Norsk Orientering

Startliste for Individuelle løyper for voksne

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Individuelle løyper for voksne
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 21 august 2018

Kort

2 900 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.00
0Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.00
0Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)18.00
0Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)18.00
0Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)18.00
0Geir HusdalTIF Viking18.00
0Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.00
0Kjetil JørgensenSandnes IL (Rogaland)18.00
0Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb18.00
0Ukjent Løper 237779NOTEAM18.00
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb18.00
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb18.00
0Hilde OhrGanddal IL18.00
0Ole Morten SvendsenGanddal IL18.00
0Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.00
0Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb18.00
0Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb18.00
0Celina Iversen ÅseEgersund OK18.00

Lang

3 500 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Janne Tjørhom AasheimGanddal IL18.00
0Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK18.00
0Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb18.00
0Vibeke LamarkGanddal IL18.00
0Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering18.00
0Ukjent  Løper 195818NOTEAM18.00
0Ukjent  Løper 234016NOTEAM18.00
0Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.00
0Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering18.00
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb18.00
0Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)18.00
0Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)18.00
0Gunnar PettersonEgersund OK18.00
0Nils Tore PuntervoldEgersund OK18.00
0Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb18.00
0Henning SundbyGanddal IL18.00
0Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)18.00
0Nora SvendsenGanddal IL18.00
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.00
0Ann Karin TjørhomGanddal IL18.00
0Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL18.00
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb18.00
0Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)18.00
0Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)18.00
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb18.00
0Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering18.00
0Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL18.00
0Thomas Natvig ÅrstadHalden SK18.00

Annonser

IOF Eventor