Norsk Orientering

Startliste for Blodslitet Elite

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet Elite
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 20 oktober 2018

D 17-18 E

11 875 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK11.15
602Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK11.15
603Inga Vestøl StødleKristiansand OK11.15
604Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK11.15
605Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.15
606Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.15
607Karen Hoel JomaasFossum IF11.15
608Ada WulfsbergNydalens SK11.15
609Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL11.15
610Malin HaugeHisøy OK11.15
611Marie LilandNydalens SK11.15
612Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK11.15
613Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL11.15
614Ingeborg RognstadHadeland OL11.15
615Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett11.15
616Hanne VassendPorsgrunn OL11.15
617Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.15
618Mari Strømme LidVaregg Fleridrett11.15
619Tove EkströmLinköpings OK11.15
620Frida SahlmanLinköpings OK11.15
621Solveig Moen LetmolieEiker OL11.15
622Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11.15
623Tora IndregardIL BUL-Tromsø11.15
624Pernille KatlaFossum IF11.15
625Helene EgerKongsberg OL11.15
626Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.15
627Mina JørgensenIL Tyrving11.15
628Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL11.15
629Andrea RanvikKonnerud IL11.15
630Karoline BjørnerødOK Moss11.15
631Christine HoenEiker OL11.15
632Marlin HaavengenKongsberg OL11.15
633Anniken RanvikKonnerud IL11.15
634Åsne Naadland HoloFossum IF11.15
635Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.15
636Malin KristianssonTrollhättans SOK11.15
637Marie Lindløv JensenSarpsborg OL11.15
638Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.15
639Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna11.15
640Ingvild LangeggenKongsberg OL11.15
641Aurora GjølsjøOK Moss11.15
642Oda Marie ColquhounLillomarka OL11.15
643Hedda Raadal BjørloHalden SK11.15
644Sofia JohanssonOK Skärmen11.15
645Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL11.15
646Tuva Aas StræteRingerike OL11.15

D 19-20 E

12 750 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb10.45
702Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF10.45
703Oda J SikkelandIL Tyrving10.45
704Rikke Blakkestad IngesenFossum IF10.45
705Johanna GuståsLinköpings OK10.45
706Vilma BlennowHalden SK10.45
707Caroline PigerreIFK Lidingö SOK10.45
708Synne StrandAsker Skiklubb10.45
709Ida KristianssonHalden SK10.45
710Agnes Nørgård KrachtFarum-Tisvilde OK10.45
711Ida ØbroOK Orion10.45
712Ingvild Paulsen VieÅs-NMBU Orientering10.45
713Klara AxelssonEksjö SOK10.45
714Jenny WegebroHalden SK10.45

D 21-E

15 875 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Anne M Hausken NordbergNydalens SK11.00
402Marie Hammer IversenØstmarka OK11.00
403Line Drange RuudRøyken OL11.00
404Charlotte WatsonLillomarka OL11.00
405Catherine TaylorOK Södertörn11.00
406Arntraut GötschIL BUL-Tromsø11.00
407Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL11.00
408Hedvig ÅstebølNTNUI11.00
409Lisa HolerGöteborg Majorna OK11.00
410Yvonne GunellFSO11.00
411Marie OlaussenFredrikstad SK11.00
412Eva JurenikovaHalden SK11.00
413Kristina YakubkinaLillomarka OL11.00
414Emma BergmanOK Pan Kristianstad11.00
415Anna HaatajaSK Pohjantähti11.00
416Miri Thrane ØdumIFK Göteborg11.00
417Aleksandra HornikPaimion Rasti11.00
418Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering11.00
419Maren Jansson HaverstadNTNUI11.00
420Lizzie InghamHalden SK11.00
421Ronja BjörklundNTNUI11.00

H 17-18E

15 250 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Jo Even KolstadFreidig10.30
202Aslak HeimdalKonnerud IL10.30
203Johan Kristian UndelandSturla, IF10.30
204Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK10.30
205Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn10.30
206Peter GisholtFossum IF10.30
207Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL10.30
208Kristian RykkjeVaregg Fleridrett10.30
209Victor HanssonJönköping OK10.30
210Rasmus MathisenPorsgrunn OL10.30
211Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn10.30
212Scott JuvikIL Gular10.30
213Jostein Svaland DaleVang OL10.30
214Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL10.30
215Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb10.30
216David RundeKristiansand OK10.30
217Sondre OttesenFredrikstad SK10.30
218Petter Liabakk EriksenByåsen IL10.30
219Njaal Ellegaard MelbyVang OL10.30
220Sander ArntzenAsker Skiklubb10.30
221Lukas OlmKils OK10.30
222Runar Saur ModahlFredrikstad SK10.30
223Eirik ImrikFredrikstad SK10.30
224Sivert Sande KvermeFossum IF10.30
225Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering10.30
226Skjalg NysæterSkien OK10.30
227Kristian PyttenKristiansand OK10.30
228Morten Örnhagen JørgensenOK Snab10.30
229Mathias RosenlundVaregg Fleridrett10.30
230Simen Spets StorhovFreidig10.30
231Isak JonssonNydalens SK10.30
232Anders VestølVegårshei IL10.30
233Eskil FrøislandVang OL10.30
234Søren Thrane ØdumIFK Göteborg10.30
235Linus KristianssonTrollhättans SOK10.30
236Anders HorveiRaumar Orientering10.30
237Trym B IslandOL Tønsberg og omegn10.30
238Niels Christian HellerudHalden SK10.30
239Fredrik HamreforsVästerås SOK10.30
240Simon FriskJärla Orientering10.30
241Benjamin NäslundSkogslöparna10.30
242Eirik Høst FossgardLillomarka OL10.30
243Alfred PetterssonMullsjö SOK10.30
244Erik HannrupIF Thor10.30
245Philip CarlssonNyköpings OK10.30
246Andreas Bock BjørnsenOK Pan Århus10.30
247Eirik BlågestadIndre Østfold OK10.30
248Elias Skjolden SørensenLillomarka OL10.30
250Gaute Kvittum NytrøenTynset IF10.30
251Kristoffer TengrothSundbybergs IK10.30
252Audun BerganNydalens SK10.30
253Eivind Berner MyhreFossum IF10.30
254Per Clemet WisløffAsker Skiklubb10.30

H 19-20E

16 525 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Øyvind HjermstadFossum IF10.00
502Simen BallangrudOL Toten-Troll10.00
503Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett10.00
504Erling HjermstadFossum IF10.00
505Oskar Spets StorhovFreidig10.00
506Oscar JohanssonKarlskrona SOK10.00
507Lukas LilandNydalens SK10.00
508Linus OlhansÅs-NMBU Orientering10.00
509Sindre R HoltHedrum OL10.00
510Anders HagaRaumar Orientering10.00
511Felix AxelssonMarkbygdens OK10.00
512Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus10.00
513Jesper SvenskStora Tuna OK10.00
514Viktor SkoogKils OK10.00
515Kasper FosserHeming Orientering10.00
516Mathias GløersenBækkelagets SK10.00

H 21-E

22 950 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Emil SvenskStora Tuna OK10.45
2Anders NordbergNydalens SK10.45
3Hans Petter MathisenFredrikstad SK10.45
4Johan RunessonTampereen Pyrintö10.45
5Thomas Natvig ÅrstadHalden SK10.45
6Magnus SvingheimRaumar Orientering10.45
7Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK10.45
8Bjørn EkebergIL Tyrving10.45
9Ivar LundanesIL Tyrving10.45
10Håvard HagaNydalens SK10.45
11Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL10.45
12Sondre Ruud BråtenNydalens SK10.45
13Anton KuukkaTampereen Pyrintö10.45
14Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK10.45
16Øyvind HelgerudHalden SK10.45
17Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK10.45
18Henrik EijsinkNydalens SK10.45
19Elias KuukkaTampereen Pyrintö10.45
20Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK10.45
21Einari HeinaroHelsingin Suunistajat10.45
22Jonas EggerGöteborg Majorna OK10.45
23Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK10.45
24Morten WettergreenFossum IF10.45
25Bryan Russell-KeelyIFK Lidingö SOK10.45
26Tore MyhrvoldFossum IF10.45
27Emil GranqvistNTNUI10.45
28Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK10.45
29Ola MartnerOK Pan Kristianstad10.45
30Eirik RavnanIL Tyrving10.45
31Hector HainesIFK Lidingö SOK10.45
32Hans JevanordFossum IF10.45
33Mårten BoströmIFK Lidingö SOK10.45
34Robert FredriksenNotodden OL10.45
35Fredrik BakkmanIFK Göteborg10.45
36Vetle ChristiansenBækkelagets SK10.45
37Aleksei AlekseyonokVarteig OL10.45
38Aleksi SorsaTampereen Pyrintö10.45
39Truls OsenVestre Akers SK10.45
40Fredrik EliassonHalden SK10.45
41Espen JakobsenIL Tyrving10.45

Annonser

IOF Eventor