Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Eikanger IL
Dato: mandag 11 juni 2018

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Tore Svein NeseH50- Lang (7)46.25+0.05

Austrheim

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Mikal KrossøyH50- Minilang (5)1.11.44+29.40

Eikanger IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Edith StusdalD50- Mellom (1)1.15.39
1Johanna KrossøyD-10 Kort (4)53.29
1Leiv EidsnesH50- Mellom (1)39.17
1Pål KrossøyH13-16 Minilang (2)1.11.44
2Trym CorneliussenH-10 Kort (2)1.11.30+2.16
3Rakel Stusdal CorneliussenD-10 Kort (4)1.11.23+17.54
6Ingvard JordalH50- Lang (7)1.00.36+14.16

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Per Ove OppedalH17- Minilang (1)45.56

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Brage Berg HaugenH11-12 Kort (2)43.47

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ylva Berg HaugenD-10 Kort (4)1.00.52+7.23

Hordvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Frida Berg HaugenD-10 Kort (4)1.13.35+20.06

Hovding

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jan H PedersenH50- Lang (7)46.20

IL Alvidra

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kjartan MedaasH50- Minilang (5)42.04
1Sverre JohansenH17- Lang (3)44.46
1Hilde Langeland JohansenD17- Minilang (1)1.31.58
1Sæbjørg H. KjekaD50- Lang (2)1.17.49
2Kenneth AlværH17- Lang (3)45.19+0.33
2Håvard Langeland JohansenH13-16 Minilang (2)1.31.55+20.11
5Harald KrugerH50- Minilang (5)1.23.59+41.55
7Ole KjekaH50- Lang (7)1.17.50+31.30

Knarvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Knut Egil DyngelandH50- Minilang (5)50.21+8.17

Kvernbit IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Samuel EvjenH-10 Kort (2)1.09.14
1Truls CorneliussenH50- Kort (1)45.54
2Benjamin EvjenH11-12 Kort (2)1.09.14+25.27
3Gjermund GrønhaugH17- Lang (3)47.15+2.29
3Atle AustrheimH50- Lang (7)47.27+1.07

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ingvald GjesdalH50- Lang (7)54.35+8.15

Lindås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4John JørgenvikH50- Minilang (5)1.13.46+31.42

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Rune ErdalH50- Lang (7)56.29+10.09

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Linda KlanderudD50- Lang (2)1.30.37+12.48

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.