Offisiell resultatliste for VestMjøsa-cup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 2
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll
Dato: onsdag 16 mai 2018

N

1 820 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll24.5813.43
0Leon Norman HaaviGjø-Vard OL36.00+11.0219.46
0Seren Norman HaaviGjø-Vard OL42.53+17.5523.33
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering56.23+31.2530.58
0Johannes HøieGjø-Vard OL21.02+-3.5611.33
0Johanne Tomter LøkkebøSnertingdal IF Orientering36.35+11.3720.06
0Andreas SkistadGjø-Vard OL41.05+16.0722.34
0Daniel SkistadGjø-Vard OL41.16+16.1822.40
0Tobias SkoglundGjø-Vard OL29.09+4.1116.00
0Emine SlapgardOL Toten-Troll34.50+9.5219.08
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL42.36+17.3823.24
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLikke startet
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

C

2 350 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll31.4313.29
2Mats LigaardenGjø-Vard OL49.36+17.5321.06
3Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering54.02+22.1922.59
4Therese HolmenSnertingdal IF Orientering54.11+22.2823.03
5Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering56.33+24.5024.03
6Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering56.52+25.0924.11
7Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering1.01.20+29.3726.05
8Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering1.01.21+29.3826.06
9Helene KokslienSnertingdal IF Orientering1.02.07+30.2426.25
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLikke startet
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

B

3 250 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik SlapgardOL Toten-Troll35.3210.56
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll36.18+0.4611.10
3Margrete JørandliGjø-Vard OL39.34+4.0212.10
4Even LienGjø-Vard OL42.27+6.5513.03
5Agnethe HasliGjø-Vard OL42.59+7.2713.13
6Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll46.49+11.1714.24
7Amund FlaskerudOL Toten-Troll48.12+12.4014.49
8Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering50.39+15.0715.35
9Roar SkoglundGjø-Vard OL59.29+23.5718.18
10Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1.10.56+35.2421.49
11Maren SogstadGjø-Vard OL1.12.45+37.1322.23
Live Raknes SogstadGjø-Vard OLikke startet
Espen TorsethGjø-Vard OLikke startet
Celine VistedGjø-Vard OLikke startet
Emma Visted-HansenGjø-Vard OLikke startet

A

4 150 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudOL Toten-Troll33.588.11
2Anders SollienOL Toten-Troll36.08+2.108.42
3Lars LienGjø-Vard OL37.17+3.198.59
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll37.22+3.249.00
5Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL38.34+4.369.17
6Jakob MoOL Toten-Troll39.42+5.449.33
7Øyvind LienGjø-Vard OL42.47+8.4910.18
8Håvard KvammeOL Toten-Troll42.59+9.0110.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll43.13+9.1510.24
10Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK44.15+10.1710.39
11Bjarte LindstadOL Toten-Troll44.37+10.3910.45
12Hege SolerødGjø-Vard OL45.36+11.3810.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Stein Arne NegårdVang OL46.44+12.4611.15
14Vanja StaffOL Toten-Troll46.59+13.0111.19
15Sigurd KvammeOL Toten-Troll47.24+13.2611.25
16Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering51.36+17.3812.26
17Tormod KleppaLillehammer OK52.57+18.5912.45
18Marita HernandezOL Toten-Troll55.05+21.0713.16
19Eirin LodgaardByåsen IL58.03+24.0513.59
20Even ErlienGjø-Vard OL59.06+25.0814.14
21Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.17.37+43.3918.42
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Trond FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert
Berit BergsetGjø-Vard OLikke startet
Matthias LeibundgutOLV Hindelbankikke startet
Lars LodgaardRaufoss IL Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.