Norsk Orientering

Startliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal - Dølaspretten Dalsbygda

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal - Dølaspretten Dalsbygda
Arrangørorganisasjon: IL Nansen
Dato: søndag 7 juli 2019

N-åpen

1 920 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
441Alva AldinStora Tuna OK12.00
442Anna RyenIL Nansen12.00
443Anny RyenIL Nansen12.00
444Mari KvangravenIL Nansen12.00
445Kathrine HusøyIL Nansen12.00
446Tarjei RyenIL Nansen12.00
471Fredrik BueOL Tønsberg og omegn12.00
472Selma TronslienVingelen IL12.00
473Sverre August HeggesetFreidig12.00
474Oskar ÅkermanHiidenkiertäjät12.00
475Ruben Mydland HellandEgersund OK12.00
476Signe Drange RuudRøyken OL12.00
477Arne Gunnar BarfloLøten o-lag12.00
478Henrik Svalund OlsenKonnerud IL12.00
479Emil ÅkermanHiidenkiertäjät12.00
480Oskar Elias HeggesetFreidig12.00
481Sivert DåsnesVang OL12.00
482Amalie TonjerNydalens SK12.00
483Markus Mydland HellandEgersund OK12.00
484Annika Næss-UlsethHeming Orientering12.00
485Linde TonjerNydalens SK12.00
486Martin NæveIL Leik12.00
998Vilde LysgårdIL Nansen12.00
999Emil LysgårdIL Nansen12.00

D 9-10

2 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
430Eline KravdalGjø-Vard OL12.00
431Nora AldinStora Tuna OK12.00
432Vanessa LindAlfta-Ösa OK12.00
433Maria sæther VerdeniusVingelen IL12.00
434Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.00

D 11-12

3 440 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Guro BrændenLillomarka OL12.00
400Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb12.00
401Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn12.00
402Julie Mydland HellandEgersund OK12.00
403Anna F. HøysæterWing OK12.00
404Maja Sæterhaug KnudsenFreidig12.00
405Jenny DanevadFredrikstad SK12.00
406Daniella GjoneSandefjord OK12.00
407Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12.00
408Eline Rød FeragenTynset IF12.00
409Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL12.00
410Frida HopeModum OL12.00

D 13-14

4 360 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL12.00
306Mari AarsethNydalens SK12.00
307Anne ØstvoldHeming Orientering12.00
308Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb12.00
309Marie KravdalGjø-Vard OL12.00
310Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12.00
311Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK12.00
312Pauline MyklebustIL Koll12.00
313Guro SchjølbergTynset IF12.00
314Synne SandvenNotodden OL12.00
315Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering12.00
316Oline HanssonAlfta-Ösa OK12.00
317Ida HøsøienTynset IF12.00

D 13-16C

3 440 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
137Lise StrømSandefjord OK12.00
411Hedda Kind KjellevoldModum OL12.00

D 15-16

7 000 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112Andrea sæther VerdeniusVingelen IL12.00
113Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK12.00
114Kseniya MironavaModum OL12.00
115Ane Malene KolstadFreidig12.00
116Amalie LøkkebergFredrikstad SK12.00
117Ragnhild Mathea HelmersenFet OL12.00
118Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL12.00
119Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK12.00
120Ida Marie FlågenHeming Orientering12.00
121Emma DåsnesVang OL12.00
122Kristin Melby JacobsenLardal OL12.00
123Maria GrovanOL Tønsberg og omegn12.00
124Irma ÖstbergAlfta-Ösa OK12.00
125Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL12.00
126Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn12.00
127Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK12.00
128Emma EngehultNotodden OL12.00
129Une HoltermannPorsgrunn OL12.00
130Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK12.00
131Emma Bangstad BergersenHamar OK12.00
132Marie KvarmeSturla, IF12.00
133Eline Horten JordetVingelen IL12.00
134Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12.00
135Ingrid MobråthenBotne SK12.00
136Elin LadängesAlfta-Ösa OK12.00
138Ella SandbergAlfta-Ösa OK12.00

D 17-C

3 440 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
412Marit FollstadVang OL12.00
413Marit BrødreskiftFreidig12.00
414Heidi SvalundKonnerud IL12.00

D 17-18

8 050 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55Ingeborg KvarmeSturla, IF12.00
56Kristine KravdalGjø-Vard OL12.00
57Anna Vangen LunåsmoTynset IF12.00

D 19-20

8 050 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12.00

D 21-

10 230 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering12.00
31Oda WennemoByåsen IL12.00
32Tone FlægstadOK Skøynar12.00
33Ida Solberg SvenneEiker OL12.00
34Eva TesarovaWing OK12.00
35Anna MårsellStora Tuna OK12.00
36Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering12.00

D 35-

8 050 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59Karianne RuudLillehammer OK12.00
60Anu ÅkermanHiidenkiertäjät12.00
61Jane Mydland HellandEgersund OK12.00
62Anna-Thekla TonjerElverum OK12.00
63Astrid RiisHolbæk OK12.00
64Vibeke Falck HolteFreidig12.00

D 40-

7 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Stine Olsen KirkevikHamar OK12.00
140Heidi TronbølFet OL12.00
141Helena AxelssonNydalens SK12.00
142Astrid KravdalGjø-Vard OL12.00

D 45-

6 140 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Marit InngjerdingenHeming Orientering12.00
79Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.00
88May Ingela HopeModum OL12.00
90Larysa MironavaModum OL12.00
96Anne Guro NøklebyRingerike OL12.00
108Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF12.00
187Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF12.00
193Ingjerd SommerstadKongsberg OL12.00
211Kari Tønset GuttvikWing OK12.00
216Målfrid KonstKristiansand OK12.00
244Anne UrsetIL BUL-Tromsø12.00
265Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn12.00
270Sara MathisenPorsgrunn OL12.00
308Ann Elin FlågenHeming Orientering12.00
317Line SletnerLillomarka OL12.00

D 50-

6 140 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Ingrid RavnanOL Toten-Troll12.00
206Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK12.00
207Tone AlmåsIL Leik12.00
208Torunn Økern JensenRingerike OL12.00
209Helena BångaAlfta-Ösa OK12.00
210Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL12.00
211Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK12.00
212Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL12.00
213Kristin SandvenNotodden OL12.00
214Hege SolerødGjø-Vard OL12.00
216Hanne Løver ThonModum OL12.00
217Anne Marit BjergaardNydalens SK12.00
218Mai Iren AlmåsIL Leik12.00
219Sigrun NygårdAsker Skiklubb12.00

D 55-

6 140 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222Anne LofthusLillehammer OK12.00
223Vanja StaffOL Toten-Troll12.00
224Kjersti SkantzeTyrving IL12.00
225Ragnhild DåsnesOs IL12.00
226Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF12.00
227Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.00
231Anne DahlNydalens SK12.00
234Nina-Beate LiabakkByåsen IL12.00
238May Jorunn RognlienModum OL12.00
239Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering12.00
240Anne Margit BrattenMåren OK12.00
244Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF12.00
245Tiri RebårdSandefjord OK12.00
248May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering12.00

D 60-

4 440 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
264Kari OsmoenOs IL12.00
265Eli RingdalenMo OK12.00
266Grete Berge OwrenFreidig12.00
267Elisabet ÖströmOK Tyr12.00
268Vigdis HeimlyByåsen IL12.00
269Sunniva Johaug RyenOs IL12.00

D 65-

4 440 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
270Inger TiltnesTyrving IL12.00
271Sigrid KalbækkenTynset IF12.00
371Lill Ramberg SkappelLillehammer OK12.00

D 70-

4 440 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
272Anne-Lise SletnerTormod Skilag12.00
273Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange12.00
274Anne-Lise BrenneOL Trollelg12.00
275Hilary PalmerNotts OC12.00

D 75-

3 450 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
290Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag12.00
291Odbjørg NordengRudsbygd IL12.00
292Birgitte BekkelundRøyken OL12.00
293Grete UrsetVingelen IL12.00

H 9-10

2 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
435Jørgen RønningenIL Nansen12.00
436Ole Jacob MyklebustIL Koll12.00
437Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb12.00
438Silas August ThomsenHolbæk OK12.00
439Aksel Tonjer FingarsenElverum OK12.00
440Torvin Bergh-HansenByåsen IL12.00

H 11-12

3 440 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
321Sigmund Gustav ØlstadFet OL12.00
322Dagfinn StenvikByåsen IL12.00
415Rasmus EngehultNotodden OL12.00
416Emil Tonjer FingarsenElverum OK12.00
417Jan Olav BerganKongsberg OL12.00
418Marius Lærum HagenTynset IF12.00
419Linus HanssonAlfta-Ösa OK12.00
420Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK12.00
421Benjamin BuhlerMåren OK12.00
422Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL12.00
423Nikolai TesloHadeland OL12.00
424Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12.00
425Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK12.00
426Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK12.00

H 13-14

4 360 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
376Anders Næss-UlsethHeming Orientering12.00
377Eivind NæveIL Leik12.00
378Johannes Salvesen-LundeIL Koll12.00
379Ola DåsnesVang OL12.00
380Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL12.00
381Eskil BrændenLillomarka OL12.00
382Oskar HopeModum OL12.00
384Simen Gløgård StensrudNittedal OL12.00
385Martin Christoffer BorgIL Koll12.00
386Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12.00
387Jonas HickenIL Koll12.00
388Alfred F. HøysæterWing OK12.00
389Emil Husebye AamodtFredrikstad SK12.00
390Gabriel GjoneSandefjord OK12.00
391Håkon HallanOK Skøynar12.00
392Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL12.00
393Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn12.00
394Tobias Tronbøl LiumIL Koll12.00

H 13-16C

3 440 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
383Eirik Olsen KirkevikHamar OK12.00

H 15-16

8 050 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65Sivert PoppeFredrikstad SK12.00
66Tobias MathisenPorsgrunn OL12.00
67Sebastian Rød FeragenTynset IF12.00
68Christian Fredrik BorgIL Koll12.00
69Hallgeir BrevikStokke IL12.00
70Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering12.00
71Henrik Kaupang LyeLarvik OK12.00
72Hans UrsetIL BUL-Tromsø12.00
73Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK12.00
74Brage TakleKristiansand OK12.00
75Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK12.00
76Arne BerganKongsberg OL12.00
77Rolf Andreas BergNydalens SK12.00
78Sigurd Saxe SandvikHalden SK12.00
79Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig12.00
80Peder HaugaardHalden SK12.00
81Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12.00
82Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL12.00
83Sander Tonjer FingarsenElverum OK12.00
84Kasper Bakken UlsethNydalens SK12.00
85Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.00
86Mats LindaasElverum OK12.00
87Teodor Mo HjelsethNydalens SK12.00
88Benjamin GjoneSandefjord OK12.00
89Axel AaldeNydalens SK12.00
90Martin Nøkleby MellingRingerike OL12.00
91Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12.00

H 17-C

3 440 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
428Ivar OlsenKonnerud IL12.00
429Christian JohnsenLillehammer OK12.00

H 17-18

10 230 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Mikkel HoltFreidig12.00
25Jørgen SchjølbergTynset IF12.00
26Petter Liabakk EriksenByåsen IL12.00
27Hallvar HallanOK Skøynar12.00
28Henrik R HoltHedrum OL12.00
29Håvard VeieOK Skøynar12.00

H 19-20

12 350 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.00
16Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12.00

H 21-

15 120 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering12.00
2Linus BohmanMalungs OK12.00
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg12.00
4Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering12.00
5Pål SkogedalAsker Skiklubb12.00
6Beat RothNydalens SK12.00
7Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering12.00
8Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL12.00
9Kenneth MydlandEgersund OK12.00
10Ola KeiseråsIL Leik12.00
11Linus OlhansÅs-NMBU Orientering12.00
12Vegard LineNydalens SK12.00
13Sindre R HoltHedrum OL12.00
14Frode KonstTyrving IL12.00

H 35-

12 350 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17Jan SchmidOL Trollelg12.00
18Håvard SundbergStor-Elvdal SK12.00
19Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK12.00
20Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF12.00
21Audun FingarsenElverum OK12.00
22Henrik Drange RuudRøyken OL12.00

H 40-

12 350 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Torbjørn KravdalGjø-Vard OL12.00

H 45-

10 230 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37Bent Olav AamodtFredrikstad SK12.00
38Espen RøsteKongsberg OL12.00
39Kenneth WesterheimStord Orientering12.00
40Even ErlienGjø-Vard OL12.00
41Tormod KleppaLillehammer OK12.00
42Håkon DåsnesVang OL12.00
43Øystein SolemIL Nansen12.00
44Robert LadängesAlfta-Ösa OK12.00
45Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL12.00
46Stig MellingRingerike OL12.00
47Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK12.00
48Svein Anders MelhusSteinkjer OK12.00
49Dag Arne LierIndre Østfold OK12.00
50Espen DanevadFredrikstad SK12.00
51Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL12.00
52David LøverModum OL12.00
53Geir SchjølbergTynset IF12.00
54Anders ÅkermanHiidenkiertäjät12.00

H 50-

8 050 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92Arild H ClausenFreidig12.00
93Atle PedersenMelhus IL12.00
94Erik BorgIL Koll12.00
95Anders FlågenHeming Orientering12.00
96Svein ThorsbergGrue IL12.00
97Jan HageIL Leik12.00
98Christian GløgårdNittedal OL12.00
99Tommy OlsenHamar OK12.00
100Per Olav GulbrandsenLarvik OK12.00
101Per Ole DahlsrudNydalens SK12.00
102Lars EnerhaugenModum OL12.00
103Jon Inge BreenÅlen IL12.00
104Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12.00
105Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering12.00
106Jon Erik KvarmeSturla, IF12.00
107Trond GjelstadSandefjord OK12.00
108Øystein WiggenByåsen IL12.00
109Rune EngehultNotodden OL12.00
110Jogeir MyliusÅlen IL12.00
111Stein Ivar FossMelhus IL12.00

H 55-

7 000 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.00
174Arve LægranSteinkjer OK12.00
175Per Jacob ØlstadFet OL12.00
176Frode RobertsenStokke IL12.00
177Øyvind HelmersenFet OL12.00
178Frode SjøvoldRøros IL12.00
179Gunnar HopeModum OL12.00
180Erik SlettumGjø-Vard OL12.00
181Jon KvisliBø OL12.00
182Onno VerberneOL Toten-Troll12.00
183Øistein BøeFana IL12.00
184Tore Voss FagervoldBærums Skiklub12.00
185Øystein NytrøByåsen IL12.00
186Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering12.00
187Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL12.00
188Leif Kåre BessebergEiker OL12.00
189Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering12.00

H 60-

6 140 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220Leif S. ThingsrudØstmarka OK12.00
221Arvid MydlandEgersund OK12.00
228Helge EriksenByåsen IL12.00
229Geir OwrenFreidig12.00
230Frode BergersenHamar OK12.00
232Petter GullikstadRøros IL12.00
233Edvard DahlOL Vallset/Stange12.00
235Sigbjørn ModalsliFossum IF12.00
236Kai MidtskogenBotne SK12.00
237Don SkantzeTyrving IL12.00
241Eirik Næss-UlsethHeming Orientering12.00
242Jan Kåre VatneMo OK12.00
243Rolf Helge RøsandNidarøst OK12.00
246Kjell MaroniByåsen IL12.00
247Morten DueMåren OK12.00
249Frode HjorthHamar OK12.00
250Karl-Erik LindAlfta-Ösa OK12.00
251Øyvind GylverAsker Skiklubb12.00
252Harald ØstbyeElverum OK12.00

H 65-

6 140 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
253Olov ÖströmOK Tyr12.00
254Steinar MariussenElverum OK12.00
255Arne TiltnesTyrving IL12.00
256Piotr MironauEridan12.00
257Ottar RyenOs IL12.00
258Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb12.00
259Gisle Nordahl DueMåren OK12.00
260Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss12.00
261Rolf WærnesOrkanger IF12.00
262Helge SundbergRøros IL12.00
263Eivind HøysæterSamnanger IL12.00

H 70-

4 440 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
276Tor ØstvangOs IL12.00
277Tor TrøanHadeland OL12.00
278Georg KapperudOppsal Orientering12.00
279Terje MalmHamar OK12.00
280Tore StubbeNord-Østerdal OK12.00
281Tormod PrestrudRudsbygd IL12.00
282Stein Erik EdvardsenElverum OK12.00
283John Ivar KjellevoldModum OL12.00
284Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering12.00
285John Birger SkansenRudsbygd IL12.00
286Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg12.00
287Kjell GrønhovdModum OL12.00
288Hans CarlstedtSävedalens AIK12.00
289Peter KlavenessMåren OK12.00

H 75-

3 450 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
294Per Helge RyenIL Nansen12.00
295Lars ButtingsrudVingelen IL12.00
296Annar VangenTynset IF12.00
297Einar StensbyLøten o-lag12.00
298Egil SletnerTormod Skilag12.00
299Bjørn Ivar RyenVingelen IL12.00
300Sigvald RobberstadStord Orientering12.00

H 80-

3 450 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag12.00
302Arne SvalundØyer-Tretten IF12.00
303Anders LaugloOL Trollelg12.00
304Reidar MyliusÅlen IL12.00

Direkte A

7 000 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
145Niklas AldinStora Tuna OK12.00
146Helge SolheimOppsal Orientering12.00
147Einar LofthusNydalens SK12.00
148Glenn MüllerØstmarka OK12.00
149Tore SandvikHalden SK12.00
150Kristian StensrudTrollelg12.00
153Halvor LundFreidig12.00
154Malin EijsinkNydalens SK12.00
155Andreas DavidssonAlfta-Ösa OK12.00
156Jan Jacob VerdeniusVingelen IL12.00
157Line Drange RuudRøyken OL12.00
158Helen PalmerByåsen IL12.00
159Fredrik PerssonWing OK12.00
161Ellen DavidssonAlfta-Ösa OK12.00
162May Toril MoenOL Trollelg12.00
163Jonas NyholmAlfta-Ösa OK12.00
164Per Einar PedersliOL Trollelg12.00
165Steinar FrøytlogEgersund OK12.00
166Roger ØstvoldHeming Orientering12.00
167Lea-Rebekka TonjerNydalens SK12.00
168Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL12.00
169Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering12.00
170Sindre JohannessenFreidig12.00
171Alex PedersenOL Trollelg12.00
172Marius StaffOL Toten-Troll12.00
349Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering12.00

Direkte B

4 360 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
144Tore LindaasElverum OK12.00
215Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK12.00
323Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering12.00
324Jørgen StenvikByåsen IL12.00
325Randi BudalFet OL12.00
326Simen KaldbækkenTynset IF12.00
327Kidus GirmaKoll12.00
328Torger HøsøienTynset IF12.00
329Olaug MydlandEgersund OK12.00
330Frank SandbergFlyfemkamp12.00
331Merete OlsenFlyfemkamp12.00
332Jørn HaslestadRingsaker OK12.00
333Kendra LollarOK Skøynar12.00
334Brage KeiseråsIL Leik12.00
335Johannse HøysæterWing OK12.00
341Leif JordetVingelen IL12.00
342Sandra B. RobertsenStokke IL12.00
343Matthew NgOslostudentenes IK12.00
344Vidar AmundalNOTEAM12.00
345Arild HeggesetFreidig12.00
346Ingrid Lundin BerganKongsberg OL12.00
347John Olav NæveIL Leik12.00
348Ole LienLøten o-lag12.00
350Marit Follestad TandbergModum OL12.00
351Hilde ForbordMalvik IL12.00
352Gunnar SmistadOL Trollelg12.00
353Mona Lund VeieOK Skøynar12.00
354Gunn Elin RudiHadeland OL12.00
355John PalmerNotts OC12.00
356Mia EngehultNotodden OL12.00
357Maj-Lisbet RønningFreidig12.00
358Bente HortenVingelen IL12.00
359Arne GuttvikWing OK12.00
360Kirsten GjermstadKonnerud IL12.00
361Kari Reppesgård HoltHedrum OL12.00
362Sigrun GjoneSandefjord OK12.00
363Øystein SkappelLillehammer OK12.00
364Solveig KongsrudModum OL12.00
365Jane Karine HelmersenFet OL12.00
366Pål MyklebustIL Koll12.00
367Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange12.00
368Knut GjoneSandefjord OK12.00
369Viktor LadängesAlfta-Ösa OK12.00
370Olav HellandEgersund OK12.00
372Mona Høysæter FenstadWing OK12.00
373Astrid BrevikStokke IL12.00
374Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn12.00
375Christer JohanssonAlfta-Ösa OK12.00
427Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK12.00

D 15-20 B

4 360 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Marion Halvorsen NustadLillehammer OK12.00
203Berthe TesloHadeland OL12.00
233Hege HallanOK Skøynar12.00

H 15-20 B

4 360 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
395Magne GuttvikWing OK12.00
396Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK12.00
397Gaute LindaasElverum OK12.00
398Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL12.00
399Anders TørumSelbu OK12.00

Annonser

IOF Eventor