Norsk Orientering

Startliste for WOC2019 - Spectatorrace 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 3
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: onsdag 14 august 2019

Beginner

1 800 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36001Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10.30
36002Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering10.30
36003Ruben Mydland HellandEgersund OK10.30
36004Nathalie ArnesenFredrikstad SK10.30
36005Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering10.30
36006Tobias TøråKristiansand OK10.30
36007Sturla SigurdssonStokke IL10.30
36008Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OK10.30
36009Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL10.30
36010Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering10.30
36011Tina BakkehøiNydalens SK10.30
36012Mari Oraug RyghIL Koll10.30
36013Thea TøråKristiansand OK10.30
36014Alf Hattestad KristensenHeming Orientering10.30
36033Mathias Ranstad-HaugenÅs-NMBU Orientering10.30
36034Aksel MeenÅs-NMBU Orientering10.30
36035Elise HaugstvedtNOTEAM10.30
36036Marijke EijsimkÅs-NMBU Orientering10.30
36037Eva KahrsFredrikstad SK10.30
36038Bård HaugstvedtIndre Østfold OK10.30
36039Jeroen de RuiterHolland10.30
36040Henrik KahrsFredrikstad SK10.30
36041Elias Habbestad KjelsåsNOTEAM10.30
36042Jørgen ReuschHeming Orientering10.30
36043Joel Bronebakk JohanssonHalden SK10.30
36044Johan HaugstvedtNOTEAM10.30
36045Assar SandHalden SK10.30
36046Marie HjelbakTrøsken IL10.30
36047Simon Habbestad KjelsåsNOTEAM10.30
36048Sixten SandHalden SK10.30
36049Celine HeggenesTrøsken IL10.30
36050Ina HaugstvedtSpydeberg10.30
36058Elise Holm NedrebøOK Moss10.30
36061Trond KjelsåsNOTEAM10.30
36064Hanna KjelsåsNOTEAM10.30
36065Aslak Kvaase-WensaasLommedalen IL10.30
36067mila bogopolskiiuzao10.30
36068Halvor Kvåse-WensaasLommedalen10.30

W -10

1 810 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30001Louna VialardOrientation Passion Avignon12.07
30002Anaïs MazyCO Liege12.08
30003Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK12.09
30004Vigdis SigurdsdottirStokke IL12.10
30005Alina TiemannOLG Stäfa12.11
30006Seline WidlerOLG Wislig12.12

W 11-12

2 240 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30026Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK10.30
30027Vika ZhuravlevaHalden SK10.31
30028Signe ForsbergSkogslöparna10.32
30029Eva BaldrianováUSK Praga10.33
30030Daniella GjoneSandefjord OK10.34
30031Evelina BjörkmanKungälvs OK10.35
30032Sofie Holm NedrebøOK Moss10.36
30033Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb10.37
30034Tereza Ester KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave10.38
30035Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø10.39
30036Josefine Oraug RyghNydalens SK10.40
30037Jenny DanevadFredrikstad SK10.41
30038Henni Hattestad KristensenHeming Orientering10.42
30039Erle Elise WoldOK Moss10.43
30040Julie Mydland HellandEgersund OK10.44
30041Helene ScheeleNydalens SK10.45
30042Maja MasesStora Tuna OK10.46
30043Lufei TanLearnjoy Sports10.47
30044Emma Aune JakobsenOK Moss10.48
30045Minna Sofie WingstedtHalden SK10.49
30046Astrid ReuschHeming Orientering10.50
30047Juliane BurgmairOLG Regensburg10.51
30048Laura TiemannOLG Stäfa10.52

W 17-18

3 600 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30255Hanne Helmine RogstadNidarøst OK12.08
30256Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL12.09
30257Sofia EdvardssonJärfälla OK12.10
30258Maria KølbækAarhus 1900 Orientering12.11
30259Júlia NédaTTE Tipo Tájfutó és Környezetv12.12
30260Sofia DjerfVästerbergslagens OL12.13
30261Ffion JonesSugar Loaf OK12.14
30262Alma SandVästerbergslagens OL12.15
30263Anna Austad SveenRaumar Orientering12.16
30264Moa HjorthDomnarvets GoIF12.17
30265Malene Teresia JebsenHeming Orientering12.18
30266Alva RyttherVästerbergslagens OL12.19
30267Katja LeicktTullinge SK12.20
30268Stine AuneNidarøst OK12.21
30269Natalja NiggliOJura12.22

W 19-20

3 710 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30292Elise VanelTout Azimut Fameck12.15
30293Minhuei HuangMoxina OK12.16
30294Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF12.17

W 21-

4 170 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30301Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering11.54
30302Martha Kalvig SkoganNydalens SK11.55
30304Cecilia DjerfVästerbergslagens OL11.57
30305Hege Holth RekaaRøyken OL11.58
30306Sabine WareykaOJE Wappler11.59
30307Wakana MiyamotoKeiyoOL12.00
30308Elizaveta ReshetniakST412.01
30309Sylvia Yuet Ling LauOKOK Zone12.02
30310Tonje PihlOK Roskilde12.03
30311Yiching HuangMoxina OK12.04
30312Barbora BaldrianováUSK Praga12.05
30313Stina GranefeltOK Tyr12.06

W 35-

3 770 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30575Siri StørmerNydalens SK10.53

W 40-

3 620 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30592Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK11.49
30593Kerina LakeSugar Loaf OK11.50
30594Reda VeldeOK Azuolas11.51
30595Pernille BuchOK GORM11.52
30596Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK11.53
30597Linn Carina DalandKristiansand OK11.54
30598Silvia ShandurkovaUzana11.55
30599Helene EdiarCOPS9111.56
30600Daria NiggliOJura11.57
30601Marion BüchliOLG Suhr11.58
30602Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering11.59
30603Outi SareilaMS Parma12.00
30604Sara TimnerSundsvalls OK12.01
30605Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.02
30606Agnes SadzotCO Liege12.03
30607Marie DesrumauxVilleneuve d'Ascq Lille Métrop12.04
30608Marie AlfredssonOK Tyr12.05
30609Daniela MartanovaSlavia Liberec12.06

W 45-

2 560 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30627Vibeke ØyeIL Gular11.01
30628Sara MathisenPorsgrunn OL11.02
30629Käthi WidlerOLG Wislig11.03
30630Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering11.04
30631Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK11.05
30632Lenka KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave11.06
30633Martina KarlssonOK Vilse 8711.07
30634Cathy McCombAustralopers Orienteering Club11.08
30635Kerstin BuchackerCO Liege11.09
30636Flavia SpinelliASCO Lugano11.10
30637Pascale MiailheOrientation Passion Avignon11.11
30638Pinar BasolTäby OK11.12
30639Frey SilviaWoodchucks11.13
30640Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.14
30641Maria HjorthDomnarvets GoIF11.15
30642Line NybakkenEspoon Suunta11.16
30643Elisabet WirtzLuxOC11.17
30644Karin JohanssonLunds OK11.18
30645Sanna NymalmPargas IF11.19
30646Stina BorängSnättringe SK11.20
30647Isabelle VillarCOSE11.21
30648Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.22
30649Mervi PötryKalevan rasti11.23
30650Lisa LeicktTullinge SK11.24
30651Franziska LemmelLuxOC11.25
30652Anne NilsenÅs-NMBU Orientering11.26
30653Maria EdvardssonJärfälla OK11.27
30654Odile PerrinNature Orientation Saint Etien11.28
30655Keiko ArataIruma-Shi OLC11.29

W 50-

2 610 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30697Agnes SegondyTout Azimut Fameck10.30
30698Florence BergDomnarvets GoIF10.31
30699Johanna PurrerULU'S REISEWELT10.32
30700Toini SkyttersæterKonnerud IL10.33
30701Ianka EvansBrown team10.34
30702Ninni CarlssonStora Tuna OK10.35
30703Clare LinesSouthdowns Orienteers10.36
30704Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering10.37
30705Margarita TodorovaBrown team10.38
30706Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK10.39
30707Brigitte GrobULU'S REISEWELT10.40
30708Laurence BeauvirCRCO10.41
30709Gaby Aebersoldol.biel.seeland10.42
30710Kirsten MøllerSøllerød OK10.43
30711Noe KamijimaTsurumai OLC10.44
30712Arnhild U. BråtenVegårshei IL10.45
30713Woo AllenBAOC10.46
30714Kerstin MitchellHOC10.47
30715Marianne NjåsteinTyrving IL10.48
30716Hilde VassendPorsgrunn OL10.49
30717Petra WältiSWISS O TOURS10.50
30718Elvina IvanovaBrown team10.51
30720Tove AasheimVaregg Fleridrett10.53
30721Sabrina MeisterOLG Dachsen10.54
30722Lena MasesStora Tuna OK10.55
30723Rine HanssenByåsen IL10.56
30724Ingvild MulenKristiansand OK10.57
30725Tove HeimdalKonnerud IL10.58
30726Anne Kristine NorderudTyrving IL10.59

W 55-

2 570 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30805Eli Marie WiigPorsgrunn OL10.30
30806Susanne LuescherStora Tuna OK10.31
30807Mervi VäänänenOulun Tarmo10.32
30808Ingrid RavnanOL Toten-Troll10.33
30809Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering10.34
30810Priska GautschiSWISS O TOURS10.35
30811Lena SwartzOK Orion10.36
30812Judith WoodPendle Forest Orienteers10.37
30813Brigitte Howald-StreitWoodchucks10.38
30814Ragnhild HaldKristiansand OK10.39
30815Vanja StaffOL Toten-Troll10.40
30816Marketa GrahamOttawa Orienteering10.41
30817Jolanda WehrliSWISS O TOURS10.42
30818Merja MyllysLounais-Hämeen Rasti10.43
30819Kjersti HovFossum IF10.44
30820Barbara LehmannOLG Herzogenbuchsee10.45
30821Ann Karin TjørhomGanddal IL10.46
30822Tilkin HedwigeCO Liege10.47
30823Nicola StevensBOK10.48
30824Tone HollowellOK Tyr10.49
30825Alice BedwellSugar Loaf OK10.50
30826Keiko ConwayGuildford Orienteers10.51
30827Heather WoodGreatEasternNavigators10.52
30828Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF10.53
30829Mary O'ConnellThree Rock OC10.54
30830Wing See AuOAHK10.55
30831Elena LippertVKO10.56
30832Kate O'SullivanSugar Loaf OK10.57
30833Ingrid SvenssonStora Tuna OK10.58
30834Elisabeth OppligerOLV Hindelbank10.59
30835Jana TichaSJH Jind¿ich¿v Hradec11.00
30836Solveig SikkelandTyrving IL11.01
30837Anette LantzOK Österåker11.02
30838Maritta KymäläinenTampereen Pyrintö11.03
30839Nina-Beate LiabakkByåsen IL11.04
30840Lai Kuen Candy ChuiALEXSON ORIENTEERING CLUB11.05
30841Inger Tone NygårdEgersund OK11.06
30842May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering11.07
30843Laurence ChampignyACA Aix en Provence11.08
30844Susan Keymelbourne forest racers11.09
30845Runa SkyttersæterHeming Orientering11.10
30846Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11.11
30847Jaana EronenPihkaniskat11.12
30848Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering11.13
30849Chieko MiyamotoKeiyoOL11.14

W 60-

2 540 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30905May MelingStavanger Orienteringsklubb11.15
30906Marianne ThorssonIK Trenne Ullared11.16
30907Liz BourneBullecourt Boulder Bounders11.17
30908Kristil KristensenOK Skeidi11.18
30909Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb11.19
30910Berit DanielsenTyrving IL11.20
30911Karin GunnarssonStora Tuna OK11.21
30912Natalia DeconescuMasters Orienteering Hunedoara11.22
30913Regina NeukomULU'S REISEWELT11.23
30914Lena GottfridssonNittedal OL11.24
30915Gerda GuglielmettiGOLD Savosa11.25
30916Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering11.26
30917Tove BakkenLillehammer OK11.27
30918Maria EricsonÅmåls OK11.28
30919Anneli Brander NilssonStenungsunds OK11.29
30920Päivi SaarikoskiPihkaniskat11.30
30921Dorthe HansenSilkeborg OK11.31
30922Arlette PiguetULU'S REISEWELT11.32
30923Elizabeth DeaneCork O11.33
30924Anne Berit EidNydalens SK11.34
30925Petya DimitrovaBrown team11.35
30926Jackie HallettSugar Loaf OK11.36

W 65-

2 670 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30995Anne Lise SagaKjose IL11.03
30996Maria NordwallOK Kolmården11.04
30997Linda VerdeSturla, IF11.05
30998Margrete JørandliGjø-Vard OL11.06
30999Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering11.07
31000Berit RøsteRingsaker OK11.08
31001Bernadette VandermeulenCO Liege11.09
31002Marit Bokerød HansenIdd Sportsklubb11.10
31003Inara GipsleThames Valley OC11.11
31004Yvonne GalborgenEds SK11.12
31005Ingrid E StrömRonneby OK11.13
31006Catherine DawsonGafanhOri11.14
31007Miriam AsvarischViking Orientering11.15
31008Gabriella AxelssonIdefjordens SK11.16
31009Evamarie LundahlIF Hagen11.17
31010Lis DæhliLøten o-lag11.18
31011Kirsten BobachAalborg OK11.19
31012Jenny BourneAbominable O-Men11.20
31013Ing-Marie Brander StrandGöteborg Majorna OK11.21
31014Gerda Marie ChristiansenKøge OK11.22
31015Elle M. MelbyeHeming Orientering11.23
31016Live Joronn YtrehusRingerike OL11.24
31017Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL11.25
31018Gunilla HogedalVänersborgs SK11.26
31019May ChristoffersenAsker Skiklubb11.27
31020Gunnel TurpeinenKvillebyns SK11.28
31021Stina ElfvingByåsen IL11.29
31022Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø11.30
31023Anne KaasaDriv IL11.31

W 70-

2 620 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31063Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11.55
31064Siri Wilberg AabelBækkelagets SK11.56
31065Britta EklundTrosabygdens OK11.57
31066Maud NilssonHJS Vansbro OK11.58
31067Torid KvaalFreidig11.59
31068Inger LindløvOK Moss12.00
31069Edith BrandSWISS O TOURS12.01
31070Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL12.02
31071Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL12.03
31072Miriam RosenSouth Ribble OC12.04
31073Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL12.05
31074Sidsel SandelienHeming Orientering12.06

W 75-

2 560 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31125Brita Eilertsen GrønliFørde IL12.08
31126Else Lerche RaadalFana IL12.09
31127Elin DahlenRingerike OL12.10
31128Paula KyyrönenKouvolan Suunnistajat12.11
31129Katharina Mo BergeFreidig12.12
31130Penny HemstedHOC12.13
31131Birgitte BekkelundRøyken OL12.14

M -10

1 820 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30007Ture ForsbergSkogslöparna11.37
30008Matthias WirtzLuxOC11.38
30009Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK11.39
30010Alexander DufvaSundsvalls OK11.40
30011Frederik LemmelLuxOC11.41
30012Jorin MohnOLC Kapreolo11.42
30013Arild NorbergIF Marin Väst11.43
30014Karl Oraug RyghIL Koll11.44
30015Janis TiemannOLG Stäfa11.45
30016Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL11.46
30017Kuzey BasolTäby OK11.47
30018Olle GranefeltOK Tyr11.48
30019Markus Mydland HellandEgersund OK11.49
30020Ville Emil WingstedtHalden SK11.50
30021Deniz BasolTäby OK11.51
30022Joel BjörkmanKungälvs OK11.52
30023Herman EliassonSundsvalls OK11.53
30024Lukas OechlerOLV Landshut11.54
30025Josef BaldrianUSK Praga11.55

M 11-12

2 190 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30049Edvin ÅttingLinköpings OK11.20
30050Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11.21
30051Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering11.22
30052Dmitry BuchatskiyWhite Nights11.23
30053Ted LagerströmAttunda OK11.24
30054Malte GranefeltOK Tyr11.25
30055Moritz OechlerOLV Landshut11.26
30056Erlend SommerheinFossum IF11.27
30057Jakob WirtzLuxOC11.28
30058Anders Hovgaard EisvangOK Moss11.29
30059Emil Øye KragsethIL Gular11.30
30060Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK11.31
30061Magnus SigurdssonStokke IL11.32
30062Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.33
30063Øystein DahleMolde og Omegn IF11.34
30064Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll11.35
30065Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK11.36
30066Konrad ØstlieDriv IL11.37
30067Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL11.38
30068Sindre FurlandSandefjord OK11.39
30069Rasmus EngehultNotodden OL11.40
30070Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL11.41
30071Basile VillarCOSE11.42
30072Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.43
30073Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL11.44
30074Eirik HessenStokmarknes OL11.45
30075Yannick WidlerOLG Wislig11.46
30076Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL11.47

M 17-18

4 050 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30271Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett11.48
30272Christian WoodPendle Forest Orienteers11.49
30274Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.51
30275Sven Bergset LangvikIL Veten11.52
30276Henry SvensVästerbergslagens OL11.53
30277Xihan ZhaoLearnjoy Sports11.54
30278Leif-Inge JevnlidIL Veten11.55
30279Philip WoodSugar Loaf OK11.56
30280Ole Kristian TaksdalGanddal IL11.57
30281William ThomasSugar Loaf OK11.58
30282Gaute FosstveitRaumar Orientering11.59
30283Victor DanneckerOJura12.00
30284Oscar HealySugar Loaf OK12.01
30285Trygve Nummedal OsFørde IL12.02
30286Johannes LangaasNidarøst OK12.03
30287Erik NilssonDalaportens OL12.04
30288Elias BergsetIL Veten12.05
30289Emil BybergDomnarvets GoIF12.06
30290Quinlan SilkSugar Loaf OK12.07
30291Erlend Odd BergeKristiansand OK12.08

M 19-20

4 260 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30295Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.14
30296Linus OlhansÅs-NMBU Orientering12.15
30297Duncan CurrieGaringal Orienteers12.16
30298Even LindaasVang OL12.17
30299Boyuan HuangMoxina OK12.18
30300Jorge ValenteImperdible12.19

M 21-

5 070 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30314Ryosuke NishishitaKOLC11.38
30315Jonas LundgrenLinköpings OK11.39
30316Mikkel SkaarupCopenhagenO11.40
30317Pål SkogedalAsker Skiklubb11.41
30318Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL11.42
30319Daniel BichlOJE Wappler11.43
30320Beat HubmannFanclub Hubmann11.44
30321Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.45
30322Marius StaffOL Toten-Troll11.46
30323Anton HemlinIK Uven11.47
30324Tatsuki MiyamotoKeiyoOL11.48
30325Arnaud PerrinGöteborg Majorna OK11.49
30326Vesa-Ville VäänänenRasti-Lukko11.50
30327Tomas TichySJH Jind¿ich¿v Hradec11.51
30328Jakob Kalvig SkoganNTNUI11.52
30329Kenneth MydlandEgersund OK11.53
30330Anthony Covey-CrumpJesus OK11.54
30331Simonius JagerAuckland Orienteering Club11.55
30332Edward LinesSouthdowns Orienteers11.56
30333Joel Börjesson ErikssonStorviks IF11.57
30334Philip FøyenEidskog OL11.58
30335Oscar IvarssonHestra IF11.59
30336Yen Lung ChenMoxina OK12.00
30337Kevin FisherOUSA12.01
30338Romain FiguiereHelsingin Suunistajat12.02
30339Anton KarlssonOK Kullingshof12.03
30340Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK12.04
30341Jakub HejlOddil OB Kotlarka12.05
30342Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK12.06
30343Colm MoranTeam Ireland12.07
30344Lukas JanischowskyOLG Regensburg12.08

M 35-

4 750 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30576Kostiantyn MajasowWKS SLASK12.09
30577Wojciech WiktorGöteborg Majorna OK12.10
30578Hans EgefalkHagaby GoIF12.11
30579Anders HöijeGöteborg Majorna OK12.12
30580Torben Christian WendlerFredrikstad SK12.13
30581Jiri MartanSlavia Liberec12.14
30582Lacho IlievHalden SK12.15
30583Marco Della VedovaPolisportiva G. Masi12.16
30584Martin SchagerlindTrollhättans SOK12.17
30585Daniel KlauserOLG Rymenzburg12.18

M 40-

4 490 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30610Eirik W. MoeAsker Skiklubb12.03
30611Tobias EliassonSundsvalls OK12.04
30612Chi Ming ChungOKOK Zone12.05
30613Nicolas DalibardC.O.Colmar12.06
30614Henrik SundblomRånäs OK12.07
30615Miika HernelahtiKalevan rasti12.08
30616Erno AaltoLiperin Taimi Suunnistus12.09
30617Laurent ChampignyACA Aix en Provence12.10
30618Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett12.11
30619Finn Gjerull RyghNydalens SK12.12
30620Frode BakkehøiØstmarka OK12.13
30621Alexander LubinaDJK Adler 07 Bottrop12.14
30622Andy HemstedHOC12.15
30623Espen AubertOppsal Orientering12.16
30624Heikki HusuSK Vuoksi12.17
30625Juan Pedro ValenteImperdible12.18
30626Ali BasolTäby OK12.19

M 45-

3 780 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30656Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb10.30
30657Jonathan McCombAustralopers Orienteering Club10.31
30658Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb10.32
30659Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL10.33
30660Dong ZhaoLearnjoy Sports10.34
30661Michael HockARDOC10.35
30662Pål SommerheinFossum IF10.36
30663Jan KølbækAarhus 1900 Orientering10.37
30664Nils EdvardssonJärfälla OK10.38
30665Tomislav KaniškiCroatian orienteering federati10.39
30666Esten KorenNydalens SK10.40
30667Uwe WeidOLV Landshut10.41
30668Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL10.42
30669Petr BaldrianUSK Praga10.43
30670Kristian Bernhard NilsenFossum IF10.44
30671Vladimir GusiatnikovOrienteering Cincinnati10.45
30672Jörgen GranefeltOK Tyr10.46
30673Kyrre GranFet OL10.47
30674Eric PerrinNature Orientation Saint Etien10.48
30675Jerome VialardOrientation Passion Avignon10.49
30676Jussi AumoKungälvs OK10.50
30677Hartmut LemmelLuxOC10.51
30678Anders StorbratenBækkelagets SK10.52
30679Tatsuo MoriMichi10.53
30680Christian HolmboeTyrving IL10.54
30681Anders FærdenKolbotn og Skimt OL10.55
30682Endre StoksethNydalens SK10.56
30683Pete WardSugar Loaf OK10.57
30684Xiaoping TanLearnjoy Sports10.58
30685Mikko SalonenHelsingin Suunistajat10.59
30686Byron HawkinsCRCO11.00
30687Oskar ForsbergSkogslöparna11.01
30688Sturle FurlandSandefjord OK11.02
30689Sven OlssonKorsnäs IF OK11.03
30690Gilles DanneckerOJura11.04
30691Christer JensenEmblem IL11.05
30692Nicolas GreffCO Ambérieu11.06
30693Jøran KristensenHeming Orientering11.07
30694Magnus JonssonSundsvalls OK11.08
30695Michel EdiarCOPS9111.09
30696Peter MohnOLC Kapreolo11.10

M 50-

3 620 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30727Stein Ivar FossMelhus IL10.30
30728Takanori ArataIruma-Shi OLC10.31
30729Raimo ArvolaKoovee10.32
30730Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb10.33
30731Björn TiemannOLG Stäfa10.34
30732Terje UrfjellIL Imås10.35
30733Tomas EidsmoFreidig10.36
30734Anders BergDomnarvets GoIF10.37
30735Knut GjoneSandefjord OK10.38
30736Lars-Inge ArnevikRingerike OL10.39
30737Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering10.40
30738Marko KarkulehtoOK Vilse 8710.41
30739Rune EngehultNotodden OL10.42
30740Ola LagerströmAttunda OK10.43
30741Kang Kai CheungSOC10.44
30742Tore NymarkVaregg Fleridrett10.45
30743Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb10.46
30744Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø10.47
30745Thomas FreiULU'S REISEWELT10.48
30746Egil FuruaBerger og Svelvik OL10.49
30747Helge GisholtOK Skeidi10.50
30748Klaus KrischanSWISS O TOURS10.51
30749Claus Grøn LyngbyOK GORM10.52
30750Magnus TrofastBredaryds SOK10.53
30751Flemming JørgensenOK Snab10.54
30752Per CarlssonStora Tuna OK10.55
30753Lennart SwahnSundbybergs IK10.56
30754Christian GrotnesTyrving IL10.57
30755Jurg NiggliOJura10.58
30756Robert LinesSouthdowns Orienteers10.59
30757Bjørn Idar SætranIF Trauma11.00
30758Oskars ZernisSaldus OK11.01
30759Paul LigginsAustralopers Orienteering Club11.02
30760Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering11.03
30761Martin DonnellGreatEasternNavigators11.04
30762Jens Olav HessenStokmarknes OL11.05
30763Patrik LeicktTullinge SK11.06
30764Martin OkleOLG Cordoba11.07
30765Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK11.08
30766Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11.09
30767Clive ThomasSugar Loaf OK11.10
30768Christoph FurerSWISS O TOURS11.11
30769Krasimir KolevBrown team11.12
30770Oddvar TaksdalGanddal IL11.13
30771Anders MasesStora Tuna OK11.14
30772Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.15
30773Johan ÅttingLinköpings OK11.16
30774Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL11.17
30775Geir BråtenVegårshei IL11.18
30776Trond GjelstadSandefjord OK11.19
30777Håkon BørliFossum IF11.20
30778Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL11.21
30779Are KristiansenTyrving IL11.22
30780Lasse ArnesenHeming Orientering11.23
30781Per Eg PedersenKolding OK11.24
30782Christophe VillarCOSE11.25
30783André WältiSWISS O TOURS11.26
30784Lars BaklidKonnerud IL11.27
30785Tsz Hin LuiSOC11.28
30786Roger BaumannWoodchucks11.29

M 55-

3 530 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30850Thomas HenmyrOK Vilse 8710.30
30851Kent PihlOK Roskilde10.31
30852Kristian StorsveenLøten o-lag10.32
30853Mike LongUniversity College Dublin OC10.33
30854Espen RaastadSkien OK10.34
30855Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb10.35
30856Michihiro KamijimaTsurumai OLC10.36
30857Radan KamenickySK OS Nove Mesto na Morave10.37
30858Mats JönssonKorsnäs IF OK10.38
30859Pat McCavanaGreatEasternNavigators10.39
30860Thomas GloorIG BLOCH10.40
30861Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering10.41
30862Ove RinnbäckOK Ravinen10.42
30863Christian Aebersoldol.biel.seeland10.43
30864Anders BergsetIL Veten10.44
30865Colin McIntyreOK Tyr10.45
30866Bruno VandermeulenCO Liege10.46
30867Roger WiikSturla, IF10.47
30868Onno VerberneOL Toten-Troll10.48
30869Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering10.49
30870Paul WadeFossum IF10.50
30871Jan Richard EriksenAsker Skiklubb10.51
30872John SvergjaNord-Østerdal OK10.52
30873Roar ByeModum OL10.53
30874Ove PetersenLillomarka OL10.54
30875Arne GrevskottFrol IL10.55
30876Jari KymäläinenTampereen Pyrintö10.56
30877Thor MellaOppsal Orientering10.57
30878Karl AhlswedeDelaware Valley Orienteering A10.58
30879Bjorn MellaNewcastle Orienteering Club10.59
30880Sai Fong LeungOAHK11.00
30881Geir FrøytlogEgersund OK11.01
30882Lars Peder VaajeMarnardal IL11.02
30883Maths CarlssonTolered-Utby OL11.03
30884Svein GodagerLøten o-lag11.04
30885Brian CorbettCork O11.05
30886Martin TichySJH Jind¿ich¿v Hradec11.06
30887Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering11.07
30888Kohji MiyamotoKeiyoOL11.08
30889Bjørn Henning GrandalTyrving IL11.09
30890Clive HallettSugar Loaf OK11.10
30891Andreas HuberHamar OK11.11
30892Joacim AhnheimTibro OK11.12
30893Urs WidlerOLG Wislig11.13
30894Leif Kåre BessebergEiker OL11.14
30895Knut Edvard HellandØstmarka OK11.15
30896Stefan SchlatterULU'S REISEWELT11.16
30897Jan Sverre EdstrømBækkelagets SK11.17
30898Tsutomu YoshidaMichi11.18
30899Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.19
30900Roland MeisterOLG Dachsen11.20
30901Ivar BergsetIL Veten11.21
30902Stein Arne NegårdVang OL11.22
30903Johan SköldJärfälla OK11.23
30904Phil ConwayGuildford Orienteers11.24

M 60-

2 640 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30927Sigbjørn ModalsliFossum IF10.30
30928Bo KonringSøllerød OK10.31
30929Lars SjökvistStora Tuna OK10.32
30930Takashi SugiyamaSans Souci10.33
30931Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL10.34
30932Leif S. ThingsrudØstmarka OK10.35
30933Erik BobachSilkeborg OK10.36
30934Jan SveenRaumar Orientering10.37
30935Andy WoodPendle Forest Orienteers10.38
30936Håkan LindbergOK Vilse 8710.39
30937Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleau10.40
30938Rolf HedigerSWISS O TOURS10.41
30939Stoyan DachevBrown team10.42
30940Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK10.43
30941Egil Wickstrand IversenHeming Orientering10.44
30942Geoff LawfordAbominable O-Men10.45
30943Roger GustafssonIdefjordens SK10.46
30944Hallvard FjærLillomarka OL10.47
30945Richard Zeiner-GundersenFossum IF10.48
30946Jack BjørnsenKristiansand OK10.49
30947Pål Woldstad HanssenEiker OL10.50
30948Mark SaundersSugar Loaf OK10.51
30949Otti BisangULU'S REISEWELT10.52
30950Michele GuglielmettiGOLD Savosa10.53
30951Karl Aasmund ErøyOK Moss10.54
30952Jon BjørgumKristiansand OK10.55
30953Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee10.56
30954Øyvind SørlieHadeland OL10.57
30955Ulf PalmérUlricehamns OK10.58
30956Göran DoyleSundbybergs IK10.59
30957Geir Holm GundersenKonnerud IL11.00
30958Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB11.01
30959Hansjörg RutzOLG Kulti11.02
30960Kjell MarksetIL Koll11.03
30961Arvid MydlandEgersund OK11.04
30962Øyvind GylverAsker Skiklubb11.05
30963Björn RegerSöders-Tyresö11.06
30964Per Kristian EkebergTyrving IL11.07
30965Toni Serrallonga GaschCAT-O11.08
30966Rein RooniOK Orvand11.09
30967Herman BakkeLøten o-lag11.10
30968Bård NatvigNittedal OL11.11
30969Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL11.12
30970Torgeir StenstadOppsal Orientering11.13
30971Dimitar DimitrovBrown team11.14
30972Heikki HulkkonenPihkaniskat11.15
30973Morten DueMåren OK11.16
30974Egil RundbergetNydalens SK11.17
30975Roy GjerdingOK Moss11.18
30976Terje Wiig MathisenNydalens SK11.19
30977Don ShortCNOC11.20
30978Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL11.21
30979Torgeir StrandhagenRøyken OL11.22
30980Daniel SteudlerOLG Kulti11.23
30981Tore SagvoldenØstmarka OK11.24
30982Tilkin MichelCO Liege11.25
30983Christian BilandULU'S REISEWELT11.26
30984Tor StrandRaumar Orientering11.27
30985Nils HæstadFossum IF11.28
30986Per OsenVestre Akers SK11.29
30987Bengt BivrinIdefjordens SK11.30
30988Christer EricsonÅmåls OK11.31
30989Eugenijus MiksysOK Azuolas11.32
30990Kjell Joar RognstadLillehammer OK11.33
30991Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.34
30992Ove MartinsenHauketo IF11.35
30993Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL11.36
30994Andrew Cumming ThomParawanga11.37

M 65-

2 560 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31024Ulf RadlerJärfälla OK11.11
31025Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering11.12
31026Are EriksenOslostudentenes IK11.13
31027Sigurd DæhliLøten o-lag11.14
31028Ludwig SchneiderFanclub Hubmann11.15
31029Anders ErikssonIF Hagen11.16
31030Gunnar Grue-SørensenKøge OK11.17
31031Dag KristensenOK Skeidi11.18
31032Lars HogedalVänersborgs SK11.19
310Svein S JacobsenTyrving IL11.20
31034Bengt HanssonSäterbygdens OK11.21
31035Terje LudvigsenLarvik OK11.22
31036Bo JohanssonOK Vilse 8711.23
31037John McCulloughThree Rock OC11.24
31038Dagfinn TorpePorsgrunn OL11.25
31039Øivind FadumSande Sportsklubb11.26
31040Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar11.27
31041Sjur GjestvangOL Toten-Troll11.28
31042Sveinung RekaaNotodden OL11.29
31043Widar TrømborgSande Sportsklubb11.30
31044Hans-Åge MortensenViking Orientering11.31
31045Kalle LindqvistVäxjö OK11.32
31046Olav NipenTyrving IL11.33
31047Torbjørn NørbechRingerike OL11.34
31048Bjørn BergerByåsen IL11.35
31049Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering11.36
31050Ola BroxOL Toten-Troll11.37
31051Jan BøhleOL Trollo11.38
31052Arvid GalborgenEds SK11.39
31053Mikhail GryaznevichThames Valley OC11.40
31054Per Chr. HagenBø OL11.41
31055Leif ÅkerblomStora Tuna OK11.42
31056David RosenSouth Ribble OC11.43
31057Henrik UndelandIFK Göteborg Orientering11.44
31058Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL11.45
31059Matthias ScherrerSWISS O TOURS11.46
31060Richard MatthewsLOST11.47
31061Lars JanlövIF Åland11.48
31062Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering11.49

M 70-

2 640 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31075Willy GrønstadGimle IF10.30
31076Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering10.31
31077Peter KlavenessMåren OK10.32
31078Einar LundHamar OK10.33
31079Jiri UrvalekPorsgrunn OL10.34
31080Knut G KarlsenHeming Orientering10.35
31081Philip GristwoodMole Valley10.36
31082Øivind Magne RogndalenByåsen IL10.37
31083Geir TrøanKolbotn og Skimt OL10.38
31084Franz WyssSWISS O TOURS10.39
31085Lars Perssonok kompassen10.40
31086Haakan NilssonMalmö OK10.41
31087David CadyBuffalo Orienteering Club10.42
31088Paul NorénOK Södertörn10.43
31089Kåre ThorbjørnsenLarvik OK10.44
31090Göran EklundTrosabygdens OK10.45
31091Odd Arild StrandStor-Elvdal SK10.46
31092Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering10.47
31093Kjell DolvaSkien OK10.48
31094Kurt GrønliFørde IL10.49
31095Roy DawsonGafanhOri10.50
31096Per-Erik ØstlieDriv IL10.51
31097Hans StordalOL Tønsberg og omegn10.52
31098Jon FærdenKolbotn og Skimt OL10.53
31099Thomas SchollULU'S REISEWELT10.54
31100Øistein HagenOK Øst10.55
31101Heikki KyyrönenKouvolan Suunnistajat10.56
31102Terje MalmHamar OK10.57
31103Tommy HeldFK Åsen10.58
31104Nils-Petter WiikDriv IL10.59
31105Leif Sandgrenfrosta ok11.00
31106Torodd OsFørde IL11.01
31107Fred LäderachULU'S REISEWELT11.02
31108Harry BreilandÅlgård Orientering11.03
31109Helge ScheiFørde IL11.04
31110Trygve LølandBirkenes IL11.05
31111Trond WettergreenDriv IL11.06
31112Kjell GrønhovdModum OL11.07
31113Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb11.08
31114Hans Roar BakkenEiker OL11.09
31115Kjell WintherOppsal Orientering11.10
31116Leif BokerødIdd Sportsklubb11.11
31117Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL11.12
31118Poul BobachAalborg OK11.13
31119Atle AlvheimFana IL11.14
31120Georg KapperudOppsal Orientering11.15
31121Christer HellströmStora Tuna OK11.16
31122John Thomas PetersenNittedal OL11.17
31123Christer SandhOK Roxen11.18
31124Ragnar HillestadLardal OL11.19

M 75-

2 640 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31132Gunnar ØsterbøFreidig11.30
31133Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering11.31
31134Tormod DahlenRingerike OL11.32
31135Tor Eivind EdvardsenLarvik OK11.33
31136Rich ParkerBay Area Orienteering Club11.34
31137Magne RaadalFana IL11.35
31138Ingar HåkonsenKongsberg OL11.36
31139Einar NordåsFana IL11.37
31140Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.38
31141Carl Ove BergOK Skeidi11.39
31142Per Øystein AndersenLarvik OK11.40
31143Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11.41
31144Helge BjaalandHeming Orientering11.42
31145Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn Orientering11.43
31146Harald LundhaugOK Moss11.44
31147Roar ForbordMalvik IL11.45
31148Bjørn SandelienHeming Orientering11.46
31149Hansruedi BrandSWISS O TOURS11.47
31150Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL11.48
31151Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.49
31152Raimo SalminenOK Pan Kristianstad11.50

M 80-

2 610 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31153Svein SolerødOL Toten-Troll12.07
31154Arne Chr. ScheieØstmarka OK12.08
31155Peo BengtssonOK Pan Kristianstad12.09
31156Jon Vegard LundeLillehammer OK12.10
31157Per LøvaasOL Trollelg12.11
31158Roland KarlssonRonneby OK12.12
31159Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn12.13

W 17-18 E

3 620 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30345Elza KuzeAlnis-JNSC11.30
30346Klara AnderssonDomnarvets GoIF11.31
30347Ines SchikoraOLG Regensburg11.32
30348Kayla RitzenthalerTSV Jetzendorf11.33
30349Jasmin HertelOLG Regensburg11.34
30350Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.35
30351Tilda GolsäterKorsnäs IF OK11.36
30352Mathilde Smedegaard MadsenSøllerød OK11.37
30353Katrin HertelOLG Regensburg11.38
30354Isabella AumoKungälvs OK11.39
30355Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett11.40
30356Mari Kilskar GrevskottFrol IL11.41
30357Ingrid LamarkGanddal IL11.42
30358Oda ScheeleNydalens SK11.43
30359Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.44
30360Elin MartanovaSlavia Liberec11.45
30361Elsa NilssonDomnarvets GoIF11.46
30362Hanna WeyVompatti OK11.47
30363Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.48
31164Tove RingiOk Kåre11.49

W 19-20 E

3 710 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30386Lehner MareiOLG Regensburg11.56
30387Maren NorderudTyrving IL11.57
30388Eadaoin McCavanaGreatEasternNavigators11.58
30389Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.59
30390Flurina BieriVompatti OK12.00
30391Signe SirmaAlnis-JNSC12.01
30392Zoé VillarCOSE12.02
30393Johanna NilssonKungälvs OK12.03
30394Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna12.04
30395Katja BrütschVompatti OK12.05
30396Sintija OzolaZVOC12.06
30397Sophie KrausOLG Regensburg12.07

W 21-E

4 040 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
99996Yoshie KatsuyamaNOTEAM10.30
30421Alice HugossonIFK Lidingö SOK11.32
30422Malin Leijon LindOK Kolmården11.33
30423Essi VäisänenSK Vuoksi11.34
30424Aline HermansCO Liege11.35
30425Anne EdwardsThames Valley OC11.36
30426Fanny Horn BirkelandLillehammer OK11.37
30427Ellie MolloyWellington Orienteering Club11.38
30428Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.39
30429Emmi JokelaIFK Göteborg11.40
30430Lucia CurzioPolisportiva G. Masi11.41
30431Tilla Farnes HennumNTNUI11.42
30432Chloé DudoignonValence Sport Orientation11.43
30433Julia KupchenokST411.44
30434Marion AebiTyrving IL11.45
30435Netta RajamäkiKalevan rasti11.46
30436Pascaline ColasASUL Sports Nature11.47
30437Oda J SikkelandTyrving IL11.48
30438Anna UlvensøenNTNUI11.49
30439Isabel SeegerOLG Regensburg11.50
30440Fay WalshSugar Loaf OK11.51
30441Marttiina JoensuuSK Pohjantähti11.52
30442Roisin LongUniversity College Dublin OC11.53
30443Lucyna WiktorGöteborg Majorna OK11.54
30444Helena ForsbergSkogslöparna11.55
30445Hanna PaulavaBelarus OF11.56
30446Arntraut GötschIL BUL-Tromsø11.57
30447Susanna TervoIFK Lidingö SOK11.58
30448Karolina SikovaSK OS Nove Mesto na Morave11.59
30449Thereza JanosikovaCZE12.00
30450Elena RoosSUI12.01
30451Saing JenzerSUI12.02
30452Anna BachmanSWE12.03
30455Suzu MasuzawaJPN12.06
30456Belinda LawfordAUS12.07
30457Pui fung ChanHKG12.08
30458Cho Yu LamHKG12.09
30459Sze Wing YeeHKG12.10
30460Anna JoKOR12.11
30461Soon hee KimKOR12.12
30462Xueqin YangCHN12.13
30463Yongyu LiChina12.14
30464Xiong YanCHN12.15
30465Wu JianFeiCHN12.16
30466Anna CaglioITA12.17
30467Francesca TauferITA12.18
30468Catherine TayorGBR12.19
30469Megan  Carter DaviesGBR12.20
30470Hanga MorandiniHUN12.21
30471Anne M Hausken NordbergNydalens SK12.22
30472Meri ChkripeskaMKD12.23
30473Paula StarkeDeutschland12.24
30474Antoaneta DyaksovaBUL12.25
30475Nicoline Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering12.26
30476Kate MorrisonNZL12.27
30477Kristina IvanovaBUL12.28
30478Jennifer MacKeiganCAN12.29

M 17-18 E

4 100 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30364Alexander MitchellHOC11.32
30365Augusts VeldeOK Azuolas11.33
30366Karl GranathOk Kåre11.34
30367Erlend BørliFossum IF11.35
30368Konstantin KrausOLG Regensburg11.36
30369Runar Saur ModahlFredrikstad SK11.37
30370Tobias AlstadFrol IL11.38
30371Jonas CarlssonStora Tuna OK11.39
30372Emils ZernisSaldus OK11.40
30373Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.41
30374Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK11.42
30375David RundeKristiansand OK11.43
30376Markus Andreas BreivoldGanddal IL11.44
30377Ralfs EizvertinsAlnis-JNSC11.45
30378Henrik PetrisiVästerbergslagens OL11.46
30379Eeka HusuSK Vuoksi11.47
30380Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.48
30381Tobias RøddeGanddal IL11.49
30382Aidan McCulloughThree Rock OC11.50
30383Oskar SundblomRånäs OK11.51
30384Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL11.52
30385Martin RinnbäckOK Ravinen11.53
31161Alon ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club11.54
31162Nils TveiteÅs-NMBU Orientering11.55
31163Viktor SvenskStora Tuna OK11.56

M 19-20 E

4 240 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30398Vladimir DolininWhite Nights11.32
30399Filip TrofastBredaryds SOK11.33
30400Erik WigleSödertälje-Nykvarn Orientering11.34
30401August MollénOK Denseln11.35
30402Timon LorenzOLG Regensburg11.36
30403Erik Hæstad BjørnstadFossum IF11.37
30404Tom WoodSugar Loaf OK11.38
30405Felix WartnerOLG Regensburg11.39
30406Rihards KruminsAlnis-JNSC11.40
30407Eskil FrøislandVang OL11.41
30408Philipp SchwarckOLG Regensburg11.42
30409Malte Kjær HemmingsenFarum-Tisvilde OK11.43
30410Andrin WeyVompatti OK11.44
30411Oskar EdvardssonJärfälla OK11.45
30412Sander ArntzenAsker Skiklubb11.46
30413Lukas OlmKils OK11.47
30414Lorenz BrandlOLG Regensburg11.48
30415Lasse Falck WeberFarum-Tisvilde OK11.49
30416Aslak HeimdalKonnerud IL11.50
30417Riccardo CasanovaOLG Regensburg11.51
30418Luca RizziASCO Lugano11.52
30419Knut KyrkjebøTIF Viking11.53
30420Scott JuvikIL Gular11.54

M 21-E

5 190 m, 96 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30566Ercan DudakTUR10.30
30569Ozgur FettahTUR10.30
30479Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn Orientering10.54
30480Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering10.55
30481Filipe DiasGD4Caminhos10.56
30482Emil ÅbergOk Kåre10.57
30483Steffen HartmannTGV Horn10.58
30484Inge LindsethNydalens SK10.59
30485Håvard Sandstad EidsmoFreidig11.00
30486Carl Godager KaasBækkelagets SK11.01
30487Otso WesterlundKoovee11.02
30488Niklas AldénOK Linné11.03
30489André AnderssonOk Kåre11.04
30490Ivar LundanesTyrving IL11.05
30491Franz GlanerOK Pan Kristianstad11.06
30492Marius ØieLøten o-lag11.07
30493Samuele CurzioPolisportiva G. Masi11.08
30494Joakim AndénSödertälje-Nykvarn Orientering11.09
30495Bjørn LundanesNTNUI11.10
30496Halvor Eid NielsenÄrla IF11.11
30497Julian NürnbergerOLG Regensburg11.12
30498Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb11.13
30499Gustav ÖhgrenOk Kåre11.14
30500Juho WesterlundKoovee11.15
30501Alain MazyCO Liege11.16
30502Jonathan SchachSV Wannweil11.17
30503Mårten BoströmIFK Lidingö SOK11.18
30504Tobias KamenickySK OS Nove Mesto na Morave11.19
30505Martin Borge HeirNTNUI11.20
30506Rassmus AnderssonOK Linné11.21
30507Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL11.22
30508Scott CollierCornwall OC11.23
30509Sindre JohannessenFreidig11.24
30510Håvard LucasenFredrikstad SK11.25
30511Wolfram PohlTV Coburg-Neuses11.26
30512Oskar SjöbergOK Linné11.27
30513Jonas GustafssonOk Kåre11.28
30514Jeronym KamenickySK OS Nove Mesto na Morave11.29
30515Mads Kruse JuhlHerning Orienteringsklub11.30
30516Jonas BrütschVompatti OK11.31
30517Simon HectorSnättringe SK11.32
30518Simon ImarkTullinge SK11.33
30519Andrin BieriVompatti OK11.34
30520Jakob SchachSV Wannweil11.35
30521Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering11.36
30522Thomas BührerCA Rosé11.37
30523Yu Hong Bryan WongSOC11.38
30524Roland FesselhoferOJE Wappler11.39
30525Mathieu Kern-GillardASUL Sports Nature11.40
30526Matej KamenickySK OS Nove Mesto na Morave11.41
30527Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering11.42
30528Fabian JanischowskyOLG Regensburg11.43
30529Cillín CorbettCork O11.44
30530Maxim SimakovBRIGHTNET11.45
30531Marcus MillegårdSävedalens AIK11.46
30532Mark PurkisNydalens SK11.47
30533Cameron TierNorth West OC11.48
30534Isac von KrusenstiernaOk Kåre11.49
30535Anton ForsbergStora Tuna OK11.50
30536Jesper SvenskStora Tuna OK11.51
30537Robert GrahamCAN11.52
30538Jonas BrütschNOTEAM11.53
30539Gregory AhlswedeUSA11.54
30540Johan RunessonSWE11.55
30541Martin RegbornSWE11.56
30542Kohei KamijimaJPN11.57
30543Hiroki KomakiJPN11.58
30544Sam Choi LamHKG11.59
30545Kin Kwan KwokHKG12.00
30546Tsz Wai YuHKG12.01
30547Cheol jin KangKOR12.02
30548Chang bum KimKOR12.03
30549Xiao TangCHN12.04
30550Tim RobertsonNZL12.05
30551Tommy HayesNZL12.06
30552YaoWen HUCHN12.07
30553Riccardo ScaletITA12.08
30554Marco SepplITA12.09
30555Li Zhuo YeCHN12.10
30556Akseli RuoholaFIN12.11
30557Xiaoming LiangCHN12.12
30558Peter HodkinsonGBR12.13
30559Francois Van der OuderaaBEL12.14
30560Evert LeeuwsBEL12.15
30561Csaba GossweinHUN12.16
30562Søren  BobachNOTEAM12.17
30563Tue LassenDanish Team12.18
30564Sergiu FalaMDA12.19
30565Felix SpaethIFK Lidingö SOK12.20
30567Dimitar ZhelyazkovBUL12.22
30568Simon UppillAUS12.23
30570Nicolas SimoninIRL12.25
30571Patrick JaffeAUS12.26
30572Eric KempCAN12.27
30573Conor ShortIreland Team12.28
30574Matthias GröllOK Pan Kristianstad12.29

W -13

2 270 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30077Greta BladlundKarlsbyhedens OK12.04
30078Nikija BirumaZVOC12.05
30079Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK12.06
30080Madara Ilze Greb¿naZVOC12.07
30081Sigrid Schmitt GranHalden SK12.08
30082Veronika TokmatchevaWhite Nights12.09
30083Alva EliassonSundsvalls OK12.10
30084Conny HoltzTSV Jetzendorf12.11
30085Elli KyläkoskiTurun Suunnistajat12.12
30086Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL12.13

W -14

2 450 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30106Clodagh O DonnellGreatEasternNavigators11.50
30107Moa BergqvistKorsnäs IF OK11.51
30108Sindija Leticija BrakmaneAlnis-JNSC11.52
30109Ulyana KuprienkoWhite Nights11.53
30110Irma BergDomnarvets GoIF11.54
30111Lovisa DufvaSundsvalls OK11.55
30112Marie ScheeleNydalens SK11.56
30113Julie DrønnesundEmblem IL11.57
30114Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11.58
30115Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11.59
30116Anna TaksdalGanddal IL12.00
30117Laura BarrettSugar Loaf OK12.01
30118Elma Sagli GudimIndre Østfold OK12.02

W -15

2 540 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30132Saga MattssonDalaportens OL10.30
30133Anja NilssonDomnarvets GoIF10.31
30134Anja HoleFørde IL10.32
30135Lisa SwartzOK Orion10.33
30136Agnes WallinKorsnäs IF OK10.34
30137Henriette BergLøten o-lag10.35
30138Alicia BergkvistVästerbergslagens OL10.36
30139Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK10.37
30140Hannah ThomasSugar Loaf OK10.38
30141Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn10.39
30142Alice Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIF10.40
30143Elin BryggarKorsnäs IF OK10.41
30144Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø10.42
30145Klara ErssonOk Kåre10.43
30146Anna GorbatenkovaWhite Nights10.44
30147Ellen FunkeLeksands OK10.45
30148Ruby OwenSugar Loaf OK10.46
30149Olga RindeskogVästerbergslagens OL10.47
30150Edith StaggSugar Loaf OK10.48
30151Frida Hovgaard EisvangOK Moss10.49
30152Liv NorbergAvesta OK10.50
30153Zali McCombAustralopers Orienteering Club10.51
30154Inese NeimaneZVOC10.52
30155Molly PillingSugar Loaf OK10.53
30156Karolina AnderssonDalaportens OL10.54
30157Maria GrovanOL Tønsberg og omegn10.55
30158Bryony StaggSugar Loaf OK10.56
30159June Rogstad BekkevoldLøten o-lag10.57
30160Emma Helene OlsenHalden SK10.58
30161Julie Sophie WoldOK Moss10.59
30162Lovisa MasesStora Tuna OK11.00

W -16

2 570 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30195Marie Roll-TørnqvistFana IL10.30
30196Thea NordinKorsnäs IF OK10.31
30197Sarah SchöpsOLV Landshut10.32
30198Lea MartanovaSlavia Liberec10.33
30199Holly StodgellSugar Loaf OK10.34
30200Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb10.35
30201Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL10.36
30202Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK10.37
30203Tuva-Cajsa SpikLeksands OK10.38
30204Vendela SöderqvistOk Kåre10.39
30205Ingeborg Rygg EikelandBergens TF10.40
30206Pia Young VikNydalens SK10.41
30207Selma FærdenKolbotn og Skimt OL10.42
30208Sabina AumoKungälvs OK10.43
30209Martine SkjelsvikLillehammer OK10.44
30210Maja BergqvistKorsnäs IF OK10.45
30211Emilia JohnssonOk Kåre10.46
30212Elsa GörasLeksands OK10.47
30213Alma WallmanVästerbergslagens OL10.48
30214Mélanie DalibardC.O.Colmar10.49
30215Vilmalee SuwanOK Vilse 8710.50
30216Rebecca WardSugar Loaf OK10.51
30217Julia NäslundOK Hammaren10.52
30218Kate Kristi¿na Er¿eZVOC10.53
30219Janna Sofie TellesbøØstmarka OK10.54
30220Alix VillarCOSE10.55
30221Kristine Bog VikaneFana IL10.56
30222Embla ØvretveitFredrikstad SK10.57
30223Kristin LundanesEmblem IL10.58
30224Alina NiggliOJura10.59
30225Emma EliassonDomnarvets GoIF11.00
30226Astrid RognstadHadeland OL11.01
30227Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11.02

W 15-20 B

2 070 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30252Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL12.19
30253Marion Halvorsen NustadLillehammer OK12.20

W 35-AK

2 570 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30586Sofie Oraug-RyghIL Koll12.15
30587Kristine TiemannOLG Stäfa12.16
30589Eli StensliLøten o-lag12.18

W 50-AK

3 070 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30787Jackie McCavanaGreatEasternNavigators12.07
30788Eva Zehnder-GilgenSWISS O TOURS12.08
30789Rita RaastadSkien OK12.09
30790Anne-Grete AustadRaumar Orientering12.10
30791Catherine KingAJAX12.11
30792Hilde ForbordMalvik IL12.12
30793Marianne ArnesenAsker Skiklubb12.13
30794Nicole DavisLOST12.14

M -13

2 330 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30087Tommy MellaNewcastle Orienteering Club11.49
30088Freddie LakeSugar Loaf OK11.50
30089Audun NordbyFredrikstad SK11.51
30090Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK11.52
30091Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering11.53
30092Nicolas MohnOLC Kapreolo11.54
30093Reuben LawsonSugar Loaf OK11.55
30094Gustavs PlonisAlnis-JNSC11.56
30095Eddie KarlssonOK Vilse 8711.57
30096Emil Husebye AamodtFredrikstad SK11.58
30097Freddie KingslandSugar Loaf OK11.59
30098Matthieu BührerCA Rosé12.00
30099Ulysse DanneckerO'Jura12.01
30100Arnaud MazyCO Liege12.02
30101Per Noah SommerheinNydalens SK12.03
30102Jakob OechlerOLV Landshut12.04
30103Arthur MitchellHOC12.05
30104Cian O DonnellGreatEasternNavigators12.06
30105Noah MulariOK Vilse 8712.07

M -14

2 450 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30119Edvards KruminsAlnis-JNSC11.51
30120Jett McCombAustralopers Orienteering Club11.52
30121Mark StrimovskiyWhite Nights11.53
30122Håkon GrønliFørde IL11.54
30123David BurgmairOLG Regensburg11.55
30124William LakeSugar Loaf OK11.56
30125Erik LundquistOK Ravinen11.57
30126Paul WirtzLuxOC11.58
30127Nils SwartzOK Orion11.59
30128Joel WallnerAttunda OK12.00
30129Severin LehnerOLG Regensburg12.01
30130Olivier ChampignyACA Aix en Provence12.02
30131Gabriel GjoneSandefjord OK12.03

M -15

3 640 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30163Jon HanssonOk Kåre11.00
30164Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss11.01
30165Alessandro BedinPark World Tour Italia11.02
30166Børge Nilsen BergFossum IF11.03
30167Oskar MellaOppsal Orientering11.04
30168Halvor LøkenKongsberg OL11.05
30169Lucas WannerAvesta OK11.06
30170Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11.07
30171Martin Størmer-AntonsenNydalens SK11.08
30172Sondre LadimOK Moss11.09
30173Tomáš BaldrianUSK Praga11.10
30174Lukas CottingOLG Stäfa11.11
30175Balder Hasvik LarsenHalden SK11.12
30176Benjamin GjoneSandefjord OK11.13
30177Sindre Vie StrislandFossum IF11.14
30178Joel GolsäterKorsnäs IF OK11.15
30179Philip Lehmann RomørenFossum IF11.16
30180Jakob CarlssonStora Tuna OK11.17
30181Alfred BjørnerødOK Moss11.18
30182Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK11.19
30183Lars LienGjø-Vard OL11.20
30184Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.21
30185Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK11.22
30186Sebastian CrowSugar Loaf OK11.23
30187Ask OlaussenOppsal Orientering11.24
30188Christopher RavenSugar Loaf OK11.25
30189Christian Fredrik BorgIL Koll11.26
30190Herman Lien BackstrømHalden SK11.27
30191Øyvind LamarkGanddal IL11.28
30192Leo AlvolinOk Kåre11.29
30193Eirik Vie StrislandFossum IF11.30
30194Edvin AakreEgersund OK11.31

M -16

3 670 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30228Brage TakleKristiansand OK11.25
30229Yannick LieblichOLG Regensburg11.26
30230Jonathan EylertsenHalden SK11.27
30231Harry ThomasSugar Loaf OK11.28
30232Mats LindaasElverum OK11.29
30233Jakob WidelundOk Kåre11.30
30234Elliot DanneckerOJura11.31
30235Christoffer LindgrenOk Kåre11.32
31160Tal ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club11.32
30236Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK11.33
30237Gaute LindaasElverum OK11.34
30238Aleksandar EvansBrown team11.35
30239Simon PerrinNature Orientation Saint Etien11.36
30240Jamie DaleSugar Loaf OK11.37
30241Tord SølvbergIL Veten11.38
30242Markus HalvarssonLeksands OK11.39
30243Anselm ReichenbachOppsal Orientering11.40
30244Albin GezeliusIFK Mora OK11.41
30245Sigurd Saxe SandvikHalden SK11.42
30246Klockar Eskil NääsLeksands OK11.43
30247Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.44
30248Trygve Børte NomelandKristiansand OK11.45
30249Sebastian MitchellHOC11.46
30250Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.47
30251Tobias MathisenPorsgrunn OL11.48

M 15-20 B

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30254Didrik BredesenLillomarka OL12.16

M 35-AK

3 710 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30590Håvard Sandvoll AskLierbygda OL12.14
30591Tor RingstadHedrum OL12.15

M 50-AK

3 230 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30795Andreas WyssSWISS O TOURS12.09
30796Joerg BaumannIG BLOCH12.10
30797Ola JönssonOK Vilse 8712.11
30798Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb12.12
30799Martin WidmerOLG Suhr12.13
30800Kell SønnichsenOK Pan Århus12.14
30801Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering12.15
30802Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK12.16
30803Anders SjöbergOK Reftele12.17
30804Martin GygaxOLG Biberist SO12.18

OpenA1

1 630 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33001Boyan YuanKristiansand OK10.30
33003Yingjing HanLearnjoy Sports10.30
33004Elsie BrenneVarteig OL10.30

OpenA2

2 130 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33201José Manuel PrietoMalarruta10.30
33202Morten AndresenOK Skeidi10.30
33203Agata MajasowWKS SLASK10.30
33204Svein GrønhovdModum OL10.30
33205Eva-Lena FalkVärend GN OL10.30
33206Fabio WürmliULU'S REISEWELT10.30
33207Petter FureOppsal Orientering10.30
33208May Jorunn RognlienModum OL10.30
33209Marianne ReuschHeming Orientering10.30
33210Stine AustadRaumar Orientering10.30
33211Knut Even HoleFørde IL10.30
33212Cristina del CampoMalarruta10.30
33213Hans FalkVärend GN OL10.30
33218Paivi SippolaLYNX10.30
33221Kristina SkoglundSödertälje-Nykvarn Orientering10.30
33224Per-Martin SvärdIK Vikings OK10.30
33227Bertil QvickStångenes AIS10.30
33230Britt Mari ÅbergOK Tisaren10.30
33257Hanne Sophie  WoldOK Moss10.30
33260Bård JørgensenIL BUL-Tromsø10.30
33263Anne-Mette KoldenLOM IL10.30
33266Inger HalckMåren OK10.30

OpenA3

3 170 m, 67 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33401Thor NorderudTyrving IL10.30
33402Graham WatsonWest Cumberland Orienteering C10.30
33403Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL10.30
33404Gerda SirmaAlnis-JNSC10.30
33405Keijo RuotsalainenNOTEAM10.30
33406Marit Sylte LundanesEmblem IL10.30
33407Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering10.30
33408Thorbjørn VærpKristiansand OK10.30
33409Agnese GeduševaZVOC10.30
33410Kari SvingheimLillehammer OK10.30
33411Christian ReuschHeming Orientering10.30
33412Peichi ChuangMoxina OK10.30
33413Ji¿í ValentaNOTEAM10.30
33414Adam CadyBuffalo Orienteering Club10.30
33415Torgeir StrandFana IL10.30
33416Jørgen MårtenssonModum OL10.30
33417Line Bar-NathanLillomarka OL10.30
33418Jan-Olov NewborgVästvärmlands OK10.30
33419Outi AikioSK Pohjantähti10.30
33420Göran ReinholdssonJärfälla OK10.30
33421Tore SundtjønnÅrvoll10.30
33422Ernst TrunzOL Amriswil10.30
33423Jack SkrydstrupKolding OK10.30
33425Ulrich HauswirthOL Norska10.30
33426Ida MonsenEgersund OK10.30
33427Christiane BøckmanKristiansand OK10.30
33428Erlend SlokvikOL Toten-Troll10.30
33429Gun Irene MonsenEgersund OK10.30
33430Åse NysæterSkien OK10.30
33431Anne Berit  BredholtSandefjord OK10.30
33432Morten StenbergVang OL10.30
33433Christina RambergØstmarka OK10.30
33434Arne Håkon JørgensenSandefjord OK10.30
33435Øivind  BergetSarpsborg OL10.30
33436Anne ØstvoldHeming Orientering10.30
33437Atle IversenIL BUL-Tromsø10.30
33438Gunn Kari HygenFreidig10.30
33439Kurt ÅbergOK Tisaren10.30
33440Cecilie Friberg KlysnerDanish Team10.30
33441Caroline GjotterupDanmark10.30
33442Ludger WirtzLuxOC10.30
33443Christine SteckOLK Fricktal10.30
33444Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK10.30
33445Katarina HenmyrOK Vilse 8710.30
33446Lena Bogpolskayausao team10.30
33447Ruth LynamCNOC10.30
33448Rene CottingOLG Stäfa10.30
33449Carl BachmanTäby OK10.30
33450Helle SchouOK Snab10.30
33451Marco WagenführOLG Davos10.30
33452Helena BachmanTäby OK10.30
33453hemmo ahokoivuSK Pohjantähti10.30
33454Sandra WagenführOLG Davos10.30
33455Tiina WesterlundKoovee10.30
33456Willy LjungdellTäby OK10.30
33461Siri HolmboeTyrving IL10.30
33464Johnny KitterødGimle IF10.30
33465Johanna WallinderGöteborg Majorna OK10.30
33466Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM10.30
33467Cesilie højholtKolding OK10.30
33468Gunilla GedinGöteborg Majorna OK10.30
33469Jon Erik KvarmeSturla, IF10.30
33470Susanne HøjholtKolding OK10.30
33471Vera KhlebnikovaAnco10.30
33472Marie KvarmeSturla, IF10.30
33473Per-Oskar LarsenIndre Østfold OK10.30
33604Olena StrugalovaVaregg Fleridrett10.30

OpenA4

4 040 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33424Roger TorperIndre Østfold OK10.30
33601Disa RangertKungälvs OK10.30
33602Andris RobaldsZVOC10.30
33603Eva NilssonKungälvs OK10.30
33605Koji ChinoNOTEAM10.30
33606Tung Nam YuenSOC10.30
33607Chinchi HuangMoxina OK10.30
33608Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL10.30
33609Sze Wai TsangSOC10.30
33610Hans NilssonKungälvs OK10.30
33611Olof BjörkmanKungälvs OK10.30
33612Guglielmo VialePark World Tour Italia10.30
33613Julie ArnesenByåsen IL10.30
33615Henning Bratland CarlsenOK Moss10.30
33616Live Bredholt JørgensenTyrving IL10.30
33617Assaf Bar-NathanLillomarka OL10.30
33618Federico BacciPolisportiva G. Masi10.30
33619Hanna RangertKungälvs OK10.30
33621Morten KongsbergTyrving IL10.30
33622Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK10.30
33624Petter EriksenByåsen IL10.30
33625Anine LomeHamar OK10.30
33627Ellen ReinhardLillomarka OL10.30
33628Mona LomeHamar OK10.30
33630Thomas TubbehaugenOK Moss10.30
33631Tore SagvoldenØstmarka OK10.30
33632Ragnhild EideByåsen IL10.30
33633Jon SkriubakkenPorsgrunn OL10.30
33634Rolf GjølbergLarvik OK10.30
33635Lene Berg HanssenByåsen IL10.30
33636Erik JakobsenOK Moss10.30
33637Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering10.30
33639Øystein ØstermannHeming Orientering10.30
33642Kristian ØstermannHeming Orientering10.30
33645Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering10.30
33647Jens Øien KlosterFitjar idrettslag10.30
33648Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK10.30
33650Birk Bell LysakerFana IL10.30
33651Thomas JørgensenLillehammer OK10.30
33653Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering10.30
33654Tone SundtjønnLillomarka OL10.30
33658Stefan SöderströmIK Vikings OK10.30
33661Charlotte IhrforsOK Linné10.30
33664Olli MattilaMS Parma10.30
33667Lennart HermanssonStängenæs AIS10.30
33669Paula SavolainenSiilin Rasti10.30
33670Conny  JidetoftStångenæs AIS10.30
33672Silvia KyburzOLK Fricktal10.30
33673Annalena SchmidMZ10.30

OpenA5

4 590 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Rasmus ØdumIFK Göteborg Orientering10.30
9999Søren Thrane ØdumIFK Göteborg Orientering10.30
33801Christian GløgårdNittedal OL10.30
33802Diego BarattiGOLD Savosa10.30
33803Inge RambergØstmarka OK10.30
33804Mari VäänänenKalevan rasti10.30
33805Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL10.30
33806Chloe BlancOJura10.30
33807Roald OtnesNOTEAM10.30
33810Sandra PauzaiteLithuania10.30
33813Ausrine KutkaiteLTU10.30
33816Mantas MartinkusLTU10.30
33819Maret VaherEstonian Orienteering Federati10.30
33822Anders HavFIF Hillerød Orientering10.30
33825Piibe TammemaeEST10.30
33827Bjoern CederbergDEN10.30
33830Dorothea MuellerGermany NT10.30
33833Per KallvikÅmåls OK10.30
33836Joakim MellqvistVästvärmlands OK10.30
33839Mattias MårtsStora Tuna OK10.30
33842Moritz DoellgastTV Oberbexbach10.30
33845Petter AndersenNydalens SK10.30
33846Alvaro PrietoESP10.30
33848Erlend SandnesNTNUI10.30
33851Roger ØstvoldHeming Orientering10.30
33852Kateryna DzemaUKR10.30
33854Peter HainesAire GB10.30
33855Geir SommerheimOK Horten10.30
33857Sarah HainesAire GB10.30
33858Øyvind HoveidAsker Skiklubb10.30
33860Kenneth LantzOK Österåker10.30
33861Lars Ole KlavestadFredrikstad SK10.30
34001Trygve Hem OlsenTyrving IL10.30
34002Per Ole DahlsrudNydalens SK10.30
34012Roman KouckyVSTJ Ekonom Praha10.30
34023Søren NymalmPargas IF10.30
34034Tomas MusinskySVK10.30

OpenA6

5 090 m, 61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9991Marius ØdumIFK Göteborg10.30
34003Panu HyvönenSK Pohjantähti10.30
34004Emil BacklundGöteborg Majorna OK10.30
34005Dorottya SisaJMD10.30
34006Henrik TarkkioEspoon Akilles10.30
34007Kiss DénesJMD10.30
34008Heikki VirekunnasTampereen Pyrintö10.30
34009Eero KahilaTampereen Pyrintö10.30
34010Tuomas AaltoEspoon Akilles10.30
34011Lauri KahilaTampereen Pyrintö10.30
34013Peder Aukrust OsmoenOs IL10.30
34014Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø10.30
34015Fredrik PerssonDomnarvets GoIF10.30
34016Anna OlssonTibro OK10.30
34017Glenn MüllerØstmarka OK10.30
34018Trond BrevikFossum IF10.30
34019Ragnar OlssonTibro OK10.30
34020Mathilde SkaareIL BUL-Tromsø10.30
34021Torbjørn Blom HagenFossum IF10.30
34022Fredrik EliassonHalden SK10.30
34024Frode NysæterSkien OK10.30
34025Sebastian DalandKristiansand OK10.30
34026Erik PaulsrudIL Koll10.30
34027Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL10.30
34028Marius AurebekkKristiansand OK10.30
34029Eskil GullordBAOC10.30
34030Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL10.30
34031Ulf WallinGöteborg Majorna OK10.30
34032Håvard HalvorsenKonnerud IL10.30
34033Mary FlemingAUS10.30
34035Børje VartiainenKalevan rasti10.30
34036Bridget AndersonAUS10.30
34037Maren Jansson HaverstadNydalens SK10.30
34038Geir NilsenViul OK10.30
34039Per WirehnAsker Skiklubb10.30
34040Frank SandbergFlyfemkamp10.30
34041Håkon HolstadFreidig10.30
34042Mark HeikoopOlifant10.30
34043Rolf Andreas BergNydalens SK10.30
34044Lars SandstadFreidig10.30
34045Jakob MarekCZE10.30
34047Ingvar LarssonGöteborg Majorna OK10.30
34048Pavlo UshkvarokUKR10.30
34050Thomas WagenfuhrOLC Kapreolo10.30
34051Karl EriksonUddevalla OK10.30
34053Daniel HarstromFallköping AIK10.30
34054Safder RazaCAN10.30
34056Victor FlingmarkUddevalla OK10.30
34057Hansjorg SteckOLK Fricktal10.30
34058Laura PortinPargas IF10.30
34059Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK10.30
34060gena bogopolskiiuzao10.30
34061Anton KhlebnikovAnco10.30
34062Santeri SilvennoinenKalevan rasti10.30
34063Janis Znotinssaldus10.30
34064Linus LännhultEds SK10.30
34065Ralph StreetGBR10.30
34066Vladimir PoroshinNOTEAM10.30
34067Hans Christian HøieSkogsluffarnas OK10.30
34068Guy SaboISR10.30
34069Nitsan YasurISR10.30

OpenB1

1 580 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34201Annerös HedigerSWISS O TOURS10.30
34202Angelika WeidOLV Landshut10.30
34240Alexander LænnhuldtEds SK10.30
34243Siri KleinOK Vilse 8710.30
34246Thea LewisOK Vilse 8710.30

OpenB2

2 640 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34401Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL10.30
34402Hans WilhelmssonSäffle Orienteringsklubb10.30
34403Marja-Leena KlemeläLounais-Hämeen Rasti10.30
34404Nora LeeThree Rock OC10.30
34405Olaug F MydlandEgersund OK10.30
34406Wenfen YangMoxina OK10.30
34407Renate Thys MarclayCA Rosé10.30
34408Trond TaraldsenMalvik IL10.30
34409Ivana KouckaVSTJ Ekonom Praha10.30
34410Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF10.30
34414Per OngstadNOTEAM10.30
34417Aase HellanFlyfemkamp10.30
34420Birk BreimoOK Moss10.30
34421Jonatan Lysheden-VogtKonnerud IL10.30
34423Peder NybergIL Veten10.30
34424Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL10.30
34426Anita HoleFørde IL10.30
34427Elsa Lysheden-VogtKonnerud IL10.30
34436Ivana KouckaEkonom praha10.30
34439William LænnhultEds SK10.30
34442Lovisa DjerfVästerbergslagens OL10.30
34445Jukka Seppo WesterlundKoovee10.30
30588Jane Mydland HellandEgersund OK12.17

OpenB3

3 000 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33614Sakari VäänänenNOTEAM10.30
34601Simen Gløgård StensrudNittedal OL10.30
34602Blaise MarclayCA Rosé10.30
34603Elin FøyenEidskog OL10.30
34604Kirsten GjermstadKonnerud IL10.30
34605Sigrun GjoneSandefjord OK10.30
34606Zoe KarantzasAuckland Orienteering Club10.30
34607Johanna FridhagenGöteborg Majorna OK10.30
34608Peter NorbergIF Marin Väst10.30
34609Elisa BonaiutiPolisportiva G. Masi10.30
34610Anna DufvaSundsvalls OK10.30
34611Martina PaonePolisportiva G. Masi10.30
34612Lars DjerfVästerbergslagens OL10.30
34613Eiliv Bjarne LønningenOtra IL10.30
34619Arne HalvorsrudMarker OL10.30
34622Geir NilsenEmblem IL10.30
34625Kristian BjørgulHalden SK10.30
34627Kjetil JacobsenHamar OK10.30
34628Markus KnutsenFlyfemkamp10.30
34630Serine JørgensenLillehammer OK10.30
34633Ingemar YttergrenSärna SK10.30
34636Lotta YttergrenSærna SK10.30
34639Dorthe RosenvingeOK Snab10.30
34642Angie Hurtado RojasCOL10.30
34645Ove MuschkeFallköping AIK10.30
34647Siri EnglundNOTEAM10.30
34648Evelina HerstromFallköping AIK10.30

OpenC1

2 200 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34801Lise HørtvedtKongsberg OL10.30
34802Josefin EylertsenHalden SK10.30
34803Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering10.30
34804Margareta HeldFK Åsen10.30
34805Andreas KragsethIL Gular10.30
34822Arvid KleinOK Vilse 8710.30
34828May Britt DrønnesundEmblem IL10.30
34831Marte KoldenNOTEAM10.30
34834Benjamin BuhlerMåren OK10.30
34836Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn10.30
34837Trym BreimoOK Moss10.30
34839Astrid Maalen-JohansenNOTEAM10.30
34840Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll10.30

OpenC2

3 180 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35001Olov GiertzLinköpings Universitet10.30
35002Sigurd Paulsen AskLierbygda OL10.30
35003Helena NorbergIF Marin Väst10.30
35004Per IsraelssonLillomarka OL10.30
35018Henrik JørgensenLillehammer OK10.30
35021Benjamin BuhlerMåren OK10.30

OpenC3

3 570 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35201Christer Brander NilssonStenungsunds OK10.30
35217Andrea HansonGreatEasternNavigators10.30
35221Marte MonsåsFlyfemkamp10.30
35227Stine Therese SjoFlyfemkamp10.30
35228Sigrid MøretrøKolbotn og Skimt OL10.30
35230To Sum ChauHKG10.30
35231Einar ØstvoldHeming Orientering10.30
30719Ledig StartnrNOTEAM10.52

OpenN1

1 880 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35401Stian LillegårdLillomarka OL10.30
35402Linnea DufvaSundsvalls OK10.30
35416Emma DrønnesundEmblem IL10.30
35419Gustav Strøm FærdenKolbotn og Skimt OL10.30
35424Oscar AxelssonSödertälje-Nykvarn Orientering10.30
35427Felix AumoKungälvs OK10.30
35430Leo BogopolskyUzao10.30

OpenN2

2 670 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35601Tina BjørnstadRaumar Orientering10.30
35602Albert NorbergIF Marin Väst10.30
35627Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK10.30
35630Ingrid JørgensenLillehammer OK10.30

OpenN3

3 160 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35831Odd Martin Liverud BolstadIndre Østfold OK10.30

Annonser

IOF Eventor