Norsk Orientering

Startliste for Asker ABC 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 4
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 31 mai 2018

Nybegynner

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
228515Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb18.26.52
242457Mina LudvigsenPrivat18.27.35
223791Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb18.28.06
212070Amalie BirkelundAsker Skiklubb18.28.40
233532Endre GjerdalenAsker SK18.30.12
207422Fredrik Hovenby HagenAsker Skiklubb18.30.14
207602Eirik NastadAsker Skiklubb18.30.15
501672Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb18.56.19
211729Synne KjernsmoAsker Skiklubb18.56.32

H11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212550Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb18.20.08

D11-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204273Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb18.26.38
225300Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb18.26.39
212614Una NastadAsker Skiklubb18.28.21

H13-14

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204534Mathias NyhaugAsker Skiklubb18.18.49
502890Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb18.19.37
504032Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb18.21.13
190683Mikael BirkelundAsker Skiklubb18.23.20
207424Jakob RastadAsker Skiklubb18.24.18

D13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182028Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb18.14.18
213005Nora Christine HansenAsker Skiklubb18.16.14
168800Sara MartiniAsker Skiklubb18.19.53

H15-16

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205545Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb18.06.31
501113Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.20.35

D15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502246Ina MartiniAsker Skiklubb18.18.31

H17-20

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502876Trygve MyhrAsker Skiklubb18.16.06
500222Sander ArntzenAsker Skiklubb18.18.09
181256Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb18.34.50

D17-20

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500270Silje Marie VågeAsker Skiklubb18.17.18
500252Anna Øfsthus GravirAsker SK18.26.50

H21-39

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181811Per WirehnAsker Skiklubb18.21.27
234974Stian BergersenIL Tyrving18.30.01

D21-39

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204272Jorun RuudAsker Skiklubb18.18.59

H40

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168804Jon Arvid FossumAsker Skiklubb18.07.45
203849Bjørn MartiniAsker Skiklubb18.11.39
212379Øystein RastadAsker Skiklubb18.19.49
226300Tommy JauhojärviAsker Skiklubb18.22.12
401180Jens Erik MortensenAsker Skiklubb18.32.49

D40

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500582Majken KorsagerAsker Skiklubb18.19.39

H50

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197500Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL18.12.23
504450Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb18.19.08
207595Gjermund GravirAsker Skiklubb18.32.04
191589Anton PlaianAsker SK18.55.28

D50

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67617Unni RyeAsker Skiklubb18.07.45
500585Ida SyversenAsker Skiklubb18.21.29
485347Hilda ØfsthusAsker SK18.24.52

H60

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500267Trond RønnebergAsker Skiklubb18.13.42
182094Per SchancheAsker Skiklubb19.03.14

H70

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400434Tore VaajeAsker Skiklubb17.58.03

H17B

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501102Gunnar PedersenAsker Skiklubb18.08.23
501115Per Anders YtterbøAsker Skiklubb18.19.30
212659Torleif GaltelandAsker Skiklubb18.25.22
505200Arild NyhaugAsker Skiklubb18.26.17
205531Inge WestlyAsker Skiklubb18.34.50

D17B

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188445Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving18.30.21
160741Julia PlaianAsker SK18.57.46
160811Maria PerssonAsker Skiklubb19.02.29

D13-16C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226295Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb18.19.12

D17C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217135Ingvill HoftunAsker Skiklubb19.01.03

Annonser

IOF Eventor