Norsk Orientering

Startliste for WOC2019 - Spectatorrace 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 1
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: mandag 12 august 2019

Beginner

1 370 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16001Elise Holm NedrebøOK Moss16.00
16002Sturla SigurdssonStokke IL16.00
16003Viktor Johannessen NilsenTrøsken IL16.00
16004Magnus BergerudVarteig OL16.00
16005Nathalie ArnesenFredrikstad SK16.00
16006Aksel SolbergFredrikstad SK16.00
16007Anders BergerudVarteig OL16.00
16008Ruben Mydland HellandEgersund OK16.00
16009Live Ek HedlundTrøsken IL16.00
16010Solan LøkenOK Moss16.00
16012Heine Ek HedlundTrøsken IL16.00
16015Sander Ryste OddenSarpsborg OL16.00
16024Pål-Steinar Pedersen KureSarpsborg OL16.00
16025Rocko GrgichSarpsborg OL16.00
16043Eva KahrsFredrikstad SK16.00
16044Henrik Riddervold KahrsFredrikstad SK16.00

W -10

1 970 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10367Alina TiemannOLG Stäfa17.00
10368Vilma DanevadFredrikstad SK17.01
10369Anaïs MazyCO Liege17.02
10370Seline WidlerOLG Wislig17.03
10371Aline FomasiSCOM Mendrisio17.04
10372Vigdis SigurdsdottirStokke IL17.05
10373Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK17.06

W 11-12

2 170 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10388Laura TiemannOLG Stäfa16.55
10389Astrid ReuschHeming Orientering16.56
10390Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb16.57
10391Betina ArnesenFredrikstad SK16.58
10392Vika ZhuravlevaHalden SK16.59
10393Daniella GjoneSandefjord OK17.00
10394Tereza Ester KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave17.01
10395Lufei TanLearnjoy Sports17.02
10396Emma Aune JakobsenOK Moss17.03
10397Jenny DanevadFredrikstad SK17.04
10398Sofie Holm NedrebøOK Moss17.05
10399Evelina BjörkmanKungälvs OK17.06
10400Ingrid SteinslandFredrikstad SK17.07
10401Rachel CottingOLG Stäfa17.08
10402Julie Mydland HellandEgersund OK17.09
10403Eva BaldrianováUSK Praga17.10
10404Minna Sofie WingstedtHalden SK17.11
10405Juliane BurgmairOLG Regensburg17.12
10406Helene ScheeleNydalens SK17.13
10407Johanne BergLøten o-lag17.14

W 17-18

2 410 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10443Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL17.05
10445Natalja NiggliOJura17.07
10446Anna Austad SveenRaumar Orientering17.08
10447Alma SandVästerbergslagens OL17.09
10448Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK17.10
10449Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK17.11
10450Alva RyttherVästerbergslagens OL17.12
10451Stine AuneNidarøst OK17.13
10452Sofia DjerfVästerbergslagens OL17.14

W 19-20

2 410 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10465Solveig Eline BergTyrving IL17.00
10466Minhuei HuangMoxina OK17.01
10467Elise VanelTout Azimut Fameck17.02
10468Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL17.03
10469Hedda Raadal BjørloHalden SK17.04

W 21-

2 570 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10145Sabine WareykaOJE Wappler16.30
10146Stine AustadRaumar Orientering16.31
10147Solveig SletnerRøyken OL16.32
10148Yiching HuangMoxina OK16.33
10149Cecilia DjerfVästerbergslagens OL16.34
10150Barbora BaldrianováUSK Praga16.35
10151Marthe KristensenSarpsborg OL16.36
10152Elizaveta ReshetniakST416.37
10153Debora EggerOLV Hindelbank16.38
10154Johanna RagvaldOK Linné16.39
10155Tonje PihlOK Roskilde16.40
10156Sara EggerOLV Hindelbank16.41
10157Nicoline Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering16.42
10158Johanna HulkkonenKoovee16.43
10159Wakana MiyamotoKeiyoOL16.44

W 35-

2 560 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10501Sylvia Yuet Ling LauOKOK Zone17.03
10502Linda SolbergFredrikstad SK17.04
10503Kristin SletnerIL GeoForm17.05
10504Jane Mydland HellandEgersund OK17.06

W 40-

2 430 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10510Pernille BuchOK GORM17.24
10511Linn Carina DalandKristiansand OK17.25
10512Silvia ShandurkovaUzana17.26
10513Reda VeldeOK Azuolas17.28
10514Agnes SadzotCO Liege17.28
10515Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK17.29
10516Daria NiggliOJura17.30
10517Veronica LundOK Kolmården17.31
10518Beate UndebergetOppsal Orientering17.32
10519Marianne LøkenOK Moss17.33
10520Marion BüchliOLG Suhr17.34
10521Marie DesrumauxVilleneuve d'Ascq Lille Métrop17.35
10522Daniela MartanovaSlavia Liberec17.36
10523Kirsten GjermstadKonnerud IL17.37

W 45-

2 430 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10524Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering17.38
10525Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering17.39
10526Marina AxelssonMarkbygdens OK17.40
10527Lenka KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave17.41
10528Cathy McCombAustralopers Orienteering Club17.42
10529Renate Thys MarclayCA Rosé17.43
10530Aline HermansCO Liege17.44
10531Sanna NymalmPargas IF17.45
10532Sigrun GjoneSandefjord OK17.46
10533Elisabet WirtzLuxOC17.47
10534Sara MathisenPorsgrunn OL17.48
10535Flavia SpinelliASCO Lugano17.49
10536Franziska LemmelLuxOC17.50
10537Claudia FomasiSCOM Mendrisio17.51
10538Vibeke ØyeIL Gular17.52
10539Pinar BasolTäby OK17.53
10540Aud Hognestad TaksdalGanddal IL17.54
10541Käthi WidlerOLG Wislig17.55
10542Frey SilviaWoodchucks17.56
10543Kerstin BuchackerCO Liege17.57
10544Martina KarlssonOK Vilse 8717.58

W 50-

2 290 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10545Wenche LindløvSarpsborg OL17.07
10546Woo AllenBAOC17.08
10547Hilde VassendPorsgrunn OL17.09
10548Noe KamijimaTsurumai OLC17.10
10549Brigitte GrobULU'S REISEWELT17.11
10550Anne-Grete AustadRaumar Orientering17.12
10551Mona LomeHamar OK17.13
10552Arnhild U. BråtenVegårshei IL17.14
10553Camilla NäslundOK Hammaren17.15
10554Isa HeggedalKonnerud IL17.16
10555Ingvild MulenKristiansand OK17.17
10556Anita Sørensen DrageKongsberg OL17.18
10557Sabrina MeisterOLG Dachsen17.19
10558Gaby Aebersoldol.biel.seeland17.20
10559Helen SkoogKils OK17.21
10560Tove HeimdalKonnerud IL17.22
10561Rita RaastadSkien OK17.23
10562Toini SkyttersæterKonnerud IL17.24
10563Clare LinesSouthdowns Orienteers17.25
10564Alexandra CoelhoGD4Caminhos17.26
10565Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK17.27
10566Hilde ForbordMalvik IL17.28
10567Tove AasheimVaregg Fleridrett17.29
10568Kirsten MøllerSøllerød OK17.30
10569Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK17.31
10570Johanna PurrerULU'S REISEWELT17.32
10571Petra WältiSWISS O TOURS17.33
10572Rine HanssenByåsen IL17.34
10573Agnes SegondyTout Azimut Fameck17.35

W 55-

2 190 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10642Mary O'ConnellThree Rock OC17.11
10630Wing See AuOAHK17.12
10645Susan Keymelbourne forest racers17.13
10646Priska GautschiSWISS O TOURS17.14
10634Ingrid RavnanOL Toten-Troll17.15
10635Ragnhild HaldKristiansand OK17.16
10624Heather WoodGreatEasternNavigators17.17
10627Ann Karin TjørhomGanddal IL17.18
10641Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL17.19
10632Vanja StaffOL Toten-Troll17.20
10640Elena LippertVKO17.21
10631Jolanda WehrliSWISS O TOURS17.22
10639Barbara Egger-ZulaufOLV Hindelbank17.23
10643Marketa GrahamOttawa Orienteering17.24
10636Tilkin HedwigeCO Liege17.25
10626Sylvie BassetASUL Sports Nature17.26
10623Lai Kuen Candy ChuiALEXSON ORIENTEERING CLUB17.27
10638Solveig SikkelandTyrving IL17.28
10637Chieko MiyamotoKeiyoOL17.29
10633Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering17.30
10625Inger Tone NygårdEgersund OK17.31
10628Runa SkyttersæterHeming Orientering17.32
10629Barbara LehmannOLG Herzogenbuchsee17.33
10644Nina-Beate LiabakkByåsen IL17.34

W 60-

2 070 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10682Kristil KristensenOK Skeidi17.07
10683Arlette PiguetULU'S REISEWELT17.08
10684Liz BourneBullecourt Boulder Bounders17.09
10685Dorthe HansenSilkeborg OK17.10
10686Judy PrendergastEureka Victoria17.11
10687May MelingStavanger Orienteringsklubb17.12
10688Päivi SaarikoskiPihkaniskat17.13
10689Gerda GuglielmettiGOLD Savosa17.14
10690Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering17.15
10691Elizabeth DeaneCork O17.16
10692Nora LeeThree Rock OC17.17
10693Natalia DeconescuMasters Orienteering Hunedoara17.18
10694Siren GreveBergens TF17.19
10695Marianne ThorssonIK Trenne Ullared17.20
10696Olaug F MydlandEgersund OK17.21
10697Regina NeukomULU'S REISEWELT17.22

W 65-

2 070 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10740Ingrid E StrömRonneby OK17.23
10741Stina ElfvingByåsen IL17.24
10742Berit RøsteRingsaker OK17.25
10743Kirsten BobachAalborg OK17.26
10744Yvonne GalborgenEds SK17.27
10745Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering17.28
10746Linda VerdeSturla, IF17.29
10747Gunilla HogedalVänersborgs SK17.30
10748Inara GipsleThames Valley OC17.31
10749Ingrid JessenFrämmestads IK17.32
10750Evamarie LundahlIF Hagen17.33
10751Bernadette VandermeulenCO Liege17.34
10752Jenny BourneAbominable O-Men17.35
10753Miriam AsvarischViking Orientering17.36
10754Lis DæhliLøten o-lag17.37
10755Annette RagvaldVingåkers OK17.38
10756Live Joronn YtrehusRingerike OL17.39
10757Elisabeth RødAndebu IL17.40
10758Ulla EngelbyOK Pan Kristianstad17.41
10759Maria NordwallOK Kolmården17.42
10760Gerda Marie ChristiansenKøge OK17.43
10761Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL17.44
10847Tuire NiemiTampereen Pyrintö17.45

W 70-

2 070 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10794Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK17.45
10795Miriam RosenSouth Ribble OC17.46
10796Gullevi SvenssonRonneby OK17.47
10797Edith BrandSWISS O TOURS17.48
10798Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL17.49
10799Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL17.50

W 75-

1 350 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10824Else Lerche RaadalFana IL17.17
10825Britt-Marie ÅbergOK Tisaren17.18
10826Elin DahlenRingerike OL17.19
10827Paula KyyrönenKouvolan Suunnistajat17.20
10828Brita Eilertsen GrønliFørde IL17.21

W 80-

1 350 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10840Ellen MathisenPorsgrunn OL17.22
10841Unni Dirro BøhlerengenMåren OK17.23

M -10

1 960 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10374Deniz BasolTäby OK17.14
10375Erlend Husevåg-LobbenFørde IL17.15
10376Jens Vonen SvaeSarpsborg OL17.16
10377Matthias WirtzLuxOC17.17
10378Halvor Ek HedlundTrøsken IL17.18
10379Isak SolbergFredrikstad SK17.19
10380Kuzey BasolTäby OK17.20
10381Janis TiemannOLG Stäfa17.21
10382Markus Mydland HellandEgersund OK17.22
10383Herman EliassonSundsvalls OK17.23
10384Ville Emil WingstedtHalden SK17.24
10385Lukas OechlerOLV Landshut17.25
10386Josef BaldrianUSK Praga17.26
10387Frederik LemmelLuxOC17.27

M 11-12

1 960 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10408Dmitry BuchatskiyWhite Nights16.53
10409Yannick WidlerOLG Wislig16.54
10410Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL16.55
10411Moritz OechlerOLV Landshut16.56
10412Magnus SigurdssonStokke IL16.57
10413Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK16.58
10414Jakob WirtzLuxOC16.59
10415Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL17.00
10416Emil Øye KragsethIL Gular17.01
10417Johan Husevåg-LobbenFørde IL17.02
10418Daniel KuuttilaTurun Suunnistajat17.03
10419Eirik HessenStokmarknes OL17.04
10420Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL17.05
10421Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll17.06
10422Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL17.07
10423Selmer LøkenOK Moss17.08
10424Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL17.09
10425Rasmus EngehultNotodden OL17.10
10426Petter FochsenWaxholms OK17.11
10427Anders Hovgaard EisvangOK Moss17.12
10428Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK17.13

M 17-18

2 570 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10453Elias BergsetIL Veten16.36
10454Tamás NédaTTE Tipo16.37
10455Johannes LangaasNidarøst OK16.38
10456Leif-Inge JevnlidIL Veten16.39
10457Xihan ZhaoLearnjoy Sports16.40
10458Erlend Odd BergeKristiansand OK16.41
10459Sven Bergset LangvikIL Veten16.42
10460Erik NilssonDalaportens OL16.43
10461Ole Kristian TaksdalGanddal IL16.44
10463Trygve Nummedal OsFørde IL16.46
10464Victor DanneckerOJura16.47

M 19-20

2 920 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10142Didrik BredesenLillomarka OL16.30
10143Boyuan HuangMoxina OK16.31
10144Per Clemet WisløffAsker Skiklubb16.32

M 21-

3 100 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10160Hans EgefalkHagaby GoIF16.30
10161Lukas JanischowskyOLG Regensburg16.31
10162Thomas RuudOppsal Orientering16.32
10163Jonas LundgrenLinköpings OK16.33
10164Vesa-Ville VäänänenRasti-Lukko16.34
10165Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK16.35
10166Tatsuki MiyamotoKeiyoOL16.36
10167Ryosuke NishishitaKOLC16.37
10168Anthony Covey-CrumpJesus OK16.38
10169Kevin FisherOUSA16.39
10170Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb16.40
10171Anton HemlinIK Uven16.41
10172Kenneth MydlandEgersund OK16.42
10173Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK16.43
10174Daniel BichlOJE Wappler16.44
10175Mikkel SkaarupCopenhagenO16.45
10176Edward LinesSouthdowns Orienteers16.46
10177Yen Lung ChenMoxina OK16.47
10178Joel Börjesson ErikssonStorviks IF16.48
10179Colm MoranTeam Ireland16.49

M 35-

2 920 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10334Jiri MartanSlavia Liberec16.33
10335Jan Peder HegdalOrkanger IF16.34
10336Torben Christian WendlerFredrikstad SK16.35

M 40-

2 740 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10337Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett16.45
10338Ali BasolTäby OK16.46
10339Erno AaltoLiperin Taimi Suunnistus16.47
10340Ola Torstein EndresenOK Moss16.48
10341Nicolas DalibardC.O.Colmar16.49
10342Øyvind LøkenOK Moss16.50
10343Magnus HolmskauTrøsken IL16.51
10344Chi Ming ChungOKOK Zone16.52
10345Aksel OlsenAsker Skiklubb16.53
10346Alexander LubinaDJK Adler 07 Bottrop16.54

M 45-

2 680 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10347Tatsuo MoriMichi16.40
10348Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL16.41
10349Xiaoping TanLearnjoy Sports16.42
10350Michele FomasiSCOM Mendrisio16.43
10351Petr BaldrianUSK Praga16.44
10352Uwe WeidOLV Landshut16.45
10353Tom KristensenLarvik OK16.46
10354Hartmut LemmelLuxOC16.47
10355Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL16.48
10356Knut Johan WinsvoldØstmarka OK16.49
10357Dong ZhaoLearnjoy Sports16.50
10358Rene CottingOLG Stäfa16.51
10359Cidalio OliveiraGD4Caminhos16.52
10360Michael HockARDOC16.53
10361Kristian Bernhard NilsenFossum IF16.54
10362Jonathan McCombAustralopers Orienteering Club16.55
10363Gilles DanneckerOJura16.56
10364Vladimir GusiatnikovOrienteering Cincinnati16.57
10365Anders FærdenKolbotn og Skimt OL16.58
10366Nicolas GreffCO Ambérieu16.59

M 50-

2 590 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10574Peter LundOK Kolmården16.48
10575Marko KarkulehtoOK Vilse 8716.49
10576Klaus KrischanSWISS O TOURS16.50
10577Oskars ZernisSaldus OK16.51
10578Stein BlomsethLillomarka OL16.52
10579Per Eg PedersenKolding OK16.53
10580Robert LinesSouthdowns Orienteers16.54
10581Bjørn Idar SætranIF Trauma16.55
10582Stein Ivar FossMelhus IL16.56
10583Oddvar TaksdalGanddal IL16.57
10584Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering16.58
10585Lasse ArnesenHeming Orientering16.59
10586Kang Kai CheungSOC17.00
10587Roger ØstvoldHeming Orientering17.01
10588Martin OkleOLG Cordoba17.02
10589Geir BråtenVegårshei IL17.03
10590Björn TiemannOLG Stäfa17.04
10591Tomas EidsmoFreidig17.05
10592Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb17.06
10593Knut Erling ØenHeming Orientering17.07
10594André WältiSWISS O TOURS17.08
10595Frank LøwengreenFredrikstad SK17.09
10596Jurg NiggliOJura17.10
10597Paul LigginsAustralopers Orienteering Club17.11
10598Helge GisholtOK Skeidi17.12
10599Tsz Hin LuiSOC17.13
10600Magnus TrofastBredaryds SOK17.14
10601Knut GjoneSandefjord OK17.15
10602Lars BaklidKonnerud IL17.16
10603Steinar LågAsker Skiklubb17.17
10604Christian JomaasFossum IF17.18
10605Tore NymarkVaregg Fleridrett17.19
10606Blaise MarclayCA Rosé17.20
10607Roger BaumannWoodchucks17.21
10608Martin DonnellGreatEasternNavigators17.22
10609Rune EngehultNotodden OL17.23
10610Jens Olav HessenStokmarknes OL17.24
10611Christoph FurerSWISS O TOURS17.25

M 55-

2 590 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10647Olivier BassetASUL Sports Nature17.26
10648Maths CarlssonTolered-Utby OL17.27
10649Lars Peder VaajeMarnardal IL17.28
10650Bruno VandermeulenCO Liege17.29
10651Nils Harald StaffOL Toten-Troll17.30
10652Radan KamenickySK OS Nove Mesto na Morave17.31
10653Thomas GloorIG BLOCH17.32
10654Roland MeisterOLG Dachsen17.33
10655Rune S. NielsenIndre Østfold OK17.34
10656Anders BergsetIL Veten17.35
10657Jari KymäläinenTampereen Pyrintö17.36
10658Martin EggerOLV Hindelbank17.37
10659Kristian StorsveenLøten o-lag17.38
10660Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb17.39
10661Øyvind DrageKongsberg OL17.40
10662Onno VerberneOL Toten-Troll17.41
10663Pat McCavanaGreatEasternNavigators17.42
10664Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering17.43
10665Mats JönssonKorsnäs IF OK17.44
10666Kohji MiyamotoKeiyoOL17.45
10667Christian Aebersoldol.biel.seeland17.46
10668Stefan SchlatterULU'S REISEWELT17.47
10669Espen RaastadSkien OK17.48
10670Ivar BergsetIL Veten17.49
10671Karl AhlswedeDelaware Valley Orienteering A17.50
10672Sai Fong LeungOAHK17.51
10673Ove RinnbäckOK Ravinen17.52
10674Tsutomu YoshidaMichi17.53
10675Urs WidlerOLG Wislig17.54
10676Mike LongUniversity College Dublin OC17.55
10677Michihiro KamijimaTsurumai OLC17.56
10678Roar ByeModum OL17.57
10679Leif Kåre BessebergEiker OL17.58
10680Geir FrøytlogEgersund OK17.59
10681Kent PihlOK Roskilde18.00

M 60-

2 550 m, 42 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10698Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee16.33
10699Don ShortCNOC16.34
10700Jon BjørgumKristiansand OK16.35
10701Arvid MydlandEgersund OK16.36
10702Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleau16.37
10703Andrew Cumming ThomParawanga16.38
10704Malcolm InghamWellington Orienteering Club16.39
10705Jack BjørnsenKristiansand OK16.40
10706Hansjörg RutzOLG Kulti16.41
10707Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL16.42
10708Herman BakkeLøten o-lag16.43
10709Heikki HulkkonenPihkaniskat16.44
10710Arve GlittumOK Skeidi16.45
10711Erik HasliSnertingdal IF Orientering16.46
10712Toni Serrallonga GaschCAT-O16.47
10713Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb16.48
10714Rein RooniOK Orvand16.49
10715Christian BilandULU'S REISEWELT16.50
10716Terje Wiig MathisenNydalens SK16.51
10717Geir Holm GundersenKonnerud IL16.52
10718Otti BisangULU'S REISEWELT16.53
10719Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB16.54
10720Tilkin MichelCO Liege16.55
10721Jan BlandkjennKristiansand OK16.56
10722Egil Wickstrand IversenHeming Orientering16.57
10723Håkan LindbergOK Vilse 8716.58
10724Daniel SteudlerOLG Kulti16.59
10725Jan SveenRaumar Orientering17.00
10726Karl MollénOK Denseln17.01
10727Takashi SugiyamaSans Souci17.02
10728Christer SkoogKils OK17.03
10729Per OsenVestre Akers SK17.04
10730Roy GjerdingOK Moss17.05
10731Rolf HedigerSWISS O TOURS17.06
10732Eugenijus MiksysOK Azuolas17.07
10733Michele GuglielmettiGOLD Savosa17.08
10734Bo KonringSøllerød OK17.09
10735Erik BobachSilkeborg OK17.10
10736Morten DueMåren OK17.11
10737Richard Zeiner-GundersenFossum IF17.12
10738Geoff LawfordAbominable O-Men17.13
10739Ulf PalmérUlricehamns OK17.14

M 65-

2 550 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10762Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar17.15
10763Hans-Åge MortensenViking Orientering17.16
10764Torbjørn NørbechRingerike OL17.17
10765Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL17.18
10766LarsOwe StrömRonneby OK17.19
10767Sigurd DæhliLøten o-lag17.20
10768David RosenSouth Ribble OC17.21
10769Ulf RadlerJärfälla OK17.22
10770Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering17.23
10771Elling AakreAndebu IL17.24
10772Roch PrendergastEureka Victoria17.25
10773Dagfinn TorpePorsgrunn OL17.26
10774Ola BroxOL Toten-Troll17.27
10775Robert JessenFrämmestads IK17.28
10776Bengt HanssonSäterbygdens OK17.29
10777Matthias ScherrerSWISS O TOURS17.30
10778Gunnar Grue-SørensenKøge OK17.31
10779Mikhail GryaznevichThames Valley OC17.32
10780Lars HogedalVänersborgs SK17.33
10781Svein S JacobsenTyrving IL17.34
10782Sjur GjestvangOL Toten-Troll17.35
10783Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF17.36
10784Hans RagvaldVingåkers OK17.37
10785Stein KlyveOK Moss17.38
10786Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering17.39
10787Bjørn BergerByåsen IL17.40
10788Leif ÅkerblomStora Tuna OK17.41
10789Kalle LindqvistVäxjö OK17.42
10790Dag KristensenOK Skeidi17.43
10791Arvid GalborgenEds SK17.44
10792Anders ErikssonIF Hagen17.45
10793John McCulloughThree Rock OC17.46

M 70-

2 150 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10800David CadyBuffalo Orienteering Club17.14
10801Runar KittilsenStokke IL17.15
10802Fred LäderachULU'S REISEWELT17.16
10803Franz WyssSWISS O TOURS17.17
10804Kurt GrønliFørde IL17.18
10805Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn17.19
10806Einar LundHamar OK17.20
10807Leif Sandgrenfrosta ok17.21
10808Poul BobachAalborg OK17.22
10809Atle AlvheimFana IL17.23
10810Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering17.24
10811Nils-Petter WiikDriv IL17.25
10812Torodd OsFørde IL17.26
10813Harry BreilandÅlgård Orientering17.27
10814Hans StordalOL Tønsberg og omegn17.28
10815Heikki KyyrönenKouvolan Suunnistajat17.29
10816Tommy HeldFK Åsen17.30
10817Ossi LakkalaKuopion Suunnistajat17.31
10818Lars Perssonok kompassen17.32
10819Willy GrønstadGimle IF17.33
10820Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb17.34
10821Haakan NilssonMalmö OK17.35
10822Jon FærdenKolbotn og Skimt OL17.36
10823Øistein HagenOK Øst17.37

M 75-

1 580 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10829Magne RaadalFana IL17.15
10830Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL17.16
10831Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn Orientering17.17
10832Raimo SalminenOK Pan Kristianstad17.18
10833Arild MoenKonnerud IL17.19
10834Hansruedi BrandSWISS O TOURS17.20
10835Rich ParkerBay Area Orienteering Club17.21
10836Tormod DahlenRingerike OL17.22
10837Roar ForbordMalvik IL17.23
10838Thorbjørn Johan BjørloGimle IF17.24
10839Carl Ove BergOK Skeidi17.25

M 80-

1 390 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10842Peo BengtssonOK Pan Kristianstad17.16
10843Jon Vegard LundeLillehammer OK17.17
10844Svein SolerødOL Toten-Troll17.18

W 17-18 E

3 000 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10180Oda ScheeleNydalens SK16.57
10181Tale StrandKongsberg OL16.58
10182Hanna WeyVompatti OK16.59
10183Tilda GolsäterKorsnäs IF OK17.00
10184Mathilde Smedegaard MadsenSøllerød OK17.01
10185Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb17.02
10186Ingrid LamarkGanddal IL17.03
10187Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering17.04
10188Ane Sofie KroghOppsal Orientering17.05
10189Marie LilandNydalens SK17.06
10190Martina RizziEksjö SOK17.07
10191Katrin HertelOLG Regensburg17.08
10192Kristine Eide RappRaumar Orientering17.09
10193Åsne HaavengenKongsberg OL17.10
10194Ines SchikoraOLG Regensburg17.11
10195Annick MeisterOK Södertörn17.12
10196Ingvild LangeggenKongsberg OL17.13
10197Kristine KravdalGjø-Vard OL17.14
10198Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK17.15
10199Malene Teresia JebsenHeming Orientering17.16
10200Janne Tjørhom AasheimGanddal IL17.17
10201Elsa NilssonDomnarvets GoIF17.18
10202Elin MartanovaSlavia Liberec17.19
10203Kayla RitzenthalerTSV Jetzendorf17.20
10204Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17.21
10205Tina KallesonOppsal Orientering17.22
10206Klara AnderssonDomnarvets GoIF17.23
10207Elise AusenPorsgrunn OL17.24
10208Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb17.25
10209Anniken RanvikKonnerud IL17.26
10210Karen Hoel JomaasFossum IF17.27
10211Frida HaugskottOL Trollelg17.28
10212Jasmin HertelOLG Regensburg17.29
10213Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL17.30
10214Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett17.31
10215Marie Lindløv JensenOK Moss17.32
10216Andrea RanvikKonnerud IL17.33
10849Tove RingiOk Kåre17.34

W 19-20 E

3 000 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10254Ingrid G. KvålsgardFossum IF16.30
10255Aurora GjølsjøOK Moss16.31
10256Pernille KatlaFossum IF16.32
10257Anine LomeHamar OK16.33
10258Lene Berg HanssenByåsen IL16.34
10259Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna16.35
10260Sintija OzolaZVOC16.36
10261Synne StrandAsker Skiklubb16.37
10262Thea Sildnes BaklidKonnerud IL16.38
10263Hanne VassendPorsgrunn OL16.39
10264Maren NorderudTyrving IL16.40
10265Joelle MeisterVompatti OK16.41
10266Ragnhild EideByåsen IL16.42
10267Katja BrütschVompatti OK16.43
10268Thea DyrkornNTNUI16.44
10269Sophie KrausOLG Regensburg16.45
10270Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF16.46
10271Flurina BieriVompatti OK16.47
10272Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK16.48
10273Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK16.49
10274Eadaoin McCavanaGreatEasternNavigators16.50
10275Marlin HaavengenKongsberg OL16.51
10276Karoline AuneHalden SK16.52
10277Lehner MareiOLG Regensburg16.53
10278Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK16.54
10279Ane DyrkornNTNUI16.55
10280Agnethe HasliBækkelagets SK16.56

W 21-E

3 150 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10314Fanny Horn BirkelandLillehammer OK16.30
10315Malin Leijon LindOK Kolmården16.31
10316Marie VuittonASUL Sports Nature16.32
10317Emmi JokelaIFK Göteborg16.33
10318Roisin LongUniversity College Dublin OC16.34
10319Essi VäisänenSK Vuoksi16.35
10320Netta RajamäkiKalevan rasti16.36
10321Ellie MolloyWellington Orienteering Club16.37
10322Oda J SikkelandTyrving IL16.38
10323Hanna PaulavaBelarus OF16.39
10324Juliette BassetASUL Sports Nature16.40
10325Emilie Westli AndersenLøten o-lag16.41
10326Pascaline ColasASUL Sports Nature16.42
10327Camilla ÖhmanNTNUI16.43
10328Karolina SikovaSK OS Nove Mesto na Morave16.44
10329Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK16.45
10330Lone BrochmannBækkelagets SK16.46
10331Iliana IlievaHalden SK16.47
10332Julia KupchenokST416.48
10333Anne EdwardsThames Valley OC16.49

M 17-18 E

3 250 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10217Markus Andreas BreivoldGanddal IL17.03
10218Cornelius BjørkSandefjord OK17.04
10219Håkon HolstadFreidig17.05
10220Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering17.06
10221Felix FinsrudAsker Skiklubb17.07
10222Sondre Zahl HagenFossum IF17.08
10223Jonas CarlssonStora Tuna OK17.09
10224Birk Bell LysakerFana IL17.10
10225Petter Liabakk EriksenByåsen IL17.11
10226Sondre YtterbøAsker Skiklubb17.12
10227Lars Young VikNydalens SK17.13
10228Mikkel HoltFreidig17.14
10229Vetle DrageKongsberg OL17.15
10230Karl GranathOk Kåre17.16
10231Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OK17.17
10232Augusts VeldeOK Azuolas17.18
10233Emils ZernisSaldus OK17.19
10234David RundeKristiansand OK17.20
10235Konstantin KrausOLG Regensburg17.21
10236Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK17.22
10237Jonas GrønliFreidig17.23
10238August Syrdal ØenHeming Orientering17.24
10239Lars SandstadFreidig17.25
10240Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK17.26
10241Anders VestølVegårshei IL17.27
10242Ådne SkjærsteinTyrving IL17.28
10243Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL17.29
10244Aidan McCulloughThree Rock OC17.30
10245Henry SvensVästerbergslagens OL17.31
10246Vegard KittilsenFreidig17.32
10247Tobias RøddeGanddal IL17.33
10248Mikkel KatlaFossum IF17.34
10249Martin RinnbäckOK Ravinen17.35
10250Simen Spets StorhovFreidig17.36
10251Tobias AlstadFrol IL17.37
10252Runar Saur ModahlFredrikstad SK17.38
10253Henrik PetrisiVästerbergslagens OL17.39
10846Alon ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club17.40
10848Nils TveiteÅs-NMBU Orientering17.41

M 19-20 E

3 250 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10281Scott JuvikIL Gular16.30
10282Timon LorenzOLG Regensburg16.31
10283Mats EidsmoFreidig16.32
10284Marius AurebekkKristiansand OK16.33
10285Jørgen BaklidKonnerud IL16.34
10286Kristian Fredrik LynumFreidig16.35
10287Lasse Falck WeberFarum-Tisvilde OK16.36
10288Sebastian DalandKristiansand OK16.37
10289Riccardo CasanovaOLG Regensburg16.38
10290Øyvind HjermstadFossum IF16.39
10291Felix WartnerOLG Regensburg16.40
10292Malte Kjær HemmingsenFarum-Tisvilde OK16.41
10293Aslak HeimdalKonnerud IL16.42
10294Filip TrofastBredaryds SOK16.43
10295Philipp SchwarckOLG Regensburg16.44
10296Lukas LilandNydalens SK16.45
10297Felix AxelssonMarkbygdens OK16.46
10298Luca RizziASCO Lugano16.47
10299Elias JonssonNydalens SK16.48
10300Knut KyrkjebøTIF Viking16.49
10301Vladimir DolininWhite Nights16.50
10302Lorenz BrandlOLG Regensburg16.51
10303Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL16.52
10304Andrin WeyVompatti OK16.53
10305Anders HaugskottOL Trollelg16.54
10306Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb16.55
10307Erling HjermstadFossum IF16.56
10308Sander ArntzenAsker Skiklubb16.57
10309Lukas OlmKils OK16.58
10310August MollénOK Denseln16.59
10311Einar MelsomFossum IF17.00
10312Oskar Spets StorhovFreidig17.01
10313Niels Christian HellerudHalden SK17.02

M 21-E

3 680 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10470Jonathan SchachSV Wannweil17.19
10471Marius ØieLøten o-lag17.20
10472Juho WesterlundKoovee17.21
10473Jeronym KamenickySK OS Nove Mesto na Morave17.22
10474Andris RobaldsZVOC17.23
10475Jesse LaukkarinenHalden SK17.24
10476Cillín CorbettCork O17.25
10477Roland FesselhoferOJE Wappler17.26
10478Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb17.27
10479Alain MazyCO Liege17.28
10480Scott CollierCornwall OC17.29
10481Tobias KamenickySK OS Nove Mesto na Morave17.30
10482Yu Hong Bryan WongSOC17.31
10483Thomas BührerCA Rosé17.32
10484Bjørn LundanesNTNUI17.33
10485Jonas BrütschVompatti OK17.34
10486Steffen HartmannTGV Horn17.35
10487Otso WesterlundKoovee17.36
10488Hugo VaxelaireASUL Sports Nature17.37
10489Wolfram PohlTV Coburg-Neuses17.38
10490Andrin BieriVompatti OK17.39
10491Cameron TierNorth West OC17.40
10492Franz GlanerOK Pan Kristianstad17.41
10493Fabian JanischowskyOLG Regensburg17.42
10494Mathieu Kern-GillardASUL Sports Nature17.43
10495Maxim SimakovBRIGHTNET17.44
10496Mark PurkisNydalens SK17.45
10497Filipe DiasGD4Caminhos17.46
10498Matej KamenickySK OS Nove Mesto na Morave17.47
10499Jakob SchachSV Wannweil17.48
10500Julian NürnbergerOLG Regensburg17.49

W -13

2 560 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10429Mari KallesonOppsal Orientering16.50
10430Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL16.51
10431Elli KyläkoskiTurun Suunnistajat16.52
10432Astrid YtterbøAsker Skiklubb16.53
10433Madara Ilze Greb¿naZVOC16.54
10434Sigrid Schmitt GranHalden SK16.55
10435Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL16.56
10436Veronika TokmatchevaWhite Nights16.57
10437Nikija BirumaZVOC16.58
10438Alva EliassonSundsvalls OK16.59
10439Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK17.00
10440Julie FomasiSCOM Mendrisio17.01
10441Conny HoltzTSV Jetzendorf17.02

W -14

2 570 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10011Sigrid HaugskottOL Trollelg16.45
10012Anne ØstvoldHeming Orientering16.46
10013Ane HustvedtOppsal Orientering16.47
10014Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL16.48
10015Annie LundOK Kolmården16.49
10016Marie ScheeleNydalens SK16.50
10017Ulyana KuprienkoWhite Nights16.51
10018Elma Sagli GudimIndre Østfold OK16.52
10019Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering16.53
10020Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb16.54
10021Julie DrønnesundEmblem IL16.55
10022Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering16.56
10023Marie KravdalGjø-Vard OL16.57
10024Clodagh O DonnellGreatEasternNavigators16.58
10025Anna TaksdalGanddal IL16.59

W -15

2 610 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10041Henriette BergLøten o-lag17.02
10042Lovisa MasesStora Tuna OK17.03
10043Anna GorbatenkovaWhite Nights17.04
10044Alicia BergkvistVästerbergslagens OL17.05
10045Agnes WallinKorsnäs IF OK17.06
10046Ellen FunkeLeksands OK17.07
10047Julie Sophie WoldOK Moss17.08
10048Alice Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIF17.09
10049Olga RindeskogVästerbergslagens OL17.10
10050Marie Lien BackstrømHalden SK17.11
10051Anja NilssonDomnarvets GoIF17.12
10052Hannah Syrdal ØenHeming Orientering17.13
10053Sanna RinnbäckOK Ravinen17.14
10054Emma Helene OlsenHalden SK17.15
10055Frida Hovgaard EisvangOK Moss17.16
10056Klara ErssonOk Kåre17.17
10057Maria GrovanOL Tønsberg og omegn17.18
10058Amalie LøkkebergFredrikstad SK17.19
10059Saga MattssonDalaportens OL17.20
10060Liv NorbergAvesta OK17.21
10061Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL17.22
10062Anja HoleFørde IL17.23
10063Elin BryggarKorsnäs IF OK17.24
10064Zali McCombAustralopers Orienteering Club17.25
10065Inese NeimaneZVOC17.26
10066Josefin EylertsenHalden SK17.27
10067June Rogstad BekkevoldLøten o-lag17.28
10068Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn17.29
10069Karolina AnderssonDalaportens OL17.30
10070Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK17.31

W -16

2 610 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10094Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK16.30
10095Lea MartanovaSlavia Liberec16.31
10096Vilmalee SuwanOK Vilse 8716.32
10097Julia NäslundOK Hammaren16.33
10098Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK16.34
10099Alma WallmanVästerbergslagens OL16.35
10100Tuva-Cajsa SpikLeksands OK16.36
10101Embla ØvretveitFredrikstad SK16.37
10102Vendela SöderqvistOk Kåre16.38
10103Elsa GörasLeksands OK16.39
10104Emilia JohnssonOk Kåre16.40
10105Sarah SchöpsOLV Landshut16.41
10106Ingeborg Rygg EikelandBergens TF16.42
10107Hanna RehnKolbotn og Skimt OL16.43
10108Emma EliassonDomnarvets GoIF16.44
10109Linnea LundOK Kolmården16.45
10110Alina NiggliOJura16.46
10111Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL16.47
10112Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK16.48
10113Pia Young VikNydalens SK16.49
10114Selma FærdenKolbotn og Skimt OL16.50
10115Mélanie DalibardC.O.Colmar16.51
10116Thea NordinKorsnäs IF OK16.52
10117Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb16.53
10118Kate Kristi¿na Er¿eZVOC16.54
10119Kristin LundanesEmblem IL16.55
10120Martine SkjelsvikLillehammer OK16.56
10121Astrid RognstadHadeland OL16.57
10122Maja BergqvistKorsnäs IF OK16.58
10123Marie Roll-TørnqvistFana IL16.59
10124Julia CottingOLG Stäfa17.00
10125Kristine Bog VikaneFana IL17.01

W 15-20 B

2 290 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10442Marion Halvorsen NustadLillehammer OK17.06

W 35-AK

2 410 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10505Eli StensliLøten o-lag17.15
10506Kristine TiemannOLG Stäfa17.16

W 50-AK

2 190 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10612Jackie McCavanaGreatEasternNavigators17.07
10613Marianne ArnesenAsker Skiklubb17.08
10614Catherine KingAJAX17.09
10615Eva Zehnder-GilgenSWISS O TOURS17.10

M -13

2 680 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10001Matthieu BührerCA Rosé16.30
10002Ulysse DanneckerO'Jura16.31
10003Arnaud MazyCO Liege16.32
10004Jakob OechlerOLV Landshut16.33
10005Emil Husebye AamodtFredrikstad SK16.34
10006Noah MulariOK Vilse 8716.35
10007Jens FochsenWaxholms OK16.36
10008Cian O DonnellGreatEasternNavigators16.37
10009Eddie KarlssonOK Vilse 8716.38
10010Audun NordbyFredrikstad SK16.39

M -14

2 740 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10026David BurgmairOLG Regensburg16.30
10027Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL16.31
10028Paul WirtzLuxOC16.32
10029Erik LundquistOK Ravinen16.33
10030Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL16.34
10031Jett McCombAustralopers Orienteering Club16.35
10032Kevin RommetvedtRaumar Orientering16.36
10033Mark StrimovskiyWhite Nights16.37
10034Elias AndenæsAsker Skiklubb16.38
10035Håkon GrønliFørde IL16.39
10036Severin LehnerOLG Regensburg16.40
10037Einar ØstvoldHeming Orientering16.41
10038Johannes BergerudVarteig OL16.42
10039Liam WingstedtHalden SK16.43
10040Gabriel GjoneSandefjord OK16.44

M -15

3 030 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10071Øyvind LamarkGanddal IL16.30
10072Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK16.31
10073Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK16.32
10075Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL16.34
10076Benjamin GjoneSandefjord OK16.35
10077Edvin AakreEgersund OK16.36
10078Leo AlvolinOk Kåre16.37
10079Sindre Vie StrislandFossum IF16.38
10080Joel GolsäterKorsnäs IF OK16.39
10081Sondre LadimOK Moss16.40
10082Jakob CarlssonStora Tuna OK16.41
10083Herman Lien BackstrømHalden SK16.42
10084Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss16.43
10085Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16.44
10086Tomáš BaldrianUSK Praga16.45
10087Peder BryggenHalden SK16.46
10088Lukas CottingOLG Stäfa16.47
10089Philip Lehmann RomørenFossum IF16.48
10090Lucas WannerAvesta OK16.49
10091Eirik Vie StrislandFossum IF16.50
10092Jon HanssonOk Kåre16.51
10093Børge Nilsen BergFossum IF16.52

M -16

3 100 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10074Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL16.33
10126Elliot DanneckerOJura16.50
10127Jonathan EylertsenHalden SK16.51
10128Tobias MathisenPorsgrunn OL16.52
10129Trygve Børte NomelandKristiansand OK16.53
10130Jakob WidelundOk Kåre16.54
10131Tord SølvbergIL Veten16.55
10132Albin GezeliusIFK Mora OK16.56
10133Markus HalvarssonLeksands OK16.57
10134Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK16.58
10135Anselm ReichenbachOppsal Orientering16.59
10136Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb17.00
10137Brage TakleKristiansand OK17.01
10138Klockar Eskil NääsLeksands OK17.02
10139Sander Tonjer FingarsenElverum OK17.03
10140Yannick LieblichOLG Regensburg17.04
10141Christoffer LindgrenOk Kåre17.05
10845Tal ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club17.06

M 35-AK

2 550 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10507Tor RingstadHedrum OL16.30
10508Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering16.31
10509Håvard Sandvoll AskLierbygda OL16.32

M 50-AK

2 150 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10616Martin GygaxOLG Biberist SO17.07
10617Andreas WyssSWISS O TOURS17.08
10618Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering17.09
10619Ola JönssonOK Vilse 8717.10
10620Anders SjöbergOK Reftele17.11
10621Joerg BaumannIG BLOCH17.12
10622Martin WidmerOLG Suhr17.13

OpenA1

1 580 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13001Elsie BrenneVarteig OL16.30
13002Yingjing HanLearnjoy Sports16.30
13003Jerome VialardOrientation Passion Avignon16.30
13021Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering16.30

OpenA2

2 560 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13201Hans FalkVärend GN OL16.30
13202Eva-Lena FalkVärend GN OL16.30
13203José Manuel PrietoMalarruta16.30
13204Marianne ReuschHeming Orientering16.30
13205Ji¿í ValentaNOTEAM16.30
13206Kurt ÅbergNOTEAM16.30
13207Morten AndresenOK Skeidi16.30
13208Knut Even HoleFørde IL16.30
13209Cristina del CampoMalarruta16.30
13210Fabio WürmliULU'S REISEWELT16.30
13211Marie DymbeGneist IL16.30
13212Yafee IshraqGneist IL16.30
13214Hanne WoldOK Moss16.30
13215Heidi BørstadSarpsborg OL16.30
13216Erik JakobsenOK Moss16.30
13217Elisabeth JakobsenOK Moss16.30
13218Per Olaf KlemsdalVarteig OL16.30
13234Lovisa DjerfVästerbergslagens OL16.30
13235Peter KleinOK Vilse 8716.30
13236jukka westerlundKoovee16.30
13237Tiina WesterlundKoovee16.30
13421Gunnar BrænneNOTEAM16.30

OpenA3

2 700 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13401Christian ReuschHeming Orientering16.30
13402Adam CadyBuffalo Orienteering Club16.30
13403Agnese GeduševaZVOC16.30
13404Liliana OliveiraGD4Caminhos16.30
13405Kari SvingheimLillehammer OK16.30
13406Peichi ChuangMoxina OK16.30
13407Celine PassedatMolo 82 France16.30
13410Ludger WirtzLuxOC16.30
13420Helene StangTrøsken IL16.30
13422Gunn Camilla StangNOTEAM16.30

OpenA4

2 920 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13601Tung Nam YuenSOC16.30
13602Chinchi HuangMoxina OK16.30
13603Sze Wai TsangSOC16.30
13604Olof BjörkmanKungälvs OK16.30
13605Koji ChinoNOTEAM16.30
13606Olena StrugalovaVaregg Fleridrett16.30
13608Judith WoodPendle Forest Orienters16.30

OpenA5

3 030 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13801Chloe BlancOJura16.30
13802Diego BarattiGOLD Savosa16.30
13803Alasdair RaynorINVOC16.30
13804Hemmo AhokoivuSK Pohjantahti16.30
13805Anton KhlebnikovAnco16.30
13813Kristoffer KitterødGimle IF16.30
13814Johnny KitterødGimle IF16.30
13815Anne Julsrud HaugenHalden SK16.30
13818Raphael MakGøteborg Majorna OK16.30

OpenA6

3 150 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14001Dorottya SisaJMD16.30
14002Kiss DénesJMD16.30
14003Ragnhild HjermstadFossum IF16.30
14004Christer BorgGøteborg Majorna OK16.30
14005Emil AhlbeckFossum IF16.30
14006Hans Einar ThorsetFossekallen IL16.30
14007Vebjørn  Blom-HagenFossum IF16.30
14008Aleksander JørgnsenHaugesund IL Orientering16.30
14009Vegar ArnesenFredrikstad SK16.30
14010Peder HaugaardHalden SK16.30
14011Sindre ValsgårdIndre Østfold OK16.30
14012Frank SandbergFlyfemkamp16.30
14013Anniken MilhahnFlyfemkamp16.30
14014Markus KnutsenFlyfemkamp16.30
14015Mark HeikoopOlifant16.30
14016Bjørn SævikFlyfemkamp16.30
14017Glenn MüllerØstmarka OK16.30
14018Stine Therese SjoFlyfemkamp16.30
14019Aase HellanFlyfemkamp16.30

OpenB1

2 570 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14201Angelika WeidOLV Landshut16.30
14203Thea LewisOK Vilse 8716.30
14204Mikael LewisOK Vilse 8716.30
14205Anita HoleFørde IL16.30
14206Peder NybergIL Veten16.30
14208Marte MonsåsFlyfemkamp16.30

OpenB2

2 570 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14202Annerös HedigerSWISS O TOURS16.30
14401Jens Nandrup NielsenIndre Østfold OK16.30
14402Mia EngehultNotodden OL16.30
14403Ophelia Meyer CottingOLG Stäfa16.30
14404Wenfen YangMoxina OK16.30
14405Stine Sønsterud BergLøten o-lag16.30
14406Trond TaraldsenMalvik IL16.30
14414Ole-Jacob EdvardsenSarpsborg OL16.30
14415Magne StenbråtenNOTEAM16.30
14423Felice BuechiOLG St Gallen/Appenzell16.30
14432Ernst Trunzol Amriswil16.30

OpenB3

2 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14601Olav HellandEgersund OK16.30
14602Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL16.30
14603Karin MoodhOK Tyr16.30

OpenC1

1 780 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14801Andreas KragsethIL Gular16.30
14802Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering16.30
14803Margareta HeldFK Åsen16.30
14804Birk BreimoOK Moss16.30
14807Tonje BrennaNOTEAM16.30
14810Sindre Martinsen-EvjeNOTEAM16.30

OpenC2

1 970 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15001Sigurd Paulsen AskLierbygda OL16.30
15002Oscar AxelssonSödertälje-Nykvarn Orientering16.30
15003Arvid KleinOK Vilse 8716.30
15004Benjamin BuhlerMåren OK16.30
15005Vidar HolmNOTEAM16.30
15006Øivind HolmNordea Bedriftsidrettslag16.30
15007Tyra BråtenSarpsborg OL16.30
15008Erle WetterhusOK Moss16.30
15016Ulla RagnarssonMarkbygdens OK16.30

OpenC3

2 170 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15201Andrea HansonGreatEasternNavigators16.30
15202Allison HegdalOrkanger IF16.30
15203Ronny RagnarsonMarkbygdens OK16.30
15208Elin SiggerudSarpsborg OL16.30
15211Jenny SiggerudSarpsborg OL16.30

OpenN1

1 370 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15401Stian LillegårdLillomarka OL16.30

OpenN2

1 780 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15601Olov GiertzLinköpings Universitet16.30

OpenN3

1 970 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15804Trym BreimoOK Moss16.30

Annonser

IOF Eventor