Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 4
Arrangørorganisasjon: Oslostudentenes IK
Dato: onsdag 16 mai 2018

Lang

5 700 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ståle HeitmannFossum IF16.22.22
Lar Erik GjeinFossum IF16.44.33
Rafeal NetoNo club16.51.04
Ivar SeierstadIL GeoForm16.57.37
Ivar RefslandUiO16.59.23
Thomas NipenBækkelaget16.59.54
Magnus Eide - FredriksenHeming Orientering17.01.52
Håkon BuggePrivat17.03.27
Ferdinand FremmingHeming Orientering17.03.54
Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF17.11.22
Eivind RuthVBIL17.13.07
Henrik ReuschHeming Orientering17.14.27
Christian ReuschHeming Orientering17.14.50
Nils Petter FremmingHeming Orientering17.21.06
Jon LahlumIL GeoForm17.22.12
Lars Karelius NoerNRK17.27.13
Peter CarlsenSturla, IF17.28.15
Are EriksenOslostudentenes IK17.28.44
Rolv Anders SystadLyn Ski17.32.34
Haakon IngvaldsenKamrat och IF17.45.39
Sindre LangaasNydalen SK17.55.38
Stein BlomsethVålerengens IF17.59.08
Hanne Maria VisterOslostudentenes IK18.00.58
Per OsenStatoil Oslo BIL18.04.38
Mikael OlaussonOslostudentenes IK18.06.44
Georg BuggeAas Jakobsen18.08.10
Jens Olav KløvrudLillomarka OL18.10.43
Tore MyhrvoldVBIL18.13.16
Harald IweIL GeoForm18.15.10
Tore KjølsethLundin18.18.19
Niklas NormanIL GeoForm18.23.15
Sigve BotnenBø OL18.24.00
Johan SvedbergHeming Orientering18.24.37
Skage GrønnebergHeming Orientering18.25.39
Guttorm L EggeOslostudentenes IK18.27.24
Karl Even RyghHeming Orientering18.28.59
Paul TorvundOslostudentenes IK18.32.47
Harald Østgaard LundIL GeoForm18.33.11
Morten HeirFossum IF18.37.53
Stig HeirAsker Skiklubb18.40.46
Eskil ÅsmulOL Trollelg18.46.29

Mellom

3 900 m, 75 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jacob DybwadHeming Orientering/Wsp16.21.03
Arne KongsnesKolbotn & Skimt OL16.21.53
Kjersti ThoStabæk IF16.22.43
Nora UrsinBærum kommune16.25.12
Rune HultgreenIL GeoForm16.26.28
Nina Standal OpsahlIL GeoForm16.27.17
Ellen TurterNydalens SK16.29.26
Per StedjeØstmarka OK16.32.43
Trond SandvikAdecco16.33.32
Toril RiddervoldHeming Orientering16.34.11
Helge BjaalandHeming Orientering16.35.05
Kåre KnudsenIL GeoForm16.36.15
Egil HusethKamp/Vestheim IF16.36.54
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm16.40.10
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm16.41.52
Tor OmmundsenVBIL16.43.30
Elle MelbyeHeming Orientering16.44.55
Jon C. FougnerHeming Orientering16.45.15
Vidar ElvekrokEiker OL16.47.18
Pål W. HanssenBDO BIL16.49.38
Øivind GylverAsker Skiklubb16.49.47
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb16.50.36
Eivind HoffIL Tyrving16.55.45
Roar SigurdsenRingnes BIL16.56.30
Maja ArnesenHeming Orientering17.02.42
Ella BerstadHeming Orientering17.02.47
Finn GangePrivat17.03.11
Tone Jahren Herud Fossum IF17.03.32
Kimme ArnesenHeming Orientering17.06.05
Fridtjof ReuschHeming Orientering17.10.20
Jo Ulltveit-MoeIL Koll17.10.52
Hallvard BergIL Tyrving17.12.34
Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF17.17.04
Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm17.17.52
Eirik TandrevoldFossum IF17.18.42
Petter ChristensenVBIL17.21.08
Fridthof JebsenFossum IF17.21.28
Sidsel NørstebøIL Tyrving17.23.46
Charlotte SanchisPrivat17.24.37
Berit BergeIL Tyrving17.25.09
Lars ChristensenVBIL17.26.20
Knut Bjarne  SætreBærum kommune17.30.38
Tor TrøanHadeland OL17.39.12
Erik SauarIL Koll17.39.40
Bjørn SandelienVegdirektoratet17.53.48
Torunn Drage RotiFossum IF17.54.05
Olav HasaasFossum IF17.56.20
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL17.56.28
Susannah MalmStatnett BIL17.59.48
Inge LindsethNydalen SK18.00.08
Per Morten LefdahlOEC Consulting18.00.22
Kjell RøkkeIL Tyrving18.00.54
Anne Regine BakstadFriskis&Svettis18.01.24
Veslemøy SolbergKonnerud IL18.02.01
Richard BlomFBI18.02.28
Gard LindsethNydalens SK18.02.37
Heidi FalckIL Tyrving18.03.41
Sven OhrvikKonnerud IL18.05.42
Toril HallanLillomarka OL18.06.06
Aleidis LøkenHeming Orientering18.07.58
Stefan KernstockVBIL18.08.35
Svenja KernstockVBIL18.08.59
Trude FixdalIL Koll18.11.54
Tove StrandMåren OK18.12.26
Christine ParnemoOslostudentenes IK18.13.03
Paul SolheimWhylot IL18.17.37
Knut Anders LøkenFossum IF18.25.51
Odd Arne LianIL Koll18.26.35
Torgeir StrandhagenRøyken OL18.27.57
Åse MorudFossum IF18.28.33
Morten WettergreenFossum IF18.34.28
Anne DanielsenNydalens SK18.37.08
Kjell MarksetIL Koll18.38.09
Hans JevanordFossum IF18.43.14
Petter NæssOppsal Orientering18.55.25

Kort

2 200 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Per HaugenLillomarka OL16.30.21
Sturle HånesIL GeoForm16.34.27
Gisela SandelinPrivat16.35.40
Terje TrondsenNittedal OL16.37.39
Sigurd HaugerudIL GeoForm16.39.37
Merete BuggeStani16.45.39
Kirsti HolmboeIL GeoForm16.48.43
Karen SkaugeHeming Orientering16.51.38
Peter BlomSintef16.54.16
Ketil TunheimMeteorologen16.55.04
Lukas ArnesenHeming Orientering16.57.57
Eva FixdalHeming Orientering17.02.59
Øystein Madsen Haugerud IF17.17.36
Maiken KorsagerAsker Skiklubb17.21.39
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK17.27.38
Kåre JessingHeming Orientering17.28.36
Gerd Sylvi SellevoldKamp Vestheim17.31.13
Ida VatlandFossum IF17.40.15
Per OngstadPrivat17.49.40
Sidsel SandelienHeming Orientering17.58.33
Harald AulieIL Koll18.11.55
Anna RyghHeming Orientering18.28.35

Annonser

IOF Eventor