Norsk Orientering

Startliste for Lillomarka Nord/Sør

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Lillomarka Nord/Sør
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Lillomarka OL / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 13 oktober 2018

Herrer 15km

31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206416Tor Erik OlsenTeddy TV10.58.03
506917Tor Andreas AndersenOppsal Orientering11.00.00
204622Harald AulieIL Koll11.00.00
203634Hallvard BergIL Tyrving11.00.00
181103Tom BerganFet OL11.00.00
504686Terje BlindheimLillomarka OL11.00.00
225174Torbjørn Blom-hagenFossum IF11.00.00
501469Tobias EspedalNydalens SK11.00.00
214918Hallvard FjærLillomarka OL11.00.00
77318Knut FossgardLillomarka OL11.00.00
204306Ole Jakob FrankrigNydalens SK11.00.00
144111Odin GramstadVBIL11.00.00
221251Christian GrotnesIL Tyrving11.00.00
209868Charles HalaasFossum IF11.00.00
217100Erik HolterLarvik OK11.00.00
71916Birger KristoffersenKrigsskolen IL11.00.00
500337Jon LahlumIL GeoForm11.00.00
68491Tore MyhrvoldFossum IF11.00.00
206408Lasse NederhoedBrandval/Kongsvinger OK11.00.00
186830Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11.00.00
190649Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK11.00.00
184943Mats NordbrødenHalden SK11.00.00
94378Peter NylundHaugerud IF11.00.00
93532Stanislaw RitterLillomarka OL11.00.00
500636Thomas RuudOppsal Orientering11.00.00
219304Holger SchlaupitzIL GeoForm11.00.00
222581Ivar SeierstadIL GeoForm11.00.00
181054Bent SkatvedtRaumar Orientering11.00.00
502428Ådne SkjærsteinIL Tyrving11.00.00
71917Jeffrey Spronk11.00.00
504085Morten WettergreenFossum IF11.00.00

Herrer 10km

77 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201949Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL11.00
224459Erik Rønnov11.00
197505Dag WangLillomarka OL11.00
182059Håkon Amundsen11.05
181043Truls AngellLillomarka OL11.05
204746Martin Størmer AntonsenNydalens SK11.05
196876Lasse ArnesenHeming Orientering11.05
186203Alfred Eckmann AronsenNittedal OL11.05
505677Raphael Guedes Barreiros Neto11.05
187155Andreas BarstadÅrvoll IL11.05
168490Lars BenestadGrane11.05
502043Mats Olav BergLillomarka OL11.05
192670Rolf Andreas BergNydalens SK11.05
162110Øystein BergÅrvoll IL11.05
224431Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL11.05
208999Christian Fredrik BorgIL Koll11.05
402917Erik BorgIL Koll11.05
233968Roger BrekkeLillomarka OL11.05
180940Eskil BrændenLillomarka OL11.05
501470Tormod BøeVBIL11.05
221269Bjørn ChristensenØstmarka OK11.05
186273Rasmus D. EastwoodLillomarka OL11.05
191287Steinar EastwoodLillomarka OL11.05
210110Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.05
221493Vidar ElvekrokEiker OL11.05
501369Kjetil EspedalNydalens SK11.05
211218Jon FanavollKamp/Vestheim IF11.05
154241Anders FlågenHeming Orientering11.05
71932Inge GodalLillomarka OL11.05
87025Skage GrønbergHeming Orientering11.05
212364Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL11.05
502450Bjørn HaugeNydalens SK11.05
214738Ole Petter HaugenNydalens SK11.05
238008Øyvind HauglandPrivat11.05
184297Jan Tore HenriksenNydalens SK11.05
89686Jens HenriksenLillomarka OL11.05
204689Tor HenriksenÅrvoll IL11.05
221325Eivind HoffIL Tyrving11.05
205548Fredrik HøyerFossum IF11.05
233961Nils IhlenIL Koll11.05
200777Einar JensenNydalens SK11.05
79905Johan Toverud JensenNydalens SK11.05
212400Michael Eckmann JensenNittedal OL11.05
171958Frode JohansenStatoil11.05
501154Peter KlavenessMåren OK11.05
502380Are KristiansenIL Tyrving11.05
203666Sindre LangaasNydalens SK11.05
211914Håvard Rekve LianFossum IF11.05
211361Odd Arne LianIL Koll11.05
187095Torbjørn LundebyLillomarka OL11.05
212697Tor MadsenStatkraft11.05
66662Kjell MarksetIL Koll11.05
502339Johan MattssonLillomarka OL11.05
192914Kristian Norum MeløysundNydalens SK11.05
506932Ivar MestadRøyken OL11.05
190573Torkjel NesheimIL Tyrving11.05
180351Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL11.05
188842Thor NorderudIL Tyrving11.05
150410Lars-Erik NygårdAsker SK11.05
506677Petter NæssOppsal Orientering11.05
197509Per OsenVestre Akers SK11.05
189041Sebastian Peters11.05
506692Timothy RichardsonNydalens SK11.05
214328Rachele RighiniOslostudentenes IK11.05
506737Tore SannesLillomarka OL11.05
225414Eiven SkramNittedal OL11.05
225555Estin SkramNittedal OL11.05
225379Marius SkramNittedal OL11.05
225410Vinjar SkramNittedal OL11.05
185848Per Øyvind SteneNydalens SK11.05
208419Morten TangenOK Moss11.05
170668Per Ola UlsethNydalens SK11.05
187120Lars Audun VoldLillomarka OL11.05
66844Bjørn WangensteenLillomarka OL11.05
190668Ottar WiklundNydalens SK11.05
186263Jonathan WoodhouseLillomarka OL11.05
92541Knut Erik ØstengenThales BIL11.05

Herrer 4km

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211716August Lea KabbeNydalens SK11.58.05
224832Birk Falch MildeNydalens SK11.58.07
186277Brage Wergeland BiemLillomarka OL11.58.42
192608Eyvind AasIL GeoForm11.59.52
75942Alfred Holtan SanderudLillomarka OL12.00.05
239500Øystein MadsenHaugerud IF12.00.06
203797Einar SkaareBrevpost/Nittedal12.00.31
94376Audun Sanderud12.00.35
83150Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb12.08.23
159667Tov Arne BondalNotodden OL12.10.01
504293Roar SigurdsenRingnes BIL12.12.50
71921Per KaarbyOvertoppen IL12.14.19
203228Erlend OtterleiØstmarka OK12.20.55
208390Mathias LinløkkenØstmarka OK12.20.57
400534Tove StrandMåren OK12.21.40
224118Svein OtterleiØstmarka OK12.22.56
243848Paul WadeFossum IF12.23.25
186891Kåre KnudsenIL GeoForm12.23.31
195723Knut Kristen HangeraasIL GeoForm12.23.35
210922Terje LinløkkenØstmarka OK12.24.01
400966Knut Anders LøkenFossum IF12.29.01
186200Harald RikheimPrivat12.30.37
506796Vidar BerteigIL GeoForm12.31.14
220722Tor LahlumKolbotn og Skimt OL12.34.29
217059Per OngstadPRIVAT12.39.09
195810Sigurd HaugerudIL Geoform12.39.51
189000Kai Halvorsen AarekolSiemens
501122Bjørn GunnerødAsker Skiklubb
198793Stian LillegårdLillomarka OL

Damer 15km

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202090Merethe Andersen11.00
187075Ingrid BlindheimLillomarka OL11.00
190628Trude FixdalIL Koll11.00
204847Agnes LeoHalden SK11.00
168298Trine OldernesLillomarka OL11.00
226070Hedda SkatvedtRaumar Orientering11.00

Damer 10km

46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
233925Camilla AndresenPrivat11.05
196768Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11.05
211335Kirsti Grundnes BergIL Tyrving11.05
203507Solveig Eline BergIL Tyrving11.05
212863Jorunn BlindheimLillomarka OL11.05
199742Marit EgnerAsker Skiklubb11.05
186189Hege FeiringIL Tyrving11.05
79825Britta FismenFossum IF11.05
220908Åshild FlatebakkenIL Tyrving11.05
187127Ann Elin FlågenHeming Orientering11.05
196903Ida Marie FlågenHeming Orientering11.05
80787Hege Marie FossgardAsker SK11.05
186276Ingunn Høst FossgardLillomarka OL11.05
506342Linda FredhOK Moss11.05
89841Lena GottfridssonNittedal OL11.05
223499Helena GranbergØstmarka OK11.05
502335Frøy GrøndahlLillomarka OL11.05
233858Sunniva HalvorsrudLillomarka OL11.05
200429Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL11.05
506132Kjersti HovFossum IF11.05
506338Vibeke HøstLillomarka OL11.05
212297Siv Susanne JystadØstmarka OK11.05
224469Dalia KazokaityteKoll IL11.05
38390Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL11.05
197758Dagrun MelkildHeming Orientering11.05
224288Aase MestadLillomarka OL11.05
211717Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL11.05
221144Marianne NjåsteinIL Tyrving11.05
220780Anne Kristine NorderudIL Tyrving11.05
204205Merete RørvikLillomarka OL11.05
503430Brita Opheim SauarIL Koll11.05
501067Oda ScheeleNydalens SK11.05
504084Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm11.05
93534Unni SkoglundLillomarka OL11.05
77441Line SletnerLillomarka OL11.05
71923Elisabeth StrandbergLillomarka OL11.05
204745Siri StørmerNydalens SK11.05
506833Hilde TellesbøNittedal OL11.05
177962Heidi TronbølFet OL11.05
229470Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK11.05
195740Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11.05
502698Pia Young VikNydalens SK11.05
185953Emilie Pedersen VoldLillomarka OL11.05
503668Hege WangLillomarka OL11.05
506399Charlotte WatsonLillomarka OL11.05
190669Inga Skaarer WiklundNydalens SK11.05

Damer 4km

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
411680Elin BrekkeLillomarka OL09.51.17
213757Marie ScheeleNydalens SK11.57.17
38395Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL11.58.29
211807Helene ScheeleNydalens SK11.59.57
205926Lene ColquhounLillomarka OL12.00.13
504446Sharon BroadwellGEOFORM12.00.27
94083Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb12.08.27
216580Lene Anett KillingmoOK Øst12.10.34
38389Heidi HangeraasGEOFORM12.23.43
220857Ingrid NermoenØstmarka OK12.46.33
503949Gisela SundelinPrivat12.54.44

Annonser

IOF Eventor