Norsk Orientering

Startliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Beginner

1 970 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46001Cornelius Gjerlaugsen KvevikFredrikstad SK09.00
46002Aksel SolbergFredrikstad SK09.00
46003Eskil Bergseng RindenLøten o-lag09.00
46004Elise HaugeSarpsborg OL09.00
46005Wilhelmina HedbergKarlsbyhedens OK09.00
46006Sturla SigurdssonStokke IL09.00
46007Ruben Mydland HellandEgersund OK09.00
46008Signe Drange RuudRøyken OL09.00
46009Aron SöderlundKarlsbyhedens OK09.00
46010Selma Bergseng RindenLøten o-lag09.00
46011Solan LøkenOK Moss09.00
46012Svein KristiansenNOTEAM09.00
46013Trym StrømbergFredrikstad SK09.00
46014Elise Holm NedrebøOK Moss09.00
46019Evie Sofia Hjelmeland-JørgensenNOTEAM09.00
46028Mali Aurora HaraldsenFredrikstad SK09.00
46031Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OK09.00
46052Celine HeggenesTrøsken IL09.00
46053Ida Lindseth HartmannRøyken OL09.00
46054Lucas ThorbjørsenTrøsken IL09.00
46060Marcus ThorbjørnsenTrøsken IL09.00
46063Johan KahrsFredrikstad SK09.00
46066Jørgen ReuschHeming Orientering09.00
46102Mathias Linseth HartmannRøyken OL09.00

W -10

2 590 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40315Vilma DanevadFredrikstad SK11.05
40316Louna VialardOrientation Passion Avignon11.06
40317Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK11.07
40318Julie Økern HågårdKonnerud IL11.08
40319Alina TiemannOLG Stäfa11.09
40320Marlene KeilholzRøyken OL11.10
40321Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK11.11
40322Vigdis SigurdsdottirStokke IL11.12
40323Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK11.13
40324Anaïs MazyCO Liege11.14

W 11-12

2 560 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40343Tereza Ester KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave11.24
40344Rachel CottingOLG Stäfa11.25
40345Malin Husebye AamodtFredrikstad SK11.26
40346Emma Aune JakobsenOK Moss11.27
40347Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK11.28
40348Julie Mydland HellandEgersund OK11.29
40349Hilma DalinOk Kåre11.30
40350Minna Sofie WingstedtHalden SK11.31
40351Lufei TanLearnjoy Sports11.32
40352Mareike KeilholzRøyken OL11.33
40353Juliane BurgmairOLG Regensburg11.34
40354Elly EinarssonKungälvs OK11.35
40355Betina ArnesenFredrikstad SK11.36
40356Laura TiemannOLG Stäfa11.37
40357Astrid ReuschHeming Orientering11.38
40358Klara BerglundKarlsbyhedens OK11.39
40359Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø11.40
40360Felicia PerssonHelsingborgs SOK11.41
40361Jenny DanevadFredrikstad SK11.42
40362Eva BaldrianováUSK Praga11.43
40363Daniella GjoneSandefjord OK11.44
40364Sofie Holm NedrebøOK Moss11.45

W 17-18

3 900 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40662Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL12.09
40664Berthe TesloHadeland OL12.11
40665Alma SandVästerbergslagens OL12.12
40666Natalja NiggliOJura12.13
40667Katja LeicktTullinge SK12.14
40668Sofia DjerfVästerbergslagens OL12.15
40669Maria KølbækAarhus 1900 Orientering12.16
40670Alva RyttherVästerbergslagens OL12.17

W 19-20

4 090 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40684Minhuei HuangMoxina OK12.15
40685Elise VanelTout Azimut Fameck12.16

W 21-

4 770 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40692Katarina HammasVäsby OK11.46
40693Barbora BaldrianováUSK Praga11.47
40694Johanna RagvaldOK Linné11.48
40695Debora EggerOLV Hindelbank11.49
40696Tonje PihlOK Roskilde11.50
40697Line Drange RuudRøyken OL11.51
40698Elizaveta ReshetniakST411.52
40699Yiching HuangMoxina OK11.53
40700Wakana MiyamotoKeiyoOL11.54
40701Cecilia DjerfVästerbergslagens OL11.55
40702Sara EggerOLV Hindelbank11.56
40703Sabine WareykaOJE Wappler11.57
40704Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering11.58
40705Stina GranefeltOK Tyr11.59
40706Sylvia Yuet Ling LauOKOK Zone12.00
40707Hege Holth RekaaRøyken OL12.01

W 35-

4 560 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40928Marika HagelbergOk Kåre12.17

W 40-

4 280 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40940Marion BüchliOLG Suhr11.52
40941Agnes SadzotCO Liege11.53
40942Sara TimnerSundsvalls OK11.54
40943Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK11.55
40944Kirsten GjermstadKonnerud IL11.56
40945Daria NiggliOJura11.57
40946Pernille BuchOK GORM11.58
40947Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.59
40948Reda VeldeOK Azuolas12.00
40949Therese DahlströmOK Alehof12.01
40950Silvia ShandurkovaUzana12.02
40951Marie DesrumauxVilleneuve d'Ascq Lille Métrop12.03
40952Linn Carina DalandKristiansand OK12.04
40953Daniela MartanovaSlavia Liberec12.05

W 45-

3 560 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40971Lenka KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave10.50
40972Martina KarlssonOK Vilse 8710.51
40973Karin JohanssonLunds OK10.52
40974Line NybakkenEspoon Suunta10.53
40975Frey SilviaWoodchucks10.54
40976Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering10.55
40977Cecilia FochsenWaxholms OK10.56
40978Lisa LeicktTullinge SK10.57
40979Marie AnebreidMullsjö SOK10.58
40980Sara MathisenPorsgrunn OL10.59
40981Elisabet WirtzLuxOC11.00
40982Pinar BasolTäby OK11.01
40983Pascale MiailheOrientation Passion Avignon11.02
40984Flavia SpinelliASCO Lugano11.03
40985Jenny HåkanssonOK Orion11.04
40986Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.05
40987Sanna NymalmPargas IF11.06
40988Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK11.07
40989Odile PerrinNature Orientation Saint Etien11.08
40990Malin SvenssonOK Orion11.09
40991Isabelle VillarCOSE11.10
40992Tonje HolmOK Moss11.11
40993Franziska LemmelLuxOC11.12
40994Mervi PötryKalevan rasti11.13
40995Keiko ArataIruma-Shi OLC11.14
40996Kerstin BuchackerCO Liege11.15
40997Susanne GrahnGamleby OK11.16
40998Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11.17
40999Milda ØhlckersTyrving IL11.18
41000Cathy McCombAustralopers Orienteering Club11.19

W 50-

3 230 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41043Sabrina MeisterOLG Dachsen10.51
41044Rine HanssenByåsen IL10.52
41045Stine ArntzenSandefjord OK10.53
41046Laurence BeauvirCRCO10.54
41047Petra WältiSWISS O TOURS10.55
41048Woo AllenBAOC10.56
41049Margarita TodorovaBrown team10.57
41050Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering10.58
41051Gaby Aebersoldol.biel.seeland10.59
41052Kirsten MøllerSøllerød OK11.00
41053Hilde VassendPorsgrunn OL11.01
41054Elisabet ElmertoftNorbergs OK11.02
41055Ianka EvansBrown team11.03
41056Alexandra CoelhoGD4Caminhos11.04
41057Elvina IvanovaBrown team11.05
41058Tove HeimdalKonnerud IL11.06
41059Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL11.07
41060Ninni CarlssonStora Tuna OK11.08
41061Agnes SegondyTout Azimut Fameck11.09
41062Corinne StäubleOLG Regio Olten11.10
41064Kerstin MitchellHOC11.12
41065Brigitte GrobULU'S REISEWELT11.13
41066Ingvild MulenKristiansand OK11.14
41067Arnhild U. BråtenVegårshei IL11.15
41068Johanna PurrerULU'S REISEWELT11.16
41069Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK11.17
41070Masja van de VenKOVZ11.18
41071Toini SkyttersæterKonnerud IL11.19

W 55-

3 210 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40211Sylvie BassetASUL Sports Nature10.00
40212Marketa GrahamOttawa Orienteering10.01
40213Jolanda WehrliSWISS O TOURS10.02
40214Chieko MiyamotoKeiyoOL10.03
40215Inger Tone NygårdEgersund OK10.04
40216Ann NyströmIF Hagen10.05
40217Ingrid RavnanOL Toten-Troll10.06
40218Anette LundOK GORM10.07
40219Priska GautschiSWISS O TOURS10.08
40220Brigitte Howald-StreitWoodchucks10.09
40221Lai Kuen Candy ChuiALEXSON ORIENTEERING CLUB10.10
40222Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK10.11
40223Barbara LehmannOLG Herzogenbuchsee10.12
40224Lena ArnoldssonMullsjö SOK10.13
40225Ragnhild HaldKristiansand OK10.14
40226Jana TichaSJH Jind¿ich¿v Hradec10.15
40227Susanne LuescherStora Tuna OK10.16
40228Solveig SikkelandTyrving IL10.17
40229Maria SkogsbergMariestads Friluftsklubb10.18
40230Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering10.19
40231Ann Karin TjørhomGanddal IL10.20
40232Nina-Beate LiabakkByåsen IL10.21
40233Anne Karin RibeKristiansand OK10.22
40234Merja MyllysLounais-Hämeen Rasti10.23
40235Heather WoodGreatEasternNavigators10.24
40236Ingrid SvenssonStora Tuna OK10.25
40237Maritta KymäläinenTampereen Pyrintö10.26
40238Runa SkyttersæterHeming Orientering10.27
40239Vanja StaffOL Toten-Troll10.28
40240Laurence ChampignyACA Aix en Provence10.29
40241Tilkin HedwigeCO Liege10.30
40242Lena SwartzOK Orion10.31
40243Mervi VäänänenOulun Tarmo10.32
40244Mary O'ConnellThree Rock OC10.33
40245Elena LippertVKO10.34
40246Barbara Egger-ZulaufOLV Hindelbank10.35
40247Wing See AuOAHK10.36
40248Judith WoodPendle Forest Orienteers10.37
40249Keiko ConwayGuildford Orienteers10.38
40250Lotta StigsdotterIF Hagen10.39
40251Jaana EronenPihkaniskat10.40
40252Elisabeth OppligerOLV Hindelbank10.41

W 60-

2 940 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40253Siren GreveBergens TF11.47
40254Kristil KristensenOK Skeidi11.48
40255Helena JumppanenPihkaniskat11.49
40256Gunilla CarlssonGöteborg Majorna OK11.50
40257Anna-Karin OhlssonTullinge SK11.51
40258Petya DimitrovaBrown team11.52
40259Päivi SaarikoskiPihkaniskat11.53
40260Regina NeukomULU'S REISEWELT11.54
40261Marianne ThorssonIK Trenne Ullared11.55
40262Elizabeth DeaneCork O11.56
40263Gerda GuglielmettiGOLD Savosa11.57
40264Judy PrendergastEureka Victoria11.58
40265Anneli Brander NilssonStenungsunds OK11.59
40266Dorthe HansenSilkeborg OK12.00
40267Maria EricsonÅmåls OK12.01
40268Natalia DeconescuMasters Orienteering Hunedoara12.02
40269Liz BourneBullecourt Boulder Bounders12.03
40270Arlette PiguetULU'S REISEWELT12.04
40271Elisabet ÖströmOK Tyr12.05

W 65-

2 840 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40272Live Joronn YtrehusRingerike OL10.51
40273Linda VerdeSturla, IF10.52
40274Kirsten BobachAalborg OK10.53
40275Yvonne GalborgenEds SK10.54
40276Elisabeth RødAndebu IL10.55
40277Gerda Marie ChristiansenKøge OK10.56
40278Lis DæhliLøten o-lag10.57
40279Annette RagvaldVingåkers OK10.58
40280Evamarie LundahlIF Hagen10.59
40281Monica LööfMariestads Friluftsklubb11.00
40282Ing-Marie Brander StrandGöteborg Majorna OK11.01
40283Kerstin ErikssonOk Kåre11.02
40284Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering11.03
40285Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø11.04
40286Stina ElfvingByåsen IL11.05
40287Miriam AsvarischViking Orientering11.06
40288Jenny BourneAbominable O-Men11.07
40289Ingrid E StrömRonneby OK11.08
40290Margrete JørandliGjø-Vard OL11.09
40291Inara GipsleThames Valley OC11.10
40292Ulla EngelbyOK Pan Kristianstad11.11
40293Monica KnutssonSävedalens AIK11.12
40294Lena NorrmanIS Kullen11.13
40295Gunilla HogedalVänersborgs SK11.14
40296Bernadette VandermeulenCO Liege11.15
40297Maria NorellFrölunda OL11.16
40298Gabriella AxelssonIdefjordens SK11.17
40299Catherine DawsonGafanhOri11.18
41146Tuire NiemiTampereen Pyrintö11.19

W 70-

2 760 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40300Inger LindløvOK Moss12.06
40301Anne Elvsaas MoRøyken OL12.07
40302Miriam RosenSouth Ribble OC12.08
40303Edith BrandSWISS O TOURS12.09
40304Gunn Kari HygenFreidig12.10
40305Kristina SunbergMariestads Friluftsklubb12.11
40306Gullevi SvenssonRonneby OK12.12
40307Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK12.13
40308Ingrid Wiklander NylanderSundsvalls OK12.14
40309Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL12.15
40310Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL12.16

W 75-

2 690 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40311Inger Lise SolbergBø OL12.15
40312Elin DahlenRingerike OL12.16
40313Anne-Catrine PerssonMariestads Friluftsklubb12.17
40314Paula KyyrönenKouvolan Suunnistajat12.18

M -10

2 480 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40325Ville Emil WingstedtHalden SK11.47
40326Olle BladlundKarlsbyhedens OK11.48
40327Herman EliassonSundsvalls OK11.49
40328Markus Mydland HellandEgersund OK11.50
40329Lukas OechlerOLV Landshut11.51
40330Sindre Van AgthovenMariestads Friluftsklubb11.52
40331Deniz BasolTäby OK11.53
40332Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL11.54
40333Sondre StrømbergFredrikstad SK11.55
40334Olle GranefeltOK Tyr11.56
40335Isak SolbergFredrikstad SK11.57
40336Frederik LemmelLuxOC11.58
40337Janis TiemannOLG Stäfa11.59
40338Kuzey BasolTäby OK12.00
40339Håkon BryggenHalden SK12.01
40340Josef BaldrianUSK Praga12.02
40341Alexander DufvaSundsvalls OK12.03
40342Matthias WirtzLuxOC12.04

M 11-12

2 670 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40365Frode Montelius RisbergOk Kåre10.56
40366Selmer LøkenOK Moss10.57
40367Malte GranefeltOK Tyr10.58
40368Walter SöderqvistOk Kåre10.59
40369Viktor HedströmOK Skogshjortarna11.00
40370Basile VillarCOSE11.01
40371Moritz OechlerOLV Landshut11.02
40372Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL11.03
40373Petter FochsenWaxholms OK11.04
40374Rasmus EngehultNotodden OL11.05
40375Sindre FurlandSandefjord OK11.06
40376Magnus SigurdssonStokke IL11.07
40377Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.08
40378Edvin ÅttingLinköpings OK11.09
40379Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK11.10
40380Anders Hovgaard EisvangOK Moss11.11
40381Nikolai TesloHadeland OL11.12
40382Jakob WirtzLuxOC11.13
40383Eirik HessenStokmarknes OL11.14
40384Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK11.15
40385Gaute SkjønhaugFet OL11.16
40386Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL11.17
40387Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK11.18
40388Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL11.19
40389Dmitry BuchatskiyWhite Nights11.20
40390Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL11.21
40391Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.22
40392Olle BrandinOk Kåre11.23
40393Olof TholénOK Skogshjortarna11.24

M 17-18

4 790 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40671Victor DanneckerOJura12.02
40672Anton KarlssonMariestads Friluftsklubb12.03
40673Henry SvensVästerbergslagens OL12.04
40674Erik NilssonDalaportens OL12.05
40675Sven Bergset LangvikIL Veten12.06
40676Xihan ZhaoLearnjoy Sports12.07
40677Ole Kristian TaksdalGanddal IL12.08
40678Leif-Inge JevnlidIL Veten12.09
40679Erlend Odd BergeKristiansand OK12.10
40680Tamás NédaTTE Tipo12.11
40681Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett12.12
40682Elias BergsetIL Veten12.13
40683Christian WoodPendle Forest Orienteers12.14

M 19-20

5 050 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40686Duncan CurrieGaringal Orienteers12.07
40688Matias SalonenHelsingin Suunistajat12.09
40689Boyuan HuangMoxina OK12.10
40691Jorge ValenteImperdible12.12

M 21-

5 220 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40708Tatsuki MiyamotoKeiyoOL11.20
40709Tomas TichySJH Jind¿ich¿v Hradec11.21
40710KyongSa RiIL BUL-Tromsø11.22
40711Beat HubmannFanclub Hubmann11.23
40712Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL11.24
40713Yen Lung ChenMoxina OK11.25
40714Simen A BjøringsøyNydalens SK11.26
40715Joel Börjesson ErikssonStorviks IF11.27
40716Mikko KesäläSK Pohjantähti11.28
40717Fredrik NorellFrölunda OL11.29
40718Arnaud PerrinGöteborg Majorna OK11.30
40719Vincent BeltoiseASUL Sports Nature11.31
40720Kenneth MydlandEgersund OK11.32
40721Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.33
40722Oscar IvarssonHestra IF11.34
40723Romain FiguiereHelsingin Suunistajat11.35
40724Anton HemlinIK Uven11.36
40725Jakub HejlOddil OB Kotlarka11.37
40726Lukas JanischowskyOLG Regensburg11.38
40727Ryosuke NishishitaKOLC11.39
40728Anthony Covey-CrumpJesus OK11.40
40729Daniel BichlOJE Wappler11.41
40730Vesa-Ville VäänänenRasti-Lukko11.42
40731Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK11.43
40732Marius StaffOL Toten-Troll11.44
40733Henrik TarkkioEspoon Akilles11.45
40734Simonius JagerAuckland Orienteering Club11.46
40735Colm MoranTeam Ireland11.47
40736Tuomas AaltoEspoon Akilles11.48

M 35-

5 330 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40929Daniel KlauserOLG Rymenzburg12.06
40930Torben Christian WendlerFredrikstad SK12.07
40931Jiri MartanSlavia Liberec12.08
40932Henrik Drange RuudRøyken OL12.09
40933Marco Della VedovaPolisportiva G. Masi12.10
40934Hans EgefalkHagaby GoIF12.11
40935Anders HöijeGöteborg Majorna OK12.12

M 40-

5 010 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40954Magnus LindblomGustavsbergs OK11.49
40955Alexander LubinaDJK Adler 07 Bottrop11.50
40956Nicolas DalibardC.O.Colmar11.51
40957Erno AaltoLiperin Taimi Suunnistus11.52
40958Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett11.53
40959Mathias PerssonHelsingborgs SOK11.54
40960Jon KjensethHeming Orientering11.55
40961Ali BasolTäby OK11.56
40962Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering11.57
40963Jørn SundbyLarvik OK11.58
40964Chi Ming ChungOKOK Zone11.59
40965Laurent ChampignyACA Aix en Provence12.00
40966Patrik SöderqvistOk Kåre12.01
40967Juan Pedro ValenteImperdible12.02
40968Tobias EliassonSundsvalls OK12.03
40969Heikki HusuSK Vuoksi12.04
40970Klas NilssonOLG Regio Olten12.05

M 45-

4 090 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41001Mikko SalonenHelsingin Suunistajat10.44
41002Jonathan McCombAustralopers Orienteering Club10.45
41003Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL10.46
41004Gilles DanneckerOJura10.47
41005Torstein HoleNydalens SK10.48
41006Kyrre GranFet OL10.49
41007Petr BaldrianUSK Praga10.50
41008Christer JensenEmblem IL10.51
41009Anders HåkanssonOK Orion10.52
41010Uldis BrucisSaldus OK10.53
41011Anders FærdenKolbotn og Skimt OL10.54
41012Xiaoping TanLearnjoy Sports10.55
41013Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL10.56
41014Nicolas GreffCO Ambérieu10.57
41015Holger KeilholzRøyken OL10.58
41016Magnus JonssonSundsvalls OK10.59
41017Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.00
41018Jörgen GranefeltOK Tyr11.01
41019Kristian Bernhard NilsenFossum IF11.02
41020Sturle FurlandSandefjord OK11.03
41021Jan KølbækAarhus 1900 Orientering11.04
41022Sven OlssonKorsnäs IF OK11.05
41023Johan SwartzOK Orion11.06
41024Per BaierTolered-Utby OL11.07
41025Gisle NysæterSkien OK11.08
41026Hartmut LemmelLuxOC11.09
41027Anders OksvoldOk Kåre11.10
41028Michael HockARDOC11.11
41029Cidalio OliveiraGD4Caminhos11.12
41030Eric PerrinNature Orientation Saint Etien11.13
41031Erik AderstedtKungälvs OK11.14
41032Tomislav KaniškiCroatian orienteering federati11.15
41033Stefan KinellIFK Göteborg Orientering11.16
41034Jerome VialardOrientation Passion Avignon11.17
41035Dong ZhaoLearnjoy Sports11.18
41036Torgeir SkjønhaugFet OL11.19
41037Vladimir GusiatnikovOrienteering Cincinnati11.20
41038Uwe WeidOLV Landshut11.21
41039Tatsuo MoriMichi11.22
41040Marek FilickoOK Lokomotiva Pardubice11.23
41041Christer ÖbergGamleby OK11.24
41042Anders BrynildsenFredrikstad SK11.25

M 50-

4 460 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41072Christian GrotnesTyrving IL10.00
41073Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK10.01
41074Martin DonnellGreatEasternNavigators10.02
41075Egil FuruaBerger og Svelvik OL10.03
41076Knut GjoneSandefjord OK10.04
41077Marko KarkulehtoOK Vilse 8710.05
41078Mattias BååthSävedalens AIK10.06
41079Björn TiemannOLG Stäfa10.07
41080Ove KjetsåOtra IL10.08
41081Øyvind SchjelderupWing OK10.09
41082Per Olav GulbrandsenLarvik OK10.10
41083Lars-ola LarssonOK Orion10.11
41084Raimo ArvolaKoovee10.12
41085Paul LigginsAustralopers Orienteering Club10.13
41086Håvard HågårdKonnerud IL10.14
41087Geir BråtenVegårshei IL10.15
41088Christophe VillarCOSE10.16
41089Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø10.17
41090Thomas FreiULU'S REISEWELT10.18
41091Jurg NiggliOJura10.19
41092Klaus KrischanSWISS O TOURS10.20
41093Trond FossSandefjord OK10.21
41094Joakim ÅkessonOK Landehof10.22
41095Jens Olav HessenStokmarknes OL10.23
41096Martin OkleOLG Cordoba10.24
41097Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb10.25
41098Oddvar TaksdalGanddal IL10.26
41099Helge GisholtOK Skeidi10.27
41100Rune StræteWing OK10.28
41101Oskars ZernisSaldus OK10.29
41102Christoph FurerSWISS O TOURS10.30
41103Stein Ivar FossMelhus IL10.31
41104Roger BaumannWoodchucks10.32
41105Andreas GrunderJärfälla OK10.33
41106Krasimir KolevBrown team10.34
41107Stein BlomsethLillomarka OL10.35
41108Trond GjelstadSandefjord OK10.36
41109Einar TesloHadeland OL10.37
41110Flemming JørgensenOK Snab10.38
41111Johan ÅttingLinköpings OK10.39
41112Hans NilssonKungälvs OK10.40
41113Per Eg PedersenKolding OK10.41
41114Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering10.42
41115Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK10.43
41116Rune EngehultNotodden OL10.44
41117Magnus TrofastBredaryds SOK10.45
41118Tomas EidsmoFreidig10.46
41119Takanori ArataIruma-Shi OLC10.47
41120Patrik LeicktTullinge SK10.48
41121André WältiSWISS O TOURS10.49
41122Lasse ArnesenHeming Orientering10.50
41123Kang Kai CheungSOC10.51
41124Per ForsbergIFK Enskede10.52
41125Tsz Hin LuiSOC10.53
41126Per CarlssonStora Tuna OK10.54
41127Bjørn Idar SætranIF Trauma10.55

M 55-

5 270 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40001Roar ByeModum OL10.00
40002Robert ÖstlundSäterbygdens OK10.01
40003Ove RinnbäckOK Ravinen10.02
40004Espen RaastadSkien OK10.03
40005Colin McIntyreOK Tyr10.04
40006Christian Aebersoldol.biel.seeland10.05
40007Thomas HenmyrOK Vilse 8710.06
40008Ivar BergsetIL Veten10.07
40009Mike LongUniversity College Dublin OC10.08
40010Nils Harald StaffOL Toten-Troll10.09
40011Jari KymäläinenTampereen Pyrintö10.10
40012Oskar KaaløySandefjord OK10.11
40013Anders BergsetIL Veten10.12
40014Sindre LangaasNydalens SK10.13
40015Kent PihlOK Roskilde10.14
40016Karl AhlswedeDelaware Valley Orienteering A10.15
40017Maths CarlssonTolered-Utby OL10.16
40018Brian CorbettCork O10.17
40019Jan HauglandÅrstad IL10.18
40020Tsutomu YoshidaMichi10.19
40021Martin TichySJH Jind¿ich¿v Hradec10.20
40022Bruno VandermeulenCO Liege10.21
40023Roland MeisterOLG Dachsen10.22
40024Martin EggerOLV Hindelbank10.23
40025Geir FrøytlogEgersund OK10.24
40026Christian SchibstedRøyken OL10.25
40027Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb10.26
40028Anders BjörklundSävedalens AIK10.27
40029Thomas GloorIG BLOCH10.28
40030Thor MellaOppsal Orientering10.29
40031Lars Peder VaajeMarnardal IL10.30
40032Onno VerberneOL Toten-Troll10.31
40033Olivier BassetASUL Sports Nature10.32
40034Phil ConwayGuildford Orienteers10.33
40035Stefan SchlatterULU'S REISEWELT10.34
40036Atle IversenIL BUL-Tromsø10.35
40037Radan KamenickySK OS Nove Mesto na Morave10.36
40038Dag StenersenNidarøst OK10.37
40039Sai Fong LeungOAHK10.38
40040Terje BråtenRaumar Orientering10.39
40041Bjorn MellaNewcastle Orienteering Club10.40
40042Mats JönssonKorsnäs IF OK10.41
40043Paul WadeFossum IF10.42
40044Pat McCavanaGreatEasternNavigators10.43
40045Steven JochemsKOVZ10.44
40046Marc StreitWoodchucks10.45
40047Knut Edvard HellandØstmarka OK10.46
40048Joacim AhnheimTibro OK10.47
40049Arne GrevskottFrol IL10.48
40050Kohji MiyamotoKeiyoOL10.49

M 60-

3 040 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40051Hansjörg RutzOLG Kulti10.00
40052Roy GjerdingOK Moss10.01
40053Richard Zeiner-GundersenFossum IF10.02
40054Morten HulløenKristiansand OK10.03
40055Arne JohannesenIL Gular10.04
40056Heikki HulkkonenPihkaniskat10.05
40057Erik BobachSilkeborg OK10.06
40058Takashi SugiyamaSans Souci10.07
40059Roger GustafssonIdefjordens SK10.08
40060Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleau10.09
40061Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL10.10
40062Tron SolbergOK Skeidi10.11
40063Ove MartinsenHauketo IF10.12
40064Eugenijus MiksysOK Azuolas10.13
40065Daniel SteudlerOLG Kulti10.14
40066Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee10.15
40067Håkan LindbergOK Vilse 8710.16
40068Terje Wiig MathisenNydalens SK10.17
40069Tilkin MichelCO Liege10.18
40070Don ShortCNOC10.19
40071Christian BilandULU'S REISEWELT10.20
40072Ulf PalmérUlricehamns OK10.21
40073Per OsenVestre Akers SK10.22
40074Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK10.23
40075Leif S. ThingsrudØstmarka OK10.24
40076Jarmo JumppanenPihkaniskat10.25
40077Christer EricsonÅmåls OK10.26
40078Kristen RibeKristiansand OK10.27
40079Egil Wickstrand IversenHeming Orientering10.28
40080Morten DåsnesRingerike OL10.29
40081Göran OhlssonTullinge SK10.30
40082Otti BisangULU'S REISEWELT10.31
40083Jon BjørgumKristiansand OK10.32
40084Malcolm InghamWellington Orienteering Club10.33
40085Bo KonringSøllerød OK10.34
40086Herman BakkeLøten o-lag10.35
40087Tor StrandRaumar Orientering10.36
40088Geir Holm GundersenKonnerud IL10.37
40089Stoyan DachevBrown team10.38
40090Øivind SæbøKristiansand OK10.39
40091Toni Serrallonga GaschCAT-O10.40
40092Jack BjørnsenKristiansand OK10.41
40093Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL10.42
40094Andrew Cumming ThomParawanga10.43
40095Geoff LawfordAbominable O-Men10.44
40096Michele GuglielmettiGOLD Savosa10.45
40097Rolf HedigerSWISS O TOURS10.46
40098Dimitar DimitrovBrown team10.47
40099Arvid MydlandEgersund OK10.48
40100Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB10.49
40101Rein RooniOK Orvand10.50

M 65-

2 960 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40102Bengt HanssonSäterbygdens OK10.42
40103Kalle LindqvistVäxjö OK10.43
40104Håkan LööfMariestads Friluftsklubb10.44
40105Arvid GalborgenEds SK10.45
40106Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL10.46
40107John McCulloughThree Rock OC10.47
40108Sjur GjestvangOL Toten-Troll10.48
40109Dag KristensenOK Skeidi10.49
40110Hans RagvaldVingåkers OK10.50
40111Bjørn BergerByåsen IL10.51
40112Hans-Åge MortensenViking Orientering10.52
40113Lars HogedalVänersborgs SK10.53
40114Torbjørn NørbechRingerike OL10.54
40115Dagfinn TorpePorsgrunn OL10.55
40116Henrik UndelandIFK Göteborg Orientering10.56
40117Matthias ScherrerSWISS O TOURS10.57
40118Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering10.58
40119Olov ÖströmOK Tyr10.59
40120Mikhail GryaznevichThames Valley OC11.00
40121Hugo A. ChristensenNotodden OL11.01
40122Ludwig SchneiderFanclub Hubmann11.02
40123Lennart HålsjöOK Skogshjortarna11.03
40124Anders ErikssonIF Hagen11.04
40125Yngve NorellFrölunda OL11.05
40126Sveinung RekaaNotodden OL11.06
40127Leif ÅkerblomStora Tuna OK11.07
40128Elling AakreAndebu IL11.08
40129Sigurd DæhliLøten o-lag11.09
40130Roch PrendergastEureka Victoria11.10
40131Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar11.11
40132Gunnar Grue-SørensenKøge OK11.12
40133Ola BroxOL Toten-Troll11.13
40134Roger LarssonOk Kåre11.14
40135Ulf RadlerJärfälla OK11.15
40136Svein S JacobsenTyrving IL11.16
40137David RosenSouth Ribble OC11.17
40138Per ØhlckersTyrving IL11.18
40139Stefan MillegårdSävedalens AIK11.19
40140Lars JanlövIF Åland11.20

M 70-

2 760 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40141Knut LillealternFreidig10.00
40142Peter NyströmMariestads Friluftsklubb10.01
40143Kurt GrønliFørde IL10.02
40144Paul NorénOK Södertörn10.03
40145Willy GrønstadGimle IF10.04
40146Nils-Petter WiikDriv IL10.05
40147Kåre ThorbjørnsenLarvik OK10.06
40148Øistein HagenOK Øst10.07
40149Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK10.08
40150Anders WaageFreidig10.09
40151Thomas SchollULU'S REISEWELT10.10
40152Hans StordalOL Tønsberg og omegn10.11
40153Franz WyssSWISS O TOURS10.12
40154Carl-Henry AnderssonOK Orinto10.13
40155Knut G KarlsenHeming Orientering10.14
40156Torodd OsFørde IL10.15
40157Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb10.16
40158Harry BreilandÅlgård Orientering10.17
40159Haakan NilssonMalmö OK10.18
40160Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb10.19
40161David CadyBuffalo Orienteering Club10.20
40162Tommy HeldFK Åsen10.21
40163Jonas BerglundHellas Orientering10.22
40164Jon FærdenKolbotn og Skimt OL10.23
40165Helge ScheiFørde IL10.24
40166Hans AurellGävle OK10.25
40167Eldar BørsumBækkelagets SK10.26
40168Philip GristwoodMole Valley10.27
40169Odd Arild StrandStor-Elvdal SK10.28
40170Leif Sandgrenfrosta ok10.29
40171Georg KapperudOppsal Orientering10.30
40172Ossi LakkalaKuopion Suunnistajat10.31
40173Einar LundHamar OK10.32
40174Jens Olav HveemOL Toten-Troll10.33
40175Fred LäderachULU'S REISEWELT10.34
40176Jiri UrvalekPorsgrunn OL10.35
40177Atle AlvheimFana IL10.36
40178Hans G BernhardMariestads Friluftsklubb10.37
40179Trygve LølandBirkenes IL10.38
40180Poul BobachAalborg OK10.39
40181Roy DawsonGafanhOri10.40
40182Jimmy NordliTrøsken IL10.41
40183Heikki KyyrönenKouvolan Suunnistajat10.42
40184Lars Perssonok kompassen10.43

M 75-

2 660 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40185Rich ParkerBay Area Orienteering Club11.46
40186Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn Orientering11.47
40187Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.48
40188Olav SolbergBø OL11.49
40189Raimo SalminenOK Pan Kristianstad11.50
40190Bengt RybergMariestads Friluftsklubb11.51
40191Carl Ove BergOK Skeidi11.52
40192Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL11.53
40193Harald LundhaugOK Moss11.54
40194Einar NordåsFana IL11.55
40195Olav MoRøyken OL11.56
40196Magne RaadalFana IL11.57
40197Magnus LandstadFreidig11.58
40198Tormod DahlenRingerike OL11.59
40199Hansruedi BrandSWISS O TOURS12.00
40200Arild MoenKonnerud IL12.01
40201Lars-Erik NilssonMariestads Friluftsklubb12.02
40202Roar ForbordMalvik IL12.03
40203Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange12.04
40204Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering12.05
40205Trygve FosseGimle IF12.06

M 80-

2 730 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40206Kjell PerssonMariestads Friluftsklubb12.13
40207Jon Vegard LundeLillehammer OK12.14
40208Roland KarlssonRonneby OK12.15
40209Peo BengtssonOK Pan Kristianstad12.16
40210Per LøvaasOL Trollelg12.17

W 17-18 E

4 530 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40737Ingrid LamarkGanddal IL11.26
40738Frida HaugskottOL Trollelg11.27
40739Katrin HertelOLG Regensburg11.28
40740Evangelina DyaksovaKARLAK11.29
40741Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.30
40742Mari Kilskar GrevskottFrol IL11.31
40743Elza KuzeAlnis-JNSC11.32
40744Elsa NilssonDomnarvets GoIF11.33
40745Hanna WeyVompatti OK11.34
40746Jasmin HertelOLG Regensburg11.35
40747Mathilde Smedegaard MadsenSøllerød OK11.36
40748Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.37
40749Klara AnderssonDomnarvets GoIF11.38
40750Tilda GolsäterKorsnäs IF OK11.39
40751Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.40
40752Tina KallesonOppsal Orientering11.41
40753Annick MeisterOK Södertörn11.42
40754Ines SchikoraOLG Regensburg11.43
40755Kayla RitzenthalerTSV Jetzendorf11.44
40756Elin MartanovaSlavia Liberec11.45
42804Tove RingiOk Kåre11.46

W 19-20 E

4 580 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40777Lehner MareiOLG Regensburg12.04
40778Katja BrütschVompatti OK12.05
40779Signe SirmaAlnis-JNSC12.06
40780Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna12.07
40781Migl¿ Sušinskait¿Fort¿na12.08
40782Sophie KrausOLG Regensburg12.09
40783Johanna NilssonKungälvs OK12.10
40784Flurina BieriVompatti OK12.11
40785Zoé VillarCOSE12.12
40786Joelle MeisterVompatti OK12.13
40787Aurora GjølsjøOK Moss12.14
40788Eadaoin McCavanaGreatEasternNavigators12.15

W 21-E

5 040 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40804Katarina SvahnAlfta-Ösa OK10.49
40805Matilda MartinssonFalkenbergs OK10.50
40806Anne EdwardsThames Valley OC10.51
40807Iliana IlievaHalden SK10.52
40808Juliette BassetASUL Sports Nature10.53
40809Netta RajamäkiKalevan rasti10.54
40810Josefine LindOK Pan Århus10.55
40811Aline HermansCO Liege10.56
40812Marie VuittonASUL Sports Nature10.57
40813Fanny Horn BirkelandLillehammer OK10.58
40814Arntraut GötschIL BUL-Tromsø10.59
40815Roisin LongUniversity College Dublin OC11.00
40816Lucia CurzioPolisportiva G. Masi11.01
40817Marion AebiTyrving IL11.02
40818Camilla ÖhmanNTNUI11.03
40819Audhild Bakken RognstadEmblem IL11.04
40820Hanna PaulavaBelarus OF11.05
40821Marttiina JoensuuSK Pohjantähti11.06
40822Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.07
40823Oda J SikkelandTyrving IL11.08
40824Elsa JanssonJärla Orientering11.09
40825Ellie MolloyWellington Orienteering Club11.10
40826Isabel SeegerOLG Regensburg11.11
40827Cecilia BrattOK Orion11.12
40828Julia KupchenokST411.13
40829Ingrid LundanesNTNUI11.14
40830Mari VäänänenKalevan rasti11.15
40831Karolina SikovaSK OS Nove Mesto na Morave11.16
40832Essi VäisänenSK Vuoksi11.17
40833Pascaline ColasASUL Sports Nature11.18
40834Emmi JokelaIFK Göteborg11.19
40835Lone BrochmannBækkelagets SK11.20
40836Chloé DudoignonValence Sport Orientation11.21
40837Anna UlvensøenNTNUI11.22
40838Susan Keymelbourne forest racers11.23
40839Maria PrietoESP11.24
40840Iris LuiHKG11.25
40841Pui Fung ChanHKG11.26
40842Cho Yu LamHKG11.27
40843Sze Wing YeeNOTEAM11.28
40844Yoshie KatsuyamaJPN11.29
40845Anna CaglioITA11.30
40846Francesca TauferITA11.31
40847Aislinn PrendergastAUS11.32
40848Aoife MccavanaIreland11.33

M 17-18 E

5 070 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40758Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.32
40759Karl GranathOk Kåre11.33
40760David RundeKristiansand OK11.34
40761Eeka HusuSK Vuoksi11.35
40762Martin RinnbäckOK Ravinen11.36
40763Augusts VeldeOK Azuolas11.37
40764Konstantin KrausOLG Regensburg11.38
40765Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL11.39
40766Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.40
40767Tobias RøddeGanddal IL11.41
40768Aidan McCulloughThree Rock OC11.42
40769Emils ZernisSaldus OK11.43
40770Henrik PetrisiVästerbergslagens OL11.44
40771Runar Saur ModahlFredrikstad SK11.45
40772Markus Andreas BreivoldGanddal IL11.46
40773Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK11.47
40774Ralfs EizvertinsAlnis-JNSC11.48
40775Tobias AlstadFrol IL11.49
40776Jonas CarlssonStora Tuna OK11.50
41145Alon ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club11.51

M 19-20 E

5 310 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40789Timon LorenzOLG Regensburg11.51
40790Rihards KruminsAlnis-JNSC11.52
40791Felix WartnerOLG Regensburg11.53
40792Lasse Falck WeberFarum-Tisvilde OK11.54
40793Andrin WeyVompatti OK11.55
40794Philipp SchwarckOLG Regensburg11.56
40795Aslak HeimdalKonnerud IL11.57
40796Malte Kjær HemmingsenFarum-Tisvilde OK11.58
40797Vladimir DolininWhite Nights11.59
40798Knut KyrkjebøTIF Viking12.00
40799Riccardo CasanovaOLG Regensburg12.01
40800Anders HaugskottOL Trollelg12.02
40801Lorenz BrandlOLG Regensburg12.03
40802Scott JuvikIL Gular12.04
40803Luca RizziASCO Lugano12.05
40690Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK12.06

M 21-E

6 100 m, 70 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40857Sindre JohannessenFreidig10.00
40858Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb10.01
40859Ivar LundanesTyrving IL10.02
40860Filipe DiasGD4Caminhos10.03
40861Tobias KamenickySK OS Nove Mesto na Morave10.04
40862Jonas GustafssonOk Kåre10.05
40863Franz GlanerOK Pan Kristianstad10.06
40864Roland FesselhoferOJE Wappler10.07
40865Mathieu Kern-GillardASUL Sports Nature10.08
40866Jakob SchachSV Wannweil10.09
40867Gustav ÖhgrenOk Kåre10.10
40868Maxim SimakovBRIGHTNET10.11
40869Jonathan SchachSV Wannweil10.12
40870Oskar SjöbergOK Linné10.13
40871Thomas BührerCA Rosé10.14
40872Olov EricsonAlfta-Ösa OK10.15
40873Markus GladEmblem IL10.16
40874Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering10.17
40875Samuele CurzioPolisportiva G. Masi10.18
40876Severin HowaldTampereen Pyrintö10.19
40877Bjørn LundanesNTNUI10.20
40878Isac von KrusenstiernaOk Kåre10.21
40879Steffen HartmannTGV Horn10.22
40880Scott CollierCornwall OC10.23
40881Marius ØieLøten o-lag10.24
40882Jeronym KamenickySK OS Nove Mesto na Morave10.25
40883Wolfram PohlTV Coburg-Neuses10.26
40884Hideto TakahashiWaseda University10.27
40885Hugo VaxelaireASUL Sports Nature10.28
40886André AnderssonOk Kåre10.29
40887Kalle BergmanOK Ravinen10.30
40888Cillín CorbettCork O10.31
40889Simon JakobLeksands OK10.32
40890Marian BassetASUL Sports Nature10.33
40891Alain MazyCO Liege10.34
40892Cameron TierNorth West OC10.35
40893Julian NürnbergerOLG Regensburg10.36
40894Mark PurkisNydalens SK10.37
40895Rassmus AnderssonOK Linné10.38
40896Jonas BrütschVompatti OK10.39
40897Matej KamenickySK OS Nove Mesto na Morave10.40
40898Erik Ivarsson SandbergOK Denseln10.41
40899Yu Hong Bryan WongSOC10.42
40900Erik AnderssonOK Orion10.43
40901Takumi IkedaWaseda University10.44
40902Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL10.45
40903Fabian JanischowskyOLG Regensburg10.46
40904Andrin BieriVompatti OK10.47
40905Emil ÅbergOk Kåre10.48
40906Alvaro PrietoESP10.49
40907Marc Serrallonga ArqusESP10.50
40908Raul FerraESP10.51
40909Christian MichelsenDon't Get Lost10.52
40910Geun Hee HongKOR10.53
40911Mark HeikoopNED10.54
40912Gerald YipHKG10.55
40913Sam Choi LamHKG10.56
40914Kin Kwan KwokHKG10.57
40915Ole HennselerGermany10.58
40916Erik DoehlerST410.59
40917Kohei KamijimaJPN11.00
40918Gerardo GarciaNOTEAM11.01
40919Santiago IsazaCOL11.02
40920Nicolas KourtellisCYP11.03
40921Sergiu FalaMoldova11.04
40922Mikhail MamleevITA11.05
40923Desmond FranssenESP11.06
40924Patrick JaffeAUS11.07
40925Brodie NankervisAUS11.08
40926Viktor MorandiniHUN11.09

W -13

2 650 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40394Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK11.25
40395Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.26
40396Åse Valero KjerkreitHalden SK11.27
40397Alva KarlssonMariestads Friluftsklubb11.28
40398Conny HoltzTSV Jetzendorf11.29
40399Sigrid Schmitt GranHalden SK11.30
40400Lina WidelundOk Kåre11.31
40401Alva EliassonSundsvalls OK11.32
40402Sofia ØhlckersTyrving IL11.33
40403Nora jonOk Kåre11.34
40404Greta BladlundKarlsbyhedens OK11.35
40405Wilma ReinholdssonOK Alehof11.36
40406Mari KallesonOppsal Orientering11.37
40407Vilde Aakre LeistadSkien OK11.38
40408Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering11.39
40409Klara EberlénOK Skogshjortarna11.40
40410Ylva HanssonOk Kåre11.41
40411Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK11.42
40412Veronika TokmatchevaWhite Nights11.43
40413Stina ThernOK Skogshjortarna11.44
40414Isabella BaierTolered-Utby OL11.45
40415Elli KyläkoskiTurun Suunnistajat11.46

W -14

2 830 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40442Sigrid HaugeSarpsborg OL11.46
40443Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK11.47
40444Clodagh O DonnellGreatEasternNavigators11.48
40445Cornelia HoleneEmblem IL11.49
40446Ane HustvedtOppsal Orientering11.50
40447Sindija Leticija BrakmaneAlnis-JNSC11.51
40448Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11.52
40449Julie DrønnesundEmblem IL11.53
40450Julia Hagelberg NordahlOk Kåre11.54
40451Agnes IvarssonOK Skogshjortarna11.55
40452Lovisa DufvaSundsvalls OK11.56
40453Elma Sagli GudimIndre Østfold OK11.57
40454Anna TaksdalGanddal IL11.58
40455Ulyana KuprienkoWhite Nights11.59
40456Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering12.00
40457Moa BergqvistKorsnäs IF OK12.01
40458Elsa KaipeOk Kåre12.02
40459Sigrid HaugskottOL Trollelg12.03

W -15

2 760 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40486Olga RindeskogVästerbergslagens OL10.00
40487Alicia BjörnbergSöders-Tyresö10.01
40488Elin BryggarKorsnäs IF OK10.02
40489Amalie LøkkebergFredrikstad SK10.03
40490Wilma LeicktTullinge SK10.04
40491Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK10.05
40492Alice Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIF10.06
40493Wilma JosefssonVäsby OK10.07
40494Moa FröstadiusSundbybergs IK10.08
40495Karolina AnderssonDalaportens OL10.09
40496Alicia BergkvistVästerbergslagens OL10.10
40497Emelie RökenTäby OK10.11
40498Elisabeth LarssonOK Södertörn10.12
40499Anna GorbatenkovaWhite Nights10.13
40500Ida BengtssonOK Alehof10.14
40501Zali McCombAustralopers Orienteering Club10.15
40502Anja NilssonDomnarvets GoIF10.16
40503Henriette BergLøten o-lag10.17
40504Liv NorbergAvesta OK10.18
40505Agnes WallinKorsnäs IF OK10.19
40506Ebba NäsmanLerums SOK10.20
40507Sanna RinnbäckOK Ravinen10.21
40508Ellen FunkeLeksands OK10.22
40509Julie Sophie WoldOK Moss10.23
40510Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK10.24
40511Ebba HörlingSundbybergs IK10.25
40512Tilde BredemanVäsby OK10.26
40513Hanna ÖbergGamleby OK10.27
40514Madeleine GranathVäsby OK10.28
40515Vendela RundströmOK Ravinen10.29
40516Miia RollerJärfälla OK10.30
40517Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK10.31
40518June Rogstad BekkevoldLøten o-lag10.32
40519Elin WolgastSnättringe SK10.33
40520Anja HoleFørde IL10.34
40521Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn10.35
40522Ida ÖsterbergGustavsbergs OK10.36
40523Lovisa MasesStora Tuna OK10.37
40524Tindra JonssonSkarpnäcks OL10.38
40525Elina ReinholdssonOK Alehof10.39
40526Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK10.40
40527Emma Helene OlsenHalden SK10.41
40528Frida Hovgaard EisvangOK Moss10.42
40529Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø10.43
40530Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK10.44
40531Doris IkoTäby OK10.45
40532Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK10.46
40533Fredrika NordquistTäby OK10.47
40534Lisa SwartzOK Orion10.48
40535Saga MattssonDalaportens OL10.49
40536Klara ErssonOk Kåre10.50

W -16

3 450 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40586Tove SjöbergTullinge SK10.00
40587Ingeborg Rygg EikelandBergens TF10.01
40588Ida HänströmTäby OK10.02
40589Sarah SchöpsOLV Landshut10.03
40590Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb10.04
40591Emilia JohnssonOk Kåre10.05
40592Lea MartanovaSlavia Liberec10.06
40593Elsa GörasLeksands OK10.07
40594Kristin LundanesEmblem IL10.08
40595Cecilia HectorSnättringe SK10.09
40596Hedda RöstinOK Ravinen10.10
40597Selma FærdenKolbotn og Skimt OL10.11
40598Astrid RognstadHadeland OL10.12
40599Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK10.13
40600Tove SvedellSkarpnäcks OL10.14
40601Tuva-Cajsa SpikLeksands OK10.15
40602Vilmalee SuwanOK Vilse 8710.16
40603Alicia SchandlOK Södertörn10.17
40604Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK10.18
40605Emilia NilssonGustavsbergs OK10.19
40606Alina NiggliOJura10.20
40607Sigrid CarlssonSundbybergs IK10.21
40608Vendela SöderqvistOk Kåre10.22
40609Kristine Bog VikaneFana IL10.23
40610Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL10.24
40611Marie Roll-TørnqvistFana IL10.25
40612Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn10.26
40613Sofia SundinWaxholms OK10.27
40614Martine SkjelsvikLillehammer OK10.28
40615Thea NordinKorsnäs IF OK10.29
40616Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL10.30
40617Emma EliassonDomnarvets GoIF10.31
40619Mélanie DalibardC.O.Colmar10.33
40620Alix VillarCOSE10.34
40621Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK10.35
40622Emma BarnardBromma-Vällingby SOK10.36
40623Maja BergqvistKorsnäs IF OK10.37
40624Ester AnderssonOK Södertörn10.38
40625Embla ØvretveitFredrikstad SK10.39
40626Alva BladhTullinge SK10.40
40627Alma WallmanVästerbergslagens OL10.41

W 15-20 B

2 470 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40661Marion Halvorsen NustadLillehammer OK12.16

W 35-AK

3 140 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40936Kristine TiemannOLG Stäfa12.17

W 50-AK

3 170 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41128Jackie McCavanaGreatEasternNavigators12.13
41129Catherine KingAJAX12.14
41130Marianne ArnesenAsker Skiklubb12.15
41131Eva Zehnder-GilgenSWISS O TOURS12.16
41132Hilde ForbordMalvik IL12.17
41133Rita RaastadSkien OK12.18

M -13

2 740 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40416William OksvoldOk Kåre11.20
40417Pontus HedbergKarlsbyhedens OK11.21
40418Gaute NysæterSkien OK11.22
40419Elias PerssonHelsingborgs SOK11.23
40420Arthur MitchellHOC11.24
40421Marcus LammFrölunda OL11.25
40422Malte SöderlundKarlsbyhedens OK11.26
40423Ludwig RosénGöteborg Majorna OK11.27
40424Jens FochsenWaxholms OK11.28
40425Audun NordbyFredrikstad SK11.29
40426Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK11.30
40427Cian O DonnellGreatEasternNavigators11.31
40428Simon BerglundKarlsbyhedens OK11.32
40429Martin BryggenHalden SK11.33
40430Noah MulariOK Vilse 8711.34
40431Ulysse DanneckerO'Jura11.35
40432Arnaud MazyCO Liege11.36
40433Carl ÖbergGamleby OK11.37
40434Matthieu BührerCA Rosé11.38
40435Tommy MellaNewcastle Orienteering Club11.39
40436Sindre Flatin ErichsenSkien OK11.40
40437Emil Husebye AamodtFredrikstad SK11.41
40438Nils OdlindOk Kåre11.42
40439Gustavs PlonisAlnis-JNSC11.43
40440Eddie KarlssonOK Vilse 8711.44
40441Jakob OechlerOLV Landshut11.45

M -14

2 740 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40460Alvin EdbäckOk Kåre11.21
40461Oliver HåkanssonOK Orion11.22
40462Alwin EinarssonKungälvs OK11.23
40463Trym Alexander StorhaugRøyken OL11.24
40464Håkon GrønliFørde IL11.25
40465Hugo AtterbrandOk Kåre11.26
40466Jakob BaierTolered-Utby OL11.27
40467Axel BrattOK Orion11.28
40468Olle GahnshagOk Kåre11.29
40469Erik LundquistOK Ravinen11.30
40470Rasmus WidelundOk Kåre11.31
40471Gabriel GjoneSandefjord OK11.32
40472Wille SöderqvistOk Kåre11.33
40473Pontus HedinTolered-Utby OL11.34
40474Petter RybergMariestads Friluftsklubb11.35
40475Paul WirtzLuxOC11.36
40476Melvin AnderssonTolered-Utby OL11.37
40477Edvards KruminsAlnis-JNSC11.38
40478Olle DalinOk Kåre11.39
40479Jett McCombAustralopers Orienteering Club11.40
40480Noa HelgarsTäby OK11.41
40481Severin LehnerOLG Regensburg11.42
40482Olivier ChampignyACA Aix en Provence11.43
40483David BurgmairOLG Regensburg11.44
40484Nils SwartzOK Orion11.45
40485Mark StrimovskiyWhite Nights11.46

M -15

2 920 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40537Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK10.42
40538Ivar GentzJärla Orientering10.43
40539Marcus SteneboAttunda OK10.44
40540Tord RomundstadNidarøst OK10.45
40541Eric JohanssonOk Kåre10.46
40542Philip Lehmann RomørenFossum IF10.47
40543Sondre LadimOK Moss10.48
40544Hugo LindskogOK Ravinen10.49
40545Justus ArenanderSkarpnäcks OL10.50
40546Børge Nilsen BergFossum IF10.51
40547Elis IversAttunda OK10.52
40548Emil FranzénSundbybergs IK10.53
40549Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK10.54
40550Melker LarssonOK Orion10.55
40551Filip LindqvistTäby OK10.56
40552Øyvind LamarkGanddal IL10.57
40553Jakob CarlssonStora Tuna OK10.58
40554Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL10.59
40555Oskar MellaOppsal Orientering11.00
40556Sindre Vie StrislandFossum IF11.01
40557Ludvig FerdmanTullinge SK11.02
40558Max ÖsterlingOK Södertörn11.03
40559Eirik Vie StrislandFossum IF11.04
40560Lukas CottingOLG Stäfa11.05
40561Jon HanssonOk Kåre11.06
40562Rasmus LindblomGustavsbergs OK11.07
40563Peder BryggenHalden SK11.08
40564Joel GolsäterKorsnäs IF OK11.09
40565Benjamin GjoneSandefjord OK11.10
40566Gustaf HofstedtTäby OK11.11
40567Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK11.12
40568Viktor SoneAttunda OK11.13
40569Edvin ForsbergOK Ravinen11.14
40570Tomáš BaldrianUSK Praga11.15
40571Emil HelanderTullinge SK11.16
40572Edvin AakreEgersund OK11.17
40573Christian Fredrik BorgIL Koll11.18
40574Lucas WannerAvesta OK11.19
40575Alfred BjørnerødOK Moss11.20
40576Elis Forsberg RundströmIFK Enskede11.21
40577Jesper ÅkessonJärfälla OK11.22
40578Simon BååthSävedalens AIK11.23
40579Melker ÅkessonOK Landehof11.24
40580Leo AlvolinOk Kåre11.25
40581Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.26
40582Lars LienGjø-Vard OL11.27
40583Henrik SvenssonOK Ravinen11.28
40584Olle ThimbergSöders-Tyresö11.29
40585Albin SjöblomOk Kåre11.30

M -16

3 530 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40628Tobias MathisenPorsgrunn OL11.19
40629Henrik LundforsIFK Enskede11.20
40630Trygve Børte NomelandKristiansand OK11.21
40631Markus HalvarssonLeksands OK11.22
40632Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK11.23
40633Christoffer LindgrenOk Kåre11.24
40634William GrunderJärfälla OK11.25
40635Tord SølvbergIL Veten11.26
40636Mattis SandénOK Södertörn11.27
40637William MöllerSkarpnäcks OL11.28
40638Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.29
40639Filip StorellHaninge SOK11.30
40640Yannick LieblichOLG Regensburg11.31
40641Sebastian MitchellHOC11.32
40642Mats LindaasElverum OK11.33
40643Isak GeliusSnättringe SK11.34
40644Klockar Eskil NääsLeksands OK11.35
40645Jakob WidelundOk Kåre11.36
40646Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11.37
40647Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK11.38
40648Lukas WallhedJärla Orientering11.39
40649Filip HåkanssonOK Orion11.40
40650Tage KinellIFK Göteborg Orientering11.41
40651Eskil WidehagSundbybergs IK11.42
40652Hjalmar SandbergOK Älvsjö Örby11.43
40653Brage TakleKristiansand OK11.44
40654Albin GezeliusIFK Mora OK11.45
40655Otto BalckTäby OK11.46
40656Elliot DanneckerOJura11.47
40657Aleksandar EvansBrown team11.48
40658Erik BovalliusJärfälla OK11.49
40659Olle KallurOK Ravinen11.50
40660Simon PerrinNature Orientation Saint Etien11.51
41144Tal ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club11.52
40757Ivo Martin Cousins ClarhällSöders-Tyresö11.53

M 35-AK

4 360 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40937Tor RingstadHedrum OL12.15
40938Håvard Sandvoll AskLierbygda OL12.16
40939Roland LudwigOL Regio Wil12.17

M 50-AK

3 850 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41134Martin WidmerOLG Suhr12.06
41135Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.07
41136Anders SjöbergOK Reftele12.08
41137Martin GygaxOLG Biberist SO12.09
41138Ola JönssonOK Vilse 8712.10
41139Øivind StenstadOddersjaa SSK12.11
41140Joerg BaumannIG BLOCH12.12
41141Kell SønnichsenOK Pan Århus12.13
41142Andreas WyssSWISS O TOURS12.14
41143Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb12.15

OpenA1

2 310 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43001Yingjing HanLearnjoy Sports10.00
43012Elisabeth JakobsenOK Moss10.00
43015Anna SerrallongaESP10.00
43018Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn Orientering10.00
43054Elsie BrenneVarteig OL10.00

OpenA2

2 350 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43201Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag10.00
43202Kjell RønnebergRøyken OL10.00
43203Eva-Lena FalkVärend GN OL10.00
43204Fabio WürmliULU'S REISEWELT10.00
43205Hans FalkVärend GN OL10.00
43206José Manuel PrietoMalarruta10.00
43207Morten AndresenOK Skeidi10.00
43208Knut Even HoleFørde IL10.00
43209Cristina del CampoMalarruta10.00
43210Marianne ReuschHeming Orientering10.00
43215Heidi BørstadSarpsborg OL10.00
43218Helena BachmanTäby OK10.00
43221Toril RiddervoldHeming Orientering10.00
43224Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL10.00
43227Kari LillealternFreidig10.00
43239Knut LindløvOK Moss10.00
43242Julia CottingOLG Stäfa10.00
43245Andrea HansonGreatEasternNavigators10.00
41063Ledig StartnrNOTEAM11.11

OpenA3

3 080 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43401Gunn Elin RudiHadeland OL10.00
43402John PerssonKarlsbyhedens OK10.00
43403Liliana OliveiraGD4Caminhos10.00
43404Adam CadyBuffalo Orienteering Club10.00
43405Christian ReuschHeming Orientering10.00
43406Ulla EinarssonKungälvs OK10.00
43407Camilla BerglundKarlsbyhedens OK10.00
43408Outi AikioSK Pohjantähti10.00
43409Vigdis HobølOppsal Orientering10.00
43410Eva NilssonKungälvs OK10.00
43411Thorbjørn VærpKristiansand OK10.00
43412Kari SvingheimLillehammer OK10.00
43413Inguna CakureAlnis-JNSC10.00
43414Keijo RuotsalainenNOTEAM10.00
43415Anna SöderlundKarlsbyhedens OK10.00
43416Gerda SirmaAlnis-JNSC10.00
43417Peichi ChuangMoxina OK10.00
43419Lovisa DjerfVästerbergslagens ol10.00
43420Ludger WirtzLuxOC10.00
43422Darya DzekunovaNOTEAM10.00
43423Vera KhlebnikovaEnco10.00
43425Johanna WallinderGöteborg Majorna OK10.00
43426Jacques HofmansBelgium10.00
43428Matti  HaatainenIisu10.00
43429Zdenka KralovaSeverka Sumperk10.00
43431Niclas KjellmanLidköping VSK10.00
43432Hans Christian HöieSkogsluffernes OK10.00
43434Frida KjellmanLidköping VSK10.00
43435Nicolas Mohnolc kapreolo10.00
43438Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK10.00
43441Lisa LedskogGmok10.00
43444Hemmo AhokoivuSK Pohjantähti10.00
43447Hanga MorandiniHUN10.00
43450Felice BüchiOLG St.Gallen Appenzell10.00
43454John SvergjaNord-Østerdal OK10.00
43455Dag MoeKristiansand OK10.00
43457Rolf GjølbergLarvik OK10.00
43458Dag SyversenSarpsborg OL10.00
43460Per Oskar LarsenIndre Østfold OK10.00
43461Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL10.00
43462Fritjof SandstadFrol IL10.00
43463Øyvind LarsenIndre Østfold OK10.00
43464Henry SundsetvikOL Trollelg 10.00
43465Marit H. SandstadFrol IL10.00
43466Johnny KitterødGimle IF10.00
43467Britt FossøyNotodden OL10.00
43468Tove AasheimVaregg Fleridrett10.00
43469Christine SteckOLk Fricktal10.00
43470Morten StenbergVang Olag10.00
43471Lene KinnebergRaumar Orientering10.00
43472Reidunn HallanLillomarka OL10.00
43473Anders FossøyNotodden OL10.00
43474Rene CottingOLG Stäfa10.00
43475Maria GrovanOL Tønsberg og omegn10.00
43476Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn10.00
43632Maureen Olsson LoLunds OK10.00

OpenA4

4 380 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43601Koji ChinoNOTEAM10.00
43602Federico BacciPolisportiva G. Masi10.00
43604Frode HaugskottOL Trollelg10.00
43605Asle KvaaseLommedalens IL10.00
43606Chinchi HuangMoxina OK10.00
43607Mathias BladlundKarlsbyhedens OK10.00
43608Sze Wai TsangSOC10.00
43609Olena StrugalovaVaregg Fleridrett10.00
43610Tung Nam YuenSOC10.00
43611Ji¿í ValentaNOTEAM10.00
43612Henning Bratland CarlsenOK Moss10.00
43613Elinor LangeTumba-Mälarhöjden OK10.00
43614Torgeir StrandFana IL10.00
43615IIdiko SzerencsiHungary10.00
43616Leung LamHKG10.00
43617Mathias BlaiseBEL10.00
43618Julia GoldmannHUN10.00
43619Bent GalborgenIndre Østfold OK10.00
43620Conor ShortIRL10.00
43621Simo SantapukkiNOTEAM10.00
43622Pirjo LuchsingerKongsberg OL10.00
43623Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK10.00
43624Erik JakobsenOK Moss10.00
43625Krister BerglundKarlsbyhedens OK10.00
43626Peter Mohnolc kapreolo10.00
43628Ruth LynamCNOC10.00
43629Matti BrunsMTK Bad Harzburg10.00
43630Lena BogopolskayaUzao team10.00
43631Markus BurgmairOLG Regensburg10.00
43647Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna10.00
43650Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna10.00
43651Adam KristiansenOK Moss10.00
43652Øivind BergetSarpsborg OL10.00
43654Irmeline De SadeleerFredrikstad SK10.00
43655Fredrik LarsenIndre Østfold OK10.00
43657Grunde IsaksætreGrue IL10.00
43658Silvia KyburzOLK Fricktal10.00
43660Øyvind LøkenOK Moss10.00
43661Arne Håkon JørgensenSandefjord OK10.00
43663Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering10.00
43664Hallvar HallanOK Skøynar10.00
43666Tora NymarkVaregg Fleridrett10.00
43667Lars LundanesEmblem IL10.00
43670Bjørn PaulsenOK Moss10.00
43671Martin BråtenVegårshei IL10.00

OpenA5

5 060 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43801Diego BarattiGOLD Savosa10.00
43802Chloe BlancO'Jura10.00
43808Kristine BerkeIK Auseklis10.00
43811Annalena SchmidOLG Wislig10.00
43814Lacho IlievHalden SK10.00
43820Alasdair RaynorINVOC10.00
43853Tobias LiumKoll IL10.00
43856Vegar KristiansenOK Moss10.00

OpenA6

5 590 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44001Miika HernelahtiKalevan rasti10.00
44002Antero LaukkanenAmager Orienteringsklub10.00
44003Kiss DénesJMD10.00
44004Panu HyvönenSK Pohjantähti10.00
44005Emil BacklundGöteborg Majorna OK10.00
44006Roman KouckyVSTJ Ekonom Praha10.00
44007Arnau OrmellaAmager Orienteringsklub10.00
44008Dorottya SisaJMD10.00
44009Regina KellyCNOC10.00
44010Chang bum KimKOR10.00
44011Randall KempOttawa Orienteering10.00
44012Cheol jin KangKOR10.00
44013So Byung JoKOR10.00
44014Molly KempOttawa Orienteering10.00
44015Anna JoKOR10.00
44016Soon hee KimKOR10.00
44017Seppo KonttajärviSK Uranus10.00
44018Vladimir PoroshinNOTEAM10.00
44019Aleksandra ShusharinaTäby OK10.00
44020Ulf WallinGöteborg Majorna OK10.00
44021Anna OlssonTibro OK10.00
44022Ekaterina VlasovaHiisirasti10.00
44023Kevin FisherOrienteering USA10.00
44024Ragnar OlssonTibro OK10.00
44025Clodagh MoranThree Rock OC10.00
44026Ingvar LarssonGöteborg Majorna OK10.00
44028Assunta ArquesESP10.00
44029Guy SaboISR10.00
44030Petter JönssonGöteborg Majorna OK10.00
44032Martin SchagerlindTrollhættans SOK10.00
44033Aleksei AlekseyonokEridan10.00
44035Jurg HellmuellerOLG St.Gallen Appenzell10.00
44036Anton NavichenkaEridan10.00
44038Anton KhlebnikovENCO10.00
44041Rudy RoomanBEL10.00
44048Eirik NordrødenHalden SK10.00
44051Tore NymarkVaregg Fleridrett10.00
44054Glenn MüllerØstmarka OK10.00
44056Odd Harald  NilsenOL Tønsberg og omegn10.00
44057Hansjorg SteckOLK Fricktal10.00
44058Lars LeirenKolbotn og Skimt OL10.00

OpenB1

2 260 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44201Aagot HartmannRøyken OL10.00
44202Angelika WeidOLV Landshut10.00
44203Annerös HedigerSWISS O TOURS10.00
44220Alastair FlemingNOTEAM10.00
44240Peder NybergIL Veten10.00
44241Adele LienNOTEAM10.00
44243Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL10.00
44244Anita HoleFørde IL10.00
44245May Britt DrønnesundEmblem IL10.00
44246Birk BreimoOK Moss10.00

OpenB2

2 610 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44401LarsOwe StrömRonneby OK10.00
44402Trond TaraldsenMalvik IL10.00
44403Kristoffer ØhlckersTyrving IL10.00
44404Olaug F MydlandEgersund OK10.00
44405Marja-Leena KlemeläLounais-Hämeen Rasti10.00
44406Ivana KouckaVSTJ Ekonom Praha10.00
44407Wenfen YangMoxina OK10.00
44408Hermann LudwigOL Regio Wil10.00
44409Håkan JohanssonMariestads Friluftsklubb10.00
44410Elin BergsengLøten o-lag10.00
44449Oddbjørg MoeKristiansand OK10.00
44451Julie EikelandOL Tønsberg og omegn10.00

OpenB3

2 770 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
43603Sakari VäänänenNOTEAM10.00
44601Sigrun GjoneSandefjord OK10.00
44602Anders PetterssonMariestads Friluftsklubb10.00
44603Zoe KarantzasAuckland Orienteering Club10.00
44604Johanna FridhagenGöteborg Majorna OK10.00
44605Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL10.00
44606Elisa BonaiutiPolisportiva G. Masi10.00
44607Anna DufvaSundsvalls OK10.00
44608Martina PaonePolisportiva G. Masi10.00
44610Lars ElkjærGmok10.00
44613Ivar HenrikssonTolered Utby10.00
44616Angie HurtadoCOL10.00
44619Eva TullbergIS Kullen10.00
44620Sofia SarkozyHUN10.00
44622Chau To SumHKG10.00
44623Martti JoensuuNivalan Suunnistajat10.00
44625Ho AlexHKG10.00
44626Kjetil JacobsenHamar OK10.00
44629Markus KnutsenFlyfemkamp10.00
44632Stine Therese SjoFlyfemkamp10.00
44635Aase HellanFlyfemkamp10.00
44638Inger-Marie HobergNOTEAM10.00
44640Ane Thea KristoffersenFlyfemkamp10.00
44641Sigurd HobølOppsal Orientering10.00

OpenC1

2 020 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44801Aslak Kvaase-WensaasLommedalens IL10.00
44802Halvor Kvaase-WensaasLommedalens IL10.00
44803Margareta HeldFK Åsen10.00

OpenC2

2 990 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45001Godfried Van AgthovenMariestads Friluftsklubb10.00
45002Olov GiertzLinköpings Universitet10.00
45003Sigurd Paulsen AskLierbygda OL10.00
45014Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna10.00
45017Johanna HelgarNOTEAM10.00
45020Anita PalmèrUlricehamns OK10.00
45023Marte MonsåsFlyfemkamp10.00
45029Brita Eilertsen GrønliFørde IL10.00
45032Benjamin BuhlerMåren OK10.00
45035Brage KristiansenOK Moss10.00
45036Frode HaugeSarpsborg OL10.00
45601Tina BjørnstadRaumar Orientering10.00

OpenC3

3 320 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45201Marius StrandseterRøyken OL10.00
45202Christer Brander NilssonStenungsunds OK10.00
45234Alfred OlssonLunds OK10.00

OpenN1

2 080 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45401Idrun Van AgthovenMariestads Friluftsklubb10.00
45402Stian LillegårdLillomarka OL10.00
45403Linnea DufvaSundsvalls OK10.00
45429Ada SkauenFredrikstad SK10.00
45432Iver SkauenFredrikstad SK10.00
45435Leo BogopoiskyUzao10.00

OpenN2

2 610 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45618Eva KahrsFredrikstad SK10.00
45633Jenny SiggerudSarpsborg OL10.00
45636Oscar AxelssonSödertälje-Nykvarn Orientering10.00

OpenN3

2 710 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45801Jenny RybergMariestads Friluftsklubb10.00
45812Simon LaagerNOTEAM10.00
45815Malva LarssonOK Orion10.00
45818Ove EricssonNyköpings OK10.00
45836Trym BreimoOK Moss10.00

Annonser

IOF Eventor