Norsk Orientering

Startliste for Trollelgkarusell 2 / Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Trollelgkarusell 2 / Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: mandag 18 juni 2018

N-åpen

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241073Leonora Brurok Rønning18.10.26
234481Lina SandquistOL Trollelg18.12.46
209453Fredrik Hals StensrudOL Trollelg18.37.02
191254Anders Berge MjølhusOL Trollelg18.37.58
223836Sindre SoltveitOL Trollelg18.38.01

D 11-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213092Stina GåsøOL Trollelg18.29.39
211706Louise Hals StensrudOL Trollelg18.29.41
217698Mia StormoOL Trollelg18.33.10

D 13-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213516Karoline B. HjelmenOL Trollelg18.29.13

D 15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
216794Frida HaugskottOL Trollelg18.53.06

D 17-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92373Kirsti Næss OlsenOL Trollelg18.11.08
236427Marit SchmidOL Trollelg18.25.44
191306Marianne Berge MjølhusOL Trollelg

D 50-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241332May Toril MoenOL Trollelg17.52.52

D 65-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202040Åse Eng MusumOL Trollelg18.08.07

H 11-12

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214384Tobias SundOL Trollelg18.34.30

H 17-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501085Kent HjelmenOL Trollelg18.27.17
217107Anders HaugskottOL Trollelg18.52.08
191407Thomas Berge MjølhusOL Trollelg

H 50-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241438Per Einar PedersliOL Trollelg17.54.28
71359Rune KroghOL Trollelg18.15.30
179415Kjell BaardsgaardOL Trollelg18.23.41
92377Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg18.44.29

H 65-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200407Frode StensrudOL Trollelg18.08.55
209987Per LøvaasOL Trollelg18.09.47
179416Anders LaugloOL Trollelg18.11.13
501161Odd MusumOL Trollelg18.14.11
228431Jarle Th. NestvoldOL Trollelg18.18.17
179385Henry SundsethvikOL Trollelg18.24.25
243456Rudolf SchmidOL Trollelg18.29.54
146401Egil RepvikOL Trollelg18.30.48
238050Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg18.49.16
238065Øistein ÅsmulOL Trollelg18.52.24
188762Stig Arild HaugskottOL Trollelg

A Kort

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191253Gunn Elin HarbakOL Trollelg18.00.11
214409Ragnhild GåsøOL Trollelg18.17.28
179391Geir PaulsenWing OK19.09.25

C-klasse

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211733Emma B. HjelmenOL Trollelg18.29.18
72108Magnar EgsethOL Trollelg18.49.52

Annonser

IOF Eventor