Norsk Orientering

Startliste for Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD edition

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 3 - WOD edition
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 28 mai 2018

Herrer A-løype

4 100 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3944675Dag WangLillomarka OL10.32.12
3884657Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL17.56.33
3892965Ole Christian BangHamar OK18.00.36
3880143Harald SørensenLillomarka OL18.03.22
3896081Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL18.04.06
3978848Tore SannesLillomarka OL18.07.47
3893633Sjur SæterenLillomarka OL18.08.11
3888716Steinar HansenLillomarka OL18.08.31
3886561Assaf Bar-NathanLillomarka OL18.09.11
3881091Martin GranlyLillomarka OL18.11.36
3882057Jarle NilsenSiemens18.11.48
3882214Finn Roar HalvorsrudLillomarka OL18.15.20
3782273Eirik Høst FossgardLillomarka OL18.16.41
3881398Knut FossgardLillomarka OL18.17.00
3885993Truls AngellLillomarka OL18.24.22
3886546Lars Audun VoldLillomarka OL18.25.06
3884814Kai Halvorsen AarekolSiemens18.25.21
3884624Harald TorjussenPrivat18.26.13
3882891Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL18.32.04
3979010Johnny JohansenLillomarka OL18.33.53
3880630Erik SauarIL Koll18.36.40
3846219Mathias BenjaminsenLillomarka OL
11Vidar BenjaminsenLillomarka OL
3881934Jarl Magnus BergeSøgne og Sogndalen OK
Roar BrændenLillomarka OL
8Nils IhlenIL Koll
13Gard LindsethNydalens SK
14Stanislaw RitterPrivat
12Paul TorvundOslostudentenes IK
0Mathias Pedersen VoldLillomarka OL
3984358Richard Zeiner-GundersenFossum IF

Damer A-løype

4 100 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3886835Aase MestadLillomarka OL10.44.04
3884699Marie Rygh HoltenNydalens SK18.05.10
3635125Netta Bar-NathanLillomarka OL18.08.44
3877917Lene ColquhounLillomarka OL18.10.27
3893997Kristin FleisjeNittedal OL18.14.15
3883709Anne RusteLillomarka OL18.14.56
3894680Merete RørvikLillomarka OL18.16.02
3884855Line Bar-NathanLillomarka OL18.18.59
3877883Bente FjeldPrivat18.20.27
3881638Elin BrekkeLillomarka OL18.33.24
3883519Brita SauarIL Koll18.36.40
3881075Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL18.37.58
3877859Ingrid BlindheimLillomarka OL
3504479Jorunn BlindheimLillomarka OL
3780756Marit B. EithunNittedal OL
190628Trude FixdalIL Koll
Elena GrandLillomarka OL
3880689Maria Rørvik HaverLillomarka OL
3880739Vibeke HøstLillomarka OL
Maria Emilie Lunde
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL
3501137Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL
3886884Emilie Pedersen VoldLillomarka OL

Herrer B-løype

3 300 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3962438Ove HildrumLillomarka OL17.59.53
3881307Claes-H. UngerLillomarka OL18.01.29
3884541John Thomas PetersenLillomarka OL18.02.57
3883642Edward WoodhouseLillomarka OL18.05.30
3884574Johan MattssonLillomarka OL18.10.23
3884327Roger BrekkeLillomarka OL18.12.29
3894102Håkon BogasonLillomarka OL18.12.38
3884806Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL18.14.08
3822285Jonathan WoodhouseLillomarka OL18.14.10
3827037Rasmus D. EastwoodLillomarka OL18.14.11
3884467Mathias LinløkkenØstmarka OK18.31.22
3882545Ove HildrumLillomarka OL18.33.18
3883717Jon HauskenPrivat18.34.44
3886017Morten Ødegaard18.43.22
3883105Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL18.48.25
3861788Audun Amundal18.49.37
6Trond BotnenLillomarka OL
3780848Egil HusethKamp/Vestheim IF
3942430Stig Hultgreen KarlsenGEOFORM
Knut M. OlsenLillomarka OL
3634276Oliver RudenLillomarka OL

Damer B-løype

3 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3883824Siv Susanne JystadØstmarka OK17.56.13
3882594Sunniva HalvorsrudLillomarka OL18.04.26
3883964Kjersti NormannPrivat18.07.16
3880135Ragnhild BergLillomarka OL18.07.17
3874609Sara StridPrivat18.34.51
3883303Susann BøbelPrivat18.34.55
3885324Frøy GrøndahlLillomarka OL18.36.46
Hege Farnes HildrumLillomarka OL
3390101Hege WangLillomarka OL

Herrer C-løype

2 600 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3883071Tor HenriksenLillomarka OL17.53.59
3661360Leon IngjerLillomarka OL18.06.35
3881083Alfred Holtan SanderudLillomarka OL18.10.10
3896651Jan IlsethHamar OK18.20.57
3885944Stian LillegårdLillomarka OL

Damer C-løype

2 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3895646Liv IngjerdLillomarka OL18.09.04
3883675Anna LundbyLillomarka OL18.09.04
3890449Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL18.10.59
3897220Beate MollestadPrivat18.17.58
3883741Beate BergshaugPrivat18.18.00
3882875Signe Fjeld BjonvikenÅrvoll IL18.20.35
3880812Siri LarønningenLillomarka OL18.23.51
4Kristin MortensenIL Koll
10Marte SkarePrivat
7Elizabeth StrandbergLillomarka OL
9Guro Marie WyllerPrivat

Voksne Nybegynnere

1 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Jostein HoldenPrivat
1Anne SjønnesenLillomarka OL
2Arne SjønnesenLillomarka OL

Annonser

IOF Eventor