Norsk Orientering

Startliste for NM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 14 september 2019

D 17-18 E

3 050 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
108Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.01
109Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12.03
110Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn12.05
111Mina SchjervenLardal OL12.07
112Ingrid Lund HovdenTyrving IL12.09
113Ada WulfsbergNydalens SK12.11
114Ida Sofie HjortlandLarvik OK12.13
115Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12.15
116Mari Kilskar GrevskottFrol IL12.17
117Alexandra LinløkkenØstmarka OK12.19
118Ingrid LamarkGanddal IL12.21
119Stine AuneNidarøst OK12.23
120Åsne HaavengenKongsberg OL12.25
121Stella HolmboeTyrving IL12.27
122Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.29
123Iris HolstTyrving IL12.31
124Ingrid BlindheimLillomarka OL12.33
125Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12.35
126Julie ChristiansenKristiansand OK12.37
127Nora Småge HilsenKonnerud IL12.39
128Christine HoenEiker OL12.41
129Anniken RanvikKonnerud IL12.43
130Kristine Eide RappRaumar Orientering12.45
131Mina JørgensenTyrving IL12.47
132Karen Hoel JomaasFossum IF12.49
133Solveig Moen LetmolieEiker OL12.51
134Marte Madslien BakkenNydalens SK12.53
135Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12.55
136Malene Teresia JebsenHeming Orientering12.57
137Ea LunøeNydalens SK12.59
138Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK13.01
139Marie Lindløv JensenOK Moss13.03
140Yngvild Langedal BreivikNydalens SK13.05
141Elise AusenPorsgrunn OL13.07
142Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13.09
143Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.11
144Ingvild LangeggenKongsberg OL13.13
145Ingeborg RognstadHadeland OL13.15
146Janne Tjørhom AasheimGanddal IL13.17
147Jenny BaklidKonnerud IL13.19
148Ane Sofie KroghOppsal Orientering13.21
149Kristine KravdalGjø-Vard OL13.23
150Tale StrandKongsberg OL13.25
151Andrea RanvikKonnerud IL13.27
152Oda ScheeleNydalens SK13.29
153Tina KallesonOppsal Orientering13.31
154Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett13.33
155Marie LilandNydalens SK13.35

D 19-20 E

3 090 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210Dina ReitanFreidig13.25
211Solveig Eline BergTyrving IL13.27
212Aurora MoholthKongsberg OL13.29
213Synne SkjærsteinTyrving IL13.31
214Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular13.33
215Karoline AuneHalden SK13.35
216Andrine Harriet FremstadLarvik OK13.37
217Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL13.39
218Maren NorderudTyrving IL13.41
219Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK13.43
220Thea Sildnes BaklidKonnerud IL13.45
221Ingrid G. KvålsgardFossum IF13.47
222Ragne WiklundNydalens SK13.49
223Signe Bredholt JørgensenNTNUI13.51
224Vera MelkildFreidig13.53
225Ragnhild EideByåsen IL13.55
226Helene EgerKongsberg OL13.57
227Rikke Blakkestad IngesenFossum IF13.59
228Hedda Raadal BjørloHalden SK14.01
229Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss14.03
230Ane Nielsen SolbergNTNUI14.05
231Aurora GjølsjøOK Moss14.07
232Pernille KatlaFossum IF14.09
233Lene Berg HanssenByåsen IL14.11
234Ane DyrkornNTNUI14.13
235Marlin HaavengenKongsberg OL14.15
236Anine LomeHamar OK14.17
237Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF14.19
238Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK14.21
239Synne StrandAsker Skiklubb14.23
240Thea DyrkornNTNUI14.25

H 17-18E

3 880 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Christopher G HøeRaumar Orientering11.26
406Ådne SkjærsteinTyrving IL11.28
407Rolf Trygve HaugKongsberg OL11.30
408Sigurd KvammeOL Toten-Troll11.32
409Jakob TorgersenHalden SK11.34
410Grunde IsaksætreGrue IL11.36
411Halvard KornmoPorsgrunn OL11.38
412Håvard VeieOK Skøynar11.40
413Bendik EliassenFredrikstad SK11.42
414Tor Magnus GrøstadØstmarka OK11.44
415Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.46
416Sondre OttesenFredrikstad SK11.48
417Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.50
418Hallvar HallanOK Skøynar11.52
419Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn11.54
420Markus Andreas BreivoldGanddal IL11.56
421Jonatan AuneHalden SK11.58
422Åsmund SlokvikNotodden OL12.00
423August Syrdal ØenHeming Orientering12.02
424Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF12.04
425Iver RingheimLarvik OK12.06
426Mathias Pedersen VoldLillomarka OL12.08
427Jørgen SchjølbergTynset IF12.10
428Eivind Berner MyhreFossum IF12.12
429Ferdinand FremmingHeming Orientering12.14
430Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL12.16
431Runar Saur ModahlFredrikstad SK12.18
432Henrik R HoltHedrum OL12.20
433Håkon HolstadFreidig12.22
434Gaute FosstveitRaumar Orientering12.24
435Sondre Zahl HagenFossum IF12.26
436Linus BjørkeHalden SK12.28
437Christoffer SlettenRaumar Orientering12.30
438Marius BakkeFossum IF12.32
439Alf Kristian HelleHalden SK12.34
440Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK12.36
441Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering12.38
442Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK12.40
443Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett12.42
444Sivert Sande KvermeFossum IF12.44
445Eirik ImrikFredrikstad SK12.46
446Tobias RøddeGanddal IL12.48
447Felix FinsrudAsker Skiklubb12.50
448Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering12.52
449Mikkel HoltFreidig12.54
450Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL12.56
451Jo Even KolstadFreidig12.58
452Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn13.00
453Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø13.02
454Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn13.04
455Johan Kristian UndelandSturla, IF13.06
456Sondre YtterbøAsker Skiklubb13.08
457Jonas GrønliFreidig13.10
458Vetle DrageKongsberg OL13.12
459Anders VestølVegårshei IL13.14
460Petter Liabakk EriksenByåsen IL13.16
462Lars SandstadFreidig13.20
463Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering13.22
464Viljan van RaaijHedrum OL13.24
465Kristian ØstermannHeming Orientering13.26
466Vegard KittilsenFreidig13.28
467David RundeKristiansand OK13.30
468Nils TveiteÅs-NMBU Orientering13.32
469Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.34
470Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13.36
471Simen Spets StorhovFreidig13.38
472Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK13.40
473Tobias AlstadFrol IL13.42
474Lars Young VikNydalens SK13.44
475Cornelius BjørkSandefjord OK13.46

H 19-20E

3 980 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508Emil StørmerFossum IF13.16
509Ludvig JohnsenHedrum OL13.18
510Eirik Høst FossgardLillomarka OL13.20
511Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13.22
512Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL13.24
513Vegard LøvliAsker Skiklubb13.26
514Håkon KornmoPorsgrunn OL13.28
515Linus OlhansÅs-NMBU Orientering13.30
516Bjørn Anders FlågenHeming Orientering13.32
517Peter GisholtFossum IF13.34
518Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL13.36
519Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular13.38
520Simen BallangrudOL Toten-Troll13.40
521Eskil FrøislandVang OL13.42
522Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn13.44
523Scott JuvikIL Gular13.46
524Erik Hæstad BjørnstadFossum IF13.48
525Aslak HeimdalKonnerud IL13.50
526Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb13.52
527Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering13.54
528Kristian Fredrik LynumFreidig13.56
529Rasmus MathisenPorsgrunn OL13.58
530Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14.00
531Elias Skjolden SørensenLillomarka OL14.02
532Njaal Ellegaard MelbyVang OL14.04
533Mats EidsmoFreidig14.06
534Jens Johan BrekkeLillomarka OL14.08
535Marius AurebekkKristiansand OK14.10
536Anders HaugskottOL Trollelg14.12
537Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL14.14
538Oskar Spets StorhovFreidig14.16
539Even LindaasVang OL14.18
540August Asheim BirkelandNTNUI14.20
541Lukas LilandNydalens SK14.22
542Øyvind HjermstadFossum IF14.24
543Sebastian DalandKristiansand OK14.26
544Erling HjermstadFossum IF14.28
545Sander ArntzenAsker Skiklubb14.30
546Sindre R HoltHedrum OL14.32
547Kasper FosserHeming Orientering14.34
548Elias JonssonNydalens SK14.36
549Niels Christian HellerudHalden SK14.38
550Jørgen BaklidKonnerud IL14.40

H21G

5 570 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001Nicolas SimoninBækkelagets SK11.30

H21 A Finale

5 570 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Isak BergsetFrol IL13.26
602Magne JutulstadBækkelagets SK13.28
603Øyvind HelgerudHalden SK13.30
604Rasmus Rørholt TheisenNTNUI13.32
605Emil WingstedtHalden SK13.34
606Martin Borge HeirNTNUI13.36
607Mattis HoltFreidig13.38
608Sindre JohannessenFreidig13.40
609Ivar LundanesTyrving IL13.42
610Mattias KarlssonFredrikstad SK13.44
611Henrik EijsinkNydalens SK13.46
612Anders Felde OlaussenNTNUI13.48
613Alan CherryNydalens SK13.50
614Simon JakobssonFrol IL13.52
615Oskar RøenVaregg Fleridrett13.54
616Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering13.56
617Morten Jarvis WestergårdTyrving IL13.58
618Damien RenardKongsberg OL14.00
619Harald Astrup ArnesenHeming Orientering14.02
620Oskar AndrénIl Leik14.04
621Carl Petter LyngenFrol IL14.06
622Andreas SølbergIl Leik14.08
623Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI14.10
624Vegard DanielsenKristiansand OK14.12
625Mats NordbrødenHalden SK14.14
626Øystein SørensenEiker OL14.16
627Audun HeimdalNTNUI14.18
628Håvard Sandstad EidsmoFreidig14.20
629Olav LundanesHalden SK14.22
630Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett14.24
631Ulrik Astrup ArnesenNTNUI14.26
632Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14.28
633Eirik Kamstrup HovindNydalens SK14.30
634Yngve SkogstadFrol IL14.32
635Jo Forseth IndgaardFrol IL14.34
636Håvard LucasenFredrikstad SK14.36
637Dag BlandkjennKristiansand OK14.38
638Torgeir NørbechTyrving IL14.40
639Bjørn EkebergTyrving IL14.42
640Håvard WedegeFredrikstad SK14.44
641Hans Petter MathisenFredrikstad SK14.46
642Ralph StreetBækkelagets SK14.48
643Eirik Langedal BreivikNTNUI14.50
644Anders VisterNydalens SK14.52
645Jon Aukrust OsmoenNydalens SK14.54
646Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK14.56
647Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL14.58
648Vegard Jarvis WestergårdNTNUI15.00

H21 B Finale

4 380 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
819Hans Gunnar OmdalIl Vindbjart12.30
820Matthew SpeakeBækkelagets SK12.32
821Wolfgang KampelBækkelagets SK12.34
822Bjørn LundanesNTNUI12.36
823Mathias DrageKongsberg OL12.38
824Jonas Madslien BakkenNTNUI12.40
825Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb12.42
826Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering12.44
827Magnus SvingheimRaumar Orientering12.46
828Mathias BjuganNTNUI12.48
829Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI12.50
830Beat RothNydalens SK12.52
831Ola KeiseråsIl Leik12.54
832Yngve VoldenLøten O-Lag12.56
833Inge LindsethNydalens SK12.58
834Terje UrfjellIl Imås13.00
835Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb13.02
836Robert FredriksenNotodden OL13.04
837Emil JönssonTyrving IL13.06
838Martin SchälliBækkelagets SK13.08
839Erling SommerfeldtAsker Skiklubb13.10
840Sindre Engzelius GylverNTNUI13.12
841Olav Andreas RemmenOL Trollelg13.14
842Andreas G. PoldenNydalens SK13.16
843Haakon IngvaldsenNittedal Ol13.18
844Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering13.20
845Are WigaardNTNUI13.22
846Mathias BenjaminsenLillomarka OL13.24
847Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb13.26
848Håvard Mo VaadalNTNUI13.28
849Rune NygaardIL Gular13.30
850Tobias KristensenNTNUI13.32
851Øyvind WiggenByåsen IL13.34
852Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering13.36
853Karl FremstadTyrving IL13.38
854Thomas RuudOppsal Orientering13.40
855Ludvig RødnesOppsal Orientering13.42
856Sverre Waaler KaasNydalens SK13.44
857Olav VestølVegårshei IL13.46
858Terje MaroniByåsen IL13.48
859Mathias GløersenBækkelagets SK13.50
860Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.52
861Ove BaardsgaardOL Trollelg13.54
862Jesse LaukkarinenHalden SK13.56
863Steinar KollerudLillomarka OL13.58
864Marius ØieLøten O-Lag14.00
865Olav Milian Schmitt GranNTNUI14.02
866Jostein TandbergNTNUI14.04
867Johan MichelsenFossum IF14.06
868Viggo MolundIl Imås14.08
869Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering14.10
870Herman Ryen MartinsenNTNUI14.12
871Stian SundsvikFrol IL14.14
872Markus HolterHalden SK14.16

D21 A Finale

4 530 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Margrethe WisløffNTNUI13.11
302Marta UlvensøenEmblem Il13.13
303Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett13.15
304Kristine FjeldboTyrving IL13.17
305Kine Hallan SteiwerHalden SK13.19
306Ingunn Egeberg VáriNTNUI13.21
307Ingvild WangNTNUI13.23
308Christiane TrösseVaregg Fleridrett13.25
309Nina Asheim BirkelandNTNUI13.27
310Evine Westli AndersenLøten O-Lag13.29
311Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering13.31
312Maren Jansson HaverstadNydalens SK13.33
313Lise Østlid BagstevoldTyrving IL13.35
314Tonje VassendNTNUI13.37
315Emilie Westli AndersenLøten O-Lag13.39
316Kristine BergliaEiker OL13.41
317Emma ArnesenByåsen IL13.43
318Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK13.45
319Lizzie InghamHalden SK13.47
320Iliana IlievaHalden SK13.49
321Ragnhild HjermstadFossum IF13.51
322Ingjerd MyhreKongsberg OL13.53
323Ingrid BergeTyrving IL13.55
324Malin SandstadNTNUI13.57
325Lone BrochmannBækkelagets SK13.59
326Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK14.01
327Karen Oline KolstadNTNUI14.03
328Anna UlvensøenNydalens SK14.05
329Mariann UlvestadBækkelagets SK14.07
330Marthe GløersenBækkelagets SK14.09
331Eveliina HirvonenHalden SK14.11
332Eirin Svanøe-HafstadFrol IL14.13
333Tone Bergerud LyeNydalens SK14.15
334Marie OlaussenFredrikstad SK14.17
335Bodil HelgerudHalden SK14.19
336Marion AebiTyrving IL14.21
337Ida LindkvistNTNUI14.23
338Tilla Farnes HennumNTNUI14.25
339Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa Ssk14.27
340Synnøve BråtenVegårshei IL14.29
341Jo ShepherdHalden SK14.31
342Silje Ekroll JahrenNydalens SK14.33
343Ingrid LundanesNTNUI14.35
344Marit KahrsFredrikstad SK14.37
345Anne M Hausken NordbergNydalens SK14.39
346Ingeborg EideByåsen IL14.41
347Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.43
348Charlotte WatsonLillomarka OL14.45

D21 B Finale

3 490 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
912Ronja BjörklundNTNUI11.59
913Gunvor Hov HøydalFossum IF12.01
914Camilla ÖhmanNTNUI12.03
915Vilde Brabrand UrfjellIl Imås12.05
916Anna Sofie HoffKristiansand OK12.07
917Mariell ArntzenNydalens SK12.09
918Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12.11
919Marianne DæhliNydalens SK12.13
920Silje ArntzenNTNUI12.15
921Sunniva OmdalNTNUI12.17
922Live Bredholt JørgensenTyrving IL12.19
923Hannah MalmeiNTNUI12.21
924Camilla HengebølFrol IL12.23
925Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL12.25
926Mari Jellum HelgerudTyrving IL12.27
927Maiken Økern HågårdKonnerud IL12.29
928Oda J SikkelandTyrving IL12.31
929Aurora FossøyNTNUI12.33
930Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL12.35
931Marie Line FurlandNTNUI12.37
932Emilie WestinNydalens SK12.39
933Triin JäädmaaNTNUI12.41

Annonser

IOF Eventor