Norsk Orientering

Startliste for VestMjøsa-cup 6 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 6 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 5 september 2018

D11-12

2 220 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL17.30
0Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL17.30

D13-14

2 780 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emma Visted-HansenGjø-Vard OL17.30

D17

4 580 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Berit BergsetGjø-Vard OL17.30
0Eli Ringstad LienGjø-Vard OL17.30
0Hildegunn LindstadOL Toten-Troll17.30

D50

3 510 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering17.30
0Eirin LodgaardByåsen IL17.30
0Hege SolerødGjø-Vard OL17.30
0Vanja StaffOL Toten-Troll17.30

H10

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll17.30
0Johannes HøieGjø-Vard OL17.30

H11-12

2 220 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Amund FlaskerudOL Toten-Troll17.30
0Even LienGjø-Vard OL17.30
0Mats LigaardenGjø-Vard OL17.30
0Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL17.30

H13-14

2 780 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL17.30
0Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll17.30

H15-16

4 580 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sigurd KvammeOL Toten-Troll17.30

H17

4 580 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Simen BallangrudOL Toten-Troll17.30
0Even ErlienGjø-Vard OL17.30
0Trond FlaskerudOL Toten-Troll17.30
0Håvard KvammeOL Toten-Troll17.30

H50

4 580 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjarte LindstadOL Toten-Troll17.30
0Lars LodgaardRaufoss IL Orientering17.30
0Nils Harald StaffOL Toten-Troll17.30
0Audun StrandlieGjø-Vard OL17.30

H60

3 510 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ola BroxOL Toten-Troll17.30
0Sjur GjestvangOL Toten-Troll17.30

H70

2 780 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Svein SolerødOL Toten-Troll17.30
0Arne StrandlieGjø-Vard OL17.30
0Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering17.30

N-åpen

2 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL00.00
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL17.30
0Ole Kristian Solli KvikstadOL Toten-Troll17.30
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll17.30
0Andreas SkistadGjø-Vard OL17.30
0Daniel SkistadGjø-Vard OL17.30
0Sjur Onstad SolheimGjø-Vard OL17.30

C-åpen

2 220 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Solfrid HøieGjø-Vard OL17.30
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll17.30

B-åpen

2 780 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Markus KvammeOL Toten-Troll17.30

A-åpen

4 580 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lars LienGjø-Vard OL17.30

Annonser

IOF Eventor