Norsk Orientering

Startliste for Flex-o-løp, Tømmeråsen Øst

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Flex-o-løp, Tømmeråsen Øst
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: lørdag 25 august 2018

N-åpen

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eirik HessenStokmarknes OL12.04.59
Hanne Mikalsen BergHarstad OL12.06.30
Signe BergHarstad OL12.06.33
Hedda Linnea Wergeland HofsøHarstad OL12.37.22

D 11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Lise MarcussenHarstad OL12.08.52

D 13-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Helene Alsos HöglinHarstad OL12.13.40

D 13-16B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Thea HolandHarstad OL12.23.08

D 13-16N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Amalie Lian12.18.17

D 15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hanne MarcussenHarstad OL12.09.45

D 17-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Siri EidnesHarstad OL12.11.17
Wenche M. RydningHarstad OL12.21.46
Hilde SvendsenBardu IL12.35.02

D 40-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hege NornesHarstad OL12.39.37

D 50-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kristin SvendsenHarstad OL12.18.50

H 13-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL12.28.48

H 15-16

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jon MarcussenHarstad OL12.24.48
Ragnar KranbergMercury SK, EST12.46.27

H 17-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kurth-Christian SandnessStokmarknes OL12.15.02
Torstein MellemHarstad OL12.17.16
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL12.27.30
Knut Øyvind JohansenBardu IL12.33.36
Øystein WergelandHarstad OL12.37.21
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL12.42.34
Geir MoholdtIL BUL-Tromsø12.52.18

H 17-B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Geir HigraffStokmarknes OL12.10.49

H 40-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bård SkjønhaugHarstad OL12.07.09
Michael UlværStokmarknes OL12.12.50
Dag MarcussenHarstad OL12.30.58

H 50-B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jens Olav HessenStokmarknes OL12.07.49

Annonser

IOF Eventor