Norsk Orientering

Startliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: torsdag 12 september 2019

D 17-18 E

5 790 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109Ida Sofie HjortlandLarvik OK11.34
110Ingrid LamarkGanddal IL11.36
111Julie ChristiansenKristiansand OK11.38
112Alexandra LinløkkenØstmarka OK11.40
113Hanne Helmine RogstadNidarøst OK11.42
114Ingrid BlindheimLillomarka OL11.44
115Mari Kilskar GrevskottFrol IL11.46
116Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.48
117Ada WulfsbergNydalens SK11.50
118Stine AuneNidarøst OK11.52
119Mina SchjervenLardal OL11.54
120Åsne HaavengenKongsberg OL11.56
121Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11.58
122Emma Meyer LarssonTyrving IL12.00
123Nora Småge HilsenKonnerud IL12.02
124Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn12.04
125Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.06
126Solveig Moen LetmolieEiker OL12.08
127Malene Teresia JebsenHeming Orientering12.10
128Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12.12
129Ingvild LangeggenKongsberg OL12.14
130Christine HoenEiker OL12.16
131Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK12.18
132Anniken RanvikKonnerud IL12.20
133Ea LunøeNydalens SK12.22
134Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.24
135Marte Madslien BakkenNydalens SK12.26
136Elise AusenPorsgrunn OL12.28
137Kristine Eide RappRaumar Orientering12.30
138Ingeborg RognstadHadeland OL12.32
139Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering12.34
140Karen Hoel JomaasFossum IF12.36
141Tina KallesonOppsal Orientering12.38
142Marie LilandNydalens SK12.40
143Ane Sofie KroghOppsal Orientering12.42
144Tale StrandKongsberg OL12.44
145Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12.46
146Kristine KravdalGjø-Vard OL12.48
147Jenny BaklidKonnerud IL12.50
148Oda ScheeleNydalens SK12.52
149Andrea RanvikKonnerud IL12.54
150Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett12.56

D 19-20 E

6 420 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK11.24
210Anu TuomistoNTNUI11.26
211Aurora MoholthKongsberg OL11.28
212Karoline AuneHalden SK11.30
213Dina ReitanFreidig11.32
214Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.34
215Signe Bredholt JørgensenNTNUI11.36
216Ragnhild EideByåsen IL11.38
217Hedda Raadal BjørloHalden SK11.40
218Helene EgerKongsberg OL11.42
219Ane Nielsen SolbergNTNUI11.44
220Ragne WiklundNydalens SK11.46
221Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.48
222Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.50
223Anine LomeHamar OK11.52
224Synne StrandAsker Skiklubb11.54
225Lene Berg HanssenByåsen IL11.56
226Pernille KatlaFossum IF11.58
227Thea DyrkornNTNUI12.00
228Marlin HaavengenKongsberg OL12.02
229Aurora GjølsjøOK Moss12.04
230Ane DyrkornNTNUI12.06

D 21-E

9 600 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
307Ingunn Egeberg VáriNTNUI11.44
308Ida LindkvistNTNUI11.46
309Maiken Økern HågårdKonnerud IL11.48
310Kristine FjeldboTyrving IL11.50
311Marit Melby JacobsenNTNUI11.52
312Ida TiltnesTyrving IL11.54
313Sunniva OmdalNTNUI11.56
314Lise Østlid BagstevoldTyrving IL11.58
315Nina Asheim BirkelandNTNUI12.00
316Solveig BlandkjennTyrving IL12.02
317Triin JäädmaaNTNUI12.04
318Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL12.06
319Vigdis HobølOppsal Orientering12.08
320Ingvild WangNTNUI12.10
321Live Bredholt JørgensenTyrving IL12.12
322Marie Line FurlandNTNUI12.14
323Kine GulliksenBækkelagets SK12.16
324Karen Oline KolstadNTNUI12.18
325Eirin Svanøe-HafstadFrol IL12.20
326Tilla Farnes HennumNTNUI12.22
327Lone BrochmannBækkelagets SK12.24
328Emma ArnesenByåsen IL12.26
329Malin SandstadNTNUI12.28
330Anna UlvensøenNydalens SK12.30
331Lizzie InghamHalden SK12.32
332Margrethe WisløffNTNUI12.34
333Eveliina HirvonenHalden SK12.36
334Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.38
335Sigrid AlexandersenNTNUI12.40
336Oda J SikkelandTyrving IL12.42
337Hannah MalmeiNTNUI12.44
338Evine Westli AndersenLøten o-lag12.46
339Kristine BergliaEiker OL12.48
340Tone Bergerud LyeNydalens SK12.50
341Synnøve BråtenVegårshei IL12.52
342Marie OlaussenFredrikstad SK12.54
343Kine Hallan SteiwerHalden SK12.56
344Anne M Hausken NordbergNydalens SK12.58
345Jo ShepherdHalden SK13.00
346Andrine BenjaminsenLillomarka OL13.02
347Silje Ekroll JahrenNydalens SK13.04
348Ingeborg EideByåsen IL13.06
349Maren Jansson HaverstadNydalens SK13.08
350Ingrid LundanesNTNUI13.10

H 17-18E

8 240 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
408Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK11.11
409Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett11.13
410Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.15
411Håvard VeieOK Skøynar11.17
412Marius BakkeFossum IF11.19
413Alf Kristian HelleHalden SK11.21
414Henrik R HoltHedrum OL11.23
415Eivind Berner MyhreFossum IF11.25
416Gaute FosstveitRaumar Orientering11.27
417Bendik EliassenFredrikstad SK11.29
418Hallvar HallanOK Skøynar11.31
419Jørgen SchjølbergTynset IF11.33
420Håkon HolstadFreidig11.35
421Grunde IsaksætreGrue IL11.37
422Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK11.39
423August Syrdal ØenHeming Orientering11.41
424Åsmund SlokvikNotodden OL11.43
425Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.45
426Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering11.47
427Rolf Trygve HaugKongsberg OL11.49
428Sondre OttesenFredrikstad SK11.51
429Halvard KornmoPorsgrunn OL11.53
430Markus Andreas BreivoldGanddal IL11.55
431Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn11.57
432Sondre Zahl HagenFossum IF11.59
433Jakob TorgersenHalden SK12.01
434Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF12.03
435Mathias Pedersen VoldLillomarka OL12.05
436Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø12.07
437Felix FinsrudAsker Skiklubb12.09
438Tobias RøddeGanddal IL12.11
439Jonas GrønliFreidig12.13
440Kristian ØstermannHeming Orientering12.15
441Anders VestølVegårshei IL12.17
442Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn12.19
443Viljan van RaaijHedrum OL12.21
444Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL12.23
445Mikkel HoltFreidig12.25
446Johan Kristian UndelandSturla, IF12.27
447Birk Bell LysakerFana IL12.29
448Jo Even KolstadFreidig12.31
449Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering12.33
450Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering12.35
451Vetle DrageKongsberg OL12.37
452Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.39
453Lars SandstadFreidig12.41
454Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.43
455Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn12.45
456Tobias AlstadFrol IL12.47
457Lars Young VikNydalens SK12.49
458David RundeKristiansand OK12.51
459Cornelius BjørkSandefjord OK12.53
460Simen Spets StorhovFreidig12.55
461Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.57
462Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK12.59
463Vegard KittilsenFreidig13.01
464Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering13.03
465Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13.05

H 19-20E

11 040 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507Eskil FrøislandVang OL10.59
508Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL11.01
509Petter Astrup ArnesenHeming Orientering11.03
510Linus OlhansÅs-NMBU Orientering11.05
511Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL11.07
512Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.09
513Scott JuvikIL Gular11.11
514Emil StørmerFossum IF11.13
515Ludvig JohnsenHedrum OL11.15
516Peter GisholtFossum IF11.17
517Eirik Høst FossgardLillomarka OL11.19
518Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular11.21
519Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn11.23
520Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11.25
521Kristian Fredrik LynumFreidig11.27
522Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.29
523Oskar Spets StorhovFreidig11.31
524Marius AurebekkKristiansand OK11.33
525Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11.35
526Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL11.37
527Anders HaugskottOL Trollelg11.39
528Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering11.41
529Aslak HeimdalKonnerud IL11.43
530Njaal Ellegaard MelbyVang OL11.45
531Erik Hæstad BjørnstadFossum IF11.47
532Even LindaasVang OL11.49
533August Asheim BirkelandNTNUI11.51
534Jens Johan BrekkeLillomarka OL11.53
535Mats EidsmoFreidig11.55
536Niels Christian HellerudHalden SK11.57
537Sindre R HoltHedrum OL11.59
538Sander ArntzenAsker Skiklubb12.01
539Erling HjermstadFossum IF12.03
540Elias JonssonNydalens SK12.05
541Jørgen BaklidKonnerud IL12.07
542Lukas LilandNydalens SK12.09
543Øyvind HjermstadFossum IF12.11
544Sebastian DalandKristiansand OK12.13

H 21-E

15 120 m, 71 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
608Andreas G. PoldenNydalens SK10.51
609Trond GjelstadSandefjord OK10.53
610Ludvig RødnesOppsal Orientering10.55
611Jostein TandbergNTNUI10.57
612Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett10.59
613Ove BaardsgaardOL Trollelg11.01
614Øystein SørensenEiker OL11.03
615Emil JönssonTyrving IL11.05
616Yngve VoldenLøten o-lag11.07
617Bjørn HaavengenKongsberg OL11.09
618Sigve VågsnesOppsal Orientering11.11
619Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb11.13
620Håvard Sandstad EidsmoFreidig11.15
621Håvard Mo VaadalNTNUI11.17
622Mattis HoltFreidig11.19
623Sturla StokkelandÅlgård Orientering11.21
624Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI11.23
625Johan SvedbergHeming Orientering11.25
626Jesse LaukkarinenHalden SK11.27
627Sindre JohannessenFreidig11.29
628Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI11.31
629Simon JakobssonFrol IL11.33
630Robert FredriksenNotodden OL11.35
631Frode NysæterSkien OK11.37
632Oskar AndrénIL Leik11.39
633Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL11.41
634Martin Borge HeirNTNUI11.43
635Beat RothNydalens SK11.45
636Jarle LysnesHedrum OL11.47
637Viggo MolundIL Imås11.49
638Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø11.51
639Erling GrammeltvedtOK Skeidi11.53
640Dag Steinar RagvinBø OL11.55
641Vetle ChristiansenBækkelagets SK11.57
642Sverre Waaler KaasNydalens SK11.59
643Rune NygaardIL Gular12.01
644Anders HagaRaumar Orientering12.03
645Rasmus Rørholt TheisenNTNUI12.05
646Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK12.07
647Are WigaardNTNUI12.09
648Magne HagaRaumar Orientering12.11
649Henrik EijsinkNydalens SK12.13
650Oskar RøenVaregg Fleridrett12.15
651Ulrik Astrup ArnesenNTNUI12.17
652Øyvind HelgerudHalden SK12.19
653Daniel MarstonBækkelagets SK12.21
654Olav Milian Schmitt GranNTNUI12.23
655Ola KeiseråsIL Leik12.25
656Stian SundsvikFrol IL12.27
657Anders Felde OlaussenNTNUI12.29
658Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb12.31
659Andreas SølbergIL Leik12.33
660Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK12.35
661Vegard DanielsenKristiansand OK12.37
662Carl Petter LyngenFrol IL12.39
663Håvard WedegeFredrikstad SK12.41
664Dag BlandkjennKristiansand OK12.43
665Ivar LundanesTyrving IL12.45
666Isak BergsetFrol IL12.47
667Vegard Jarvis WestergårdNTNUI12.49
668Anders VisterNydalens SK12.51
669Yngve SkogstadFrol IL12.53
670Jon Aukrust OsmoenNydalens SK12.55
671Olav LundanesHalden SK12.57
672Kasper FosserHeming Orientering12.59
673Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK13.01
674Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL13.03
675Audun HeimdalNTNUI13.05
676Torgeir NørbechTyrving IL13.07
677Jo Forseth IndgaardFrol IL13.09
678Magne DæhliHalden SK13.11

Annonser

IOF Eventor