Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 10 - Festvåg

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 10 - Festvåg
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 14 august 2018

N-løype (1,5 km)

1 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johanne AngelsenTverlandet IL15.2013.56
Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering26.2624.01
Lovise JordbruBodø og Omegn IF Orientering40.2236.41
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering40.0636.27
Sigrid NjållaTverlandet IL14.5213.30
Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering25.0622.49

C-Løype (2 km)

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering33.4416.03
2Kornelia NjållaTverlandet IL38.07+4.2318.09
3Eyvia Lucianaz42.14+8.3020.06
4Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering42.18+8.3420.08
5Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering55.01+21.1726.11

B-løype (3 km)

2 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin August VikenTverlandet IL38.1913.12
2Anne Lise Øiesvold42.19+4.0014.35
3Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering43.59+5.4015.10
4Elisabeth RekkedalSortland OL - Orientering50.01+11.4217.14
5Per HøivaagTverlandet IL50.44+12.2517.29
6Ellen Christin Arntzen51.53+13.3417.53
7Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering54.37+16.1818.50
8Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1.01.39+23.2021.15
9Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.05.02+26.4322.25
10Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering1.06.46+28.2723.01
11Endre W NormannTverlandet IL1.16.55+38.3626.31
12Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1.19.28+41.0927.24
13Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.23.32+45.1328.48
14Christian SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
15Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Marte Melnesbrutt
Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

A-løype (4 km)

4 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering48.0111.25
2Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering49.52+1.5111.52
3Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering53.34+5.3312.45
4Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering53.41+5.4012.46
5Anders KureBodø og Omegn IF Orientering56.57+8.5613.33
6Lars Fredrik MartinussenSortland OL - Orientering57.22+9.2113.39
7Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering57.26+9.2513.40
8Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering57.47+9.4613.45
9Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering1.01.25+13.2414.37
10Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering1.06.12+18.1115.45
11Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (6 km)

6 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering51.478.29
2Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering54.49+3.028.59
3Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1.03.06+11.1910.20
4Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering1.08.20+16.3311.12
5Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering1.08.41+16.5411.15
6Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1.12.12+20.2511.50
7Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering1.16.23+24.3612.31
8Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering1.22.29+30.4213.31
9Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering1.27.45+35.5814.23
10Synnøve HatlandVoss IL1.39.29+47.4216.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.