Norsk Orientering

Startliste for Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2018 - Løp 9
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 3 september 2018

Herrer A-løype

4 200 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3944675Dag WangLillomarka OL17.52.52
3886033Steinar HansenLillomarka OL18.08.51
3897220Arne KongsnesOppsal Orientering18.09.46
3881091Martin GranlyLillomarka OL18.12.43
3886124Bjørn WangensteenLillomarka OL18.13.39
3984358Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.13.52
3883741Sjur SæterenLillomarka OL18.13.55
3983566Vidar BenjaminsenLillomarka OL18.15.29
3881398Knut FossgardLillomarka OL18.17.42
3846219Mathias BenjaminsenLillomarka OL18.21.34
3978848Tore SannesLillomarka OL18.21.51
3782273Eirik Høst FossgardLillomarka OL18.23.17
3883071Pål Tore SvendsenNydalens SK18.23.59
3668514Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL18.24.45
3886561Assaf Bar-NathanLillomarka OL18.25.39
3952595Peter NylundHaugerud IF18.26.14
3883964Petter HalvorsenNydalens Skiklub18.30.27
3883287Arne DybdahlLillomarka OL18.33.34
3885340Erik HolterLarvik OK18.36.11
3886546Lars Audun VoldLillomarka OL18.36.50
3886017Mathias Pedersen VoldLillomarka OL18.39.51
3874609Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL18.53.24
3861788Steinar EastwoodLillomarka OL18.54.45
3883519Audun AmundalPrivat18.54.54
3741048Per OsenVestre Akers SK
Pål Tore Svendsen

Damer A-løype

4 200 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3877388Oda Marie ColquhounLillomarka OL18.02.03
3881075Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL18.08.22
3885928Aase MestadLillomarka OL18.09.30
3883303Astrid WangensteenNydalens SK18.15.06
3882214Elin SjønnesenNittedal OL18.16.40
3877859Ingrid BlindheimLillomarka OL18.23.10
3635125Netta Bar-NathanLillomarka OL18.23.53
3881638Elin BrekkeLillomarka OL18.24.57
3893633Lise Østlid BagstevoldKongsberg OL18.40.42
3881935Trude FixdalIL Koll19.03.15

Herrer B-løype

3 400 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3980703Jarle NilsenSiemens18.03.09
3979572Ole-Martin HalckPrivat18.05.51
3884657Marius IngjerdLillomarka OL18.06.59
3780889Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF18.07.21
3880812Georg SmedsaasHisøy OK18.07.57
3942430Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm18.10.57
3882545Ove HildrumLillomarka OL18.11.53
3882875Tom EdvardsenIL Koll18.12.00
3985546Mats Olav BergLillomarka OL18.17.10
3986494Edward WoodhouseLillomarka OL18.20.55
3884806Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL18.25.44
3822285Jonathan WoodhouseLillomarka OL18.25.44
3888716Anders LølandFBI18.25.49
3890449Morten Ødegaard18.26.46
3978764Kjetil JacobsenHamar OK18.31.09
3940756Vidar BerteigIL GeoForm18.35.38
3896651Uno HanslienBilpost18.37.52
3881083Trond BotnenLillomarka OL18.38.38
3880135Espen Ingvald BengtsonKlubbløs18.38.58
3827037Rasmus D. EastwoodLillomarka OL
Knut M. OlsenLillomarka OL
Georg SmedsaasHisøy OK

Damer B-løype

3 400 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3880689Maria Rørvik HaverLillomarka OL18.00.13
3880739Vibeke HøstLillomarka OL18.01.01
3884533Ingunn Høst FossgardLillomarka OL18.01.05
3877917Lene ColquhounLillomarka OL18.01.12
3880630Teresia WangensteenLillomarka OL18.10.03
3877883Eilen VikIL Koll18.12.03
3882594Sunniva HalvorsrudLillomarka OL18.12.12
3945854Trine RaaenAker brygge18.13.54
3981636Sharon BroadwellIL GeoForm18.19.32
3884699Elisabeth EriksenPrivat18.20.29
3977469Tone ØdegaardPrivat18.27.10
3886884Emilie Pedersen VoldLillomarka OL18.36.09
3884467Karen-Marie StavdalPrivat18.47.27
3881307Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL18.55.46
3984325Nora JohansenHisøy OK18.56.16
Nora JohansenHisøy OK
212297Siv Susanne JystadØstmarka OK
204205Merete RørvikLillomarka OL

Herrer C-løype

2 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3661360Leon Jørve IngjerLillomarka OL18.06.20
3885944Stian LillegårdLillomarka OL18.06.22
3886108Silas Mestad HansenLillomarka OL18.08.15
3967536Alfred Holtan SanderudLillomarka OL18.11.04
3978459Tor HenriksenÅrvoll IL18.14.49
3883675Henrik SivertsgårdPrivat18.17.35
3881117Torbjørn LundebyLillomarka OL18.38.35
3721305Ola SkaarNittedal OL18.53.16

Damer C-løype

2 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3893997Annike SelmerPrivat18.01.38
3884624Beate MoldestadSkanska Norge 18.02.43
3884814Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL18.16.11
3981354Elisabeth StrandbergLillomarka OL18.17.45
3883642Isabelle ØvermoPrivat18.20.00
3882891Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL18.38.34
3913878Eline SkaarNittedal OL18.51.59
3883824Helena GranbergØstmarka OK19.08.53

Barn Nybegynnere

1 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3894680Ida MoldestadPrivat18.01.16
3884327Heine Johansen SmedsaasHisøy OK18.02.28
3884541Otto Johansen SmedsaasHisøy OK18.04.19
3886835Jakob MollestadPrivat18.06.54
3864774Boye WangensteenLillomarka OL18.07.28
3892965Sindre Rønneberg RuudLillomarka OL18.24.32
3883717Teis BerdahlLillomarka OL18.24.35
3975612Erlend PrentLillomarka OL18.24.38
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

Annonser

IOF Eventor