNUI17.41.30
3109Audhild Bakken RognstadEmblem IL17.42.30
3110Anna UlvensøenNTNUI17.43.30
3111Maiken Økern HågårdKonnerud IL17.44.30
3112Hedvig ÅstebølNTNUI17.45.30
3113Marit Melby JacobsenLardal OL17.46.30
3114Anne Willkommen EikenNTNUI17.47.30
3115Gabriella GustafssonIK-Vista17.48.30
3116Valborg MadslienLillehammer OK17.49.30
3117Tilla Farnes HennumLierbygda OL17.50.30
3118Marta UlvensøenNTNUI17.51.30
3119Ingrid StengårdFältjägarnas IF17.52.30
3120Åsne Skram TrømborgNTNUI17.53.30
3121Emilie Westli AndersenLøten o-lag17.54.30
3122Ingvild WangNTNUI17.55.30
3123Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL17.56.30
3124Stine Olsen KirkevikHamar OK17.57.30
3125Ingvild BrekkeNTNUI17.58.30
3126Maren Jansson HaverstadLierbygda OL17.59.30
3127Evine Westli AndersenLøten o-lag18.00.30

H 17-20

3 440 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3000Per Clemet WisløffAsker Skiklubb17.00
3001Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering17.01
3002Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK17.02
3003Sondre YtterbøAsker Skiklubb17.03
3004Elias Skjolden SørensenLillomarka OL17.04
3005Sigurd KvammeOL Toten-Troll17.05
3006Lavran ThorstensenNTNUI17.06
3008Benjamin GjoneSandefjord OK17.08
3009Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn17.09
3010Eskil FrøislandVang OL17.10
3011Tobias EspedalNydalens SK17.11
3012Simen BallangrudOL Toten-Troll17.12
3013Mathias Pedersen VoldLillomarka OL17.13
3014Trygve MyhrAsker Skiklubb17.14
3015Njaal Ellegaard MelbyVang OL17.15
3016Felix FinsrudAsker Skiklubb17.16
3017Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK17.17
3018Hallvard TjentlandLardal OL17.18
3019Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17.19
3021Jostein Svaland DaleVang OL17.21
3022Fridtjof ReuschHeming Orientering17.22
3023Eirik Høst FossgardLillomarka OL17.23
3024Kristian ØstermannHeming Orientering17.24
3025Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb17.25
3026Aslak HeimdalKonnerud IL17.26
3027Isak JonssonNydalens SK17.27
3028Jens Johan BrekkeLillomarka OL17.28
3029Erlend AuneByåsen IL17.29
3007Gaute BerganNydalens SK17.44

H 21-

3 440 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3030Sondre LorentsenOK Silsand17.30
3031Gjermund HaldenNydalens SK17.31
3032Odd-Ivan LorentsenOK Silsand17.32
3033Rasmus Rørholt TheisenNTNUI17.33
3034Jørgen BaklidKonnerud IL17.34
3035Martin Borge HeirFossum IF17.35
3036Øystein Kvaal ØsterbøWing OK17.36
3037Tarjei HoloNTNUI17.37
3038Mattis JaamaVärska OK Peko17.38
3039Markus GladEmblem IL17.39
3040Øyvind WiggenByåsen IL17.40
3041Klaus CsucsIFK Mora OK17.41
3042Håvard HagaNydalens SK17.42
3043Kevin HallopVärska OK Peko17.43
3045Sander H. RogndokkenNydalens SK17.45
3046Håvard Mo VaadalNTNUI17.46
3047Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering17.47
3048Olai Stensland LillevoldNTNUI17.48
3049Romualdas KazimieraitisLillomarka OL17.49
3050Knut Ivar JohansenSandefjord OK17.50
3051Petr HorvátSK Severka Sumperk17.51
3052Øystein WiggenByåsen IL17.52
3053Mathias BenjaminsenLillomarka OL17.53
3054Torgeir AuneByåsen IL17.54
3055Trond GjelstadSandefjord OK17.55
3056Bojan BlumensteinNydalens SK17.56
3057Aksel MadslienNTNUI17.58
3058Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb17.58
3059Tommy OlsenHamar OK17.59
3060Geir Holm GundersenSturla, IF18.00
3061Bjørnar KvåleHadeland OL18.01
3062Audun HeimdalKonnerud IL18.02
3063Lars Hol MoholdtWing OK18.03
3064Jørgen MadslienNTNUI18.04
3065Filip GrahnHestra IF18.05
3066Jurg NiggliO'Jura18.06

1 km

2 000 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Martha WisløffAsker Skiklubb10.00
3270Lauritz BrunborgNittedal OL10.00
3275Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange10.00
3278Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.00
3288Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL10.00
3289Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK10.00
3291Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn10.00
3277Helene ScheeleNydalens SK10.12
3279Amund FlaskerudOL Toten-Troll10.14
3280Boye WangensteenLillomarka OL10.15
3281Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll10.16
3282Alfred Holtan SanderudLillomarka OL10.17
3283Daria NiggliO'Jura10.18
3285Synne KjernsmoAsker Skiklubb10.20
3286Silas Mestad HansenLillomarka OL10.21
3287Eirik Olsen KirkevikHamar OK10.22
0Melker SundströmHestra IF17.00

2 km

2 350 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3223Ragnhild Blom-HagenFossum IF10.00
3242Isa HeggedalKonnerud IL10.00
3249Jarand GustafssonKongsberg OL10.00
3206Kathinka Zahl HagenFossum IF10.02
3214Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL10.10
3215Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL10.11
3276Torbjørn LundebyLillomarka OL10.11
3217Emilie Pedersen VoldLillomarka OL10.13
3219Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL10.15
3220Ingrid KvistadKongsberg OL10.16
3221Johanne StorhaugKonnerud IL10.17
3222Gaute LindaasElverum OK10.18
3284Nov Bar-NathanLillomarka OL10.19
3224Tove HeimdalKonnerud IL10.20
3225Ingunn Høst FossgardLillomarka OL10.21
3226Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK10.22
3227Selma Mestad HansenLillomarka OL10.23
3228Erik HaugenRingsaker OK10.24
3290Signe HoloFossum IF10.25
3230Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK10.26
3231Ingrid LestebergKongsberg OL10.27
3232Astrid BrevikStokke IL10.28
3233Rasmus D. EastwoodLillomarka OL10.29
3234Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn10.30
3235Eldri HoloFossum IF10.31
3236Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL10.32
3237Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK10.33
3238Aase MestadLillomarka OL10.34
3239Jan Olav BerganKongsberg OL10.35
3240Netta Bar-NathanLillomarka OL10.36
3241Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL10.37
3243Mikkel RastadAsker Skiklubb10.39
3244Lars Audun VoldLillomarka OL10.40
3245Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK10.41
3246Jonathan WoodhouseLillomarka OL10.42
3247Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering10.43
3248Hanna SpangbergKonnerud IL10.44
3250Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL10.46
3251Hege HeibergHadeland OL10.47
3252Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll10.48
3253Josef ÖhmanGjø-Vard OL10.49
3254Elias StubberudNydalens SK10.50
3255Even LienGjø-Vard OL10.51
3256Line Bar-NathanLillomarka OL10.52
3257Stein Arne NegårdVang OL10.53
3258Astrid YtterbøAsker Skiklubb10.54
3259Jo Randar HolmøyHadeland OL10.55
3184Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL10.56
3260Assaf Bar-NathanLillomarka OL10.56
3261Marie ScheeleNydalens SK10.57
3262Anne ØstvoldHeming Orientering10.58
3263Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF11.00
3264Eskil BrændenLillomarka OL11.00
0Albin SundströmHestra IF17.00

3 km

2 870 m, 79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jon Iver BakkenNydalens SK10.00.00
0Kari MadslienNydalens SK10.00.00
3128Eira Skaarer WiklundNydalens SK10.00.00
3149Kim Farnes HansenLierbygda OL10.00.00
3157Sören JonssonNydalens SK10.00.00
3167Gunhild HennumLierbygda OL10.00.00
3168Torbjørn Blom-hagenFossum IF10.00.00
3130Inga Skaarer WiklundNydalens SK10.02.00
3131Arthur BrunborgNittedal OL10.03.00
3138Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn10.10.00
3139Axel AaldeNydalens SK10.11.00
3140Rune EngehultNotodden OL10.12.00
3216Ingvild GustafssonKongsberg OL10.12.00
3141Julie EikelandOL Tønsberg og omegn10.13.00
3142Martin ØhmanGjø-Vard OL10.14.00
3218Mari AarsethNydalens SK10.14.00
3143Kristin SandvenNotodden OL10.15.00
3144Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK10.16.00
3145Une HoltermannPorsgrunn OL10.17.00
3146Ingrid MobråthenBotne SK10.18.00
3147Syver LøkenKongsberg OL10.19.00
3148Gabriel GjoneSandefjord OK10.20.00
3150Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL10.22.00
3151Emma EngehultNotodden OL10.23.00
3152Jonas AarsethNydalens SK10.24.00
3153Sara MartiniAsker Skiklubb10.25.00
3229Per Anders YtterbøAsker Skiklubb10.25.00
3154Steinar EastwoodLillomarka OL10.26.00
3155Maria JonssonNydalens SK10.27.00
3156Hege SolerødGjø-Vard OL10.28.00
3158Maria GrovanOL Tønsberg og omegn10.30.00
3159Mats LindaasElverum OK10.31.00
3160Johan EgerKongsberg OL10.32.00
3161Ingrid BlindheimLillomarka OL10.33.00
3162Tobias MathisenPorsgrunn OL10.34.00
3163Knut GjoneSandefjord OK10.35.00
3164Knut AaldeNydalens SK10.36.00
3165Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb10.37.00
3166Birk Felland SætnanFossum IF10.38.00
3169Terje BlindheimLillomarka OL10.41.00
3170Anne MadslienNydalens SK10.42.00
3171Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL10.43.00
3172Kjetil EspedalNydalens SK10.44.00
3173Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn10.45.00
3174Even ErlienGjø-Vard OL10.46.00
3175Ketil ÅstebølOppsal Orientering10.47.00
3176Vilmer NybergAsker Skiklubb10.48.00
3177Arne BerganKongsberg OL10.49.00
3178Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL10.50.00
3179Henrik Kaupang LyeLarvik OK10.51.00
3180Lars LienGjø-Vard OL10.52.00
3181Ole Petter HaugenNydalens SK10.53.00
3182Jakob RastadAsker Skiklubb10.54.00
3183Hallgeir BrevikStokke IL10.55.00
3185Per GustafssonKongsberg OL10.57.00
3186Maiken Skirstad MoNydalens SK10.58.00
3187Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL10.59.00
3188Teodor Mo HjelsethNydalens SK11.00.00
3203Halvor LøkenKongsberg OL11.00.00
3189Erlend SlokvikOL Toten-Troll11.01.00
3190Øyvind LienGjø-Vard OL11.02.00
3191Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.03.00
3192Tone StoklandSandefjord OK11.04.00
3193Zsuzsa FeyIL Tyrving11.05.00
3194Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11.06.00
3195Mathias NyhaugAsker Skiklubb11.07.00
3196Lasse ArnesenHeming Orientering11.08.00
3197Gustav Andresen SkotteFossum IF11.09.00
3198Ola LestebergKongsberg OL11.10.00
3199Knut Jostein SætnanFossum IF11.11.00
3200Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11.12.00
3201Synne SandvenNotodden OL11.13.00
3202Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.14.00
0Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb17.00.00
0Knut LandstadNydalens SK17.00.00
0Sissel LundebyLillomarka OL17.00.00
3084Emilie JohansenSandefjord OK17.17.30
3020Anders Håvard LarsenNydalens SK17.20.00
3044Øystein HoloFossum IF17.44.00

Annonser

IOF Eventor