Norsk Orientering

Startliste for NM mellom finaler

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellom finaler
Arrangørorganisasjoner: Freidig / Malvik IL / Wing OK
Dato: lørdag 12 september 2020

D 17-18 E

3 200 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
276Mari Grøtli SvergjaKvikne IL10.00
204Tiril HolenKonnerud IL10.04
237Martine SkjelsvikLillehammer OK10.06
207Marieluise Schmitt GranHalden SK10.08
197Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn10.10
208Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK10.12
137Tiril KihleKonnerud IL10.14
46Anna Jacobsen-GaskiBardu IL10.16
36Stella HolmboeTyrving IL10.18
164Elise Wærp HaugeNydalens SK10.20
170Kristin LundanesEmblem IL10.22
65Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL10.24
104Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK10.26
2Stine AuneNidarøst OK10.28
38Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb10.30
220Alexandra LinløkkenØstmarka OK10.32
7Ida Sofie HjortlandLarvik OK10.34
128Julie ChristiansenKristiansand OK10.36
35Konstanse MoholthKongsberg OL10.38
168Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering10.40
179Hedda SpangbergKonnerud IL10.42
39Mari ØverbyKongsberg OL10.44
233Ida SolliMo OK10.46
114Emma EngehultNotodden OL10.48
79Oda Isnes TyseEiker OL10.50
129Malene InstanesSturla, IF10.52
32Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL10.54
103Amélie AamodtOppsal Orientering10.56
88Frida HaugskottOL Trollelg10.58
139Ingrid BlindheimLillomarka OL11.00
192Une HoltermannPorsgrunn OL11.02
45Selma HoivoldKongsberg OL11.04
91Yngvild Langedal BreivikNydalens SK11.06
13Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11.08
73Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.10
145Netta Bar-NathanLillomarka OL11.12
55Kristine Bog VikaneFana IL11.14
61Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11.16
33Ingrid LamarkGanddal IL11.18
110Ida Marie FlågenHeming Orientering11.20
11Alva Marika NiklassonNydalens SK11.22
48Ane Malene KolstadFreidig11.24
69Ingrid MobråthenSandefjord OK11.26
126Ea LunøeNydalens SK11.28
92Ine InstanesSturla, IF11.30
9Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.32
85Emma Bangstad BergersenHamar OK11.34
49Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.36
75Oda ScheeleNydalens SK11.38
29Åsne HaavengenKongsberg OL11.40
31Mari EidsmoFreidig11.42
19Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.44
93Malene Teresia JebsenHeming Orientering11.46
95Tina KallesonOppsal Orientering11.48
64Kristin Melby JacobsenLardal OL11.50
37Pia Young VikNydalens SK11.52
6Kristine KravdalGjø-Vard OL11.54
100Ingeborg Rygg EikelandBergens TF11.56

D 19-20 E

3 400 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK11.47
30Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.49
101Ingrid Lund HovdenTyrving IL11.51
63Helene EgerKongsberg OL11.53
216Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.55
235Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11.57
153Mari Kilskar GrevskottFrol IL11.59
56Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12.01
156Tora IndregardIL BUL-Tromsø12.03
225Oda Marie ColquhounLillomarka OL12.05
177Pernille KatlaFossum IF12.07
245Marlin HaavengenNTNUI12.09
141Ada WulfsbergNydalens SK12.11
70Tale StrandKongsberg OL12.13
76Ingeborg RognstadHadeland OL12.15
135Hanne VassendNTNUI12.17
24Karen Hoel JomaasFossum IF12.19
106Andrea RanvikKonnerud IL12.21
54Mina JørgensenTyrving IL12.23
107Anniken RanvikKonnerud IL12.25
196Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.27
152Idunn StrandIL BUL-Tromsø12.29
22Aurora GjølsjøNTNUI12.31
157Lene Berg HanssenByåsen IL12.33
148Kristine Eide RappRaumar Orientering12.35
119Ane Sofie KroghOppsal Orientering12.37
50Jenny BaklidKonnerud IL12.39
60Tora Aasheim NymarkNTNUI12.41
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12.43
66Ragne WiklundNydalens SK12.45
53Hedda Raadal BjørloNTNUI12.47

H 17-18E

4 000 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58Johan EgerKongsberg OL10.25
112Jonathan EylertsenHalden SK10.27
44Mats LindaasElverum OK10.29
218August Hopstad NykvistWing OK10.31
90August Syrdal ØenHeming Orientering10.33
94Peder HaugaardHalden SK10.35
80Rolf Trygve HaugKongsberg OL10.37
258Henrik BelboSteinkjer OK10.39
165Sigurd Saxe SandvikHalden SK10.41
117Tobias MathisenPorsgrunn OL10.43
198Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn10.45
57Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett10.47
146Birk Felland SætnanFossum IF10.49
86Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett10.51
127Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK10.53
189Alf Kristian HelleHalden SK10.55
21Sivert PoppeFredrikstad SK10.57
132Gaute LindaasElverum OK10.59
113Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.01
72Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL11.03
62Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.05
160Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig11.07
202Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn11.09
116Åsmund SlokvikNotodden OL11.11
23Hallvar HallanOK Skøynar11.13
59Vegard RanestadHamar OK11.15
181Petter Andreas LonaWing OK11.17
151Henning StrandIL BUL-Tromsø11.19
27Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.21
98Kristian ØstermannHeming Orientering11.23
41Tobias RøddeGanddal IL11.25
40Marius BakkeFossum IF11.27
222Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.29
158Teodor Mo HjelsethNydalens SK11.31
43Markus Andreas BreivoldGanddal IL11.33
10Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering11.35
228Ådne SkjærsteinTyrving IL11.37
81Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF11.39
28Eskil FrischknechtAlta OL11.41
20Trygve Børte NomelandKristiansand OK11.43
124Jakob TorgersenHalden SK11.45
187Halvard KornmoPorsgrunn OL11.47
162Gaute FosstveitRaumar Orientering11.49
52Erlend AuneByåsen IL11.51
83Mikkel HoltFreidig11.53
71Vetle DrageKongsberg OL11.55
84Vetle Grønvik EkraFreidig11.57
201Jørgen SchjølbergTynset IF11.59
25Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12.01
214Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering12.03
34Kasper Bakken UlsethNydalens SK12.05
183Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.07
5Brage TakleKristiansand OK12.09
51Sondre Zahl HagenFossum IF12.11
18Cornelius BjørkSandefjord OK12.13
121Hans UrsetIL BUL-Tromsø12.15
97Anselm ReichenbachOppsal Orientering12.17
1Tobias AlstadFrol IL12.19
176Martin Vehus SkjerveVerdal OK12.21

H 19-20E

4 300 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Eirik BlågestadFredrikstad SK11.54
102Lars SandstadFreidig11.56
190Johannes LangaasNidarøst OK11.58
67Johan Kristian UndelandSturla, IF12.00
185Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL12.02
166Gaute Kvittum NytrøenTynset IF12.04
195Peter Andreas GisholtNTNUI12.06
122Mathias Pedersen VoldLillomarka OL12.08
136David RundeKristiansand OK12.10
68Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK12.12
16Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering12.14
193Sondre OttesenFredrikstad SK12.16
184Eivind Berner MyhreFossum IF12.18
178Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.20
163Kristian Fredrik LynumFreidig12.22
138Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12.24
155Sigurd Paulsen VieNTNUI12.26
26Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.28
47Jo Even KolstadFreidig12.30
211Anders HorveiRaumar Orientering12.32
108Håkon HolstadFreidig12.34
118Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK12.36
99Johan Christie ØrkeNTNUI12.38
111Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.40
3Bendik EliassenFredrikstad SK12.42
130Even LindaasVang OL12.44
194Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn12.46
12Marius AurebekkKristiansand OK12.48
87Eskil FrøislandVang OL12.50
125Vegard KittilsenFreidig12.52
105Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø12.54
175Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering12.56
17Lars Young VikNydalens SK12.58
210Jonas GrønliFreidig13.00
74Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb13.02
15Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL13.04
133Niels Christian HellerudHalden SK13.06
219Isak JonssonNydalens SK13.08
171Simen Spets StorhovFreidig13.10
42Sander ArntzenAsker Skiklubb13.12
154Anders VestølNTNUI13.14
14Mats EidsmoFreidig13.16
8Aslak HeimdalNTNUI13.18

D 21- A-finale

4 700 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
287Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL12.06
288Ingrid OkkenhaugNTNUI12.08
289Line SølbergIL Leik12.10
290Vilde Årøen LykkeNTNUI12.12
291Nina Asheim BirkelandNTNUI12.14
292Ingvild WangNTNUI12.16
293Line SundsvikFrol IL12.18
294Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.20
295Jo ShepherdHalden SK12.22
296Marie Line FurlandNTNUI12.24
297Marte Hoff HagenNTNUI12.26
298Thea DyrkornNTNUI12.28
299Margrethe WisløffNTNUI12.30
300Arntraut GötschIL BUL-Tromsø12.32
301Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12.34
302Åsne Skram TrømborgNTNUI12.36
303Emma ArnesenByåsen IL12.38
304Kristin BrekkeNTNUI12.40
305Bodil HelgerudHalden SK12.42
306Ane Nielsen SolbergNTNUI12.44
307Synne StrandNydalens SK12.46
308Karen Oline KolstadNTNUI12.48
309Iliana IlievaHalden SK12.50
310Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF12.52
311Ragnhild HjermstadFossum IF12.54
312Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK12.56
313Anine AhlsandNTNUI12.58
314Lone BrochmannBækkelagets SK13.00
315Eirin Svanøe-HafstadFrol IL13.02
316Evine Westli AndersenLøten o-lag13.04
317Siri UlvestadNydalens SK13.06
318Kamilla SteiwerFredrikstad SK13.08
319Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering13.10
320Betty Ann BjerkreimTyrving IL13.12
321Tilla Farnes HennumNTNUI13.14
322Ingjerd MyhreTyrving IL13.16
323Ane DyrkornNTNUI13.18
324Ingrid LundanesNTNUI13.20
325Marion AebiTyrving IL13.22
326Ragnhild EideByåsen IL13.24
327Anu TuomistoNTNUI13.26
328Marianne AndersenFredrikstad SK13.28
329Ida LindkvistNTNUI13.30
330Tone Bergerud LyeNydalens SK13.32
331Ingeborg EideByåsen IL13.34
332Andrine BenjaminsenLillomarka OL13.36
333Synnøve BråtenVegårshei IL13.38
334Anna UlvensøenNydalens SK13.40

D 21- B-finale

4 000 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
342Lene Therese MyrlandNTNUI14.16
348Marit Rønning SkoglundNydalens SK14.17
336Christiane TrösseVaregg Fleridrett14.19
351Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering14.19
355Emma StenbackaNTNUI14.20
357Ingvil AhlsandNTNUI14.21
354Emilie WestinNydalens SK14.22
335Åshild Faller RåheimFet OL14.24
346Thea Sildnes BaklidNTNUI14.24
345Sunniva OmdalNTNUI14.25
362Ingunn Egeberg VáriNTNUI14.26
369Ida HjorthByåsen IL14.27
359Maria Ulseth SylteNTNUI14.28
339Marit Melby JacobsenNTNUI14.29
358Kristin Helland-HansenNTNUI14.30
365Mari Støen GussiåsByåsen IL14.31
373Vilde MalmeiNTNUI14.32
349Marianne DæhliNydalens SK14.33
338Idunn HaavengenNTNUI14.34
350Marta UlvensøenEmblem IL14.35
344Synne FossøyNTNUI14.36
360Heidi TronbølFet OL14.37
367Tonje Aasheim NymarkNTNUI14.38
364Jenny PerssonByåsen IL14.39
368Rannveig SteinsvikNamsos OK14.40
341Karoline AuneNTNUI14.41
370Kristine AusenÅs-NMBU Orientering14.42
363Signe Bredholt JørgensenNTNUI14.43
372Doris Stien KaspersenMo OK14.44
374Åse BerganNTNUI14.45
337Malin SandstadBækkelagets SK14.46
343Heidi JensenNTNUI14.47
371Guri SandvoldTynset IF14.48
353Pauline Røstum BellingmoNTNUI14.49
340Sofie Skyttersæter IversenNTNUI14.50
352Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL14.51
347Marthe SvihusNTNUI14.52
366Marie OlaussenFredrikstad SK14.53
361Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL14.54
356Camilla ÖhmanNTNUI14.55

H 21- A-finale

6 200 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
375Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12.35
376Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK12.37
377Carl Petter LyngenFrol IL12.39
378Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI12.41
379Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK12.43
380Daniel RoosTyrving IL12.45
381Eirik Kamstrup HovindNydalens SK12.47
382Oskar AndrénIL Leik12.49
383Henrik EijsinkNydalens SK12.52
384Gaute FriestadNydalens SK12.53
385Ulf Forseth IndgaardFrol IL12.55
386Styrk Hundseid KamsvågNTNUI12.57
387Håvard WedegeFredrikstad SK12.59
388Sindre JohannessenFrol IL13.01
389Thomas Natvig ÅrstadHalden SK13.03
390Anders TiltnesTyrving IL13.05
391Olai Stensland LillevoldNTNUI13.07
392Simon JakobssonFrol IL13.09
393Anders HagaRaumar Orientering13.11
394Emil AhlbäckFossum IF13.13
395Eirik Langedal BreivikNTNUI13.15
396Isak BergsetFrol IL13.17
397Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering13.19
398Ulrik Astrup ArnesenNTNUI13.21
399Anders NordbergNydalens SK13.23
400Vegard Jarvis WestergårdNTNUI13.25
401Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL13.27
402Dag BlandkjennKristiansand OK13.29
403Bojan BlumensteinNydalens SK13.31
404Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.33
405Hans Petter MathisenNTNUI13.35
406Håkon Raadal BjørloNTNUI13.37
407Magne DæhliHalden SK13.39
408Eskil KinnebergRaumar Orientering13.41
409Andreas SølbergIL Leik13.43
410Lukas LilandNydalens SK13.45
411Gaute SteiwerFredrikstad SK13.47
412Jørgen BaklidNTNUI13.49
413Ralph StreetBækkelagets SK13.51
414Henry McNultyBækkelagets SK13.53
415Jo Forseth IndgaardBækkelagets SK13.55
416Vegard GulbrandsenNTNUI13.57
417Bjørn EkebergTyrving IL13.59
418Jon Aukrust OsmoenNydalens SK14.01
419Audun HeimdalNTNUI14.03
420Olav LundanesHalden SK14.05
421Emil GranqvistNTNUI14.07
422Anders VisterNydalens SK14.09

H 21- B-finale

4 600 m, 80 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
442Håvard Mo VaadalNTNUI14.16
427Erling HjermstadFossum IF14.17
473Lukas PetersonTyrving IL14.18
499Gisle HolbergOK Skøynar14.19
495Jostein TandbergNTNUI14.20
445Are WigaardNTNUI14.21
498Even-Johan KaspersenMo OK14.22
459Sander H. RogndokkenNTNUI14.23
431Morten Jarvis WestergårdTyrving IL14.24
443Trygve HeggedalNTNUI14.25
482Martin Borge HeirNTNUI14.26
458Mattis HoltFreidig14.27
485Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI14.28
493Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL14.29
489Markus HolterHalden SK14.30
490Brage JørumNTNUI14.31
492Haakon IngvaldsenNittedal OL14.32
436Didrik BredesenLillomarka OL14.33
474Herman Ryen MartinsenNTNUI14.34
466Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering14.35
424Øyvind HelgerudHalden SK14.36
448Karl FremstadTyrving IL14.37
450Håkon KornmoPorsgrunn OL14.38
423Jan KocbachFana IL14.39
500Gjermund Tørnqvist HaldenNTNUI14.40
452Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering14.41
453Mathias BenjaminsenLillomarka OL14.42
484Rune NygaardIL Gular14.43
433Espen Samuelsen SkiriNTNUI14.44
425Marius ØieLøten o-lag14.45
497Morten JørgensenNTNUI14.46
470Audun BakkMelhus IL14.47
483Halvor MelkildNTNUI14.48
464Lavran ThorstensenNTNUI14.49
428Olav Milian Schmitt GranNTNUI14.50
469Ola KeiseråsIL Leik14.51
460Tore SandvikHalden SK14.52
454Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI14.53
463August Asheim BirkelandNTNUI14.54
440Sverre Turter SandvoldNydalens SK14.55
491Bjørn Anders FlågenNTNUI14.56
430Sigurd HynneOK Skøynar14.57
475Adrian OpheimNTNUI14.58
476Sindre Østgulen DeiszNydalens SK14.59
481Marius PyttenNTNUI15.00
449Oskar RøenVaregg Fleridrett15.01
432Alan CherryNydalens SK15.02
439Mats HaldinHalden SK15.03
494Dag Steinar RagvinBø OL15.04
496Lars SolliMo OK15.05
437Anders Felde OlaussenNTNUI15.06
435Terje MaroniByåsen IL15.07
455Øystein RappRaumar Orientering15.08
461Erling SommerfeldtAsker Skiklubb15.09
486Erik GustafssonNTNUI15.10
456Erik Olsvik DengerudNTNUI15.11
479Nicolas SimoninBækkelagets SK15.12
468Bjørn LundanesNTNUI15.13
447Robert FredriksenNotodden OL15.14
477Erlend Nilsen SandnesNTNUI15.15
434Emil WingstedtHalden SK15.16
438Marius StaffNTNUI15.17
446Andreas JohanssonHalden SK15.18
480Ivar LundanesTyrving IL15.19
502Lars OwrenFreidig15.20
451Linus OlhansÅs-NMBU Orientering15.21
465Rasmus Rørholt TheisenNTNUI15.22
471Jonas RessemFrol IL15.23
467Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI15.24
472Mathias HermstadFreidig15.25
426Øyvind WiggenNTNUI15.26
488Mathias BjuganNTNUI15.27
478Vegard RessemFrol IL15.28
501Jan KondulaNTNUI15.29
429Øyvind HjermstadFossum IF15.30
444Tobias KristensenNTNUI15.31
441Erik ThorssonTyrving IL15.32
487Lacho IlievHalden SK15.33
462Jonas KittelsenNTNUI15.34
457Per Harald Löfgren JohansenBergens TF15.35

H 21-G

4 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503Raúl FerraHalden SK14.15

Annonser

IOF Eventor