Norsk Orientering

Startliste for VestMjøsa-cup 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 13 juni 2018

Gjø-Vard OL

27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Håkon Villa KristiansenN (11)2 050 m00.00
0Eiril Erlien SolerødC (10)2 300 m00.00
0Emma Visted-HansenB (15)3 340 m00.00
0Even ErlienA (19)4 540 m00.00
0Kristine Villa KristiansenN (11)2 050 m18.00
0Andreas SkistadN (11)2 050 m18.00
0Daniel SkistadN (11)2 050 m18.00
0Sjur Fonstad SolheimN (11)2 050 m18.00
0Sivert Isak TorsethN (11)2 050 m18.00
0Leon Norman HaaviC (10)2 300 m18.00
0Johannes HøieC (10)2 300 m18.00
0Øyvind Villa JohansenC (10)2 300 m18.00
0May Lise KloppbakkenC (10)2 300 m18.00
0Mats LigaardenC (10)2 300 m18.00
0Emilie Kloppbakken StenbrendenC (10)2 300 m18.00
0Margrete JørandliB (15)3 340 m18.00
0Eli Ringstad LienB (15)3 340 m18.00
0Even LienB (15)3 340 m18.00
0Roar SkoglundB (15)3 340 m18.00
0Synne SolbergB (15)3 340 m18.00
0Annar Erlien SolerødB (15)3 340 m18.00
0Espen TorsethB (15)3 340 m18.00
0Agnethe HasliA (19)4 540 m18.00
0Lars LienA (19)4 540 m18.00
0Øyvind LienA (19)4 540 m18.00
0Arnfinn PedersenA (19)4 540 m18.00
0Hege SolerødA (19)4 540 m18.00

Hadeland OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Øyvind SørlieA (19)4 540 m00.00
0John HofossA (19)4 540 m18.00
0Johan SwärdA (19)4 540 m18.00

Konnerud IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Lars BaklidA (19)4 540 m18.00

OL Toten-Troll

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Lars FlaskerudN (11)2 050 m18.00
0Ole Christian Solli KvikstadN (11)2 050 m18.00
0Pål Solli KvikstadN (11)2 050 m18.00
0Emil Engh SagvoldN (11)2 050 m18.00
0Martine Engh SagvoldN (11)2 050 m18.00
0Ole Solli KvikstadC (10)2 300 m18.00
0Kjersti SmåstuenC (10)2 300 m18.00
0Amund FlaskerudB (15)3 340 m18.00
0Svein SolerødB (15)3 340 m18.00
0Johannes Bjørke SollienB (15)3 340 m18.00
0Marthe Bjørke SollienB (15)3 340 m18.00
0Ola BroxA (19)4 540 m18.00
0Kristine Sollien FlaskerudA (19)4 540 m18.00
0Trond FlaskerudA (19)4 540 m18.00
0Håvard KvammeA (19)4 540 m18.00
0Sigurd KvammeA (19)4 540 m18.00
0Bjarte LindstadA (19)4 540 m18.00
0Erlend SlokvikA (19)4 540 m18.00
0Anders SollienA (19)4 540 m18.00
0Nils Harald StaffA (19)4 540 m18.00

Raufoss IL Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Bjørn EriksrudC (10)2 300 m18.00
0Hans A. TingvoldB (15)3 340 m18.00

Snertingdal IF Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jan-Erik BodayB (15)3 340 m18.00
0Mathias Engen BodayB (15)3 340 m18.00

Annonser

IOF Eventor