Norsk Orientering

Startliste for WOC2019 - Spectatorrace 5

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 5
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: fredag 16 august 2019

Beginner

2 220 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56001Sturla SigurdssonStokke IL10.00
56002Selma Bergseng RindenLøten o-lag10.00
56003Aksel SolbergFredrikstad SK10.00
56004Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering10.00
56005Signe Drange RuudRøyken OL10.00
56006Julie Gjessing SkjesetVang OL10.00
56007Lilja MartomaaEspoon Suunta10.00
56008Fabian JohannessenKristiansand OK10.00
56009Magnus LestebergKongsberg OL10.00
56010Mari Oraug RyghIL Koll10.00
56011Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll10.00
56012Max CliffordsonTolered-Utby OL10.00
56013Tobias TøråKristiansand OK10.00
56014Edvin StjernlöfIFK Göteborg Orientering10.00
56015Håkon Gjessing SkjesetVang OL10.00
56016Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10.00
56018Jakob SternerSträngnäs-Malmby OL10.00
56019Petter Brenna-LundNittedal OL10.00
56020Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering10.00
56021Magnus Syversen GihleOppsal Orientering10.00
56022Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering10.00
56023Oda Mørk FurunesGjø-Vard OL10.00
56024Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL10.00
56025Elise HaugeSarpsborg OL10.00
56026Mari Mørk FurunesGjø-Vard OL10.00
56027Ruben Mydland HellandEgersund OK10.00
56028Eskil Bergseng RindenLøten o-lag10.00
56029Hans Georg LeopolderIL Koll10.00
56032Emil StorvollÅs-NMBU Orientering10.00
56035Ida  Lindseth HartmannRøyken OL10.00
56038Mathias Lindseth HartmannRøyken OL10.00
56039Agnar JohannessenNOTEAM10.00
56041Meret LemmelLuxOC10.00
56042Aslak Kvaase-WensaasLommedalens IL10.00
56043Niklas BakkeLøten o-lag10.00
56044Assar SandHalden SK10.00
56045Pål-Steinar Pedersen KureSarpsborg OL10.00
56046Filip SolbergNOTEAM10.00
56047Sixten SandHalden SK10.00
56050Linnea LöfgrenStångenäs AIS10.00
56052Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK10.00
56053Ludvig AxenborgGöteborg Majorna OK10.00
56056Wilmer AxenborgGöteborg Majorna OK10.00
56059Halvor Kvaase-WensaasLommedalens IL10.00
56062Assar LöwegrenIFK Göteborg10.00
56065Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OK10.00
56078Mathias SundbyLarvik OK10.00
56079Arvid BorgLerums SOK10.00

W -10

2 110 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50001Hedvig GrahnIFK Göteborg Orientering13.02
50002Vigdis SigurdsdottirStokke IL13.03
50003Julie Økern HågårdKonnerud IL13.04
50004Anaïs MazyCO Liege13.05
50005Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK13.06
50006Sereina SnerthammerKristiansand OK13.07
50007Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering13.08
50008Louna VialardOrientation Passion Avignon13.09
50009Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK13.10
50010Alina TiemannOLG Stäfa13.11

W 11-12

2 250 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50043Izabella LjungbergOK Tyr11.57
50044Elly EinarssonKungälvs OK11.58
50045Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK11.59
50046Signe ForsbergSkogslöparna12.00
50047Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna12.01
50048Helene ScheeleNydalens SK12.02
50049Maja MasesStora Tuna OK12.03
50050Synne Syversen GihleOppsal Orientering12.04
50051Tuva HenricssonOK Tyr12.05
50052Sofie Holm NedrebøOK Moss12.06
50053Felicia PerssonHelsingborgs SOK12.07
50054Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna12.08
50055Erle Elise WoldOK Moss12.09
50056Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø12.10
50057Elise RenardKongsberg OL12.11
50058Johanne BergLøten o-lag12.12
50059Daniella GjoneSandefjord OK12.13
50060Tereza Ester KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave12.14
50061Iben Johansen-BarliOppsal Orientering12.15
50062Lufei TanLearnjoy Sports12.16
50063Minna Sofie WingstedtHalden SK12.17
50064Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering12.18
50065Vika ZhuravlevaHalden SK12.19
50066Ingrid Merete JebsenHeming Orientering12.20
50067Rachel CottingOLG Stäfa12.21
50068Juliane BurgmairOLG Regensburg12.22
50069Jenny DanevadFredrikstad SK12.23
50070Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg12.24
50071Astrid ReuschHeming Orientering12.25
50072Hilma DalinOk Kåre12.26
50073Laura TiemannOLG Stäfa12.27
50074Julie Mydland HellandEgersund OK12.28
50075Emma Aune JakobsenOK Moss12.29
50076Evelina BjörkmanKungälvs OK12.30
50077Lova JohanssonFK Friskus-Varberg12.31

W 17-18

3 710 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50491Jasmin HertelOLG Regensburg12.26
50492Elin MartanovaSlavia Liberec12.27
50493Ines SchikoraOLG Regensburg12.28
50494Maria KølbækAarhus 1900 Orientering12.29
50495Alma SandVästerbergslagens OL12.30
50496Júlia NédaTTE Tipo Tájfutó és Környezetv12.31
50497Julia RangertIK Hakarpspojkarna12.32
50499Amanda JanssonOK Djerf12.34
50500Katrin HertelOLG Regensburg12.35
50501Thea SvenssonIK Vikings OK12.36
50502Sofia DjerfVästerbergslagens OL12.37
50503Kayla RitzenthalerTSV Jetzendorf12.38
50504Emma ErikssonEksjö SOK12.39
50505Evangelina DyaksovaKARLAK12.40
50507Hanna JohannessonRonneby OK12.42
50509Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL12.44
50510Klara HöglundEksjö SOK12.45
50511Natalja NiggliOJura12.46
50512Ylva JohanssonOK Djerf12.47
50513Tove RingiOk Kåre12.48
50514Alva RyttherVästerbergslagens OL12.49
50515Berthe TesloHadeland OL12.50
50516Ffion JonesSugar Loaf OK12.51
50517Anna Austad SveenRaumar Orientering12.52
50518Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK12.53
50520Alma GustafssonSOK Aneby12.55

W 19-20

3 910 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50549Eadaoin McCavanaGreatEasternNavigators12.56
50550Minhuei HuangMoxina OK12.57
50551Elise VanelTout Azimut Fameck12.58
50552Tuuli HeikkiläLynx12.59
50553Moa WestbladOK Ravinen13.00
50554Frida JohanssonOK Djerf13.01
50555Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL13.02
50556Sophie KrausOLG Regensburg13.03
50557Sintija OzolaZVOC13.04
50558Johanna NilssonKungälvs OK13.05
50559Linn Mei WaalerMåren OK13.06
50560Lehner MareiOLG Regensburg13.07
50561Zoé VillarCOSE13.08

W 21-

3 970 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50572Evelina EricssonSöders-Tyresö12.43
50573Tonje PihlOK Roskilde12.44
50574Katarina HammasVäsby OK12.45
50575Iva KosarkovaCzech junior team12.46
50577Elizaveta ReshetniakST412.48
50578Johanna RagvaldOK Linné12.49
50579Debora EggerOLV Hindelbank12.50
50580Cecilia DjerfVästerbergslagens OL12.51
50581Hege Holth RekaaRøyken OL12.52
50582Johanna HulkkonenKoovee12.53
50583Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering12.54
50584Sabine WareykaOJE Wappler12.55
50585Sara EggerOLV Hindelbank12.56
50586Emilie WestinNydalens SK12.57
50587Sylvia Yuet Ling LauOKOK Zone12.58
50588Vilde Brabrand UrfjellIL Imås12.59
50589Martha Kalvig SkoganNydalens SK13.00
50590Wakana MiyamotoKeiyoOL13.01
50591Yiching HuangMoxina OK13.02

W 35-

3 860 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50813Marika HagelbergOk Kåre13.10
50814Ida SvanbergRøyken OL13.11

W 40-

3 590 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50831Pernille BuchOK GORM12.37
50832Therese DahlströmOK Alehof12.38
50833Ida HördegårdhIFK Göteborg Orientering12.39
50834Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK12.40
50835Silje SyversenOppsal Orientering12.41
50836Veronica LundOK Kolmården12.42
50837Kerina LakeSugar Loaf OK12.43
50838Linn Carina DalandKristiansand OK12.44
50839Annika BjörkOK Linné12.45
50840Marie-Louise StjernlöfIFK Göteborg Orientering12.46
50841Karoline BredlandKongsberg OL12.47
50842Hanna PerssonGöteborg Majorna OK12.48
50843Sandra HanssonFrölunda OL12.49
50844Reda VeldeOK Azuolas12.50
50845Marion BüchliOLG Suhr12.51
50846Daniela MartanovaSlavia Liberec12.52
50847Daria NiggliOJura12.53
50848Silvia ShandurkovaUzana12.54
50849Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.55
50850Agnes SadzotCO Liege12.56
50851Åsa CliffordsonTolered-Utby OL12.57
50852Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK12.58
50853Bente KonstOL Tønsberg og omegn12.59
50854Linda NordinEksjö SOK13.00
50855Marie DesrumauxVilleneuve d'Ascq Lille Métrop13.01
50856Jitka SvobodovaUSK Prague13.02
50857Natalia FeyEspoon Suunta13.03
50858Sara TimnerSundsvalls OK13.04

W 45-

2 980 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50889Vibeke ØyeIL Gular11.00
50890Marina AxelssonMarkbygdens OK11.01
50891Malin WidelundOk Kåre11.02
50892Odile PerrinNature Orientation Saint Etien11.03
50893Karin JohanssonLunds OK11.04
50894Kerstin BuchackerCO Liege11.05
50895Elisabet WirtzLuxOC11.06
50896Anne NilsenÅs-NMBU Orientering11.07
50897Jenny HåkanssonOK Orion11.08
50898Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.09
50899Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.10
50900Annika BechtelFK Friskus-Varberg11.11
50901Pascale MiailheOrientation Passion Avignon11.12
50902Cathy McCombAustralopers Orienteering Club11.13
50903Ann Elin FlågenHeming Orientering11.14
50904Anne Guro NøklebyRingerike OL11.15
50905Guro HarstadHeming Orientering11.16
50906Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering11.17
50907Keiko ArataIruma-Shi OLC11.18
50908Ulrika ForsbergOK Ravinen11.19
50909Stina BorängSnättringe SK11.20
50910Sanna NymalmPargas IF11.21
50911Maria HjorthDomnarvets GoIF11.22
50912Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11.23
50913Malin SvenssonOK Orion11.24
50914Eli Ringstad LienGjø-Vard OL11.25
50915Marie LindbladOK Djerf11.26
50916Lenka KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave11.27
50917Sara MathisenPorsgrunn OL11.28
50918Susanne GrahnGamleby OK11.29
50919Milda ØhlckersTyrving IL11.30
50920Isabelle VillarCOSE11.31
50921Marie AnebreidMullsjö SOK11.32
50922Franziska LemmelLuxOC11.33
50923Frey SilviaWoodchucks11.34
50924Britta FismenFossum IF11.35
50926Malin JohanssonFK Friskus-Varberg11.37
50927Maria EdvardssonJärfälla OK11.38
50928Martina KarlssonOK Vilse 8711.39
50929Line NybakkenEspoon Suunta11.40
50930Pinar BasolTäby OK11.41
50931Mervi PötryKalevan rasti11.42
50932Wenche EikåsSandefjord OK11.43
50933Flavia SpinelliASCO Lugano11.44

W 50-

2 810 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50999Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11.00
51000Petra WältiSWISS O TOURS11.01
51001Iben MaagSøllerød OK11.02
51003Isa HeggedalKonnerud IL11.04
51004Kathrine LunøeNydalens SK11.05
51005Elisabet ElmertoftNorbergs OK11.06
51006Toini SkyttersæterKonnerud IL11.07
51007Tone SkramRøyken OL11.08
51008Anne Marit BjergaardNydalens SK11.09
51009Kristin Sæthre SørensenSturla, IF11.10
51010Sabrina MeisterOLG Dachsen11.11
51011Ingvild MulenKristiansand OK11.12
51012Lena MasesStora Tuna OK11.13
51013Jartrud SteinsliØstmarka OK11.14
51014Stine ArntzenSandefjord OK11.15
51015Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF11.16
51016Elvina IvanovaBrown team11.17
51017Alexandra CoelhoGD4Caminhos11.18
51018Tove HeimdalKonnerud IL11.19
51019Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb11.20
51020Hilde VassendPorsgrunn OL11.21
51021Masja van de VenKOVZ11.22
51022Corinne StäubleOLG Regio Olten11.23
51023Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL11.24
51024Rine HanssenByåsen IL11.25
51025Lena BrobergSnättringe SK11.26
51026Woo AllenBAOC11.27
51027Ianka EvansBrown team11.28
51028Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK11.29
51029Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering11.30
51030Laurence BeauvirCRCO11.31
51031Agnes SegondyTout Azimut Fameck11.32
51032Clare LinesSouthdowns Orienteers11.33
51033Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.34
51034Johanna PurrerULU'S REISEWELT11.35
51035Kirsten MøllerSøllerød OK11.36
51036Brigitte GrobULU'S REISEWELT11.37
51037Tove AasheimVaregg Fleridrett11.38
51038Gaby Aebersoldol.biel.seeland11.39
51039Marianne NjåsteinTyrving IL11.40
51040Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg11.41
51041Anita Sørensen DrageKongsberg OL11.42
51042Mona LomeHamar OK11.43
51043Kari MadslienNydalens SK11.44
51044Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna11.45
51045Susanna DjurstedtEksjö SOK11.46
51046Kerstin MitchellHOC11.47
51047Margarita TodorovaBrown team11.48
51048Nora SkauenTyrving IL11.49

W 55-

2 810 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51176Ragnhild HaldKristiansand OK11.00
51177Anne DanielsenNydalens SK11.01
51178Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11.02
51179Barbara Egger-ZulaufOLV Hindelbank11.03
51180Lena ArnoldssonMullsjö SOK11.04
51181Anne Karin RibeKristiansand OK11.05
51182Lena SwartzOK Orion11.06
51183Nina-Beate LiabakkByåsen IL11.07
51184Vanja StaffOL Toten-Troll11.08
51185Jaana EronenPihkaniskat11.09
51186Mary O'ConnellThree Rock OC11.10
51187Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK11.11
51188Brigitte Howald-StreitWoodchucks11.12
51189Chieko MiyamotoKeiyoOL11.13
51190Keiko ConwayGuildford Orienteers11.14
51191Kate O'SullivanSugar Loaf OK11.15
51192Barbara LehmannOLG Herzogenbuchsee11.16
51193Unn Hilde HeggedalKongsberg OL11.17
51194Mervi VäänänenOulun Tarmo11.18
51195Runa SkyttersæterHeming Orientering11.19
51196Marketa GrahamOttawa Orienteering11.20
51197Heather WoodGreatEasternNavigators11.21
51198Susanne LuescherStora Tuna OK11.22
51199Maria SkogsbergMariestads Friluftsklubb11.23
51200Anette LantzOK Österåker11.24
51201Ann Karin TjørhomGanddal IL11.25
51202Judith WoodPendle Forest Orienteers11.26
51203Kjersti RønningHamar OK11.27
51204Maritta KymäläinenTampereen Pyrintö11.28
51205Priska GautschiSWISS O TOURS11.29
51206Heidi SchatvetNotodden OL11.30
51207Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering11.31
51208Eli Marie WiigPorsgrunn OL11.32
51209Merja MyllysLounais-Hämeen Rasti11.33
51210Ann NyströmIF Hagen11.34
51211Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering11.35
51212Wing See AuOAHK11.36
51213Solveig SikkelandTyrving IL11.37
51214Anne DahlNydalens SK11.38
51215Nicola StevensBOK11.39
51216Kari ChristiansenSandefjord OK11.40
51217Lotta StigsdotterIF Hagen11.41
51218Lena RunessonOK Vivill11.42
51219Lai Kuen Candy ChuiALEXSON ORIENTEERING CLUB11.43
51220Laurence ChampignyACA Aix en Provence11.44
51221Kjersti HovFossum IF11.45
51222Jolanda WehrliSWISS O TOURS11.46
51223Susan Keymelbourne forest racers11.47
51224Tone HollowellOK Tyr11.48
51225Jana TichaSJH Jind¿ich¿v Hradec11.49
51226Alice BedwellSugar Loaf OK11.50
51227Ingrid SvenssonStora Tuna OK11.51
51228Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.52
51229Tilkin HedwigeCO Liege11.53
51230Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF11.54
51231Elisabeth OppligerOLV Hindelbank11.55
51232Hege FjellbirkelandIL Gular11.56
51233Elena LippertVKO11.57
51234Brit VoldenKongsberg OL11.58

W 60-

2 660 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51319Regina NeukomULU'S REISEWELT12.00
51320Maria EricsonÅmåls OK12.01
51321Violeta KutkieneMedeina12.02
51322Carola CarlssonOK Tyr12.03
51323Guri BjørndalByåsen IL12.04
51324Anneli Brander NilssonStenungsunds OK12.05
51325Maija KerkolaHämeenlinnan Tarmo12.06
51326Helga HaverstadLierbygda OL12.07
51327May MelingStavanger Orienteringsklubb12.08
51328Anne Berit EidNydalens SK12.09
51329Arlette PiguetULU'S REISEWELT12.10
51330Janet CronkWest Anglian Orienteering Club12.11
51331Kristil KristensenOK Skeidi12.12
51332Päivi SaarikoskiPihkaniskat12.13
51333Gunilla CarlssonGöteborg Majorna OK12.14
51334Lisbeth RiberthIK Trenne Ullared12.15
51335Elizabeth DeaneCork O12.16
51336Jackie HallettSugar Loaf OK12.17
51337Petya DimitrovaBrown team12.18
51338Liz BourneBullecourt Boulder Bounders12.19
51339Lena GottfridssonNittedal OL12.20
51340Elin Sjødin DrangeVaregg Fleridrett12.21
51341Karin GunnarssonStora Tuna OK12.22
51342Siren GreveBergens TF12.23
51343Bjørg SvanbergRøyken OL12.24
51344Dorthe HansenSilkeborg OK12.25
51345Marianne ThorssonIK Trenne Ullared12.26
51346Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb12.27
51347Helena JumppanenPihkaniskat12.28
51348Marianne SpanliLierbygda OL12.29
51349Kerstin Haugen LundStenungsunds OK12.30
51350Judy PrendergastEureka Victoria12.31
51351Kit Lang JørgensenFarum OK12.32
51352Ellen Marie TurterNydalens SK12.33
51353Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL12.34
51354Elisabet ÖströmOK Tyr12.35
51355Gerda GuglielmettiGOLD Savosa12.36

W 65-

2 470 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51442Linda VerdeSturla, IF12.39
51443Kirsten BobachAalborg OK12.40
51444May ChristoffersenAsker Skiklubb12.41
51445Elle M. MelbyeHeming Orientering12.42
51446Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø12.43
51447Bernadette VandermeulenCO Liege12.44
51448Lis DæhliLøten o-lag12.45
51449Inara GipsleThames Valley OC12.46
51451Annette RagvaldVingåkers OK12.48
51452Evamarie LundahlIF Hagen12.49
51453Miriam AsvarischViking Orientering12.50
51454Ing-Marie Brander StrandGöteborg Majorna OK12.51
51455Ingrid E StrömRonneby OK12.52
51456Monica LööfMariestads Friluftsklubb12.53
51457Gabriella AxelssonIdefjordens SK12.54
51458Anne HøstHeming Orientering12.55
51459Anne KaasaDriv IL12.56
51460Jenny BourneAbominable O-Men12.57
51461Live Joronn YtrehusRingerike OL12.58
51462Ingrid StrandeSkien OK12.59
51463Stina ElfvingByåsen IL13.00
51464Gerda Marie ChristiansenKøge OK13.01
51465Maria NorellFrölunda OL13.02
51466Lill Ramberg SkappelLillehammer OK13.03
51467Monica KnutssonSävedalens AIK13.04
51468Catherine DawsonGafanhOri13.05
51469Gunilla HogedalVänersborgs SK13.06
51640Tuire NiemiTampereen Pyrintö13.07

W 70-

2 290 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51527Gunn Kari HygenFreidig13.01
51528Liv FeiringHamar OK13.02
51529Maud NilssonHJS Vansbro OK13.03
51530Anne Elvsaas MoRøyken OL13.04
51531Kjersti ThoStabæk IF13.05
51532Unn EllefsenTyrving IL13.06
51533Torid KvaalFreidig13.07
51534Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL13.08
51535Edith BrandSWISS O TOURS13.09
51536Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL13.10
51537Miriam RosenSouth Ribble OC13.11
51538Ingrid Wiklander NylanderSundsvalls OK13.12
51539Kristina SunbergMariestads Friluftsklubb13.13

W 75-

2 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51599Paula KyyrönenKouvolan Suunnistajat13.05
51600Else Lerche RaadalFana IL13.06
51596Katharina Mo BergeFreidig13.07
51597Inger Lise SolbergBø OL13.08
51598Elin DahlenRingerike OL13.09
51601Penny HemstedHOC13.10
51603Anne-Catrine PerssonMariestads Friluftsklubb13.11
51602Birgitte BekkelundRøyken OL13.12

W 80-

2 180 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51632Unni Dirro BøhlerengenMåren OK13.12

M -10

2 090 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50011Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL12.04
50012Karl Oraug RyghIL Koll12.05
50013Markus Mydland HellandEgersund OK12.06
50014August Myklebust LeopolderIL Koll12.07
50015Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK12.08
50016Isak SolbergFredrikstad SK12.09
50017Ole Jacob MyklebustIL Koll12.10
50018Eirik LestebergKongsberg OL12.11
50019Kuzey BasolTäby OK12.12
50020Herman EliassonSundsvalls OK12.13
50021Brage BjorvandOddersjaa SSK12.14
50022Alexander DufvaSundsvalls OK12.15
50023Lucas Bodin-LiliegrenOK Djerf12.16
50024Sindre Van AgthovenMariestads Friluftsklubb12.17
50025Trym BreimoOK Moss12.18
50026Lukas OechlerOLV Landshut12.19
50027Pontus CliffordsonTolered-Utby OL12.20
50028Sigve Bohnhorst TegdanFreidig12.21
50029Ville Emil WingstedtHalden SK12.22
50030Mathias Bredland EidKongsberg OL12.23
50031Frederik LemmelLuxOC12.24
50032Mathis RenardKongsberg OL12.25
50033Mark FeyEsSu12.26
50034Matthias WirtzLuxOC12.27
50035Eero MartomaaEspoon Suunta12.28
50036Ture ForsbergSkogslöparna12.29
50037Axel PerssonGöteborg Majorna OK12.30
50038Janis TiemannOLG Stäfa12.31
50039Joel BjörkmanKungälvs OK12.32
50040Vincent LjungbergOK Tyr12.33
50041Deniz BasolTäby OK12.34
50042Jakob Bredland EidKongsberg OL12.35

M 11-12

2 340 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50078Øystein DahleMolde og Omegn IF11.59
50079Olof TholénOK Skogshjortarna12.00
50080Gaute SkjønhaugFet OL12.01
50081Ted LagerströmAttunda OK12.02
50082Artur StjernlöfIFK Göteborg Orientering12.03
50083Alfred NikolaisenOppsal Orientering12.04
50084Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering12.05
50085Dmitry BuchatskiyWhite Nights12.06
50086Erik FeyEsSu12.07
50087Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL12.08
50088Magnus SigurdssonStokke IL12.09
50089Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb12.10
50090Anders Hovgaard EisvangOK Moss12.11
50091Sondre KornmoPorsgrunn OL12.12
50092Jarand GustafssonKongsberg OL12.13
50093Ivar WikströmOK Tyr12.14
50095Viktor HedströmOK Skogshjortarna12.16
50096Olle BrandinOk Kåre12.17
50097Edvin ÅttingLinköpings OK12.18
50098Jakob WirtzLuxOC12.19
50099Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.20
50100Moritz OechlerOLV Landshut12.21
50101Emil Øye KragsethIL Gular12.22
50102Nikolai TesloHadeland OL12.23
50103Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf12.24
50104Walter SöderqvistOk Kåre12.25
50105Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL12.26
50106Basile VillarCOSE12.27
50107Axel LindbladOK Djerf12.28
50108Konrad ØstlieDriv IL12.29
50109Sigmund ØlstadFet OL12.30
50110Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL12.31
50111Rasmus EngehultNotodden OL12.32
50112Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK12.33
50113Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL12.34
50114Eskil HobølOppsal Orientering12.35
50115Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL12.36
50116Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK12.37
50117Jon StrandKongsberg OL12.38
50118Frode Montelius RisbergOk Kåre12.39
50119Sindre FurlandSandefjord OK12.40

M 17-18

4 140 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50521Philip WoodSugar Loaf OK12.41
50522Leif-Inge JevnlidIL Veten12.42
50523Quinlan SilkSugar Loaf OK12.43
50524Konstantin KrausOLG Regensburg12.44
50525Christian WoodPendle Forest Orienteers12.45
50526Arvid WesterbergOK Kolmården12.46
50527Oscar HealySugar Loaf OK12.47
50528Zoltán BujdosóTabani Spartacus12.48
50529Olof LjunggrenLinköpings OK12.49
50530Sixten EkbladhSOL Tranås12.50
50531Erik IngemarssonHestra IF12.51
50532Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna12.52
50533Eeka HusuSK Vuoksi12.53
50534Simon SvahnEksjö SOK12.54
50535Xihan ZhaoLearnjoy Sports12.55
50536Petter BergstedtMarkbygdens OK12.56
50537Elias BergsetIL Veten12.57
50538William ThomasSugar Loaf OK12.58
50539Hugo DjurstedtEksjö SOK12.59
50541Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK13.01
50542Mattis PerssonEksjö SOK13.02
50543Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK13.03
50544Anton KarlssonMariestads Friluftsklubb13.04
50545Viktor WaernqvistOK Kolmården13.05
50547Sven Bergset LangvikIL Veten13.07
50548Joar HertinIK Hakarpspojkarna13.08
51639Alon ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club13.12

M 19-20

4 530 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50562Felix WartnerOLG Regensburg13.03
50563Boyuan HuangMoxina OK13.04
50564Vladimir DolininWhite Nights13.05
50565Tim JohanssonFK Friskus-Varberg13.06
50566Petr CechCzech junior team13.07
50568Tom WoodSugar Loaf OK13.09
50569Timon LorenzOLG Regensburg13.10
50570Ruairi LongUniversity College Dublin OC13.11
50571Lorenz BrandlOLG Regensburg13.12

M 21-

5 270 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50592Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL12.24
50593Jakob Kalvig SkoganNTNUI12.25
50594Marek CahelCzech junior team12.26
50595Edward LinesSouthdowns Orienteers12.27
50596Arnaud PerrinGöteborg Majorna OK12.28
50597Anthony Covey-CrumpJesus OK12.29
50598Kenneth MydlandEgersund OK12.30
50599Vesa-Ville VäänänenRasti-Lukko12.31
50600Jo Forseth IndgaardFrol IL12.32
50601Pavel KosarekCzech junior team12.33
50602Pål SkogedalAsker Skiklubb12.34
50603Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK12.35
50604Jonas LundgrenLinköpings OK12.36
50605Yen Lung ChenMoxina OK12.37
50606Simonius JagerAuckland Orienteering Club12.38
50607Oscar IvarssonHestra IF12.39
50608Beat RothNydalens SK12.40
50609Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegn12.41
50610Andreas KonringSøllerød OK12.42
50611Simen A BjøringsøyNydalens SK12.43
50612Jan OlmKils OK12.44
50613Dag Steinar RagvinBø OL12.45
50614Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL12.46
50615Anton HemlinIK Uven12.47
50616Tuomas AaltoEspoon Akilles12.48
50617Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.49
50618Martin LarboIFK Lidingö SOK12.50
50619Mikko KesäläSK Pohjantähti12.51
50620Pol Ràfols PerramonCatalunya12.52
50621Damien RenardKongsberg OL12.53
50622KyongSa RiIL BUL-Tromsø12.54
50623Vojtech NetukaCzech junior team12.55
50624Colm MoranTeam Ireland12.56
50625Henrik TarkkioEspoon Akilles12.57
50626Julian NürnbergerOLG Regensburg12.58
50627Tomas TichySJH Jind¿ich¿v Hradec12.59
50628Ryosuke NishishitaKOLC13.00
50629Romain FiguiereHelsingin Suunistajat13.01
50630Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK13.02
50631Tatsuki MiyamotoKeiyoOL13.03
50632Beat HubmannFanclub Hubmann13.04
50633Daniel BichlOJE Wappler13.05
50634Lukas JanischowskyOLG Regensburg13.06
50635Joel Börjesson ErikssonStorviks IF13.07
50636Fredrik NorellFrölunda OL13.08
50637Kalle BergmanOK Ravinen13.09

M 35-

4 870 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50815Kostiantyn MajasowWKS SLASK13.04
50816Daniel KlauserOLG Rymenzburg13.05
50817Wojciech WiktorGöteborg Majorna OK13.06
50818Marco Della VedovaPolisportiva G. Masi13.07
50819Henrik Drange RuudRøyken OL13.08
50820Hans EgefalkHagaby GoIF13.09
50821Torben Christian WendlerFredrikstad SK13.10
50822Jiri MartanSlavia Liberec13.11
50823Anders HöijeGöteborg Majorna OK13.12

M 40-

4 550 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50859Patrik SöderqvistOk Kåre12.05
50860Martin LjungbergOK Tyr12.06
50861Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering12.07
50862Anders AxenborgGöteborg Majorna OK12.08
50863Andy HemstedHOC12.09
50864Chi Ming ChungOKOK Zone12.10
50865Martin OkleOLG Cordoba12.11
50866Tobias EliassonSundsvalls OK12.12
50867Magnus LindblomGustavsbergs OK12.13
50868Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12.14
50869Michael DähnnNydalens SK12.15
50870Erling SommerfeldtAsker Skiklubb12.16
50871Stefan RingOK Löftan12.17
50872Mathias PerssonHelsingborgs SOK12.18
50873Ali BasolTäby OK12.19
50874Finn Gjerull RyghNydalens SK12.20
50875Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering12.21
50876Kjell Arne HålandOK Sør12.22
50877Laurent ChampignyACA Aix en Provence12.23
50878Eirik W. MoeAsker Skiklubb12.24
50879Henrik SundblomRånäs OK12.25
50880Heikki HusuSK Vuoksi12.26
50881Jukka PohjolaHauhon Sisu12.27
50882Daniel GrahnIFK Göteborg Orientering12.28
50883Klas NilssonOLG Regio Olten12.29
50884Nicolas DalibardC.O.Colmar12.30
50885Johan AxenborgGöteborg Majorna OK12.31
50886Miika HernelahtiKalevan rasti12.32
50887Erno AaltoLiperin Taimi Suunnistus12.33
50888Alexander LubinaDJK Adler 07 Bottrop12.34

M 45-

3 980 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50934Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL11.00
50935Mikko SalonenHelsingin Suunistajat11.01
50936Marek FilickoOK Lokomotiva Pardubice11.02
50937Anders OksvoldOk Kåre11.03
50938Christer JensenEmblem IL11.04
50939Pål Martin EidKongsberg OL11.05
50940Jørgen TegdanFreidig11.06
50941Jo Børre EikåsSandefjord OK11.07
50942Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11.08
50943Håvard BjønnessØstmarka OK11.09
50944Xiaoping TanLearnjoy Sports11.10
50945Cidalio OliveiraGD4Caminhos11.11
50946Michael HockARDOC11.12
50947Gard LindsethNydalens SK11.13
50948Tor BrennaNittedal OL11.14
50949Erik AderstedtKungälvs OK11.15
50950Morten FismenFossum IF11.16
50951Johan SwartzOK Orion11.17
50952Dong ZhaoLearnjoy Sports11.18
50953Uwe WeidOLV Landshut11.19
50954Nils EdvardssonJärfälla OK11.20
50955Sturle FurlandSandefjord OK11.21
50956Martin BobergIF Rigor11.22
50957Vladimir GusiatnikovOrienteering Cincinnati11.23
50958André JægtvikKonnerud IL11.24
50959Oskar ForsbergSkogslöparna11.25
50960Tatsuo MoriMichi11.26
50961Christer ÖbergGamleby OK11.27
50962Øyvind LienGjø-Vard OL11.28
50963Knut Ivar JohansenSandefjord OK11.29
50964Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.30
50965Per BaierTolered-Utby OL11.31
50966Byron HawkinsCRCO11.32
50967Esten KorenNydalens SK11.33
50968Hartmut LemmelLuxOC11.34
50969Kyrre GranFet OL11.35
50970Christian HolmboeTyrving IL11.36
50971Jan KølbækAarhus 1900 Orientering11.37
50972Steinar LandeBø OL11.38
50973Nicolas GreffCO Ambérieu11.39
50974Lasse ForsbergOK Ravinen11.40
50975Fredrik LöwegrenIFK Göteborg11.41
50976Torstein HoleNydalens SK11.42
50977Pål SommerheinFossum IF11.43
50978Eric PerrinNature Orientation Saint Etien11.44
50979Tom KristensenLarvik OK11.45
50980Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb11.46
50981Asgeir LiumFet OL11.47
50982Jonathan McCombAustralopers Orienteering Club11.48
50983Laszlo NedaTSE11.49
50984Anders HåkanssonOK Orion11.50
50985Jerome VialardOrientation Passion Avignon11.51
50986Kristian Bernhard NilsenFossum IF11.52
50987Eilert AamodtOppsal Orientering11.53
50988Jonas RothénTolered-Utby OL11.54
50989Pete WardSugar Loaf OK11.55
50990Anders FærdenKolbotn og Skimt OL11.56
50991Magnus JonssonSundsvalls OK11.57
50992Petr Bo¿ánekUSK Prague11.58
50993Simo MartomaaKalevan rasti11.59
50994Michael LönnHjärnarps OL12.00
50995Rene CottingOLG Stäfa12.01
50996Andreas BlomgrenOK Hierne12.02
50997Torgeir SkjønhaugFet OL12.03
50998Stefan KinellIFK Göteborg Orientering12.04

M 50-

3 680 m, 103 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51049André WältiSWISS O TOURS11.00
51050Steinar LågAsker Skiklubb11.01
51051Anders FlågenHeming Orientering11.02
51052Magne KløveStokke IL11.03
51053Joakim ÅkessonOK Landehof11.04
51054Geir BråtenVegårshei IL11.05
51055Krasimir KolevBrown team11.06
51056Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna11.07
51057Stefan DjurstedtEksjö SOK11.08
51058Per ForsbergIFK Enskede11.09
51059Anders MasesStora Tuna OK11.10
51060Knut Erling ØenHeming Orientering11.11
51061Thore KornmoPorsgrunn OL11.12
51062Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL11.13
51063Rune EngehultNotodden OL11.14
51064Oskars ZernisSaldus OK11.15
51065Terje UrfjellIL Imås11.16
51066Christophe VillarCOSE11.17
51067Johan ÅttingLinköpings OK11.18
51068Magne BrændenLillomarka OL11.19
51069Klaus KrischanSWISS O TOURS11.20
51070Frank LøwengreenFredrikstad SK11.21
51071Magnus TrofastBredaryds SOK11.22
51072Peter LundOK Kolmården11.23
51073Martin DonnellGreatEasternNavigators11.24
51074Johan HallgrenBjursås OK11.25
51075Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL11.26
51076Raimo ArvolaKoovee11.27
51077Dag AusenPorsgrunn OL11.28
51078Inge HafstadVerdal OK11.29
51079Marko KarkulehtoOK Vilse 8711.30
51080Carl FeyEsSu11.31
51081Øyvind SchjelderupWing OK11.32
51082Torgeir SnilsbergOK Moss11.33
51083Tore NymarkVaregg Fleridrett11.34
51084Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering11.35
51085Tsz Hin LuiSOC11.36
51086Håkon BørliFossum IF11.37
51087Mattias BååthSävedalens AIK11.38
51088Egil FuruaBerger og Svelvik OL11.39
51089Trond FossSandefjord OK11.40
51090Tor ÅmdalKristiansand OK11.41
51091Lasse ArnesenHeming Orientering11.42
51092Per GustafssonKongsberg OL11.43
51093Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna11.44
51094Einar LunøeNydalens SK11.45
51095Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK11.46
51096Per KällvikÅmåls OK11.47
51097Oddvar TaksdalGanddal IL11.48
51098Jurg NiggliOJura11.49
51099Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø11.50
51100Arne DybdahlLillomarka OL11.51
51101Christoph FurerSWISS O TOURS11.52
51102Robert LinesSouthdowns Orienteers11.53
51103Einar TesloHadeland OL11.54
51104Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.55
51105Håvard HågårdKonnerud IL11.56
51106Ola LagerströmAttunda OK11.57
51107Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb11.58
51108Bjørn Idar SætranIF Trauma11.59
51109Knut GjoneSandefjord OK12.00
51110Björn TiemannOLG Stäfa12.01
51111Per Olav GulbrandsenLarvik OK12.02
51112Roger BaumannWoodchucks12.03
51113Stein MellaOppsal Orientering12.04
51114Takanori ArataIruma-Shi OLC12.05
51115Arne OlaussenOppsal Orientering12.06
51116Harald Eide-FredriksenHeming Orientering12.07
51117Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb12.08
51118Christian GrotnesTyrving IL12.09
51119Espen SvaeSarpsborg OL12.10
51120Paul LigginsAustralopers Orienteering Club12.11
51121Kjetil EspedalNydalens SK12.12
51122Lars-ola LarssonOK Orion12.13
51123Rune StræteWing OK12.14
51124Stein Ivar FossMelhus IL12.15
51125Per Arne AadlandSamnanger IL12.16
51126Mikael WesterbergOK Kolmården12.17
51127Are KristiansenTyrving IL12.18
51128Clive ThomasSugar Loaf OK12.19
51129Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.20
51130Kang Kai CheungSOC12.21
51131Tim Falck WeberFarum-Tisvilde OK12.22
51132Per Eg PedersenKolding OK12.23
51133Erlend RehnKolbotn og Skimt OL12.24
51134Helge GisholtOK Skeidi12.25
51135Jon Iver BakkenNydalens SK12.26
51136Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering12.27
51137Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)12.28
51138Markus BurgmairOLG Regensburg12.29
51139Lennart SwahnSundbybergs IK12.30
51140Bjørnar OlsrødStokke IL12.31
51141Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering12.32
51142Trond GjelstadSandefjord OK12.33
51143Jon Erik KvarmeSturla, IF12.34
51144Andreas GrunderJärfälla OK12.35
51145Tero HeikkiläPaimion Rasti12.36
51146Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna12.37
51147Odd StrandKongsberg OL12.38
51148Thomas FreiULU'S REISEWELT12.39
51149Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg12.40
51150Ulrik OlssonBrattås CK12.41
51151Morten HeirFossum IF12.42

M 55-

3 620 m, 84 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51235Sigurd EiknerFana IL11.00
51236Kent PihlOK Roskilde11.01
51237Leif Kåre BessebergEiker OL11.02
51238Clive HallettSugar Loaf OK11.03
51239Magnus KarlssonOK Landehof11.04
51240Ivar BergsetIL Veten11.05
51241Jan Petter HansenIL Gular11.06
51242Bjørn Henning GrandalTyrving IL11.07
51243Roland MeisterOLG Dachsen11.08
51244Lars Peder VaajeMarnardal IL11.09
51245Kristian KihleRingerike OL11.10
51246Marc StreitWoodchucks11.11
51247Brian CorbettCork O11.12
51248Jari KymäläinenTampereen Pyrintö11.13
51249Kohji MiyamotoKeiyoOL11.14
51250Ove PetersenLillomarka OL11.15
51251Mats JönssonKorsnäs IF OK11.16
51252Roger BirkelandFossum IF11.17
51253Christian Aebersoldol.biel.seeland11.18
51254Bengt NorrmanTrollhättans SOK11.19
51255Tsutomu YoshidaMichi11.20
51256Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna11.21
51257Håkon MogstadFana IL11.22
51258Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering11.23
51259Stefan SchlatterULU'S REISEWELT11.24
51260Trygve RognstadHadeland OL11.25
51261Johan SköldJärfälla OK11.26
51262Mike LongUniversity College Dublin OC11.27
51263Geir FrøytlogEgersund OK11.28
51264Martin TichySJH Jind¿ich¿v Hradec11.29
51265Vidar BenjaminsenLillomarka OL11.30
51266Pere Llorens CasesCOB - Club Orientació Berguedà11.31
51267Jan-Ove BråthenOK Øst11.32
51268Magnus PorleVäxjö OK11.33
51269Maths CarlssonTolered-Utby OL11.34
51270Anders BergsetIL Veten11.35
51271Thomas CallebergSnättringe SK11.36
51272Niklas LöwegrenStora Tuna OK11.37
51273Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL11.38
51274Harald KvisliNotodden OL11.39
51275Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.40
51276Espen RaastadSkien OK11.41
51277Per Jacob ØlstadFet OL11.42
51278Oluf BøckmanKristiansand OK11.43
51279Svein-Erik SøgårdKongsberg OL11.44
51280Bruno VandermeulenCO Liege11.45
51281Christian SchibstedRøyken OL11.46
51282Peo SvenskStora Tuna OK11.47
51283Ove RinnbäckOK Ravinen11.48
51284Steven JochemsKOVZ11.49
51285Jon KvisliBø OL11.50
51286Onno VerberneOL Toten-Troll11.51
51287Arne GrevskottFrol IL11.52
51288Øyvind HelmersenFet OL11.53
51289Andreas HuberHamar OK11.54
51290Paul WadeFossum IF11.55
51291Colin McIntyreOK Tyr11.56
51292Odd WallumSävedalens AIK11.57
51293Bjorn MellaNewcastle Orienteering Club11.58
51294Karl AhlswedeDelaware Valley Orienteering A11.59
51295Jan Richard EriksenAsker Skiklubb12.00
51296Terje SchjølbergRøros IL12.01
51297Frode RobertsenStokke IL12.02
51298Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering12.03
51299Per Windfeld-HansenOK Øst Birkerød12.04
51300Roar ByeModum OL12.05
51301Roman KouckyVSTJ Ekonom Praha12.06
51302Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)12.07
51303Sai Fong LeungOAHK12.08
51304Dag StenersenNidarøst OK12.09
51305Bjørn BakkevigHeming Orientering12.10
51306Libor SlezakCzech junior team12.11
51307Terje BråtenRaumar Orientering12.12
51308Øyvind DrageKongsberg OL12.13
51309Kristian StorsveenLøten o-lag12.14
51310Phil ConwayGuildford Orienteers12.15
51311Robert ÖstlundSäterbygdens OK12.16
51312Martin EggerOLV Hindelbank12.17
51313Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb12.18
51314Thomas GloorIG BLOCH12.19
51315Nils Petter FremmingHeming Orientering12.20
51316Pat McCavanaGreatEasternNavigators12.21
51317Per StedjeØstmarka OK12.22
51318Thomas HenmyrOK Vilse 8712.23

M 60-

3 160 m, 86 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51356Christian BilandULU'S REISEWELT11.00
51357Sören JonssonNydalens SK11.01
51358Bo KonringSøllerød OK11.02
51359Don ShortCNOC11.03
51360Svein WigemyrOddersjaa SSK11.04
51361Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK11.05
51362Dimitar DimitrovBrown team11.06
51363Hansjörg RutzOLG Kulti11.07
51364Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleau11.08
51365Tormod ØvergaardVestre Akers SK11.09
51366Jan SveenRaumar Orientering11.10
51367Geir Holm GundersenKonnerud IL11.11
51368Per Kristian EkebergTyrving IL11.12
51369Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK11.13
51370Mark SaundersSugar Loaf OK11.14
51371Reidar FossumAsker Skiklubb11.15
51372Takashi SugiyamaSans Souci11.16
51373Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL11.17
51374Tron SolbergOK Skeidi11.18
51375Øivind SæbøKristiansand OK11.19
51376Per OsenVestre Akers SK11.20
51377Andy WoodPendle Forest Orienteers11.21
51378Richard Zeiner-GundersenFossum IF11.22
51379Heikki HulkkonenPihkaniskat11.23
51380Jostein AlvestadWing OK11.24
51381Øyvind SørlieHadeland OL11.25
51382Ove DrangeVaregg Fleridrett11.26
51383Øyvind GylverAsker Skiklubb11.27
51384Morten KarlsenMåren OK11.28
51385Terje Wiig MathisenNydalens SK11.29
51386Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.30
51387Egil RundbergetNydalens SK11.31
51388Roy GjerdingOK Moss11.32
51389Morten DåsnesRingerike OL11.33
51390Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL11.34
51391Eugenijus MiksysOK Azuolas11.35
51392Morten DueMåren OK11.36
51393Jon BjørgumKristiansand OK11.37
51394Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL11.38
51395Tilkin MichelCO Liege11.39
51396Leif BergersenAsker Skiklubb11.40
51397Rolf HedigerSWISS O TOURS11.41
51398Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee11.42
51399Andrew Cumming ThomParawanga11.43
51400Jarmo JumppanenPihkaniskat11.44
51401Michele GuglielmettiGOLD Savosa11.45
51402Bengt BivrinIdefjordens SK11.46
51403Toni Serrallonga GaschCAT-O11.47
51404Arne LundStenungsunds OK11.48
51405Torgeir StrandhagenRøyken OL11.49
51406Göran DoyleSundbybergs IK11.50
51407Håkan LindbergOK Vilse 8711.51
51408Nils HæstadFossum IF11.52
51409Lars SjökvistStora Tuna OK11.53
51410Arvid MydlandEgersund OK11.54
51411Arne KildalVestre Akers SK11.55
51412Roger GustafssonIdefjordens SK11.56
51413Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB11.57
51414Frode LøsetRingerike OL11.58
51415Ulf PalmérUlricehamns OK11.59
51416Leif S. ThingsrudØstmarka OK12.00
51417Jan Morten AndersenSturla, IF12.01
51418Kristen RibeKristiansand OK12.02
51419Anders BjörklundSävedalens AIK12.03
51420Morten HulløenKristiansand OK12.04
51421Arne JohannesenIL Gular12.05
51422Egil Wickstrand IversenHeming Orientering12.06
51423Ketil BergeVestre Akers SK12.07
51424Ove MartinsenHauketo IF12.08
51425Daniel SteudlerOLG Kulti12.09
51426Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL12.10
51427Erik HasliSnertingdal IF Orientering12.11
51428Sigbjørn ModalsliFossum IF12.12
51429Hallvard FjærLillomarka OL12.13
51430Geoff LawfordAbominable O-Men12.14
51431Erik BobachSilkeborg OK12.15
51432Harald ØstbyeElverum OK12.16
51433Tor StrandRaumar Orientering12.17
51434Martin GranlyLillomarka OL12.18
51435Otti BisangULU'S REISEWELT12.19
51436Lars Vedel JørgensenFarum OK12.20
51437Lars HjermstadFossum IF12.21
51438Stoyan DachevBrown team12.22
51439Tore JørgensenHamar OK12.23
51440Christer EricsonÅmåls OK12.24
51441Kai MidtskogenBotne SK12.25

M 65-

3 070 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51470Johan SøftelandFredrikstad SK11.00
51471Ola BroxOL Toten-Troll11.01
51472Jan-Eric HellgrenNorbergs OK11.02
51473Bo HåkanssonIFK Göteborg Orientering11.03
51474Hans-Åge MortensenViking Orientering11.04
51475Torbjørn NørbechRingerike OL11.05
51476Pekka KerkolaHämeenlinnan Tarmo11.06
51477Ludwig SchneiderFanclub Hubmann11.07
51478Sigurd DæhliLøten o-lag11.08
51479Bjørn BergerByåsen IL11.09
51480Kalle LindqvistVäxjö OK11.10
51481Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar11.11
51482Mikhail GryaznevichThames Valley OC11.12
51483Terje LudvigsenLarvik OK11.13
51484Håkan LööfMariestads Friluftsklubb11.14
51485Sjur GjestvangOL Toten-Troll11.15
51486Arvid GalborgenEds SK11.16
51487Dagfinn TorpePorsgrunn OL11.17
51488Bengt HanssonSäterbygdens OK11.18
51489Helge Sigurd HansenHeming Orientering11.19
51490Matthias ScherrerSWISS O TOURS11.20
51491Olov ÖströmOK Tyr11.21
51492Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering11.22
51493Anders ErikssonIF Hagen11.23
51494Lennart HålsjöOK Skogshjortarna11.24
51495Morten JohannessenRøyken OL11.25
51496Sveinung RekaaNotodden OL11.26
51497Ulf RadlerJärfälla OK11.27
51498Stein NordviElverum OK11.28
51499Jan BøhleOL Trollo11.29
51500Stefan MillegårdSävedalens AIK11.30
51501Lars HogedalVänersborgs SK11.31
51502Are EriksenOslostudentenes IK11.32
51503Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL11.33
51504David RosenSouth Ribble OC11.34
51505Kjell LönnHjärnarps OL11.35
51506Svein S JacobsenTyrving IL11.36
51507Jørn BrunsellHeming Orientering11.37
51508Kjell SvanbergRøyken OL11.38
51509Stein MyhreBærums Skiklub11.39
51510Henrik UndelandIFK Göteborg Orientering11.40
51511Stein TurtumøygardMåren OK11.41
51512Dag KristensenOK Skeidi11.42
51513Jon A BjørgumIL Vindbjart11.43
51514Hans RagvaldVingåkers OK11.44
51515Magne VollenOslostudentenes IK11.45
51516Olav NipenTyrving IL11.46
51517Yngve NorellFrölunda OL11.47
51518Widar TrømborgSande Sportsklubb11.48
51519Leif ÅkerblomStora Tuna OK11.49
51520Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering11.50
51521Gunnar Grue-SørensenKøge OK11.51
51522John McCulloughThree Rock OC11.52
51523Olle BohmanHjärnarps OL11.53
51524Hugo A. ChristensenNotodden OL11.54
51525Roch PrendergastEureka Victoria11.55
51526Per ØhlckersTyrving IL11.56

M 70-

2 720 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51540Christer SandhOK Roxen11.50
51541Peter KlavenessMåren OK11.51
51542Hans StordalOL Tønsberg og omegn11.52
51543Atle RemmePorsgrunn OL11.53
51544Helge ScheiFørde IL11.54
51545Philip GristwoodMole Valley11.55
51546Willy GrønstadGimle IF11.56
51547Hans AurellGävle OK11.57
51548Ossi LakkalaKuopion Suunnistajat11.58
51549Trond WettergreenDriv IL11.59
51550Franz WyssSWISS O TOURS12.00
51551Per DalheimKonnerud IL12.01
51552Kjell GrønhovdModum OL12.02
51553Haakan NilssonMalmö OK12.03
51554Lars Perssonok kompassen12.04
51555Harry BreilandÅlgård Orientering12.05
51556Gunnar MosevollSkien OK12.06
51557Hasse BergstrømTyrving IL12.07
51558Anders WaageFreidig12.08
51559Poul BobachAalborg OK12.09
51560Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12.10
51561Per Ove LindemarkTrøsken IL12.11
51562Georg KapperudOppsal Orientering12.12
51563Thomas SchollULU'S REISEWELT12.13
51564Carl-Henry AnderssonOK Orinto12.14
51565Tore AabergIndre Østfold OK12.15
51566Eldar BørsumBækkelagets SK12.16
51567Trygve LølandBirkenes IL12.17
51568Kåre ThorbjørnsenLarvik OK12.18
51569Einar LundHamar OK12.19
51570Heikki KyyrönenKouvolan Suunnistajat12.20
51571Terje MalmHamar OK12.21
51572David CadyBuffalo Orienteering Club12.22
51573Peter NyströmMariestads Friluftsklubb12.23
51574Nils-Petter WiikDriv IL12.24
51575Jiri UrvalekPorsgrunn OL12.25
51576Jon FærdenKolbotn og Skimt OL12.26
51577Hans G BernhardMariestads Friluftsklubb12.27
51578Hans Roar BakkenEiker OL12.28
51579Øistein HagenOK Øst12.29
51580Knut LillealternFreidig12.30
51581Torodd OsFørde IL12.31
51582Paul NorénOK Södertörn12.32
51583Kjell WintherOppsal Orientering12.33
51584Helge LyeTyrving IL12.34
51585Øivind Magne RogndalenByåsen IL12.35
51586Tore Angell-PetersenFreidig12.36
51587Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb12.37
51588Roy DawsonGafanhOri12.38
51589Atle AlvheimFana IL12.39
51590Leif Sandgrenfrosta ok12.40
51591Per-Erik ØstlieDriv IL12.41
51592Tommy HeldFK Åsen12.42
51593Tom BuggeByåsen IL12.43
51594Christer HellströmStora Tuna OK12.44
51595Fred LäderachULU'S REISEWELT12.45

M 75-

2 500 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51604Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL12.42
51605Arild MoenKonnerud IL12.43
51606Olav SolbergBø OL12.44
51607Lars-Erik NilssonMariestads Friluftsklubb12.45
51608Helge BjaalandHeming Orientering12.46
51609Olav MoRøyken OL12.47
51610Tor Eivind EdvardsenLarvik OK12.48
51611Bengt RybergMariestads Friluftsklubb12.49
51612Einar NordåsFana IL12.50
51613Rich ParkerBay Area Orienteering Club12.51
51614Magne RaadalFana IL12.52
51615Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL12.53
51616Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering12.54
51617Carl Ove BergOK Skeidi12.55
51618Odd KletteliBækkelagets SK12.56
51619Per Øystein AndersenLarvik OK12.57
51620Gunnar ØsterbøFreidig12.58
51621Trond FeiringHamar OK12.59
51622Roar ForbordMalvik IL13.00
51623Magnus LandstadFreidig13.01
51624Raimo SalminenOK Pan Kristianstad13.02
51625Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn Orientering13.03
51626Bjørn W. LudvigsenSturla, IF13.04
51627Kjell MeenPorsgrunn OL13.05
51628Hansruedi BrandSWISS O TOURS13.06
51629Harald LundhaugOK Moss13.07
51630Tormod DahlenRingerike OL13.08
51631Jon TyldumRudsbygd IL13.09

M 80-

2 390 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51633Kjell PerssonMariestads Friluftsklubb13.07
51634Arne Chr. ScheieØstmarka OK13.08
51635Peo BengtssonOK Pan Kristianstad13.09
51636Bo LöwegrenVästerås SOK13.10
51637Jon Vegard LundeLillehammer OK13.11

W 21-E

4 410 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50638Helena ForsbergSkogslöparna12.17
50639Astrid MaagSøllerød OK12.18
50640Lucia CurzioPolisportiva G. Masi12.19
50641Isabel SeegerOLG Regensburg12.20
50642Anna UlvensøenNTNUI12.21
50643Pascaline ColasASUL Sports Nature12.22
50644Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.23
50645Malin Leijon LindOK Kolmården12.24
50646Fanny Horn BirkelandLillehammer OK12.25
50647Ellie MolloyWellington Orienteering Club12.26
50648Alice HugossonIFK Lidingö SOK12.27
50649Tilla Farnes HennumNTNUI12.28
50650Arntraut GötschIL BUL-Tromsø12.29
50651Lucyna WiktorGöteborg Majorna OK12.30
50652Ingrid LundanesNTNUI12.31
50653Julia KupchenokST412.32
50654Karine VestølVegårshei IL12.33
50655Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.34
50656Tonje VassendNTNUI12.35
50657Netta RajamäkiKalevan rasti12.36
50658Matilda MartinssonFalkenbergs OK12.37
50659Fay WalshSugar Loaf OK12.38
50660Audhild Bakken RognstadEmblem IL12.39
50661Camilla ÖhmanNTNUI12.40
50662Vigdis HobølOppsal Orientering12.41
50663Nina Asheim BirkelandNTNUI12.42
50664Oda J SikkelandTyrving IL12.43
50665Essi VäisänenSK Vuoksi12.44
50666Emmi JokelaIFK Göteborg12.45
50667Hanna PaulavaBelarus OF12.46
50668Aline HermansCO Liege12.47
50669Karolina SikovaSK OS Nove Mesto na Morave12.48
50670Gabriella S BerganderEksjö SOK12.49
50671Kristine FjeldboTyrving IL12.50
50672Anne EdwardsThames Valley OC12.51
50673Evine Westli AndersenLøten o-lag12.52
50674Marion AebiTyrving IL12.53
50675Clodagh MoranUniversity College Dublin OC12.54
50676Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering12.55
50677Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK12.56
50678Elsa JanssonJärla Orientering12.57
50679Katarina SvahnAlfta-Ösa OK12.58
50680Elise EgsethNydalens SK12.59
50681Ewa GwozdzPOL13.00
50682Julia JakobSUI13.01
50683Saing JenzerSUI13.02
50684Silje Ekroll JahrenNOTEAM13.03
50685Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK13.04
50686Marianne HaugEST13.05
50687Anna BackmannSWE13.06
50688Cecile FoltzerFRA13.07
50689Nicoline Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering13.08
50692Anna Nilsson SimkovicsAUT13.11
50693Andreya DyaksovaBUL13.12
50694Kateryna DzemaUKR13.13
50695Anja ArbterAUT13.14
50697Laura RamsteinAUT13.16
50698Line CederbergDEN13.17
50699Antoaneta DyaksovaBUL13.18
50701Olena PitirimovaUKR13.20
50702Sze Wing YeeHKG13.21
50703Yoshie KatsuyamaJapan13.22
50704Charlotte WatsonGBR13.23
50705Wai Lan Iris LuiHKG13.24
50706Cho Yu LamHKG13.25
50707Pui Fung ChanHKG13.26
50708Sara HagströmSWE13.27

M 21-E

5 440 m, 101 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50802Tsz Wai YuHKG11.02
50711Hideto TakahashiWaseda University11.49
50712Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna11.50
50713Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering11.51
50714Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI11.52
50715Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL11.53
50716Philippe AdamskiKalevan rasti11.54
50717Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering11.55
50718Inge LindsethNydalens SK11.56
50719Olov EricsonAlfta-Ösa OK11.57
50720Wolfram PohlTV Coburg-Neuses11.58
50721Jonas BrütschVompatti OK11.59
50722Rasmus Møller JessOK Linné12.00
50723Christian SchiveNydalens SK12.01
50724Emil ÅbergOk Kåre12.02
50725Mattias MårtsStora Tuna OK12.03
50726Samuele CurzioPolisportiva G. Masi12.04
50727Niklas AldénOK Linné12.05
50728Erik Ivarsson SandbergOK Denseln12.06
50729Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering12.07
50730Matej KamenickySK OS Nove Mesto na Morave12.08
50731Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering12.09
50732Sindre JohannessenFreidig12.10
50733Fabian JanischowskyOLG Regensburg12.11
50734Markus GladEmblem IL12.12
50735Marcus MillegårdSävedalens AIK12.13
50736Simon ImarkTullinge SK12.14
50737Rassmus AnderssonOK Linné12.15
50738Takumi IkedaWaseda University12.16
50739Erik AnderssonOK Orion12.17
50740Martin Borge HeirNTNUI12.18
50741Thomas BührerCA Rosé12.19
50742Steffen HartmannTGV Horn12.20
50743Otso WesterlundKoovee12.21
50744Gunnar A FiskumTyrving IL12.22
50745Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering12.23
50746Juho WesterlundKoovee12.24
50747Severin HowaldTampereen Pyrintö12.25
50748Håvard Sandstad EidsmoFreidig12.26
50749Roland FesselhoferOJE Wappler12.27
50750Mathieu Kern-GillardASUL Sports Nature12.28
50751Filipe DiasGD4Caminhos12.29
50752Gustav ÖhgrenOk Kåre12.30
50753Erling GrammeltvedtOK Skeidi12.31
50754Ivar LundanesTyrving IL12.32
50755Mikkel Kaae-NielsenSøllerød OK12.33
50756Scott CollierCornwall OC12.34
50757André AnderssonOk Kåre12.35
50758Olav VestølVegårshei IL12.36
50759Andrin BieriVompatti OK12.37
50760Marius ØieLøten o-lag12.38
50761Maxim SimakovBRIGHTNET12.39
50762Bjørn LundanesNTNUI12.40
50763Tobias KamenickySK OS Nove Mesto na Morave12.41
50764Franz GlanerOK Pan Kristianstad12.42
50765Mads Kruse JuhlHerning Orienteringsklub12.43
50766Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb12.44
50767Cillín CorbettCork O12.45
50768Oskar StørmerFossum IF12.46
50769Mark PurkisNydalens SK12.47
50770Alain MazyCO Liege12.48
50771Jonas GustafssonOk Kåre12.49
50772Halvor Eid NielsenÄrla IF12.50
50773Jonathan SchachSV Wannweil12.51
50774Yu Hong Bryan WongSOC12.52
50775Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering12.53
50776Isac von KrusenstiernaOk Kåre12.54
50777Oskar SjöbergOK Linné12.55
50778Jakob SchachSV Wannweil12.56
50779Simon JakobLeksands OK12.57
50780Cameron TierNorth West OC12.58
50781Jeronym KamenickySK OS Nove Mesto na Morave12.59
50782Heino OllinEST13.00
50783Kenny KivikasEST13.01
50784Kristo HeinmannEST13.02
50785Lauri SildEST13.03
50786Jesper SvenskStora Tuna OK13.04
50787Kohei KamijimaJPN13.05
50788Vincent CoupatFRA13.06
50789Mathieu PerrinFRA13.07
50790Patrick JaffeAUS13.08
50791Geun Hee HongKOR13.09
50792Sam Choi LamHKG13.10
50793Matt DoyleAUS13.11
50794Francois Van der OuderaaBEL13.12
50795Anton ForsbergStora Tuna OK13.13
50796Gerald YipHKG13.14
50797Kristian DalbyFredrikstad SK13.15
50798Evert LeeuwsBEL13.16
50799Kin Kwan KwokHKG13.17
50800Martin HubmannFredrikstad SK13.18
50801Emil OebroDK13.19
50803Matthias ReinerTampereen Pyrintö13.21
50804Artem PanchenkoUKR13.22
50805Benjamin AnciauxBEL13.23
50806Brodie NankervisAUS13.24
50807Hector HainesIFK Lidingö SOK13.25
50808Elias KuukkaFIN13.26
50809Graham GristwoodKalevan rasti13.27
50810Albin RidefeltSWE13.28
50811Søren BobachNOTEAM13.29

W -13

2 120 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50120Madara Ilze Greb¿naZVOC12.32
50121Klara EberlénOK Skogshjortarna12.33
50122Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL12.34
50123Nikija BirumaZVOC12.35
50124Åse Valero KjerkreitHalden SK12.36
50125Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering12.37
50126Ine Bohnhorst TegdanFreidig12.38
50127Conny HoltzTSV Jetzendorf12.39
50128Ylva HanssonOk Kåre12.40
50129Alva EliassonSundsvalls OK12.41
50130Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK12.42
50131Mari KallesonOppsal Orientering12.43
50132Astrid YtterbøAsker Skiklubb12.44
50133Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK12.45
50134Isabella BaierTolered-Utby OL12.46
50135Veronika TokmatchevaWhite Nights12.47
50136Nora NordlundOk Kåre12.48
50137Sofia ØhlckersTyrving IL12.49
50138Alva KarlssonMariestads Friluftsklubb12.50
50139Thea LewisOK Vilse 8712.51
50140Sigrid Schmitt GranHalden SK12.52
50141Siri KleinOK Vilse 8712.53
50142Ingrid LestebergKongsberg OL12.54
50143Elli KyläkoskiTurun Suunnistajat12.55
50144Stina ThernOK Skogshjortarna12.56
50145Amanda CliffordsonTolered-Utby OL12.57
50146Wilma ReinholdssonOK Alehof12.58
50147Lina WidelundOk Kåre12.59
50148Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering13.00

W -14

2 460 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50178Sigrid HaugskottOL Trollelg12.36
50179Elsa KaipeOk Kåre12.37
50180Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering12.38
50181Anna TaksdalGanddal IL12.39
50182Agnes IvarssonOK Skogshjortarna12.40
50183Julie DrønnesundEmblem IL12.41
50184Karoline JebsenHeming Orientering12.42
50185Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering12.43
50186Marie ScheeleNydalens SK12.44
50187Marie KravdalGjø-Vard OL12.45
50188Laura BarrettSugar Loaf OK12.46
50189Sigrid HaugeSarpsborg OL12.47
50190Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12.48
50191Audrey HanssonFrölunda OL12.49
50192Pauline MyklebustIL Koll12.50
50193Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering12.51
50194Sindija Leticija BrakmaneAlnis-JNSC12.52
50195Lovisa DufvaSundsvalls OK12.53
50196Ulyana KuprienkoWhite Nights12.54
50197Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb12.55
50198Cornelia HoleneEmblem IL12.56
50199Julia Hagelberg NordahlOk Kåre12.57
50200Ingeborg EikåsSandefjord OK12.58
50201Ane Kristine EidKongsberg OL12.59
50202Moa BergqvistKorsnäs IF OK13.00
50203Annie LundOK Kolmården13.01
50204Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering13.02
50205Clodagh O DonnellGreatEasternNavigators13.03
50206Ane HustvedtOppsal Orientering13.04

W -15

2 620 m, 64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50246Liv NorbergAvesta OK11.00
50247Sanna RinnbäckOK Ravinen11.01
50248Saga MattssonDalaportens OL11.02
50249Hannah ThomasSugar Loaf OK11.03
50250Ebba HörlingSundbybergs IK11.04
50251Ruby OwenSugar Loaf OK11.05
50252Wilma LeicktTullinge SK11.06
50253Lovisa MasesStora Tuna OK11.07
50254Emelie RökenTäby OK11.08
50255Ida BengtssonOK Alehof11.09
50256Doris IkoTäby OK11.10
50257Frida Hovgaard EisvangOK Moss11.11
50258Anna GorbatenkovaWhite Nights11.12
50259June Rogstad BekkevoldLøten o-lag11.13
50260Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø11.14
50261Ellen FunkeLeksands OK11.15
50262Alicia BjörnbergSöders-Tyresö11.16
50263Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK11.17
50264Henriette BergLøten o-lag11.18
50265Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.19
50266Vendela RundströmOK Ravinen11.20
50267Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK11.21
50268Wilma JosefssonVäsby OK11.22
50269Mina Akiko JohnsenSturla, IF11.23
50270Elisabeth LarssonOK Södertörn11.24
50271Emma Helene OlsenHalden SK11.25
50272Ida ÖsterbergGustavsbergs OK11.26
50273Karolina AnderssonDalaportens OL11.27
50274Marie KvarmeSturla, IF11.28
50275Edith StaggSugar Loaf OK11.29
50276Inese NeimaneZVOC11.30
50277Moa FröstadiusSundbybergs IK11.31
50278Ingvild GustafssonKongsberg OL11.32
50279Alice Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIF11.33
50280Madeleine GranathVäsby OK11.34
50281Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK11.35
50282Bryony StaggSugar Loaf OK11.36
50283Agnes WallinKorsnäs IF OK11.37
50284Tilde BredemanVäsby OK11.38
50285Molly PillingSugar Loaf OK11.39
50286Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna11.40
50287Elin BryggarKorsnäs IF OK11.41
50288Anja NilssonDomnarvets GoIF11.42
50289Linnea HolstTyrving IL11.43
50290Julie Sophie WoldOK Moss11.44
50291Miia RollerJärfälla OK11.45
50292Alicia BergkvistVästerbergslagens OL11.46
50293Ebba NäsmanLerums SOK11.47
50294Anja HoleFørde IL11.48
50295Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering11.49
50296Klara ErssonOk Kåre11.50
50297Zali McCombAustralopers Orienteering Club11.51
50298Olga RindeskogVästerbergslagens OL11.52
50299Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.53
50300Cornelia KindlundOK Tyr11.54
50301Jonna LindbladOK Djerf11.55
50302Fredrika NordquistTäby OK11.56
50303Elin WolgastSnättringe SK11.57
50304Tindra JonssonSkarpnäcks OL11.58
50305Elina ReinholdssonOK Alehof11.59
50306Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK12.00
50307Hanna ÖbergGamleby OK12.01
50308Lisa SwartzOK Orion12.02
50309Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK12.03

W -16

2 820 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50370Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.00
50371Selma FærdenKolbotn og Skimt OL11.01
50372Thea NordinKorsnäs IF OK11.02
50373Ida HänströmTäby OK11.03
50374Thea Nordin AbajiEksjö SOK11.04
50375Pia Young VikNydalens SK11.05
50376Emma BarnardBromma-Vällingby SOK11.06
50377Alva BladhTullinge SK11.07
50378Lea MartanovaSlavia Liberec11.08
50379Sarah SchöpsOLV Landshut11.09
50380Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11.10
50381Ester AnderssonOK Södertörn11.11
50382Holly StodgellSugar Loaf OK11.12
50383Hedda SpangbergKonnerud IL11.13
50384Eline SchjervenLardal OL11.14
50385Alicia SchandlOK Södertörn11.15
50386Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb11.16
50387Ella PerssonEksjö SOK11.17
50388Anna KarlovaCzech junior team11.18
50389Une HoltermannPorsgrunn OL11.19
50390Hanna RehnKolbotn og Skimt OL11.20
50391Agnes DjurstedtEksjö SOK11.21
50392Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna11.22
50393Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.23
50394Tove SvedellSkarpnäcks OL11.24
50395Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL11.25
50396Maja BergqvistKorsnäs IF OK11.26
50397Eleonora AlinderSjövalla FK11.27
50398Rebecca WardSugar Loaf OK11.28
50399Vendela SöderqvistOk Kåre11.29
50400Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.30
50401Martine SkjelsvikLillehammer OK11.31
50402Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn11.32
50403Amanda GranqvistOK Ravinen11.33
50404Alix VillarCOSE11.34
50405Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL11.35
50406Vilmalee SuwanOK Vilse 8711.36
50407Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11.37
50408Kristin LundanesEmblem IL11.38
50409Tuva-Cajsa SpikLeksands OK11.39
50410Janna Sofie TellesbøØstmarka OK11.40
50411Elsa SonessonFalköpings AIK OK11.41
50412Cecilia HectorSnättringe SK11.42
50413Alma WallmanVästerbergslagens OL11.43
50414Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11.44
50415Ida Marie FlågenHeming Orientering11.45
50416Kate Kristi¿na Er¿eZVOC11.46
50417Tove SjöbergTullinge SK11.47
50418Sofia SundinWaxholms OK11.48
50419Mélanie DalibardC.O.Colmar11.49
50420Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL11.50
50421Linnea LundOK Kolmården11.51
50422Emma EliassonDomnarvets GoIF11.52
50423Emilia JohnssonOk Kåre11.53
50424Emilia NilssonGustavsbergs OK11.54
50425Kristin Melby JacobsenLardal OL11.55
50426Emilie JohansenSandefjord OK11.56
50427Elsa GörasLeksands OK11.57
50428Hedda RöstinOK Ravinen11.58
50429Emma EngehultNotodden OL11.59

W 15-20 B

2 030 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50487Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL13.10
50488Marion Halvorsen NustadLillehammer OK13.11

W 35-AK

2 600 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50824Sofie Oraug-RyghIL Koll13.09
50825Kristine TiemannOLG Stäfa13.10
50826Kari LundNittedal OL13.11
50827Eli StensliLøten o-lag13.12

W 50-AK

2 430 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51152Lotta MyhreIL Koll13.05
51153Hilde ForbordMalvik IL13.06
51154Catherine KingAJAX13.07
51156Eva Zehnder-GilgenSWISS O TOURS13.09
51157Anne-Grete AustadRaumar Orientering13.10
51158Rita RaastadSkien OK13.11
51159Marianne ArnesenAsker Skiklubb13.12

M -13

2 130 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50149Reuben LawsonSugar Loaf OK12.35
50150Even LienGjø-Vard OL12.36
50151Mark BujdosóTabani Spartacus12.37
50152Emil Husebye AamodtFredrikstad SK12.38
50153Birk BreimoOK Moss12.39
50154Noah MulariOK Vilse 8712.40
50155Gustavs PlonisAlnis-JNSC12.41
50156William OksvoldOk Kåre12.42
50157Marcus LammFrölunda OL12.43
50158Sigurd HobølOppsal Orientering12.44
50159Freddie KingslandSugar Loaf OK12.45
50160Carl ÖbergGamleby OK12.46
50161Elias PerssonHelsingborgs SOK12.47
50162Per Noah SommerheinNydalens SK12.48
50163Arthur MitchellHOC12.49
50164Matthieu BührerCA Rosé12.50
50165Eddie KarlssonOK Vilse 8712.51
50166Tommy MellaNewcastle Orienteering Club12.52
50167Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK12.53
50168Cian O DonnellGreatEasternNavigators12.54
50169Freddie LakeSugar Loaf OK12.55
50170Ludwig RosénGöteborg Majorna OK12.56
50171Martin BryggenHalden SK12.57
50172Mons Sætre-LorentzenFet OL12.58
50173Nils OdlindOk Kåre12.59
50174Arnaud MazyCO Liege13.00
50175Erlend OtterleiØstmarka OK13.01
50176Jakob OechlerOLV Landshut13.02
50177Mathias LinløkkenØstmarka OK13.03

M -14

2 470 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50207Hugo AtterbrandOk Kåre12.00
50208Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL12.01
50209Olle GahnshagOk Kåre12.02
50210Jakob A. GjedeboOppsal Orientering12.03
50211Trym Alexander StorhaugRøyken OL12.04
50212Alwin EinarssonKungälvs OK12.05
50213Olivier ChampignyACA Aix en Provence12.06
50214Petter RybergMariestads Friluftsklubb12.07
50215Alvin EdbäckOk Kåre12.08
50216Erik LundquistOK Ravinen12.09
50217Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna12.10
50218Linus ForsbergOK Ravinen12.11
50219Noa HelgarsTäby OK12.12
50220David BurgmairOLG Regensburg12.13
50221Wille SöderqvistOk Kåre12.14
50222Severin LehnerOLG Regensburg12.15
50223Edvards KruminsAlnis-JNSC12.16
50224Linus AlinderSjövalla FK12.17
50225Jett McCombAustralopers Orienteering Club12.18
50226Gabriel GjoneSandefjord OK12.19
50227Olle DalinOk Kåre12.20
50228Arvid JohanssonOK Djerf12.21
50229Brage EikåsSandefjord OK12.22
50230Fabian AlinderSjövalla FK12.23
50231Eskil BrændenLillomarka OL12.24
50232Rasmus WidelundOk Kåre12.25
50233Pontus HedinTolered-Utby OL12.26
50234William LakeSugar Loaf OK12.27
50235Jakob BaierTolered-Utby OL12.28
50236Paul WirtzLuxOC12.29
50237Martin Christoffer BorgIL Koll12.30
50238Elias ThoresenHalden SK12.31
50239Melvin AnderssonTolered-Utby OL12.32
50240Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering12.33
50241Joel WallnerAttunda OK12.34
50242Oliver HåkanssonOK Orion12.35
50243Mark StrimovskiyWhite Nights12.36
50244Tobias Tronbøl LiumIL Koll12.37
50245Nils SwartzOK Orion12.38

M -15

3 750 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50310Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.00
50311Oskar MellaOppsal Orientering11.01
50312Edvin AakreEgersund OK11.02
50313Philip Lehmann RomørenFossum IF11.03
50314Markus RichterSandnes IL (Rogaland)11.04
50315Sebastian CrowSugar Loaf OK11.05
50316Marcus SteneboAttunda OK11.06
50317Ask OlaussenOppsal Orientering11.07
50318Ivar GentzJärla Orientering11.08
50319Olle ThimbergSöders-Tyresö11.09
50320Hugo LindskogOK Ravinen11.10
50321Filip BrolingBredaryds SOK11.11
50322Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11.12
50323Alessandro BedinPark World Tour Italia11.13
50324Melker ÅkessonOK Landehof11.14
50325Herman Lien BackstrømHalden SK11.15
50326Lucas WannerAvesta OK11.16
50327Emil FranzénSundbybergs IK11.17
50328Simon BååthSävedalens AIK11.18
50329Benjamin GjoneSandefjord OK11.19
50330Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna11.20
50331Albin SjöblomOk Kåre11.21
50332Max ÖsterlingOK Södertörn11.22
50333Edvin ForsbergOK Ravinen11.23
50334Christian Fredrik BorgIL Koll11.24
50335Rasmus LindblomGustavsbergs OK11.25
50336Lars LienGjø-Vard OL11.26
50337Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK11.27
50338Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering11.28
50339Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.29
50340Sindre Vie StrislandFossum IF11.30
50341Jakob CarlssonStora Tuna OK11.31
50342Jon HanssonOk Kåre11.32
50343Gustaf HofstedtTäby OK11.33
50344Peder BryggenHalden SK11.34
50345Henrik SvenssonOK Ravinen11.35
50346Ludvig FerdmanTullinge SK11.36
50347Eirik Vie StrislandFossum IF11.37
50348Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.38
50349Justus ArenanderSkarpnäcks OL11.39
50350Filip LindqvistTäby OK11.40
50351Viktor SoneAttunda OK11.41
50352Christopher RavenSugar Loaf OK11.42
50353Marius E. AamodtOppsal Orientering11.43
50354Alfred BjørnerødOK Moss11.44
50355Øyvind LamarkGanddal IL11.45
50356Sondre LadimOK Moss11.46
50357Joel GolsäterKorsnäs IF OK11.47
50358Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.48
50359Jesper ÅkessonJärfälla OK11.49
50360Olle SandströmOK Ravinen11.50
50361Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss11.51
50362Melker LarssonOK Orion11.52
50364Leo AlvolinOk Kåre11.54
50365Elis IversAttunda OK11.55
50366Emil HelanderTullinge SK11.56
50367Elis Forsberg RundströmIFK Enskede11.57
50368Eric JohanssonOk Kåre11.58
50369Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK11.59

M -16

3 810 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50430Markus HalvarssonLeksands OK11.45
50431Tobias MathisenPorsgrunn OL11.46
50432Noel BraunVäxjö OK11.47
50433Tord SølvbergIL Veten11.48
50434William GrunderJärfälla OK11.49
50435Jamie DaleSugar Loaf OK11.50
50436Vit SkachaCzech junior team11.51
50437William SturessonLerums SOK11.52
50438Rolf Andreas BergNydalens SK11.53
50439Mattis SandénOK Södertörn11.54
50440Sebastian MitchellHOC11.55
50441Hubert Wan¿kCzech junior team11.56
50442Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK11.57
50443Klockar Eskil NääsLeksands OK11.58
50444Trygve Børte NomelandKristiansand OK11.59
50445Martin SimsaCzech junior team12.00
50446Sigurd Saxe SandvikHalden SK12.01
50447Jakob WidelundOk Kåre12.02
50448Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK12.03
50449Harry ThomasSugar Loaf OK12.04
50450Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering12.05
50451Jakub MilanCzech junior team12.06
50452Gaute LindaasElverum OK12.07
50453Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK12.08
50454Isak GeliusSnättringe SK12.09
50455Hugo KindbornOK Hällen12.10
50456Hjalmar SandbergOK Älvsjö Örby12.11
50457Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna12.12
50458Jakub ChaloupskyCzech junior team12.13
50459Christoffer LindgrenOk Kåre12.14
50460Mats LindaasElverum OK12.15
50461Aleksandar EvansBrown team12.16
50462Albin GezeliusIFK Mora OK12.17
50463Sander Tonjer FingarsenElverum OK12.18
50464Tage KinellIFK Göteborg Orientering12.19
50465Simon PerrinNature Orientation Saint Etien12.20
50466Johan LundStenungsunds OK12.21
50467Otto BalckTäby OK12.22
50468Hugo EricssonVäxjö OK12.23
50469Yannick LieblichOLG Regensburg12.24
50470Martin GajdaCzech junior team12.25
50471Casper SkeppSävedalens AIK12.26
50472Henrik LundforsIFK Enskede12.27
50473Filip HåkanssonOK Orion12.28
50474Matyas StreglCzech junior team12.29
50475Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.30
50476Martin KleinOOB TJ Lokomotiva Teplice12.31
50477Olle KallurOK Ravinen12.32
50478Lukas CottingOLG Stäfa12.33
50479Lukas WallhedJärla Orientering12.34
50480William MöllerSkarpnäcks OL12.35
50481Brage TakleKristiansand OK12.36
50482Filip StorellHaninge SOK12.37
50483Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna12.38
50484Axel BechtelFK Friskus-Varberg12.39
50485Erik BovalliusJärfälla OK12.40
50486Lukas VitebskyCzech junior team12.41
51638Tal ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club12.42
50540Ivo Martin Cousins ClarhällSöders-Tyresö12.43

M 15-20 B

2 140 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50489Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg13.12
50490Emil SkytterenOdal OL - Orientering13.13

M 35-AK

3 680 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50828Håvard Sandvoll AskLierbygda OL13.10
50829Roland LudwigOL Regio Wil13.11
50830Tor RingstadHedrum OL13.12

M 50-AK

3 220 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51160Oskar KaaløySandefjord OK12.46
51161Nils Arne JohannessenKristiansand OK12.47
51162Ulf KokinskyIFK Göteborg Orientering12.48
51163Martin GygaxOLG Biberist SO12.49
51164Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.50
51165Martin WidmerOLG Suhr12.51
51167Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb12.53
51168Ola JönssonOK Vilse 8712.54
51169Anders SjöbergOK Reftele12.55
51170Joerg BaumannIG BLOCH12.56
51171Andreas WyssSWISS O TOURS12.57
51172Henrik ErdalenIFK Göteborg Orientering12.58
51173Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg12.59
51174Kell SønnichsenOK Pan Århus13.00

OpenA1

1 710 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53001Yingjing HanLearnjoy Sports11.00
53002Rimvydas KutkaMedeina11.00
53004Randi BudahlFet OL11.00
53020Bodil HulløenKristiansand OK11.00
53058Roar ÅsheimRond O-lag11.00

OpenA2

2 300 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53201Eva-Lena FalkVärend GN OL11.00
53202Agata MajasowWKS SLASK11.00
53203José Manuel PrietoMalarruta11.00
53204Knut Even HoleFørde IL11.00
53205Hans FalkVärend GN OL11.00
53206Kjell RønnebergRøyken OL11.00
53207Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag11.00
53208Cristina del CampoMalarruta11.00
53209Inguna ValdmaneZVOC11.00
53210Tore LindaasElverum OK11.00
53211Morten AndresenOK Skeidi11.00
53212Fabio WürmliULU'S REISEWELT11.00
53213Petter FureOppsal Orientering11.00
53214Marianne ReuschHeming Orientering11.00
53216Julia GoldmanHUN11.00
53217Sippola PäiviLynx11.00
53219Felice BüchiOLG St. Gallen Appenzell11.00
53220Magnus BacklundNOTEAM11.00
53222Hanga MorandiniHUN11.00
53223Annica Lindell LangVästerbergslagens OL11.00
53225Hans HolmbergJärla Orientering11.00
53226Eigil KongsfjellOL Tønsberg 11.00
53228Mathias NyhaugAsker Skiklubb11.00
53229Marianne GerbornVästvärmlands OK11.00
53231Lisa LedskogGöteborg Majorna OK11.00
53232Karin ProforsKöping-Kolsva OK11.00
53251Aud I. SpjelkavikTyrving IL11.00
53253Lovise FremstadLarvik OK11.00
53254Kari LillealternFreidig11.00
53255Andre W. SchoepferIOF Jury11.00
53256Marit Hæreid SandstadFrol IL11.00
53257Andrea HansonGreatEasternNavigators11.00
53258Monica HaldenNydalens SK11.00
53260Astrid RognstadHadeland OL11.00
53261Maria PerssonAsker Skiklubb11.00
53262Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM11.00
53263Helena BachmanTäby OK11.00
53264Barbro Kvåle TrømborgHadeland OL11.00
53265Marit-Elin IdenTeam Jeløy11.00
53266Sze Wai TsangSOC11.00
53267Johnny KarlssonUddevalla OK11.00

OpenA3

3 320 m, 80 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Una DzerveNOTEAM10.00
53259Kjetil KarlsenTeam Jeløy11.00
53401Janne BjorvandOddersjaa SSK11.00
53402Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn11.00
53403Agnese GeduševaZVOC11.00
53404Jørgen MårtenssonModum OL11.00
53405Svein GrønhovdModum OL11.00
53406Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering11.00
53407Ola LestebergKongsberg OL11.00
53408Marit TyldumRudsbygd IL11.00
53409Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.00
53410Torgeir StrandFana IL11.00
53411Ulla EinarssonKungälvs OK11.00
53412Gunn Elin RudiHadeland OL11.00
53413Adam CadyBuffalo Orienteering Club11.00
53414Stine AustadRaumar Orientering11.00
53415Keijo RuotsalainenNOTEAM11.00
53416Anna GöhlmanTyrving IL11.00
53418Liliana OliveiraGD4Caminhos11.00
53419Roar PedersenOppsal Orientering11.00
53420Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering11.00
53421Vibeke HøstLillomarka OL11.00
53422May Jorunn RognlienModum OL11.00
53423Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.00
53424Peichi ChuangMoxina OK11.00
53425Christian ReuschHeming Orientering11.00
53426Christoffer ÅnensenOppsal Orientering11.00
53427Kari SvingheimLillehammer OK11.00
53428Outi AikioSK Pohjantähti11.00
53429Martin SkytterenOdal OL - Orientering11.00
53430Ingrid KvistadKongsberg OL11.00
53431Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL11.00
53432Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK11.00
53433Torun DyrkornEiker OL11.00
53434Marit Sylte LundanesEmblem IL11.00
53435Line Bar-NathanLillomarka OL11.00
53436Göran ReinholdssonJärfälla OK11.00
53437Pål MyklebustIL Koll11.00
53438Toril RiddervoldHeming Orientering11.00
53439Carl BachmanTäby OK11.00
53440Frida KjellmanLidköpings VSK11.00
53441Harald BakkenFrol IL11.00
53442Bo KarlssonTrollhättans SOK11.00
53443Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK11.00
53444Pirjo LuchsingerKongsberg OL11.00
53445Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering11.00
53446Katarina HenmyrOK Vilse 8711.00
53447Karl Kristian TerkelsenWOC202011.00
53448Harald GrøndahlOK Moss11.00
53449Sølve DrageKongsberg OL11.00
53450Ove EricssonNyköpings OK11.00
53451Sören AnderssonIK Dran11.00
53452Anders FossøyNotodden OL11.00
53453Niclas KjellmanLidköpings VSK11.00
53454Knut RamtvedtSarpsborg OL11.00
53455Britt FossøyNotodden OL11.00
53456Marius StaffOL Toten-Troll11.00
53457Carl Goran StrutzEds SK11.00
53458Gerd BjørsethKrokstadøra IL11.00
53459Marit Melby JacobsenNTNUI11.00
53460Ulirch Hauswirthol norska11.00
53461Bent HaflanOL Tønsberg og omegn11.00
53462Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering11.00
53463Johanna KindlundOK Tyr11.00
53464Elias StubberudNydalens SK11.00
53465Matti HaatainenNOTEAM11.00
53466Håkan RystedtStora Tuna OK11.00
53467Ingunn Høst FossgardLillomarka OL11.00
53468Jan-Olov NewborgVästvärmlands OK11.00
53469Øystein SkappelLillehammer OK11.00
53470Aase MestadLillomarka OL11.00
53471Morten StenbergVang OL11.00
53472Dag MoeKristiansand OK11.00
53473Stein ØstbyMalmö OK11.00
53474Elin KallesonOppsal Orientering11.00
53475My RönnolsTäby OK11.00
53476Grethe Lill RyenSturla, IF11.00
53478Øivind BergetSarpsborg OL11.00
53479Birk SætnanFossum IF11.00
53651Angie HurtadoCOL11.00

OpenA4

4 150 m, 78 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53601Andris RobaldsZVOC11.00
53602Anders KlavenesSandefjord OK11.00
53603Lene ColquhounLillomarka OL11.00
53604Olena StrugalovaVaregg Fleridrett11.00
53605Ji¿í ValentaNOTEAM11.00
53606Merete RørvikLillomarka OL11.00
53607Sakari VäänänenNOTEAM11.00
53608Magnus AlinderSjövalla FK11.00
53609Elinor LangeTumba-Mälarhöjden OK11.00
53610Assaf Bar-NathanLillomarka OL11.00
53612Olof BjörkmanKungälvs OK11.00
53613Asle KvaaseLommedalens IL11.00
53614Frode HaugskottOL Trollelg11.00
53615Johan JebsenHeming Orientering11.00
53616Harald SodemannUBIL11.00
53617Guglielmo VialePark World Tour Italia11.00
53618Tung Nam YuenSOC11.00
53619Chinchi HuangMoxina OK11.00
53620Thor MellaOppsal Orientering11.00
53621Federico BacciPolisportiva G. Masi11.00
53622Koji ChinoNOTEAM11.00
53624Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11.00
53625Graham WatsonWest Cumberland Orienteering C11.00
53626Kristina KlingneusIK Vikings OK11.00
53627Lars NordgrenEksjö SOK11.00
53628Marte UlvensøenNTNUI11.00
53629Vera KhlebnikovaANCO11.00
53630Elin BjervaLarvik OK11.00
53631Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering11.00
53632Christin BorgGöteborg Majorna OK11.00
53633Roisin LongIRE11.00
53634Olav Martin IndgaardFrol IL11.00
53635Rolf AnderssonVästvärmlands OK11.00
53636Niamh CorbettIRL11.00
53637Eva KarlssonUddevalla OK11.00
53638Alf Johan HjelmtvedtEiker OL11.00
53639Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK11.00
53640Magnhild ForsethFrol IL11.00
53641Ernst TrunzOL Amriswil11.00
53642Andrine BenjaminsenNOR11.00
53643Jenny GulqvistVästvärmlands OK11.00
53644Kariann ÅnensenOppsal Orientering11.00
53645Tore SundtjønnÅrvoll IL11.00
53646Kent BergmanOK Ravinen11.00
53647Pia BlakeCAN11.00
53648Johnny FranssonÄrla IF11.00
53649Sergii BiloshytskyyUKR11.00
53650Jennifer MacKeiganCAN11.00
53652Eva NilssonKungälvs OK11.00
53653Randi HøilundFet OL11.00
53654Arild NyhaugAsker Skiklubb11.00
53655Silvia KyburzOLK Fricktal11.00
53656Ole TexmoFet OL11.00
53657Charlotte IhrforsOK Linné11.00
53658Christine SteckOLK Fricktal11.00
53659Bettina AebiOK Tisaren11.00
53660Safder RazaCAN11.00
53661Knut AurebekkTorridal IL11.00
53662Ulf PetersonKungälvs OK11.00
53663Linnea OlofssonKongsberg OL11.00
53664Oda ColquhounLillomarka OL11.00
53665Kjersti OftenNydalens SK11.00
53666Kjersti WestinPorsgrunn OL11.00
53667Vidar StrandLierbygda OL11.00
53668Henrik Kaupang LyeLarvik OK11.00
53669Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK11.00
53670Fredrik SteiwerLillomarka OL11.00
53671Hanne Løver ThonModum OL11.00
53672Lars HalvorsenNydalens SK11.00
53673Teo StruckNOTEAM11.00
53674Carl Martin LarsenFreidig11.00
53675Lene Godager KaasBækkelagets SK11.00
53676Selma Tørudbakken JendalenFossum IF11.00
53677Morten RannemFossum IF11.00
53678Gjermund GravirAsker Skiklubb11.00
53679Janita SkogengEmblem IL11.00
53680Emma WaddingtonCAN11.00
50696Kristina IvanovaBUL13.15

OpenA5

4 640 m, 63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gatis DzerveNOTEAM10.00
53801Line Drange RuudRøyken OL11.00
53802Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL11.00
53803Diego BarattiGOLD Savosa11.00
53804Chloe BlancOJura11.00
53805Inge RambergØstmarka OK11.00
53806Kjetil NeskvernBrandval/Kongsvinger OK11.00
53807Martin SchälliBækkelagets SK11.00
53808Gunnar HaldenNydalens SK11.00
53809Ragnhild HjermstadFossum IF11.00
53810Øystein RodemNydalens SK11.00
53811Terje NæssFossum IF11.00
53812Kenneth LantzOK Österåker11.00
53813Glenn MüllerØstmarka OK11.00
53814Tim OlssonBrattås CK11.00
53815Per Arne KarlsenØstmarka OK11.00
53816Zlatimira AbadzhievaOK Tyr11.00
53817Bjørn SolhjemSørkedalen IF11.00
53818Helene JendalFossum IF11.00
53819Erik GrøndalenHamar OK11.00
53820Anders  StorbråtenBækkelagets SK11.00
53821Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn11.00
53822Bjørn PaulsenOK Moss11.00
53823Tord Bakke ArvesenBækkelagets SK11.00
53826Dimitar ZhelyazkovBUL11.00
53828Cameron de LIsleNorth West OC11.00
53829Boyan IvandjikovBUL11.00
53830Eric BoneUSA11.00
53831Tommy HayesNZL11.00
53833Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK11.00
53834Vegard HaldenNydalens SK11.00
53835Ruairi ShortIRL11.00
53836Alvaro PrietoESP11.00
53837Axel WasseniusUddevalla OK11.00
53838Kaste RutkauskaiteLTU11.00
53839Krisztian LiszkaHUN11.00
53840Mons LøvfaldNydalens SK11.00
53841Algirdas BartkeviciusLTU11.00
53842Peter HainesAire GB11.00
53843Lars JanløvIF Åland11.00
53844Steen KlysnerFIF Hillerød Orientering11.00
53845Sarah Hai nesAire GB11.00
53846Soon hee KimKOR11.00
53847Tuva NylundBredaryds SOK11.00
53848Peter StrömdahlOK Skogsvargarna11.00
53849Ragnar OlssonTibro OK11.00
53850Håkan IhrforsIFK Lidingö SOK11.00
53851Leung Lam FreddyHKG11.00
53852Anna OlssonTibro OK11.00
53853Maureen Olsson LoLunds OK11.00
53854Mats GruvefeldtIFK Göteborg Orientering11.00
53855Karin SvenskStora Tuna OK11.00
53856Rudy RoomanBEL11.00
53857Lars AxviLerums SOK11.00
53858Anna JoKOR11.00
53859Moritz DoellgastTV Oberbexbach11.00
53860Vincent BeltoiseASUL11.00
53861Paula  SavolainenSiiRa11.00
53862Laura PortinPargas IF11.00
53864Robert GrahamCAN11.00
53865Tone SundtjønnLillomarka OL11.00
53866Eirik JørgensenTyrving IL11.00
54863Martina PalumboTrent-O11.00

OpenA6

5 530 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53825ercan dudakTUR11.00
53832cansel saracTUR11.00
54001Panu HyvönenSK Pohjantähti11.00
54002Dorottya SisaJMD11.00
54003Eero KahilaTampereen Pyrintö11.00
54004Heikki VirekunnasTampereen Pyrintö11.00
54005Emil BacklundGöteborg Majorna OK11.00
54006Trygve Hem OlsenTyrving IL11.00
54007Hans NilssonKungälvs OK11.00
54008Per Ole DahlsrudNydalens SK11.00
54009Maria JonssonNydalens SK11.00
54010Lauri KahilaTampereen Pyrintö11.00
54011Mari VäänänenKalevan rasti11.00
54012Ingvild GjessingVang OL11.00
54013Kiss DénesJMD11.00
54014Santeri SilvennoinenKalevan rasti11.00
54015Steck HansjorgOLK Fricktal11.00
54016Gaute Hallan SteiwerNOR11.00
54017Seppo  KonttajärviSK Uranus11.00
54018Tuve MøllerOK Linné11.00
54020Anton KarlssonOK Kullingshof11.00
54021Anton KhlebnikovANCO11.00
54022Andreas WikströmIK Uven11.00
54023Philipp DombertBielefelder TG11.00
54024Magnus OliversenTrøsken IL11.00
54025Niklas GustafssonOK Tisaren11.00
54026Ida ØbroOK Orion11.00
54027Mats NylundBredaryds SOK11.00
54028So Byung JoKOR11.00
54029Chung Bum KimKOR11.00
54030Magnus VedinTrollhättans SOK11.00
54031Cheol jin KangKOR11.00
54032Alva NiklassonKolbotn og Skimt OL11.00
54033Carl Godager KaasBækkelagets SK11.00
54034Marttiina JoensuuPohjant11.00
54035Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK11.00
54036Håvard BergetOppsal Orientering11.00
54037Petter JønssonGöteborg Majorna OK11.00
54038Synnøve BråtenVegårshei IL11.00
54039John Kasper SvergjaKvikne IL11.00
54040Boyan YuanKristiansand OK11.00
54041Lars TreekremÅs IL11.00
54042Eirik Sverja RustadBækkelagets SK11.00
54043Kari JussilaTampereen Pyrintö11.00
54044Anders TreekremÅs IL11.00
54045Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL11.00
54046Jutta JussilaIFK Lidingö SOK11.00
54047Dag Arne LierIndre Østfold OK11.00
54048Agneta ErikssonUddevalla OK11.00
54049Søren NymalmPargas IF11.00
54050Kristoffer SidebyGöteborg Majorna OK11.00
54051Robert BanfiÅs-NMBU Orientering11.00
54052Gro JohansenNOTEAM11.00
54053Espen DanevadFredrikstad SK11.00
54054Tiri RebårdSandefjord OK11.00
54055Ulf WallinGöteborg Majorna OK11.00
54056Karl EriksonUddevalla OK11.00
54057Tone Amundsen StoklandSandefjord OK11.00
54058Börje VartiainenKalevan rasti11.00
54059John Andres BakkeLøten o-lag11.00
54060Johnny HålsjöGöteborg Majorna OK11.00
54061Halvor SaunesNydalens SK11.00
54062Simen WästlundBækkelagets SK11.00
54063Andreas EklundGöteborg Majorna OK11.00
54064Andrey AbadzhievOK Tyr11.00
54065Vladimir PoroshinNOTEAM11.00
54066Torbjørn Blom-HagenFossum IF11.00
54067John SvergjaNord-Østerdal OK11.00
54068Knut HellandØstmarka OK11.00
54019Tamas NedaTTE Tipo orienteering13.02

OpenB1

1 880 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54201Angelika WeidOLV Landshut11.00
54202Aagot HartmannRøyken OL11.00
54203Annerös HedigerSWISS O TOURS11.00
54204Jane Karine HelmersenFet OL11.00
54214Anita HoleFørde IL11.00
54217Stine Therese SjoFlyfemkamp11.00
54220Peder NybergIL Veten11.00
54238Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering11.00

OpenB2

2 650 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54401Marja-Leena KlemeläLounais-Hämeen Rasti11.00
54402Håkan JohanssonMariestads Friluftsklubb11.00
54403Trond TaraldsenMalvik IL11.00
54404Ivana KouckaVSTJ Ekonom Praha11.00
54405Eirunn HiisStokke IL11.00
54406Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering11.00
54407LarsOwe StrömRonneby OK11.00
54408Hermann LudwigOL Regio Wil11.00
54409Olov GiertzLinköpings Universitet11.00
54410Annike SelmerLillomarka OL11.00
54411Emma LiliegrenOK Djerf11.00
54412Ann-Karin LestebergKongsberg OL11.00
54413Elin BergsengLøten o-lag11.00
54414Terje ThrondsenNittedal OL11.00
54415Wenfen YangMoxina OK11.00
54416Nora LeeThree Rock OC11.00
54417Stine Sønsterud BergLøten o-lag11.00
54418Olaug F MydlandEgersund OK11.00
54419Renate Thys MarclayCA Rosé11.00
54423Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF11.00
54425Celine Vik OlsenLarvik OK11.00
54426Ingunn GåsværTorridal IL11.00
54429Eiliv Bjarne LønningenOtra IL11.00
54432Ove KjetsåOtra IL11.00
54434Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi11.00
54435Emilie RehnKolbotn og Skimt OL11.00
54437Aase HellanFlyfemkamp11.00
54448Gunnar G.  BrænneNOTEAM11.00
54451Lars ElkjærGöteborg Majorna OK11.00
54454Klara NordstrømKils OK11.00
54457Tiina WesterlundKoovee11.00
54458Anki HolmbergJärla11.00
54459Jukka Seppo WesterlundKoovee11.00
54460Oddbjørg MoeKristiansand OK11.00
54461Marius StrandseterRøyken OL11.00
54462Marte Sofie SkroveRingerike OL11.00
54463Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11.00
54464Tove BakkenLillehammer OK11.00
54465Lovisa DjerfVästerbergslagens OL11.00
54469Agneta BomanOK Tyr11.00
54470Milla ForkeusOK Tyr11.00
54471Jackie McCavanaGreatEasternNavigators11.00
54472Ane Thea KristoffersenFlyfemkamp11.00
54445Ingeborg MagerøyNOTEAM11.09

OpenB3

3 290 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54601Beate UndebergetOppsal Orientering11.00
54602Per Anders YtterbøAsker Skiklubb11.00
54603Martina PaonePolisportiva G. Masi11.00
54604Ingrid AlinderSjövalla FK11.00
54605Pernilla KarlssonOK Landehof11.00
54606Anders PetterssonMariestads Friluftsklubb11.00
54607Olav HellandEgersund OK11.00
54608Kirsten GjermstadKonnerud IL11.00
54609Johanna FridhagenGöteborg Majorna OK11.00
54610Blaise MarclayCA Rosé11.00
54611Anna DufvaSundsvalls OK11.00
54612Lars DjerfVästerbergslagens OL11.00
54613Marianne GustavssonHestra IF11.00
54614Sigrun GjoneSandefjord OK11.00
54615Elisa BonaiutiPolisportiva G. Masi11.00
54616Zoe KarantzasAuckland Orienteering Club11.00
54617Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL11.00
54618Torvald HaldinIF Femman11.00
54621Samuel MeyerOLG Herzogenbuchsee11.00
54622Anders WindvikSandefjord OK11.00
54623Jussi EskelinenRaja-Karjalan Suunnistajat11.00
54624Kaisa Svergja RustadRaumar Orientering11.00
54625Ole NedrebøOK Moss11.00
54626Bjørn SpjelkavikTyrving IL11.00
54627Johan WikanderLånghundra 11.00
54628Eskil SteinFlyfemkamp11.00
54629Arne HalvorsrudMarker OL11.00
54630Niclas SjøblomOk Kåre11.00
54631Kristian BjørgulHalden SK11.00
54632Ivar HenrikssonTolered-Utby OL11.00
54633Marianne LøkenOK Moss11.00
54634Frank SandbergFlyfemkamp11.00
54635Geir NilsenEmblem IL11.00
54637Vera ArbterNOTEAM11.00
54640Helena ErikssonEds SK11.00
54641Eva TullbergIS Kullen11.00
54643Maria ErikssonGöteborg Majorna OK11.00
54646Samuel ErikssonEds SK11.00
54647Lena  NorrmanIS Kullen11.00
54649Tora WesterbergOK Kolmården11.00
54650Cathrine  NorvikRøyken OL11.00
54652Ida MagnussonVestvärmlands OK11.00
54653Kjell Joar RognstadLillehammer OK11.00
54670Henrik ÅdjersOK Kristina11.00

OpenC1

2 210 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
54801Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering11.00
54802Margareta HeldFK Åsen11.00
54803Audun KjøstvedtIL Høvdingen11.00
54813Tilda KindlundOK Tyr11.00
54816Matthew ReichertNOF11.00
54819Anita PalmërUlricehamns OK11.00
54825Marcus WindvikSandefjord OK11.00
54828Markus KnutsenFlyfemkamp11.00
54829Veera EskelinenYlämaan Pyrkijät11.00
54831Marte MonsåsFlyfemkamp11.00
54832Sivert DragsethFet OL11.00
54834Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering11.00
54835Line HurrødNOF11.00
54837Josefine Oraug RyghNydalens SK11.00
54838Barbro HoleneEmblem IL11.00
54839Elisabeth WindvikSandefjord OK11.00
50094 BlomgrenOK Hierne12.15

OpenC2

2 900 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55001Inese OzolaZVOC11.00
55002Sigurd Paulsen AskLierbygda OL11.00
55004Ragne KlavenesSandefjord OK11.00
55008Elias JosefssonVest Värmlands OK11.00
55017Thomas BomanOK Tyr11.00
55020Elin BomanOK Tyr11.00
55023Arild GimseHeming Orientering11.00
55024Frode WallbergHeming Orientering11.00
55025Sine WallbergHeming Orientering11.00
55027Ine SørensenSpydeberg Skytterlag11.00
55028Espen SolbrekkeNOTEAM11.00
55029Kjell LangsrudNOTEAM11.00
55030Runar SørensenSpyderberg skytterlag11.00
55031Marius FjeldSpydeberg skytterlag11.00
55032Benjamin BuhlerMåren OK11.00
55033Astrid Semb Maalen-JohansenNOTEAM11.00
55034Anne Marte PensgaardOK Horten11.00
55035Kristina TellqvistIK Dran11.00
55036Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn11.00
55037Frank DrønnesundEmblem IL11.00

OpenC3

3 430 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55003Godfried Van AgthovenMariestads Friluftsklubb11.00
55026Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK11.00
55201Silje SelsengLierbygda OL11.00
55203Christer Brander NilssonStenungsunds OK11.00
55205To Sum ChauHKG11.00
55211Anton Brefelt CajdellVestvärmlands OK11.00
55214Alfred OlssonLunds OK11.00
55229Bjørn StormoenBirkenes IL11.00
55232Anne Kari BirkelandBirkenes IL11.00

OpenN1

2 150 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55401Idrun Van AgthovenMariestads Friluftsklubb11.00
55402Linnea DufvaSundsvalls OK11.00
55403Karen KlavenesSandefjord OK11.00
55404Stian LillegårdLillomarka OL11.00
55405Emil JohanssonVästvärmlands OK11.00
55412Herman Sødal BergerNydalens SK11.00
55415Elsa PerssonGöteborg Majorna OK11.00
55418Signe S. KonstOL Tønsberg og omegn11.00
55420Torkel JohannessenNOTEAM11.00
55421Gustav Strøm FærdenKolbotn og Skimt OL11.00
55423Øtkur RahimNOTEAM11.00
55424Hampus LöfgrenStångenäs AIS11.00
55427Tim ÔstlundVästvärmlands OK11.00

OpenN2

2 540 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55601Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn11.00
55602Tina BjørnstadRaumar Orientering11.00
55611Jon Iver LiverudNOTEAM11.00
55614Tor Edvin TeigNOTEAM11.00
55617Odd Martin Liverud BolstadIndre Østfold OK11.00
55620Elise Holm NedrebøOK Moss11.00
55636Arvid KleinOK Vilse 8711.00

OpenN3

2 760 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55801Jenny RybergMariestads Friluftsklubb11.00
55817Eskil LundeSarpsborg OL11.00
55829Elias Brefalt CajdellVestvärmlands OK11.00
55832Elias ÅdjersOK Kristina11.00
55835Sigurd Andre SkaatanNOTEAM11.00

Annonser

IOF Eventor