Norsk Orientering

Startliste for Førde IL Nærløp Byrkjeflot

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Byrkjeflot
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 5 september 2018

A-lang menn

5 760 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Torodd OsFørde IL18.00
16Trygve Nummedal OsFørde IL18.00
22Jostein FredlyNOTEAM18.00
23Yngve ÅrdalFørde IL18.00
25Asgeir ÅrdalFørde IL18.00
28Torbjørn OsFørde IL18.00
34Daniel Høyer IversenFørde IL18.00
48Johan MagerøyFørde IL18.00
70Sindre HoffFørde IL18.00
193Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar18.00
236Marius DalinFørde IL18.00
251Anders Fagerstrøm SlåttenSunnfjordfjell18.00
292Vegar HegrenesFørde IL18.00
293Ola HegrenesFørde IL18.00
313Peter GogstadNOTEAM18.00

A-lang kvinner

5 760 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Tine Hjelseth LarsenFørde IL18.00
331Ida Johanne AadlandSamnanger IL18.00

A-kort menn

3 620 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Kurt GrønliFørde IL18.00
30Egil NestandeFørde IL18.00
31Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL18.00
37Harald HjellbrekkeFørde IL18.00
74Håkon GrønliFørde IL18.00
82Knut Even HoleFørde IL18.00
318Øyvind KorsøenFørde IL18.00
324Sveinung FristadKemiön Kiilat18.00

A-kort kvinner

3 620 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Anja HoleFørde IL18.00
217Julie DalingNOTEAM18.00
338Anita E. HoleFørde IL18.00

C-løype menn

1 800 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Johan Husevåg-LobbenFørde IL18.00
33Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL18.00
59Anders Mallasvik OsIL Tambarskjelvar18.00
120Aron Halbrend RyggNOTEAM18.00
232Isak Lunde BrattebøFørde IL18.00
290Leifolav HagenFørde IL18.00
316Alfred Daling KosøenFørde IL18.00

C-løype kvinner

1 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151Brita Eilertsen GrønliFørde IL18.00

N-løype menn

1 360 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Erlend Husevåg-LobbenFørde IL18.00
58Morris S AsheimNOTEAM18.00
66Jørgen  KorsøenNOTEAM18.00
348Nikolai Haugen ØenNOTEAM18.00
350Styrk KnapstadNOTEAM18.00
351Odin KnapstadNOTEAM18.00
332Kornelius Bydal StrandenesNOTEAM18.01

N-løype kvinner

1 360 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Mathilde  SundeNOTEAM18.00
57Sanna S AsheimNOTEAM18.00
346Emili Williams HerstadNOTEAM18.00
347Oline Åsnes LangedalNOTEAM18.00
349Lydia Williams HerstadNOTEAM18.00

Annonser

IOF Eventor