Norsk Orientering

Startliste for Vestfold Høstcup 5

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 5
Arrangørorganisasjon: OL Trollo
Dato: tirsdag 11 september 2018

N-åpen

1 810 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn14.00
0Alexander DybvikStokke IL14.00
0Kristian HaugbergAndebu IL14.00
0Lars Sørsdal IdlandAndebu IL14.00
0Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL14.00
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL14.00
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn14.00
0Andreas KristiansenOL Trollo14.00
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn14.00
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL14.00
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL14.00
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL14.00
0Johan Sommerstad-EidAndebu IL14.00
0Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK14.00

D11-12

2 430 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn14.00
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn14.00
0Daniella GjoneSandefjord OK14.00
0Anne HaugbergAndebu IL14.00
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK14.00
0Annika van RaaijHedrum OL14.00

D11-12N

1 810 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK14.00

D13-14

2 430 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Maria GrovanOL Tønsberg og omegn14.00

D13-16C

2 430 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL14.00
0Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL14.00

D15-16

2 970 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK14.00
0Emilie JahreAndebu IL14.00
0Emilie JohansenSandefjord OK14.00
0Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn14.00
0Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn14.00

D15B

2 430 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Julie EikelandOL Tønsberg og omegn14.00

D17

3 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Charmaine FungOL Trollo14.00
0Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK14.00
0Pernille NaufHedrum OL14.00
0Tone StoklandSandefjord OK14.00

D17C

2 430 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kari BergLarvik OK14.00
0Lill DürbeckHedrum OL14.00
0Pernille MoltebergHedrum OL14.00
0Inger MørkSandefjord OK14.00
0Hanne Skjelland HansenAndebu IL14.00
0Wenche TrollsåsAndebu IL14.00

D17N

1 810 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0May NorkveldeNOTEAM14.00

D40

2 970 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Wenche EikåsSandefjord OK14.00
0Anette Kjærås FiringAndebu IL14.00
0Kari Reppesgård HoltHedrum OL14.00
0Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn14.00
0Tone Sølie LysnesHedrum OL14.00
0Celine Vik OlsenLarvik OK14.00
0Katrine van RaaijHedrum OL14.00
0Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK14.00

D50

2 970 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Karin EriksenOL Tønsberg og omegn14.00
0Tiri RebårdSandefjord OK14.00

D60

2 340 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anne Lise AndreassenSandefjord OK14.00
0Randi Kristin NærumLarvik OK14.00
0Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn14.00
0Elisabeth RødAndebu IL14.00
0Else StordalOL Tønsberg og omegn14.00
0Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn14.00

D70

2 340 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gerd LangsethLarvik OK14.00
0Astrid Reppesgård LieHedrum OL14.00
0Hjørdis ØvreåsBotne SK14.00

H11-12

2 430 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jens G. DybvikStokke IL14.00

H13-14

2 430 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gabriel GjoneSandefjord OK14.00
0Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn14.00
0Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn14.00

H13-16C

2 430 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn14.00

H15-16

3 500 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jonas EikåsSandefjord OK14.00
0Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn14.00
0Kristoffer FjæreHedrum OL14.00
0Benjamin GjoneSandefjord OK14.00
0Henrik R HoltHedrum OL14.00
0Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn14.00
0Viljan van RaaijHedrum OL14.00
0Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn14.00

H15B

2 430 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn14.00
0Trond Olav JahreAndebu IL14.00

H17

3 710 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Martin AskeAndebu IL14.00
0Jørgen FrøydLarvik OK14.00
0Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn14.00
0Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn14.00
0Sindre R HoltHedrum OL14.00
0Jarle LysnesHedrum OL14.00
0Brian PoonOL Trollo14.00
0Hans Olav SkogstadTelenor BIL14.00

H17C

2 430 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristian Juel JohannessenHedrum OL14.00
0Kasper SøylandOL Trollo14.00
0Eskil VikenAndebu IL14.00

H40

3 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Atle BorgersenHedrum OL14.00
0Jo Børre EikåsSandefjord OK14.00
0Rune Firing HaugbergAndebu IL14.00
0Anders Kristian HoltHedrum OL14.00
0Knut Ivar JohansenSandefjord OK14.00
0Espen JohnsenHedrum OL14.00
0Tom KristensenLarvik OK14.00
0Erling LefsakerAndebu IL14.00
0Eelco van RaaijHedrum OL14.00
0Eirik SkavhellenBotne SK14.00

H50

3 500 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Trond GjelstadSandefjord OK14.00
0Per Olav GulbrandsenLarvik OK14.00
0Anders HansenAndebu IL14.00
0Roger LysnesHedrum OL14.00
0Roar MathisenOL Tønsberg og omegn14.00
0Terje B. OlsenOL Tønsberg og omegn14.00
0Bjørnar OlsrødStokke IL14.00
0Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn14.00
0Per Einar StrømHedrum OL14.00

H60

2 970 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Elling AakreAndebu IL14.00
0Ragnar Niemi BergStokke IL14.00
0Øivind FadumSande Sportsklubb14.00
0Bent HaflanOL Tønsberg og omegn14.00
0Kai MidtskogenBotne SK14.00
0Sigbjørn MyhreAndebu IL14.00
0Martin NaufHedrum OL14.00
0Per Dag NordkveldeHedrum OL14.00
0Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn14.00
0Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn14.00

H70

2 340 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Per Øystein AndersenLarvik OK14.00
0Arne D. ChristensenSandefjord TIF14.00
0Tor Eivind EdvardsenLarvik OK14.00
0Frank EliassenSandefjord OK14.00
0Tormod FjæreHedrum OL14.00
0Helge FossheimHedrum OL14.00
0Lars Martin GjeinStokke IL14.00
0Rolf GjølbergLarvik OK14.00
0Svein Børge HaugbergSandefjord OK14.00
0Ragnar HillestadLardal OL14.00
0Alf Johan HjelmtvedtEiker OL14.00
0Runar KittilsenStokke IL14.00
0Arne KristensenStokke IL14.00
0Jørgen KvilhaugBotne SK14.00
0Roar LøkenSandefjord OK14.00
0Kåre NilsenSandefjord TIF14.00
0Hans StordalOL Tønsberg og omegn14.00
0Kåre ThorbjørnsenLarvik OK14.00
0Svein ThorsenSandefjord TIF14.00
0Thorolf TrolsrudBotne SK14.00
0Magnar ØvreåsBotne SK14.00

H80

2 340 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Oddvar GjelstadSandefjord OK14.00
0Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn14.00
0Magnar ReppesgårdHedrum OL14.00
0Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn14.00

Annonser

IOF Eventor