Norsk Orientering

Startliste for WOC2019 - Norgescup Jr.

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Norgescup Jr.
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: fredag 16 august 2019

W 17-18 E

6 180 m, 81 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Mari Kilskar GrevskottFrol IL12.10
102Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering12.10
103Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna12.10
104Ida Sofie HjortlandLarvik OK12.10
105Magdalena SkachovaCzech junior team12.10
106Wilma BerganderEksjö SOK12.10
107Jana PekarovaCzech junior team12.10
108Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK12.10
109Tale StrandKongsberg OL12.10
110Elise AusenPorsgrunn OL12.10
111Oda Isnes TyseEiker OL12.10
112Ingrid LamarkGanddal IL12.10
113Adela VandasovaCzech junior team12.10
114Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.10
115Ine InstanesSturla, IF12.10
116Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL12.10
117Adela RydlovaCzech junior team12.10
118Annick MeisterVompatti OK12.10
119Alina NiggliOJura12.10
120Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett12.10
121Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett12.10
122Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12.10
123Karolina BejvlovaCzech junior team12.10
124Amélie AamodtOppsal Orientering12.10
125Alma HjertbergHestra IF12.10
126Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12.10
127Andrea RanvikKonnerud IL12.10
128Ingeborg RognstadHadeland OL12.10
129Ingrid BlindheimLillomarka OL12.10
130Lucie KorpasovaCzech junior team12.10
131Oda ScheeleNydalens SK12.10
132Nora Småge HilsenKonnerud IL12.10
133Marte Madslien BakkenNydalens SK12.10
134Marie Lindløv JensenOK Moss12.10
135Iris HolstTyrving IL12.10
136Iselin SørensenSturla, IF12.10
137Mina JørgensenTyrving IL12.10
138Moa HjorthDomnarvets GoIF12.10
139Tereza ChrastovaCzech junior team12.10
140Malene InstanesSturla, IF12.10
141Roza VejrazkovaCzech junior team12.10
142Åsne HaavengenKongsberg OL12.10
143Frida HaugskottOL Trollelg12.10
144Elza KuzeAlnis-JNSC12.10
145Ea LunøeNydalens SK12.10
146Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.10
147Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK12.10
148Jenny BaklidKonnerud IL12.10
149Petra HoleckovaCzech junior team12.10
150Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.10
151Ingvild LangeggenKongsberg OL12.10
152Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna12.10
153Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK12.10
154Märta LjungbergSjövalla FK12.10
155Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12.10
156Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK12.10
157Stine AuneNidarøst OK12.10
158Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK12.10
159Malene Teresia JebsenHeming Orientering12.10
160Ane Sofie KroghOppsal Orientering12.10
161Karen Hoel JomaasFossum IF12.10
162Kristine Eide RappRaumar Orientering12.10
163Solveig Moen LetmolieEiker OL12.10
164Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering12.10
165Kristine KravdalGjø-Vard OL12.10
166Anniken RanvikKonnerud IL12.10
167Michaela DittrichovaCzech junior team12.10
168Tove RingiOk Kåre12.10
169Katerina BlazkovaCzech junior team12.10
170Marie LilandNydalens SK12.10
171Alexandra LinløkkenØstmarka OK12.10
172Yngvild Langedal BreivikNydalens SK12.10
173Tina KallesonOppsal Orientering12.10
174Christine HoenEiker OL12.10
175Sofia EdvardssonJärfälla OK12.10
176Hanna WeyVompatti OK12.10
177Elsa NilssonDomnarvets GoIF12.10
178Clara AnderssonDomnarvets GoIF12.10
179Stella HolmboeTyrving IL12.10
180Mathilde Smedegaard MadsenSøllerud OK12.10
181Tilda GolsäterKorsnärs IF OK12.10

W 19-20 E

6 890 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
251Rikke Blakkestad IngesenFossum IF11.50
252Teele TelgmaEstonian National Team11.50
253Synne StrandAsker Skiklubb11.50
254Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.50
255Eliska SieglovaCzech junior team11.50
256Aurora GjølsjøOK Moss11.50
257Ragnhild EideByåsen IL11.50
258Katerina GrycovaCzech junior team11.50
259Amanda KarlssonOK Ravinen11.50
260Tereza JanosikovaCzech junior team11.50
261Signe SirmaAlnis-JNSC11.50
262Signe Bredholt JørgensenNTNUI11.50
263Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.50
264Karoline AuneHalden SK11.50
265Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna11.50
266Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK11.50
267Flurina BieriVompatti OK11.50
268Hanne VassendPorsgrunn OL11.50
269Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK11.50
270Jana PeterovaCzech junior team11.50
271Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK11.50
272Anna KopeckaCzech junior team11.50
273Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.50
274Barbora ChaloupskaCzech junior team11.50
275Katja BrütschVompatti OK11.50
276Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna11.50
277Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF11.50
278Klara NechanickaCzech junior team11.50
279Joelle MeisterVompatti OK11.50
280Anine LomeHamar OK11.50
281Marlin HaavengenKongsberg OL11.50
282Nikola ThynovaCzech junior team11.50
283Agnethe HasliBækkelagets SK11.50
284Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn Orientering11.50
285Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.50
286Isa EnvallIK Hakarpspojkarna11.50
287Lene Berg HanssenByåsen IL11.50
288Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11.50
289Hedda Raadal BjørloHalden SK11.50
290Martina OpalkovaCzech junior team11.50
291Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.50
292Ane DyrkornNTNUI11.50
293Pernille KatlaFossum IF11.50
294Thea DyrkornNTNUI11.50
295Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK11.50
296Ragne WiklundNydalens SK11.50

M 17-18 E

8 760 m, 95 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Albin FalkNyköpings OK11.35
2Gaute FosstveitRaumar Orientering11.35
3Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL11.35
4Anders VestølVegårshei IL11.35
5Tobias RøddeGanddal IL11.35
6Erik NilssonDalaportens OL11.35
7Emils ZernisSaldus OK11.35
8Henry SvensVästerbergslagens OL11.35
9Isak OlssonOK Orion11.35
10Birk Bell LysakerFana IL11.35
11Rasmus PetterssonOK Djerf11.35
12Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering11.35
13Johan Kristian UndelandSturla, IF11.35
14Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn11.35
15Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.35
16Karl GranathOk Kåre11.35
17Lukas LinkCzech junior team11.35
18Jonas GrønliFreidig11.35
19August Syrdal ØenHeming Orientering11.35
20Lars Young VikNydalens SK11.35
21Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.35
22Sondre OttesenFredrikstad SK11.35
23Jan GajdaCzech junior team11.35
24Erlend BørliFossum IF11.35
25Halvard KornmoPorsgrunn OL11.35
26Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.35
27Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.35
28Runar Saur ModahlFredrikstad SK11.35
29Rolf Trygve HaugKongsberg OL11.35
30Hallvar HallanOK Skøynar11.35
31Simen Spets StorhovFreidig11.35
32Milan MalackaCzech junior team11.35
33Vetle DrageKongsberg OL11.35
34David RundeKristiansand OK11.35
35Mikkel HoltFreidig11.35
36Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.35
37Cornelius BjørkSandefjord OK11.35
38Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn11.35
39Henrik R HoltHedrum OL11.35
40Oskar SundblomRånäs OK11.35
41Vegard KittilsenFreidig11.35
42Eivind Berner MyhreFossum IF11.35
43Jan NechanickyCzech junior team11.35
44Viljan van RaaijHedrum OL11.35
45Lars SandstadFreidig11.35
46Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.35
47Petter Liabakk EriksenByåsen IL11.35
48Sigurd SmemoSturla, IF11.35
49Kristian ØstermannHeming Orientering11.35
50Jens Øien KlosterFitjar IL11.35
51Sondre Zahl HagenFossum IF11.35
52Viktor Jellvert BörjesonGöteborg Majorna OK11.35
53Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn11.35
54Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF11.35
55Erlend Odd BergeKristiansand OK11.35
56Jonas EikåsSandefjord OK11.35
57Johannes LangaasNidarøst OK11.35
58Jan RuckerCzech junior team11.35
59Eirik BlågestadFredrikstad SK11.35
60Mattias ÖstbergStora Tuna OK11.35
61Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.35
62Ådne SkjærsteinTyrving IL11.35
63Filip AdamekCzech junior team11.35
64Håkon HolstadFreidig11.35
65Martin RinnbäckOK Ravinen11.35
66Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett11.35
67Hugo JakobssonEksjö SOK11.35
68Søren Thrane ØdumIFK Göteborg11.35
69Michal SvadlenaCzech junior team11.35
70Jakob TorgersenHalden SK11.35
71Ole Kristian TaksdalGanddal IL11.35
72Ondrej PipekCzech junior team11.35
73Mikkel KatlaFossum IF11.35
74Jonas GottsteinCzech junior team11.35
75Tobias AlstadFrol IL11.35
76Tomas JanovskyCzech junior team11.35
77Markus Andreas BreivoldGanddal IL11.35
78Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK11.35
79Felix FinsrudAsker Skiklubb11.35
80Emil BybergDomnarvets GoIF11.35
81Axel ElmbladBredaryds SOK11.35
82Henrik PetrisiVästerbergslagens OL11.35
83Henrik ReuschHeming Orientering11.35
84Arvid AronssonGöteborg Majorna OK11.35
85Lukáš RichtrCzech junior team11.35
86David BorgSödertälje-Nykvarn Orientering11.35
87Augusts VeldeOK Azuolas11.35
88Jonas CarlssonStora Tuna OK11.35
89Tobias EspedalNydalens SK11.35
90Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering11.35
91Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn11.35
92Ralfs EizvertinsAlnis-JNSC11.35
93Johan CallebergSnättringe SK11.35
94Emanuel HerberthsonLinköpings OK11.35
95Viktor SvenskStora Tuna OK11.35

M 19-20 E

10 330 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11.05
187Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK11.05
188Jonas FenclCzech junior team11.05
189Jørgen BaklidKonnerud IL11.05
190Emil AuseliusBredaryds SOK11.05
191Rihards KruminsAlnis-JNSC11.05
192Matias SalonenHelsingin Suunistajat11.05
193Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.05
194August Asheim BirkelandNTNUI11.05
195Oskar EdvardssonJärfälla OK11.05
196Lukas LilandNydalens SK11.05
197Duncan CurrieGaringal Orienteers11.05
198Vit HorcickaCzech junior team11.05
199Sebastian DalandKristiansand OK11.05
200Erik Hæstad BjørnstadFossum IF11.05
201Christian MichelsenDon't Get Lost11.05
202Sander ArntzenAsker Skiklubb11.05
203Philipp SchwarckOLG Regensburg11.05
204Erling HjermstadFossum IF11.05
205Oskar Spets StorhovFreidig11.05
206Felix AxelssonMarkbygdens OK11.05
207Kasper FosserHeming Orientering11.05
208Andrin WeyVompatti OK11.05
209Malte Kjær HemmingsenFarum-Tisvilde OK11.05
210Niels Christian HellerudHalden SK11.05
211Riccardo CasanovaOLG Regensburg11.05
212Emil StørmerFossum IF11.05
213Lasse Falck WeberFarum-Tisvilde OK11.05
214Sindre R HoltHedrum OL11.05
215Even LindaasVang OL11.05
216Knut KyrkjebøTIF Viking11.05
217Isac EricssonVäxjö OK11.05
218Mats EidsmoFreidig11.05
219Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11.05
220Sebastian FilipekCzech junior team11.05
221Anders HaugskottOL Trollelg11.05
222Simon HardenFK Boken11.05
223Aslak HeimdalKonnerud IL11.05
224Njaal Ellegaard MelbyVang OL11.05
225Gustav RuneforsVäxjö OK11.05
226Tomas KrivdaCzech junior team11.05
227Filip TrofastBredaryds SOK11.05
228Jostein Svaland DaleVang OL11.05
229Martin RoudnyCzech junior team11.05
230Lukas OlmKils OK11.05
231Einar MelsomFossum IF11.05
232Jan RusinCzech junior team11.05
233Scott JuvikIL Gular11.05
234Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL11.05
235Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL11.05
236Øyvind HjermstadFossum IF11.05
237Marius AurebekkKristiansand OK11.05
238Kristian Fredrik LynumFreidig11.05
239Elias JonssonNydalens SK11.05
240Eskil FrøislandVang OL11.05
241Ota SkvorFossum IF11.05
242Luca RizziASCO Lugano11.05

Annonser

IOF Eventor