Norsk Orientering

Startliste for Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen 6 (NK6) og Sunnhordlandsrankingnr. 9
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Sveio OL - Orientering
Dato: tirsdag 21 august 2018

Damer - kort løype

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Alice EnerstvedtSveio OL - Orientering18.00
0Nina HagerupStord Orientering18.00
0Britt R TheodorsenStord Orientering18.00

Damer - mellomlang løype

2 600 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Randi EngløkkHaugesund IL Orientering18.00
0Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL18.00
0Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering18.00
0Anne LøverStord Orientering18.00
0Vilde Stueland NystedNOTEAM18.00
0Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering18.00
0Edel SlettemarkStord Orientering18.00
0Anita SælevikHaugesund IL Orientering18.00
0Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering18.00
0Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.00

Damer - lang løype

4 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Irinja AlmåsStord Orientering18.00
0Ingrid EggenHaugesund IL Orientering18.00
0Annie MyhreStord Orientering18.00

Herrer - kort løype

2 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Egil HavroStord Orientering18.00
0Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering18.00
0Einar SæbøHaugesund IL Orientering18.00

Herrer - mellomlang løype

2 600 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb00.00
0Ingolf DybvikStord Orientering18.00
0Jon Folgerø-HolmStord Orientering18.00
0Sigved GramstadHaugesund IL Orientering18.00
0Ingebrigt GuleVindafjord OL18.00
0Harald HaugenStord Orientering18.00
0Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering18.00
0Klaus HorneIL Tyrving18.00
0Ivar KvaleHaugesund IL Orientering18.00
0Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering18.00
0Frode NystedHaugesund IL Orientering18.00
0Sigvald RobberstadStord Orientering18.00
0Steinar SlettemarkStord Orientering18.00
0Øystein StautlandStord Orientering18.00
0Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering18.00
0Roald TellnesTorvastad IL18.00
0Harald WesterheimFitjar IL18.00
0Jørgen WesterheimStord Orientering18.00
0Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering18.00

Herrer - lang løype

4 100 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jarle HallandStord Orientering18.00
0Jens Øien KlosterFitjar IL18.00
0Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering18.00
0Einar MartinsenVikebygd IL18.00
0Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL18.00
0Henrik OttesenStord Orientering18.00
0Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering18.00
0Rolf Atle RolfsnesFitjar IL18.00
0Even RolsnesStord Orientering18.00
0Ove VedøyStord Orientering18.00
0Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering18.00
0Kenneth WesterheimStord Orientering18.00

Nybegynnerløype

900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering18.00

Annonser

IOF Eventor