Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 3
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 9 mai 2018

Lang

5 500 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ståle HeitmannFossum IF16.20.20
Øystein ØstermannHeming Orientering17.04.25
Eivind RuthVBIL17.22.37
Harald IweIL GeoForm17.23.53
Sverre Turter  SandvoldNydalens SK17.25.20
John Bjørnar BremnesIL GeoForm17.30.05
Knut OnsagerIL GeoForm17.36.20
Jens Olav KløverudLillomarka OL17.48.13
Jon LahlumIL GeoForm18.01.50
Georg BuggeAas Jakobsen18.03.18
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK18.10.23
Holger SchlaupitzIL GeoForm18.11.53
Skage GrønnebergHeming Orientering18.15.13
Guttorm EggeOslostudentenes IK18.20.02
Tore KjølsethLundin18.20.48
Knut BårtveitBø OL18.27.30
Tor MellaOppsal Orientering18.32.37
Peter NylundHaugerud IF18.42.54
Jan Fredrik HelgakerVBIL18.44.27
Jostein Bø FløystadPrivat18.46.01
Sindre LangaasNydalens SK18.51.51
Harald Østgaard LundIL GeoForm18.53.25
Haakon IngvaldsenKamrat- och Idtrottsföreningen KIF18.55.27

Mellom

3 800 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Stig Hultgreen  KarlsenIL GeoForm16.25.13
Odd KletteliBsk16.38.24
Rune HultgreenIL GeoForm16.42.37
Finn GangePrivat16.45.24
Kjersti ThoStabæk IF16.46.18
Jon C. FougnerHeming Orientering16.48.39
Sturle HånesIL GeoForm16.50.10
Harald RikheimRådtassene16.53.30
Sigurd HaugerudIL GeoForm16.54.12
Stein MellaPraxair17.08.50
Raphael NetoKlubbløs17.09.34
Knut HangeraasIL GeoForm17.13.06
Esben BachOslostudentenes IK17.16.57
Bård GylverAsker Skiklubb17.20.01
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb17.21.26
Ellen TurterNydalens SK17.25.38
Sebastian PetersKlubbløs17.43.44
Petter NæssOppsal Orientering17.43.46
Toril HallanLillomarka OL17.46.12
Tormod ØvergaardVestre Akers SK17.46.32
Jørgen FrøydLarvik OK17.46.44
Claes UngerLillomarka OL17.51.54
Gunnar HaldenNydalens SK17.53.21
Anne DanielsenNydalens SK18.18.44
Sigbjørn ModalsliFossum IF18.21.00
Trude FixdalIL Koll18.39.04
Gisela SundelinPrivat18.39.33
Tormod BøeVBIL19.34.05

Kort

2 400 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Arne KongsnesOppsal Orientering16.32.26
Per GjermoAsker Skiklubb16.33.48
Eyvind AasIL GeoForm16.33.58
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK16.42.57
Ingvald SevaldsonIL GeoForm16.43.15
Øystein MadsenHaugerud IF16.47.13
Terje TrondsenNittedal OL17.03.33
Ørnulf FremmingMeteorologen17.06.18
Øyvind FidjePrivat17.12.28
Alfred FidjePrivat17.12.34
Merete BuggeSTAMI17.13.10
Kirsti HugdahlNorsk Hydro17.36.25
Lise HugdalLillomarka OL17.38.34
Tor DrageAker Solutions18.07.35
Unni DrageAker Solutions18.10.35
Kaare SolhjellPrivat18.11.39
Adam ConwayGuildford Orienteers18.21.38
Phil ConwayGuildford Orienteers18.22.07
Gerd Sylvi SellvoldKamp/Vestheim IF18.30.24
Harald AulieIL Koll18.39.06

Annonser

IOF Eventor