Norsk Orientering

Startliste for HL Sprinttrening

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: HL Sprinttrening
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / Porsgrunn OL
Dato: tirsdag 31 juli 2018

D 13-14

2 870 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Agathe BrathagenLarvik OK17.45
51Martine G. PettersenKonnerud IL17.45

D 13-16C

2 370 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Hanna SpangbergKonnerud IL17.45
63Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn17.45

D 15-16

2 870 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn17.45
3Hedda SpangbergKonnerud IL17.45
4Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK17.45
5Ragnhild Mathea HelmersenFet OL17.45
6Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL17.45
7Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL17.45
8Ida Sofie HjortlandLarvik OK17.45
9Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17.45
10Ingrid MobråthenBotne SK17.45
11Une HoltermannPorsgrunn OL17.45
59Julie BerntzenFet OL17.45
60Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL17.45
66Tiril KihleKonnerud IL17.45

D 17-

2 870 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12Karin EriksenOL Tønsberg og omegn17.45
13Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK17.45
14Mette SpangbergKonnerud IL17.45
15Julie EikelandOL Tønsberg og omegn17.45
16Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn17.45
49Elin GravningenStokke IL17.45
53Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL17.45
57Mai Britt BjørkSandefjord OK17.45

H 13-14

2 870 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17Halvor LøkenKongsberg OL17.45
18Theodor BjørkSandefjord OK17.45
19Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL17.45
20Anders KlavenesSandefjord OK17.45
21Henrik Kaupang LyeLarvik OK17.45
22Benjamin GjoneSandefjord OK17.45
23Oskar BaklidKonnerud IL17.45
24Magnus BrodinPorsgrunn OL17.45
25Gabriel GjoneSandefjord OK17.45

H 13-16C

2 370 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62Ola G. PettersenBerger og Svelvik OL17.45

H 15-16

2 870 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Iver RingheimLarvik OK17.45
27Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL17.45
28Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn17.45
29Åsmund SlokvikNotodden OL17.45
30Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn17.45
31Cornelius BjørkSandefjord OK17.45
32Viljan van RaaijHedrum OL17.45
33Halvard KornmoPorsgrunn OL17.45
34Henrik R HoltHedrum OL17.45
35Tobias MathisenPorsgrunn OL17.45
54Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering17.45
67Hallgeir BrevigStokke IL17.45

H 17-

2 870 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Per Olav GulbrandsenLarvik OK17.45
37Knut GjoneSandefjord OK17.45
38Tom KristensenLarvik OK17.45
39Eirik SkavhellenBotne SK17.45
40Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn17.45
41Syver LøkenKongsberg OL17.45
42Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn17.45
43Tobias KristensenNTNUI17.45
44Arild MoenKonnerud IL17.45
45Lars BaklidKonnerud IL17.45
46Trond GjelstadSandefjord OK17.45
47Anders Kristian HoltHedrum OL17.45
48Even GravningenStokke IL17.45
50Jørgen FrøydLarvik OK17.45
52Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL17.45
55Harald Eide-FredriksenHeming Orientering17.45
56Torolf TrolsrudBotne SK17.45
58Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn17.45
68Trond EvensenOL Tønsberg og omegn17.45

Annonser

IOF Eventor