Norsk Orientering

Startliste for Klubbmesterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Sprint
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Vang OL
Dato: torsdag 7 juni 2018

N-åpen

1 140 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75Asbjørn Thurmann-NielsenHamar OK17.30
154Sivert Mickelson StanderholenOL Vallset/Stange17.30
155Hanna LutnæsHamar OK17.30
159Eskil A MyklebustOL Vallset/Stange17.30
160Jon Terje MyklebustOL Vallset/Stange17.30
161Amund Thurmann-NielsenHamar OK17.30
163Johanna VangenHamar OK17.30
165Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL17.30

D 13-14

1 840 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89Mari Ovidia RanestadHamar OK17.30
90Anne FrøislandVang OL17.30

D 21-

2 380 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Frida van MegenNOTEAM17.30
12Stine Frogner TømmervoldHamar OK17.30

D 35-

2 380 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18Ingvild GjessingVang OL17.30
19Tone Bleken RudVang OL17.30
20Eva LutnæsHamar OK17.30
21Line Merete LibakVang OL17.30

D 45-

2 380 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Øyfrid Larsen MoenHamar OK17.30
28Mona LomeHamar OK17.30
29Nina SøndmørHamar OK17.30

D 55-

2 380 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
34Anne-Guri JevneHamar OK17.30
35Kjersti RønningHamar OK17.30
36Gunnhild LjonesHamar OK17.30

D 65-

1 840 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Liv FeiringHamar OK17.30
97Marith BrekkeHamar OK17.30

D 75-

1 840 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Inger E. VamnesHamar OK17.30

H 11-12

1 840 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113Henrik HolmlundOL Vallset/Stange17.30
114Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17.30

H 13-14

1 840 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121Kristoffer K SjølieHamar OK17.30

H 15-16

2 380 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Vegard RanestadHamar OK17.30
43Kristian TorseterHamar OK17.30

H 17-20

2 380 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
49Fredrik SveenVang OL17.30

H 21-

2 380 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
55Sveinung SyversenHamar OK17.30
56Ivar Jevne ArnesenNTNUI17.30
57Sindre RønningNydalens SK17.30
58Simen Jevne ArnesenVaregg Fleridrett17.30

H 35-

2 380 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Sverre Berg LutnæsHamar OK17.30
65Henrik Bleken RudVang OL17.30
67Ole Fredrik VangenHamar OK17.30

H 45-

2 380 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
72Øystein SjølieHamar OK17.30
74Ole Chr BangHamar OK17.30

H 55-

2 380 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76Morten StenbergVang OL17.30
77Trond Ivar TømmervoldHamar OK17.30
78Stein Arne NegårdVang OL17.30
79Harald VoldenHamar OK17.30
80Arne ArnesenHamar OK17.30
81Avle Chr BjørnHamar OK17.30
127Einar LundHamar OK17.30

H 65-

1 840 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
125Trond FeiringHamar OK17.30
126Ludvig Bjerke-NarudHamar OK17.30
128Knut SkjesetVang OL17.30

H 75-

1 840 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Oddvar DalbyVang OL17.30

Annonser

IOF Eventor