Norsk Orientering

Startliste for Vannbassengene Klubbranking

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vannbassengene Klubbranking
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: torsdag 23 august 2018

D 11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie M HellandEgersund OK17.00
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering17.00

D 13-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Karine Aarstad TorgersenEgersund OK10.17

H 11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Odin HorpestadEgersund OK10.17

H 13-16

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Edvin AakreEgersund OK10.17
0Ole Andre BrandsbergEgersund OK10.17
0Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK10.17
0Samuel A StokkelandÅlgård Orientering10.17

Damer - mellomlang løype

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Randi L.H. BirkelandEgersund OK10.17
0Berit BrandsbergEgersund OK10.17
0Hilde HetlandEgersund OK10.17
0Monica HorpestadEgersund OK10.17
0Olaug F MydlandEgersund OK10.17
0Inger Skretting OpstadEgersund OK10.17
0Ingunn VoilåsEgersund OK10.17
0Inger Tone NygårdEgersund OK17.00

Damer - lang løype

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jorunn HadlandEgersund OK10.17

Herrer - mellomlang løype

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ivar AalbuEgersund OK10.17
0Odd GarpestadEgersund OK10.17
0Per Ingar HadlandGanddal IL10.17
0Jan HetlandEgersund OK10.17
0Steinar HorpestadEgersund OK10.17
0Arvid MydlandEgersund OK10.17
0Knut  SkjævelandGanddal IL10.17

Herrer - lang løype

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Geir FrøytlogEgersund OK10.17
0Harald KlippenbergEgersund OK10.17
0Kenneth MydlandEgersund OK10.17
0Gunnar PettersonEgersund OK10.17
0Sturla StokkelandÅlgård Orientering10.17
0Kjetil TorgersenEgersund OK10.17

Nybegynnerløype

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emil FotlandEgersund OK10.17
0Markus M. HellandEgersund OK10.17
0Emil HestnesEgersund OK10.17
0Oline HestnesEgersund OK10.17
0Andreas B. LeidlandEgersund OK10.17
0Marius B. LeidlandEgersund OK10.17
0Ruben M. HellandEgersund OK10.17
0Arild OpstadEgersund OK10.17
0Maren Sofie PettersonEgersund OK10.17
0Lea StokkelandÅlgård Orientering10.17
0Tea  StokkelandÅlgård Orientering10.17
0Erik Aa. TorgersenEgersund OK10.17

Herrer kort

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arne BrandsbergEgersund OK10.17

Damer kort

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Åshild BakkenEgersund OK10.17
0Jane HestnesEgersund OK10.17
0Anita G. KallhovdEgersund OK10.17

Annonser

IOF Eventor