Norsk Orientering

Startliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint Røros

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint Røros
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: fredag 5 juli 2019

N-åpen

1 200 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
454Maren Julie FinstadRaumar Orientering17.00
472Alva AldinStora Tuna OK17.00
473Elis Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK17.00
474Selma TronslienVingelen IL17.00
475Sanna Sandstad SkjesetFrol IL17.00
478Trym RøstenRøros IL17.00
483Simen FredheimRøros IL17.00
484Mate MaracaRøros IL17.00
455Sverre August HeggesetFreidig17.01
456Henrik Svalund OlsenKonnerud IL17.02
457Ville Sandstad SkjesetFrol IL17.03
458Markus Mydland HellandEgersund OK17.04
459Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering17.05
460Arne Gunnar BarfloLøten o-lag17.06
461Oskar Elias HeggesetFreidig17.07
462Axel DavidssonAlfta-Ösa OK17.08
463Aksel Sandstad SkjesetFrol IL17.09
464Linde TonjerNydalens SK17.10
465Ruben Mydland HellandEgersund OK17.11
466Arne Alu BrøtoNesbyen IL17.12
467Siri Mette LieOK Skøynar17.13
468Sigve FuglemEmblem IL17.14
469Sivert DåsnesVang OL17.15
470Harald Alu BrøtoNesbyen IL17.16
471Amalie TonjerNydalens SK17.17

D -10

1 600 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
391Nora AldinStora Tuna OK18.36
392Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18.37
393Eline KravdalGjø-Vard OL18.38
394Maria sæther VerdeniusVingelen IL18.39
395Vanessa LindAlfta-Ösa OK18.40
396Annika Næss-UlsethHeming Orientering18.41
397Vilja FuglemEmblem IL18.42

D 11-12

1 600 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
441Julie Mydland HellandEgersund OK19.26
442Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn19.27
443Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL19.28
444Ane BeitdokkenLillehammer OK19.29
445Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL19.30
446Frida HopeModum OL19.31
447Guro BrændenLillomarka OL19.32
448Jenny DanevadFredrikstad SK19.33
449Daniella GjoneSandefjord OK19.34
450Eline Rød FeragenTynset IF19.35
451Erika A. GjedeboOppsal Orientering19.36
452Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb19.37
453Anna F. HøysæterWing OK19.38

D 13-14

2 200 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb18.41
210Marie KravdalGjø-Vard OL18.42
211Synne SandvenNotodden OL18.43
212Guro SchjølbergTynset IF18.44
213Pauline MyklebustIL Koll18.45
214Ylva HanssonOk Kåre18.46
215Oline HanssonAlfta-Ösa OK18.47
216Anne ØstvoldHeming Orientering18.48
217Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK18.49
218Ida HøsøienTynset IF18.50
219Mia UrsetIL BUL-Tromsø18.51
220Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL18.52
221Elida FuglemEmblem IL18.53

D 13-16C

1 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
424Linn StrømSandefjord OK19.09
425Hedda Kind KjellevoldModum OL19.10

D 15-16

2 300 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158Amalie LøkkebergFredrikstad SK19.12
159Elin LadängesAlfta-Ösa OK19.13
160Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK19.14
161Andrea sæther VerdeniusVingelen IL19.15
162Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK19.16
163Emma EngehultNotodden OL19.17
164Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL19.18
165Ingrid MobråthenBotne SK19.19
166Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn19.20
167Kristin Melby JacobsenLardal OL19.21
168Maria GrovanOL Tønsberg og omegn19.22
169Lise StrømSandefjord OK19.23
170Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL19.24
171Une HoltermannPorsgrunn OL19.25
172Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn19.26
173Ragnhild Mathea HelmersenFet OL19.27
174Ida Marie FlågenHeming Orientering19.28
175Eline Horten JordetVingelen IL19.29
176Emma Bangstad BergersenHamar OK19.30
177Ella SandbergAlfta-Ösa OK19.31
178Ane Malene KolstadFreidig19.32
179Irma ÖstbergAlfta-Ösa OK19.33
180Mari Grøtli SvergjaKvikne IL19.34
181Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK19.35
182Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK19.36
183Emma DåsnesVang OL19.37

D 17-C

1 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
416Heidi SvalundKonnerud IL19.01
417Amalie BartnesOL Vallset/Stange19.02

D 17-18

2 700 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Kristine KravdalGjø-Vard OL18.35
112Berthe TesloHadeland OL19.28
113Marion Halvorsen NustadLillehammer OK19.29
114Hege HallanOK Skøynar19.30
115Hedda Hoff HagenByåsen IL19.31

D 19-20

1 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø18.37
3Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF18.38

D 21-

1 500 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22Marit Rønning SkoglundNTNUI18.57
24Marte Hoff HagenNTNUI18.59
25Helen PalmerByåsen IL19.00
26Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK19.01
27Eva TesarovaWing OK19.02
28Malin EijsinkNydalens SK19.03
29Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering19.04
30Ellen DavidssonAlfta-Ösa OK19.05
31Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering19.06
32Anna MårsellStora Tuna OK19.07
33Oda WennemoByåsen IL19.08

D 35-

2 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
117Heidi Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK18.31
118Anu ÅkermanHiidenkiertäjät18.32
119Anna-Thekla TonjerElverum OK18.33
120Astrid RiisHolbæk OK18.34
121Lina Undrum MariussenOppsal Orientering18.35
122Karianne RuudLillehammer OK18.36
123Jane Mydland HellandEgersund OK18.37

D 40-

2 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Astrid KravdalGjø-Vard OL18.39
126Stine Olsen KirkevikHamar OK18.40
127Mari TaraldrudRaumar Orientering18.41
128Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK18.42
129Heidi TronbølFet OL18.43
130Marit InngjerdingenHeming Orientering18.44
131Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering18.45
132Helena AxelssonNydalens SK18.46

D 45-

2 000 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
264Ann Elin FlågenHeming Orientering18.47
265Anne Mette GrøtliKvikne IL18.48
266Ingjerd SommerstadKongsberg OL18.49
267Sissel BolstadTynset IF18.50
268Anne UrsetIL BUL-Tromsø18.51
269Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn18.52
270May Ingela HopeModum OL18.53
271Gunn Elin RudiHadeland OL18.54
272Sara MathisenPorsgrunn OL18.55
273Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF18.56
274Målfrid KonstKristiansand OK18.57
275Anne Guro NøklebyRingerike OL18.58
276Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb18.59
277Kari Tønset GuttvikWing OK19.00
278Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF19.01

D 50-

2 000 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
280Astrid BrevikStokke IL19.03
281Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK19.04
282Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL19.05
283Tone AlmåsIL Leik19.06
284Anne Meli NarjordOs IL19.07
285Lotta MyhreIL Koll19.08
286Hilde ForbordMalvik IL19.09
287Sigrun NygårdAsker Skiklubb19.10
288Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK19.11
289Hege SolerødGjø-Vard OL19.12
290Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK19.13
291Birgit Wikan BergIL Nansen19.14
292Britt Vangen SandvoldTynset IF19.15
293Ingrid RavnanOL Toten-Troll19.16
294Hanne Løver ThonModum OL19.17
295Mai Iren AlmåsIL Leik19.18
296Torunn Økern JensenRingerike OL19.19
297Anne Marit BjergaardNydalens SK19.20
298Marit Follestad TandbergModum OL19.21
299Tiri RebårdSandefjord OK19.22
300Kristin SandvenNotodden OL19.23
301Helena BångaAlfta-Ösa OK19.24
302Mari HoffByåsen IL19.25

D 55-

1 900 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
375Nina-Beate LiabakkByåsen IL19.28
376Anne DahlNydalens SK19.29
377Kjersti NarumOL Vallset/Stange19.30
378Anne LofthusLillehammer OK19.31
379Liv MeliIL Nansen19.32
380May Jorunn RognlienModum OL19.33
381Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF19.34
382Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL19.35
383Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK19.36
384Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF19.37
385Ragnhild DåsnesOs IL19.38
386May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering19.39
387Vanja StaffOL Toten-Troll19.40
388Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering19.41
389Margrete EngzeliusAsker Skiklubb19.42

D 60-

1 900 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
365Sigrid KalbækkenTynset IF19.18
366Kari UndrumElverum OK19.19
367Sunniva Johaug RyenOs IL19.20
368Eli RingdalenMo OK19.21
369Anne Mette NormannTynset IF19.22
370Kari OsmoenOs IL19.23
371Olaug F MydlandEgersund OK19.24
372Grete Berge OwrenFreidig19.25
373Kjellrun SporildMalvik IL19.26

D 70-

1 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
359Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange19.12
360Hilary PalmerNotts OC19.13
361Anne-Lise BrenneOL Trollelg19.14
362Inger Johanne SimensenOs IL19.15
363Randi Aas FjæstadHamar OK19.16

D 75-

1 900 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
326Anne-Mari HaagensenOs IL18.39
327Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag18.40
328Birgitte BekkelundRøyken OL18.41
329Sigrid MeliOs IL18.42
330Grete UrsetVingelen IL18.43
331Odbjørg NordengRudsbygd IL18.44
332Solveig VingelenVingelen IL18.45

H -10

1 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
399Aksel Tonjer FingarsenElverum OK18.44
400Erik BeitdokkenLillehammer OK18.45
401Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb18.46
402Jørgen RønningenIL Nansen18.47
403Oskar ÅkermanHiidenkiertäjät18.48
404Ole Jacob MyklebustIL Koll18.49
405Silas August ThomsenHolbæk OK18.50
406Torvin Bergh-HansenByåsen IL18.51
407Herman Finstad LandTyrving IL18.52
408Eirik Lie BolstadOK Skøynar18.53
409Fredrik BueOL Tønsberg og omegn18.54

H 11-12

1 600 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Benjamin BuhlerMåren OK17.00
418Sigmund Gustav ØlstadFet OL19.03
426Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK19.11
428Heine FuglemEmblem IL19.13
429Linus HanssonAlfta-Ösa OK19.14
430Jacob Finstad LandTyrving IL19.15
431Rasmus EngehultNotodden OL19.16
432Dagfinn StenvikByåsen IL19.17
433Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL19.18
434Emil ÅkermanHiidenkiertäjät19.19
435Emil Tonjer FingarsenElverum OK19.20
436Marius Lærum HagenTynset IF19.21
437Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK19.22
438Sigve Lie BolstadOK Skøynar19.23
439Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK19.24
440Nikolai TesloHadeland OL19.25

H 13-14

2 200 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eivind NæveIL Leik17.00
223Eskil BrændenLillomarka OL18.55
224Simen Gløgård StensrudNittedal OL18.56
225Jakob A. GjedeboOppsal Orientering18.57
226Håkon HallanOK Skøynar18.58
227Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.59
228Martin Christoffer BorgIL Koll19.00
229Imre Overgård FremstadByåsen IL19.01
230Kidus Abiy GirmaIL Koll19.02
231Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn19.03
233Oskar HopeModum OL19.05
234Eirik Olsen KirkevikHamar OK19.06
235Simon DirfeldtOs IL19.07
236Alfred F. HøysæterWing OK19.08
237Herman Bruchmüller SundtByåsen IL19.09
238Emil Husebye AamodtFredrikstad SK19.10
239Ola DåsnesVang OL19.11
240Tobias Tronbøl LiumIL Koll19.12
241Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL19.13
242Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn19.14
243Anders Næss-UlsethHeming Orientering19.15
244Johannes Salvesen-LundeIL Koll19.16
245Gabriel GjoneSandefjord OK19.17
246Jonas HickenIL Koll19.18

H 13-16C

1 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
423Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK19.08

H 15-16

2 700 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80Sebastian Rød FeragenTynset IF18.56
81Hallgeir BrevikStokke IL18.57
82Rolf Andreas BergNydalens SK18.58
83Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering18.59
84Jon HanssonOk Kåre19.00
85Aksel Lie BolstadOK Skøynar19.01
86Axel AaldeNydalens SK19.02
87Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL19.03
88Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn19.04
89Hans UrsetIL BUL-Tromsø19.05
90Kasper Bakken UlsethNydalens SK19.06
91Anders TørumSelbu OK19.07
92Sivert PoppeFredrikstad SK19.08
93Christian Fredrik BorgIL Koll19.09
94Mats LindaasElverum OK19.10
95Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK19.11
96Brage TakleKristiansand OK19.12
97Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK19.13
98Magne GuttvikWing OK19.14
99Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL19.15
100Sander Tonjer FingarsenElverum OK19.16
101Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb19.17
102Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK19.18
103Tobias MathisenPorsgrunn OL19.19
104Benjamin GjoneSandefjord OK19.20
105Balder Hasvik LarsenHalden SK19.21
106Martin Nøkleby MellingRingerike OL19.22
107Gaute LindaasElverum OK19.23
108Teodor Mo HjelsethNydalens SK19.24
109Vetle Meli NarjordOs IL19.25

H 17-C

1 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
411Martin Aasen WrightOppsal Orientering18.56
412Simen Olsen KirkevikHamar OK18.57
413Kristian NarumOL Vallset/Stange18.58
414Ivar OlsenKonnerud IL18.59

H 17-18

1 500 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Mikkel HoltFreidig18.40
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL18.41
7Håvard VeieOK Skøynar18.42
8Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18.43
9Jørgen SchjølbergTynset IF18.44
10Jo Even KolstadFreidig18.45
11Hallvar HallanOK Skøynar18.46

H 19-20

1 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Bjørn Anders FlågenHeming Orientering19.10
36Oscar LyngenFreidig19.11
37Rasmus MathisenPorsgrunn OL19.12

H 21-

1 500 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Carl Petter LyngenFrol IL19.14
40Peder Aukrust OsmoenOs IL19.15
41Lars Sandstad SkjesetFrol IL19.16
42Stein Vidar ThunKlæbu IL19.17
43Jan SchmidOL Trollelg19.18
44Vegard LineNydalens SK19.19
45Johannes NarumOL Vallset/Stange19.20
46Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering19.21
47Kenneth MydlandEgersund OK19.22
48Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL19.23
49Beat RothNydalens SK19.24
50Olav Andreas RemmenOL Trollelg19.25
51Linus BohmanMalungs OK19.26
52Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL19.27
53Ola KeiseråsIL Leik19.28
54Jørgen ElisenbergHamar OK19.29
55Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering19.30
56Jonas UnsgårdIL Leik19.31
57Halvor LundFreidig19.32
58Linus OlhansÅs-NMBU Orientering19.33
59Matthew NgOslostudentenes IK19.34

H 35-

1 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13Håvard SundbergStor-Elvdal SK18.48
14Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF18.49
15Audun FingarsenElverum OK18.50
16Christer JohanssonAlfta-Ösa OK18.51
17Alex PedersenOL Trollelg18.52
18Jonas NyholmAlfta-Ösa OK18.53
19Torbjørn KravdalGjø-Vard OL18.54
20Olav HellandEgersund OK18.55

H 45-

2 700 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.37
62Geir SchjølbergTynset IF18.38
63Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø18.39
64David LøverModum OL18.40
65Stig MellingRingerike OL18.41
66Ola BeitdokkenLillehammer OK18.42
67Espen DanevadFredrikstad SK18.43
68Anders ÅkermanHiidenkiertäjät18.44
69Morten LøbergOK Fjell18.45
70Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK18.46
71Espen RøsteKongsberg OL18.47
72Niklas AldinStora Tuna OK18.48
73Håkon DåsnesVang OL18.49
74Tormod KleppaLillehammer OK18.50
75Svein Anders MelhusSteinkjer OK18.51
76Kenneth WesterheimStord Orientering18.52
77Even ErlienGjø-Vard OL18.53
78Bent Olav AamodtFredrikstad SK18.54

H 50-

2 300 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
148Erik BorgIL Koll18.29
134Jan HageIL Leik18.48
135Magne BrændenLillomarka OL18.49
136Torger HøsøienTynset IF18.50
137Arild H ClausenFreidig18.51
138Pål-Erik LangøigjeltenHamar OK18.52
139Per Ole DahlsrudNydalens SK18.53
140Per Olav GulbrandsenLarvik OK18.54
142Pål MyklebustIL Koll18.56
143Lars EnerhaugenModum OL18.57
144Christian GløgårdNittedal OL18.58
145Gunnar HopeModum OL18.59
146Stein Ivar FossMelhus IL19.00
147Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering19.01
149Øystein WiggenByåsen IL19.03
150Roger ØstvoldHeming Orientering19.04
151Andreas BolstadOK Skøynar19.05
152Rune EngehultNotodden OL19.06
153Atle PedersenMelhus IL19.07
154Trond GjelstadSandefjord OK19.08
155Anders FlågenHeming Orientering19.09
156Terje LarsenHalden SK19.10
141Tommy OlsenHamar OK19.38

H 55-

2 000 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
304Nils Harald StaffOL Toten-Troll19.27
305Harald OmlandSkien OK19.28
306Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering19.29
307Harald SvergjaNord-Østerdal OK19.30
308Knut HagenByåsen IL19.31
309Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL19.32
310Leif Kåre BessebergEiker OL19.33
311Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering19.34
312Tore Voss FagervoldBærums Skiklub19.35
313Onno VerberneOL Toten-Troll19.36
314Jon KvisliBø OL19.37
315Per EngebakkenNord-Østerdal OK19.38
316Olav BakkenØstmarka OK19.39
317Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering19.40
318Johan LundeIL Koll19.41
319Erik SlettumGjø-Vard OL19.42

H 60-

2 000 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
248Karl-Erik LindAlfta-Ösa OK18.31
249Kai MidtskogenBotne SK18.32
250Arvid MydlandEgersund OK18.33
251Jan Kåre VatneMo OK18.34
252Rolf Helge RøsandNidarøst OK18.35
253Eirik Næss-UlsethHeming Orientering18.36
254Geir OwrenFreidig18.37
255Frode BergersenHamar OK18.38
256Edvard DahlOL Vallset/Stange18.39
257Kjell MaroniByåsen IL18.40
258Frode HjorthHamar OK18.41
259Harald ØstbyeElverum OK18.42
260Øyvind GylverAsker Skiklubb18.43
261Morten DueMåren OK18.44
262Ørjan Eirik ValestrandFana IL18.45

H 65-

1 900 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
334Asbjørn SchjerveLøten o-lag18.47
335Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss18.48
336Ottar RyenOs IL18.49
337Rolf WærnesOrkanger IF18.50
338Steinar MariussenElverum OK18.51
339Rune M HoltFreidig18.52
340Eivind HøysæterSamnanger IL18.53
341Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb18.54
342Avle Christen BjørnHamar OK18.55

H 70-

1 900 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
344John Birger SkansenRudsbygd IL18.57
345John PalmerNotts OC18.58
346Tormod PrestrudRudsbygd IL18.59
347Tor TrøanHadeland OL19.00
348Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering19.01
349Knut FjæstadHamar OK19.02
350John Ivar KjellevoldModum OL19.03
351Peter KlavenessMåren OK19.04
352Steinar SimensenOs IL19.05
353Kjell GrønhovdModum OL19.06
354Terje MalmHamar OK19.07
355Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg19.08
356Erik HaagensenOs IL19.09
357Tore StubbeNord-Østerdal OK19.10

H 75-

1 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
321Sigvald RobberstadStord Orientering18.34
322Lars ButtingsrudVingelen IL18.35
323Einar StensbyLøten o-lag18.36
324Bjørn Ivar RyenVingelen IL18.37

H 80-

1 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
419Anders LaugloOL Trollelg19.04
420Mads BergNord-Østerdal OK19.05
421Arne SvalundØyer-Tretten IF19.06
422Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag19.07

Direkte B

2 300 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
476Kendra LollarOK Skøynar17.00
477Tone FlægstadOK Skøynar17.00
479Frank SandbergFlyfemkamp17.00
480Glenn MullerØstmarka OK17.00
481Merethe OlsenFlyfemkamp17.00
482Einar LoftusNydalens SK17.00
485Kristian StensrudOL Trollelg17.00
486Kirsti Nes-OlsenOL Trollelg17.00
1001Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL17.00
184Vidar AmundalNOTEAM19.38
185Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange19.39
186Mona Lund VeieOK Skøynar19.40
187Mona Høysæter FenstadWing OK19.41
188Leif JordetVingelen IL19.42
189Per Jacob ØlstadFet OL19.43
190Lea-Rebekka TonjerNydalens SK19.44
191Solveig KongsrudModum OL19.45
192Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL19.46
193Knut GjoneSandefjord OK19.47
194Øyvind HelmersenFet OL19.48
195Sigrun GjoneSandefjord OK19.49
196Arild HeggesetFreidig19.50
197Christina ErikssonAlfta-Ösa OK19.51
198Jane Karine HelmersenFet OL19.52
199Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering19.53
200Marit Eggen NyaasTynset IF19.54
201Maj-Lisbet RønningFreidig19.55
202John Olav NæveIL Leik19.56
203Mia EngehultNotodden OL19.57
204Bente HortenVingelen IL19.58
206Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK20.00
207Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering20.01

Annonser

IOF Eventor