Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 5 / WOD

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 5 / WOD
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 23 mai 2018

Lang

5 400 m, 46 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ståle HeitmannFossum IF16.13.41
Eskil ÅsmulOL Trollelg16.26.07
Richard Zeiner-GundersenFossum IF16.32.30
Bjørne SyverstenPrivat16.48.49
Einar LofthusNydalens SK16.49.06
Håkon Berg LofthusPrivat16.51.42
Øyvind ThømtIndre Østfold OK16.55.44
Svein NygårdNorges Bank BIL17.00.06
Jon Ivar JuvikStatnett BIL17.07.14
Eirik W. MoeLierbygda OL17.12.10
Anders BjergaardNydalens SK17.30.57
Magne JutulstadBækkelagets SK17.31.29
Harald IweIL GeoForm17.32.29
Sigve VågsnesOppsal Orientering17.34.54
Wolfgang KampelBækkelagets SK17.48.43
Hallvard BergIL Tyrving17.54.15
Gard Martin JohnsonOppsal Orientering17.59.09
Frode KamsvågIL Tyrving18.00.55
Runar BjørhovdeBækkelaget18.02.11
Per OsenStatoil BIL18.03.30
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK18.05.34
Knut OnsagerIL GeoForm18.07.19
Vidar BenjaminsenLillomarka OL18.17.38
Ludvig RødnesOppsal Orientering18.19.17
Mikael OlaussonOslostudentenes IK18.25.39
Eivind RuthVBIL18.29.05
Jørn SundbyLarvik OK18.29.17
Morten HeierFossum IF18.37.17
Håkon BuggePrivat18.37.39
Stig HeirAsker Skiklubb18.37.52
Rolv Anders SystadLyn18.38.56
Sindre LangaasNydalens SK18.39.47
Skage GrønnebergHeming Orientering18.41.05
Jan Fredrik HelgakerVBIL18.42.08
Georg BuggeAas Jakobsen18.42.36
Halvor SaunesNydalens SK18.43.14
Jon KaarbyNydalens SK18.43.48
Jostein Bø FløystadPrivat18.45.11
Bjørn GrindeOslostudentenes IK18.46.14
Ragnar TonjerNydalens SK18.51.21
Olav EideBækkelagets SK19.02.53
Harald Østgaard LundIL GeoForm19.07.58
 Paul TorvundØstmarka OK19.10.14
Stein BlomsethVålerenga19.11.10
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK19.19.04
Anders StorbråtenLidingø19.19.20

Mellom

3 900 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Nina Standal OpsahlIL GeoForm16.03.10
Kjersti ThoStabæk IF16.05.41
Jon C. FougnerHeming Orientering16.09.11
Nora UrsinBærum kom16.09.51
Arne KongsnesOppsal Orientering16.12.50
Bjørn EgnerHeming Orientering16.15.19
Roar BjordalOppsal Orientering16.28.19
Tor OmmundsenVBIL16.29.47
Terje MathisenOpen iT16.31.20
Stig Hultgreen  KarlsenIL GeoForm16.35.16
Rune HultgreenIL GeoForm16.36.03
Esben BachOslostudentenes IK16.36.07
Lars BenestadGrane IL16.37.13
Geir Andreas NesetPrivat16.40.56
Sidsel NørstebøIL Tyrving16.46.48
Harald RikheimRådtassene16.54.01
Anne LofthusLillehammer OK16.56.57
Finn GangePrivat17.02.10
Lars LøkenEsso Sport17.05.51
Toril EineEsso Sport17.06.40
Tor LeaNydalens SK17.12.30
Merete BuggeSTAMI17.19.13
Jarle NilsenSiemens17.20.25
Martin GranlySiemens Oslo17.27.22
Knut Anders LøkenFossum IF17.28.55
Runa SkyttersæterHeming Orientering17.34.26
Eldbjørg NarumFossum IF17.35.39
Kristian RuudBækkelagets SK17.40.19
Jon FossFriskis&Svettis17.46.48
Tormod ØvergaardVestre Akers SK17.49.30
Stein MellaPraxair17.52.21
Marianne NjåsteinIL Tyrving18.13.27
Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm18.21.55
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving18.24.53
Bjørn SandelienVegdirektoratet18.27.19
Hanne Maria  VisterOslostudentenes IK18.27.45
Peer StiansenNydalens SK18.33.40
Sigbjørn ModalsliFossum IF18.36.30
Henrik LisbyHamok18.39.37
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn18.41.24
Karen Marie Eid KaarbyNydalen SK18.43.23
Odd Arne LianIL Koll18.44.58
Per Kristian EkebergIL Tyrving18.45.48
Anne DanielsenNydalens SK18.51.17
Morten Tandberg EriksenOUS BIL18.56.35
Arne TorgersenForsvarsdep19.13.15
Helle HundseidIL Tyrving23.03.19

Kort

2 000 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ingvald SevaldsonIL GeoForm16.15.26
Øystein MadsenHaugerud IF16.19.39
Eyvind AasIL GeoForm16.20.05
Inger Lise BjordalOppsal Orientering16.20.37
Knut Tore SolheimNydalens SK16.30.09
Knut HangeraasIL GeoForm16.32.56
Kåre KnudsenIL GeoForm16.46.37
Ørnulf FremmingMeteorologen16.48.08
Kirsti HugdahlNorsk Hydro17.01.46
Sigurd HaugerudIL GeoForm17.02.05
Mari ElisenbergHamar OK17.36.28
Lise HugdalLillomarka OL17.39.00
Gisela SundelinPrivat17.41.12
Odd FidjePrivat17.44.49
Alfred FidjePrivat17.44.55
Vorin BottenOslostudentenes IK18.29.56
Kaare SolhjellPrivat18.53.50
Theo SæterNydalen19.06.44

Annonser

IOF Eventor